Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
xe, xe...ved vymenit mozes hockedy, len tieto maju v nitre. Dnes som tam volala, ci by bol problem premiestnit ich pred svadbou do bratislavy a boli ochotne, ze jasne, v pohode. Ale potom sa o ne pekne staraj, jasneeee :-D Nezaspinit, roroztrhat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mima, ale ved ty mas zo salonu Diamond a jamimi ma rezerv v salone El, takze v pohodickee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:(( Kati Brno ohrozene... asi ma porazi!!!
Odpovedať
Profilova fotka
preco?snad neni minoslav chory?ci ty nemozes?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaa :( koleno mam v haji.. 11.2. idem na kontrolu, dovtedy ziadne cvicenie.. hrozi mi este magneticka rezonancia.. mam nejaky zapal v kolene podla vsetkeho.. ma chcela normalne na PN hodit, ale to som zamietla, ze teda budem sa setrit... kua, ale toto je jak naschval :((
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky, ja už má úpny chaos vo svadbe. Čo mám a čo mi ešte treba.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko.. zalozit nejaky notes a vsetko spisat.. ja to tak robim, aby sa na nic nezabudlo.. proste co bolo zaplatene, co este treba a kolko.. co este treba vybavit..
Odpovedať
Katus: jaaaj, som si neuvedomila. Jami: tak v el mi je jedno co s nimi bude :-D Ale mohla by si zistit, aka maju na nich v el cenu. A pocuj, co vsetko mas v pozicovnom v el? Mas aj nieco zadara, ale si musis vsetko dopoziciat. Ako napr. kabelku, zavoj, bolerko, a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko, ja to praev spisujem, uz sa to dnes v praci upokojilo, robim si zoznam. mala som sen dnes, ze sme zabudli objednat tortu :-p monika, no len sa daj pekne do poriadku. ja nemam kedy chodit cvicit :-( asi stvrtok pojdem.ale nemam kedy na BW
Odpovedať
Profilova fotka
no ja teraz nemozem dva tyzdne na mina... vcera som nebola na stepe, dnes nebudem na dance a buduci tyzden tiez nic.. mozem akurat do posilky ist.. :( ale snad sa to do brna nejak zahoji.. ale mam depku z toho kua..
Odpovedať
Profilova fotka
nebbooj...2tyzdne nist
Odpovedať
Profilova fotka
no snad jo.. ale dva tyzdne bez endorfinov!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
joj moja, ja som bez endorfinov uz dlhu dobu.....
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak vies ako sa citim :( ja sa len bojim ze to nebudu len dva tyzdne..
Odpovedať
Profilova fotka
Mima zistim jasne...tusim zavoj a pompadurku mam zadara :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mima, v el rataj min o 2-4tis dole. ale ta akcia s doplnkami zadarmo platila len do konca roka 2009, aspon tak mi teta vravela :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja si zistim co by ma moje stali v diamonde...som zvedava... =-) monika, no ja asi zacnem aj sama doma cvicit, len neviem kedy.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja aspon do posilky pojdem zajtra, nech aspon daco robim, ked uz kardio a aerobic nemozem..
Odpovedať
Profilova fotka
ty si dobra pocuvaj...len daj pozor na to koleno. ja som akurat taaak hladna v robote ze konec :-p este pol hodku
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja este pol hodku, potom pre draheho a este na nakup do billy.. :) koleno bude v klude, neboj.. ved budem posilovat len vrch a brucho.. kolienko bude pekne odpocivat :)
Odpovedať
Profilova fotka
mna to v posilke nebavi a ani na strojoch neviem.....ale dobre by bolo sa naucit...
Odpovedať
Profilova fotka
vies co, ja som to tiez nemala rada, som sa vzdy citila trapne v posilke, ale v tejto som mala vstupnu hodinu s trenerom, ktory mi ukazal co a ako cvicit a odvtedy chodim aspon raz do tyzdna, idealne 2 krat, a teda musim povedat, ze moja postava sa vyrazne zmenila a ze uz mam svaly aj tam kde som ich v zivote nemala, alebo neboli vidiet :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by som aj ja chcela. inak u nas je celkom pekne vyzerajuca ta X/fitnes alebo tak nejak. len chapes ked tam same vazby a ja....
Odpovedať
Profilova fotka
Pišem si všetko, ale teraz nemám zoznam pri sebe. A vo veľa veciach sa neviem rozhodnúť.
Odpovedať
Profilova fotka
v com napriklad? baby idem domov, zas az vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som v PB chodila do Life gymu, tam bolo celkom fajn, aj ked je to take mensie a pomerne plne, takze na niektore stroje som sa vela krat ani nedostala.. tam u nas v esprii je to super to ze velakrat sa mi stane ze som tam uplne sama :) takze mam vsetky stroje len pre seba :)
Odpovedať
Profilova fotka
J azacinam chodit do relax centra je tam super ;-)
Odpovedať
katus, to ani zo srandy nehovor...mna snad porazi. Ja som za tie moje v diamonde dala 450 eur a bez nicoho :-|
Odpovedať
este by som potrebovala radu od ebya-ciek. Ja som si trubka nasla na ebay podvazky pred nejakym casom a teraz sa k nim neviem dopatrat. Sliedim uz druhy den a nic...a neviem ci uz som ja fakt slepa, alebo neschopna ale neviem ich najst. Poradte mi baby....mam ich v albume, Dikiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
mima, no nie je to pravidlo, ale viem ze diamond ma saty v prepocte od 8-15tis a salon el od 6-12. musim uznat ze pristup je v diamonde skvely, ku mne bola ta pani strasne zlata, mala som pocit ze je ochotna cokolvek mi splnit :-D no El je ta pani taka mlkvejsia, obcas mam pocit akoby jej bolo jedno setko....ale zatial sa stazovat nemozem, zeby bola neoochotna alebo tak. na El pocuvam same chvaly, tak myslim ze nemam dovod na obavy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?