Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm nie je to zle, ale nejde mi ani moc o rymy ako skor o nieco vtipne.. v cestine to znie dobre, ale skusila som si to prelozit v hlave a uz je to take krkolomne dost :( ale keby si este nahodou nieco nasla tak posli :)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika daj si do googlu a najdeš všeličo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ako sorry ale skusala som googlovat vselico a nic som nenasla, fakt, nechcem otrepane rymovacky a na vsetkych strankach s oznamkami maju to iste..chce to daco originalne a v tom ani pan google nepomohol.
Odpovedať
My sme to vyriesili jednoducho...robime to oznamko otvaracie co mam v albume a text nechavame presne taky ako je. Ziadne versiky, basnicky, motta, nic...uplne jednoduche. Aj to ma nieco do seba. Len namiesto to "Love forever" mozno nieco dame, ale zatial to nejak este neriesime. Ale nemam nic proti mottam a podobne, len to osobne nemusim. Kamoska mala kraaaasne oznamko, mali aj motto a vyzeralo super. Len uz neviem kde som ho dala =-) Inak, my sme na veltrhu kupili pohare, ja som si dokupila jeden ruzovy balon lietajuci k bielym a objednala saticky. Aj ked su uplne ine, ako som planovala, chlap po nich chnapol ako sup, ze tieto su krasne, a mne sa tiez pacili, tak sme ich rezervovali. Len sa na ne nemozem teraz do juna pozerat, lebo zacnem vymyslat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mima saty svadobne? objednala alebo rezervovala v nejakom salone? mas nejake fotecky?
Odpovedať
moni, nedaju sa mi vlozit, su velke...ak si niekde na skype alebo na niecom inom, hod mi do ip, poslem ti tam
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som ti maila na seba na IP. ;)
Odpovedať
moni, kuk mail, uz by si mala mat. Zatial boli dobre ohlasy, tak som zvedava na vas kritikov, che :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mima nemam slov.. jak keby boli na teba usite na mieru! su krasne, ten vysivany vrch uzasny, ta perletova farba.. uzasne, skvela volba fakt! kolko stalo pozicanie?
Odpovedať
Faaaaakt? Jeeezinku, ani nevies, aku radost si mi urobila. Lebo posledne co som v osiali jedny rezervovala, ze tie ste ma tu ako zvozili :-D :-D :-D Dakujeeeeeeem Stali necelych 500 eur, ale uz po zlave...drahe ako hovado. A nic k nim, vsetko treba osobitne dopoziciat, ale je mi to uz fakt ze jedno. Prezijem to, chi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mima aj ja chceeem vidiet !!! :-D v IP posielam maila. jamimi, aj ja som za usmiate, ale uz si si vybrala... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tak lacne neboli, ale vyzeraju ako nove.. ? su? a fakt ti seknu, budes mat aj zavoj? inak sak moje stali 430 eur, 150 zaloha, v tom mam zavoj a kabelku.. a este bizu si tam asi poziciam nejaku, tusim za 10 eur.. no tak sa ti oplatilo nakoniec ist na veltrh, to je super... fakt su krasne, urcite este budes pozerat po satach, aj ja stale kukam, ale casom to prejde....ja sa z casu na cas pozrem na svoje fotky a rozmyslam ci som dobre vybrali, ale tak snad hej.. kedze nic dalsie som nenasla, ani nehladala :) pojdem si ich este skusit tak o mesiac, len pre istotu kvoli postave a uvidime.. snad nezmenim nazor.
