Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby pomoooc moj drahy chce coko fontanu na svadbu!! skoro som odpadla.. som mu ani nepovedala ze nieco take existuje, videl to na veltrhu a ze on by aspon taku malu chcel.. tak sa mu to teraz snazim vyhovorit, ze ked sa ludia pripiju, tak im do toho bude padat ovocie, a je to drahe a tak.. Kati ty ju budes mat ci nie? Ja sa popytam na to tej baby co mame na vyzdobu, ona ju tiez prenajima, len neviem aku velku ma a kolko to stoji.. tak uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
ja nie.kvoli tomu ze sa mozu hostia zamazat, prip zamazat dalsich...nehovorim o detoch a o tom ze ked tam padne kusok ovocia alebo cosi tuhe, fontana strieka do vsetkych stran.. :-N inak je to super pekne aj chutne..ale skratka nam sa to nehodi a popri kolacoch ju netreba..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak to som mu aj ja povedala, ale nejak sa furt tvari ze to je v pohode..?? akoze uz to vidim jak to niekto ucpe a jak potom skonci cokolada na mojich alebo niekoho satach.. tak po tomto ani ja veru netuzim.
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa taka fontanka aj celkom ratala, ale mozno to v buducnu poriesim takou mini na domace oslavy. my sme sa nejak vzacne na tomto s milovanym zhodli ze ju nechceme, pretoze mozu prist vselijake situacie...tak naco provokovat osud? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved prave... idem ja spat asi, dnes som bola uz od 5 tej rano hore a ani za svet nemohla spat uz a teraz to na mna doslo, ale konecne ustupuje bolest kolena.. asi pomohli haribo medvici a kolafit :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D nooo tak to je aka kombinacia. by som sa divila keby sa to nedalo do poriadku. ja upratujem izbu, nejaki sme na seba nabruseny s tym mojim snubencom...ach jaj....asi dolieha unawa a stressss...rozmyslam ze vypadneme na vikend- pozri julianin dvor, to je taky hotel, v marci maju zlavy, tak rozmyslam ze lyzovacka v zuberci, bazenik, bowling, biliard a troska zmena vzduchu bez povinnosti.....
Odpovedať
Profilova fotka
no ani mi nehovor, my sme dneska po sebe furt stekali, aj na veltrhu, nervozita, vela ludi a tak.. mam svoje dni tak som podrazdena a nejaka zcela zdeprimovana tieto dni.. stve ma tolko veci naraz ze ma z toho ide roztrhnut. a dneska este padla tema na deti, dom, prachy a tak, a to ma zdeprimovalo este viac... ze sme proste na tom neni tak jak by sme chceli a budeme sa musiet uskromnit a tak.. uz by som chcela ist strasne na matersku..
Odpovedať
Profilova fotka
monika, no s tym uskromnovanim....to aj my.... :-( bojim sa ze dlho dom nebude, kvoli peniazom...co potom...??? :-| to ideme mierne do rizika v tom celom....plus ja sa stale zviecham po skuskach a tom celom, vsak v praci som par tyzdnov ci dni...ten cas hladania prace bol narocny.. ja zas mam dilemu lebo ak mi budu tie moje dni meskat, tak zas akurat ten termin marcovy co by sme chceli ist mi to moze narusit.... ]-( a ked sme pri tych nasich dnoch...u mna je sanca ze budu so mnou aj pocas svadobneho dna...tak este len bude kriza! :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja som si to uz pocitala a nastastie vtedy mat nebudem. :)
Odpovedať
Ahojte, ako na veltrhu? :) ja mam saty konecne..., nakoniec nie diamond, lebo saticky vysnivane neboli dobre co som tak strasne chcela :-D ale mepos zo Stupavy mam ich v albume, ake su? inak v skutocnosti uplne inak tie saty ukazu jasna vec ;-) Sadli ako uliate tak som si ich hned aj zarezervovala, este som si tam kupila podvezok a strasovu bizuteriu foto pridam neskor. Teraz uz budem zhanat len popolnocne, no a topanky k nim
Odpovedať
Cawte baby...tak vravite ze veltrh nic moc. Ako to bolo so satickami? Boli dlhe rady na skusanie? Ja sa chystam, ze by som chcela poskusat, len neviem, ci budem mat nervy na to... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa na veltrhu pacila, mam co som chcela ;-) ale so satami a oblekmi sa mi to nezdalo ruzove...ale zas asi je to o stasti, ci vystihnes malo ludi alebo naopak...no skratka, nelutujem ze som bola. mam krasne obrucky, podvazok, este dokonca aj nohavicky a topanocky uplne super. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gracy, saty vyzeraju pekneee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mima priprav si vela trpezlivosti, rady boli riadne na skusanie, ludi hrozne vela celkovo, nemam rada take masovky a asi by mi prislo aj dost trapne si tam skusat saty pred celym narodom.. neviem, ziadne sukromie tam nemas, vsetci ta okukavaju.. ja by som sa na to nedala.. inak veltrh.. ja neviem, napr na obrucky boli zlavy, ale tiez strasne rady, hrozne to trvalo vsetko, lebo jednemu paru sa venovali aj pol hodinu. no a zas napr taka ceska firma z brna, strasny ukecavac bol typek, tak ti boli riadne predrazeni.. a davali akoze gratis brilianty do prstenov, tak na to pozor.