Odpovedať
jeeej, vidis jamimi, aj som ti chcela napisat, ze to usmiate, a som zabudla :-D Tam ste strasne zlati, je to take veselsie. Kati, posielam. Kuk
Odpovedať
Profilova fotka
mima vzyeras v nich uplne rozpravkovo x-)
Odpovedať
neboli ani lacne, ani moc drahe. Videla som aj take cez 20, v bratislave uplne normalna cena 18tis a este za stare modely, takze som s tym pocitala, ze tak kolo 500 euracov padne na saty. Mali k nim aj krasnu kabelocku malu, len sa dala iba kupit a stale 30 eur, tak este radsej kuknem nejaku inu, co sa da poziciat. Ved co by som s nou urobila? A predavat sa mi potom nechce. Bolerko aj s kabelkou tam stoji od 8-16 eur, tak to nie je zase take hrozne. Pri tych tisicoch sa to strati :-D Ty mas tiez krasne tie saticky, velmi ti pristanu. Ale mas biele, ze? Mne to moc nepasovalo, celkovo som taka tmavsia, nie moc, ale tie biele na mne strasne svietili. Ale na tebe sa mi pacia...je to take jemne a krasne ;-) Ja uz radsej ani nebudem pozerat saty, len tak ako ty hovoris, niekedy v marci pojdem vyskusat, ci fakt, ale uz to nebudem menit. A mam zakaz pozerat na nete, polovicka normalne sliedi co robim :-D
Odpovedať
katus dakujem...dobre to padne po tom vasom predchadzajucom sprde, che :-D Ale chvala bohu za vas :) moni, som zabudla...su uplne nove, este ich nemal nikto na sebe. Predomnnou ich ma zatial jedna holka v maji, tak dufam, ze ich nebudu moc brat, nech vyzeraju tak krasne ako teraz
Odpovedať
Profilova fotka
mima, tak tieto maju taky"hmlovy efekt", ale vyzera to faaakt super! ;-) ale hlavne ze aj tebe padli aj do oka aj do srdca :-D no a myslim ze kazdy vymysla so satami...ja som ich tiez obkukavala, ze ci vobec troska pekne su.. :-N ale videla som ich na veltrhu a musim povedat ze ano, su to tie prave pre mna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mima aj mne posli na mail ;-) ...dakujem vam za pomoc tak tie usmiate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mima no tie moje su farba diamond white a vlastne neviem ako vyzeraju na dennom svetle, aj preto sa chcem ist znova na ne pozret, lebo tam to svetlo dost skreslovalo, chvilu som mala pocit ze su take kremove, potom zas ze biele, aj na kazdej fotke je ta farba ina, takze chcem ist znova, aj odfotit sa so zavojom este chcem. tak som zvedava, tiez sa bojim ze mi ich este obnosia do juna, tak budeme sa modlit ze nie :)
Odpovedať
jami, nechce mi to poslat na tvoj mail...nenapisala si mi ho zle? moni, neboj, treba dufat...a verit, ze budu v dobrom stave a budu take krasne ako ked sme si ich skusali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no toho sa ja troska bojim ze budu uplne ponicene alebo obnosene...ale teta v salone sa tvarila ze to je uplne mimo obava...tak ok potom :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak tazko povedat podla mna. ked su saty oblubene, tak je velka sanca ze do juna sa poziciaju aj niekolko krat este.. ale zas tak, ako sa to vezme, ked maju v salone 40 ks siat, tak zas nemusia si vybrat prave nase.. mne uz napr pisalo vela bab ohladom mojich siat, sa pytali kolko stoja, ake to je cislo atd, takze mozno ich boli aj skusat, napr jedna mi aj fotky poslala ako ich skusala, ale boli jej velke.. ale tie moje su pomerne nove tiez, tak snad sa neznicia.. zas je aj rozdiel co som si vsimla, ze ci su na viazanie alebo na zips, lebo podla toho zavisi ze kolkym babam sadnu.. tie na zips menej, lebo sa nedaju upravit (moje su na zips) a snurovacky zas sadne viacerym babam s rozlicnymi postavami..
Odpovedať
Profilova fotka
ja pojdem na skusku asi v marci, vsak potom uvidim. a zas neverim ze za tri mesiace z nich budu zdrapy, to by sa museli tocit kazdu sobotu ;-) btw ten moj samoopalovaci nastrek padol, ten salon VIP zrusili, najblizsie je kozmetika fake bake v NR :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt ten u nas na kazanskej? skodaaaa.. ale tak su aj ine salony kde to robia ale neviem aku kozmetiku pouzivaju.
Odpovedať
Profilova fotka
:-( ja som pocula o tejto fake bake ze je vraj dobra. no a na svk s nou robia len oni zial...maju este inde salony ale vsetko daleko od BA....aa...ja asi nebudem velmi bronzova na tej mojej svadbe... :-S vsetko co je prakticke a dotupne musi byt skodlive? ]-( mne by solarko uplne vyhovovalo, no ako som sa dopocula o nom tie negativa patrala som dalej a zatial mi to kazdy len potvrdil, popripade este pridal. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Katuska ale ved to bude jednorazovka ,to by si musela chodit do solarka 3x do tyzdna cely rok ;-) ...ja teda pojdem do solarka ;-)
Odpovedať
jami, uz by si mala mat...este vcera som ti poslala. Som si myslela ze to bude asi gmail :-D . Neprisli?
Odpovedať
Profilova fotka
nie len prazdny mail :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mima su uzasnne :-D tusim ich vyskusam v el ;-) aj ked ja uz mam svoje rezervovane :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?