Odpovedať
Profilova fotka
jeej a ja som prave zistila ze som sla okolo jednej baby kt si prave nahodila foto do albumu...sranda no...veltrh spaja nevesty :-D no hej prstienky boli narocne, tie co mam v albume-co sme skusali - tak tam mali cenu ze 39tis. :-N sice pekne , ale pomoc....cena fakt az za horizont. ja som spokojna. my mame od takeho ukecavaca z prahy, ale pri mne skoro o nervy prisiel, ked som pol hodinu kukala na ruku, stale na nej kolovali tie iste prstene a ja stale ze "neviem"....takze k finalnemu rozhodnutiu prislo uz bez nehom lebo u nas stratil nervy a siel k inym parom ;-) ale inac zlaty boli celkom, snad nesklamu :-D
Odpovedať
Ja som chcela hlavne kvoli satam, ale ako vidim, asi na to nebudem mat nervy. A chlapovi sme oblek chceli pozriet, lebo tu v ziline nic nemaju. A samozrejme si zmyslel ze chce nejaky bledy, tak chcem, aby si to aspon vyskusal,nech sa v tom vidi. Obrucky si chceme dat robit u zlatnika, takze si akurat tak poskusame tvar aby sme vedeli co. A ja by som rada teda kupila nejake capiny ako pohare, manzetove gombiky, podvazok a tak. Nic velke. A mozno nejaka inspiracia. Tiez tieto davy moc nemusim, ale kedze nemam cas riesit to inak, nic ine mi nezostava :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mima tak s oblekmi to tam bola podla dost bieda, bol tam jeden krajcir zo Sturova, mily panko, mal aj nejake svetle obleky, my sme ale hladali hnede, a to mal len jeden aj ten bol malo slavnostny ,ale zas cena super, usitie na mieru do 200 eur. potom tam bolo este zopar oblekov, ale inak bieda.. asi najkrajsie boli Wilworst od Diamondu, lenze nemali tam ani z jedneho velkost ktoru sme potrebovali a boli to obleky na pozicanie, ale vraj na predajni maju aj ine velkosti z niektorych, tak uvidime.. pojdeme pozret do predajne.. Ja budem vsetko asi kupovat z Ciech z eshopov, tu sa mi to dako nechcelo v tom dave ludi hladat..
Odpovedať
Aaaach...to ste ma teda nepotesili. Teraz rozmyslam, ci tam vobec ist, alebo nie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak ja neviem, ci ti stoji 7 eur za vstupne za to a vlastne prijst kvoli tomu zo Ziliny.. ja by som asi nesla, keby som vedela ake to tam bude nakoniec.. inak nebude veltrh aj niekde blizsie, BB tusim, alebo uz bol..
Odpovedať
Tak sa prinajhorsom odtial vyparime po chvilke ak na to nebudem mat nervy a pojdem posmejdit po obchodoch do auparku :-D A chvilu si ponadavam, ze sme prachy vyhodili, chlap chvilu ponervaci, ze co nervacim a bude zase klud. Este mi poradte zlatina, oplati sa tam kupit topanky? Vobec nemam prehlad, co stoja normalne, tak ze ci ich tam nahodou nekupim drahsie, ako by som ich kupila napr. v svadobke, alebo niekde inde.
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna rovnaka cena, Katka bude vediet kedze tam kupila.. ja uz mam topanky, tak som na ne nejak nekukala
Odpovedať
katussska dik, vidim ze aj vy ste dobre nakupili ;-) mima ja som tam prisla o pol desiatej a to bolo malinko ludi, lebo zaciatok je o desiatej, ale pustili nas...no a co sa tyka skusania siat, ja som skusala pekne v klude kolko som chcela a mala som setkych na haku :-) az okolo obeda tam bolo hustejsie...poobede ani nehovorim najlepsie tak doobeda si poskusat saty, ale ako kde mia sposa nejak nestihala ale fakt ze pekne saty som tam videla
Odpovedať
Profilova fotka
mima, ja som kupila tie topanocky za 49eur, standartna cena. podvazok 5eur, taktiez. lavy tam boli akurat na obrucky, popripade na svadob saty niektore asi...ale nestazujem sa. ja som z toho vysla celkom dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mysme kupili akurat pierka to je vsetko ;-) baby poradte ktore oznamko s ytch co mam v albume :-| chcem urcite cierno bileu fotku,len neviem ktoru ci tu usmiatu alebo tu druhu?? :-S
Odpovedať
jamimi usmiatu by som dala, na tej vyzerate stastne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gracy moooc dakujem,to uz je 2:0 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Obidve su krasne :) ale asi skor ta vysmiata.
Odpovedať
Profilova fotka
Moni dakujem tak dam to a text asi:-chceli by sme vam povedat novinku!Aku?tatinko si vezme maminku!kedy a kde?predsa 12.6.2010 o 16-hodinena jiraskovej č.3 v bratislave.Príjmite prosím nasu ozvanku.Vas Mirko a Sofia.Moze byt??? motto . Krasne je milovat, krasne je byt, ale najkrajsie je, ked s Tebou mozem zit.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, je to super.. my este nemam text na oznamko, asi cez vikend sa na to budeme musiet pozriet, lebo uz to potrebujeme dat spravit graficky navrh chalanovi jednemu... len ci sa na niecom zhodneme este neviem :)) potrebujem nejaky vtipny text ale nic take sme nenasli, iba toto: Vsetci ludia su blazni, len ja som lietadlo, a ty si moja pristavacia draha.. je to troska otrepane, ale fakt nic ine nevieme najst.. teda to chceme ako motto nieco vtipne a potom k tomu daky text ako: Zrejme sme sa totalne zblaznili, a preto povieme si ano... alebo nieco take... este musime na tom popracovat..
Odpovedať
Profilova fotka
Oznamujeme, že buď jsme rozum ztratili nebo ho konečně dostali Svobodu jsme vyzkoušeli, manželství neznáme, proto to zkusit hodláme tehdy a tehdy tam a tam za přepokladu, že se oba dostvíme, což je téměř jisté. ...skus toto preloz si to :-D je to super
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?