Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati trieska vonku? asi uz spim ale nechapem otazke :DD
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali uplne vybuchy vonku...tak ze ci si tiez necula..hehe :-p to ako ked vtedy ten slovnaft hucal jak lietadlo pri starte... dnes mam stres a unavu, chcem ist domov... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jaj Kati tak to som nepocula.. ale minule ten Slovnaft co furt hucal jak lietadlo, tak to mi teda riadne liezlo na nervy, a ani som nevedela ze to bol Slovnaft.. kokos, otras.. no ja dneska velice zly den, rano sme zistili ze olej nie ze kvapka ale asi riadne tece, lebo zmizlo asi 3/4 nadrze, takze sme museli utekat na pumpu kupit hnusne drahy olej, no a auticko musi ist do opravy co ma teda vobec netesi,bo to zas bude penez.. no a este k tomu to moje koleno hlupe sa zhorsuje, tak mam dilemu ci s tym ist k doktorovi, lebo sa bojim ze by mi zakazal cvicit a to akoze.. by sa mi asi zrutil svet :(
Odpovedať
Profilova fotka
nezakaze ti, neboj. ;-) ked tak max tyzden a bude dobre
Odpovedať
Profilova fotka
nooo neviem neviem.. idem si dneska kupit zelatinu v tabletkach a omega-3, mozno to pomoze... uvidime.. tak dneska vynimocny oddych a ziadne fitko.. to bude nuda...
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa vcera zdalo ako keby ohnostroj tu bol...tak netusim,mozno mimozemstania :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co ja som kde bola ze som nic nepocula?? zeby nam okna tak dobre tesnili? :))
Odpovedať
Profilova fotka
monika, velmi dobry je na klby kolafit, popytaj sa na to ;-) a mozno mne uz v hlave hucalo. vcera sme mali sedenie s jednou staveb firmou, asi aspon hrubu stavbu riesime cez nich :-) projekt urcite
Odpovedať
Profilova fotka
kuknem to.. neviem ci si mam daco kupovat len tak alebo najskor zajst k ortopedovi.. vsetky tie lieky su dost drahe, tak nechcem zbytocne vyhadzovat prachy.. hm, no uvidim, pockam do pondelka, ked to neprejde idem k lekarovi.
Odpovedať
Profilova fotka
nie toto je vyzivovy doplnok, nemalo by to bzt drahe
Odpovedať
Profilova fotka
no hej pozrela som to. naslo mi nejake kocky colafit, 60 ks stoji 14 eur..
Odpovedať
Profilova fotka
aha... =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no neni to najmenej, tak uvidim.. dnes mi doslli speci tabletky na urychlenie metabolizmu a taka podpora pri cviceni, tak som zvedava aky budu mat efekt, ci sa mi podari este daco schudnut s nimi... obsahuju ale kofein, tak dufam, ze nebudem mat nejake vedlajsie ucinky ako nespavost alebo bolest hlavy, kedze kavu som uz zredukovala na minimum u seba.. no uvidime co bude.. drahy mi sice vcera povedal ze sa mu stracam pred ocami, ale ja furt vidim tie sunky co este treba dat dole :)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak baby neviete nahodou ako je to s parkovanim v PKO? zajtra konecne veltrh, celkom sa tam tesim, len neviem ze ci sa da zaparkovat priamo v areali alebo kde??
Odpovedať
Profilova fotka
nepokeca niekdo
Odpovedať
Profilova fotka
monika ja uz sa taaak tesim!!! podla mna v areali, ci ee?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati fakt neviem, sa bojim aby sme sa tam nemotali a ze neni kde parkovat nakoniec. no uvidime.. aj ja sa tesim, snad daco zozenieme.. pojdeme asi okolo 14 tej zajtra..mozno aj skor..
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme na masaz a potom na veltrh, takze tiez okolo 12tej-14asi :-) ze vraj sa parkuje popri chodniku.prinajhorsom sa vystverame k hotelu sorea hore...alebo proste niekde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati popri chodniku? to ako kde pri hlavnej ceste? no tak to sme asi bez sance, ked tam bude vela ludi... no to sa tesim teda.. inak kupila som si ten kolafit, 15 kociek stalo 4.20, celkom som prekvapena ako to vyzera, je to jak polystyren.. no uvidime ci to pomoze :)
Odpovedať
Profilova fotka
monika no neviem...ale ja tam chcem ist aj keby co...! ]-( mohli by spristupnit aj ten areal, vsak je to tam obrovskeeee 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
to by veru mohli.. to zas bude drahy nervacit ked to tam zbada :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D monika my sme sa tusim mali dohodnut a ist spolu bez muzov. len co potom s tym vyberom obruciek.... :-p to by asi neslo...ale ten moj je uz tyzden smutny ze ideme na veltrh :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe tusim hej.. u nas podobne, nakupy neznasa, ale musi ist kvoli obleku, to uz nepocka, a obrucky asi kupovat nebudeme ale potrebujeme zmerat jeho velkost na prsten, on si totiz vybral taky prsten ze u nas taky nekupim.. aspon ze neni drahy, len nezvycajny, cierny, mam ho v albume, a ja chcem zas titanovy s diamantami, a taky asi tiez na veltrhu nekupim, ale mozno sa bude dat objednat u niekoho, nasla som ich len na nete, ale vzhladom k mojim blbym prstom bez skusania kupit nemozem, tak mozno budem donutena kupit co bude.. od bieleho zlata sme nejak ustupili, je drahe a vela ludi mi povedalo, ze dlho nevydrzia, kedze zlato je makke tak sa moze zdeformovat a aj leskle nevydrzia leskle a matne deto.. takze titan, ocel alebo wolfram idealny kov na obrucky, akurat ze sa nedaju upravit, ale cenovo ovela ovela vyhodnejsie.. i ked ten moj s diamantami vychadza rovnako draho ako biele zlato so zirkonom :) vlastne aj zasnubny mam biele zlato a tiez uz nevyzera ako novy, je dost doskrabany.
Odpovedať
Profilova fotka
My už oblek máme. Zastavili sme sa v Tescu, že si kúpime niečo dobré na večeru. A zrazu bum a kúpili sme svadobný oblek v jednom butiku. Môj nemá problémy s nakupovaní. Naučil sa keď sme boli v UK.
Odpovedať
Profilova fotka
Juhuhu..máme obrúčky. A myslím, že za super cenu ;-) dám do albumu. Plus topánky mám k šatám, podväzok, spodné prádlo dokúpené. Dali sme si nejké luxusné koláčiky, máme hŕbu časopisov, ale asi stačilo. šaty a obleky to sa veľmi nedalo. ale videla som si tie svoje zarezervované a utvrdila som sa ze su tie prave. tak mam z toho dobry pocit musim povedat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak to ti gratulujem. my sme dosli uplne naprazdno. Oblek sme nenasli velkostne, ale pacia sa nam od Wilworst, takze pojdeme do St.Valentino asi pozret, pripadne aj Diamond ich tu ma v BA, popolnocne som nenasla ziadne, topanky som ani nekukala, panske neboli topanky ziadne, dost sklamanie. Obrucky, no merali sme velkosti, trocha nerozumiem ze u niekoho nam vysli mensie a u inych vacsie, ja som si aj nasla, ale ponukali ich za 2000 sk drahsie ako som nasla na nete, este ze som to vedela, inak by som lutovala.. takze asi budeme vsetko riesit cez eshopy nakoniec, co ine nam ostava.. hm, takze 14 eur vyhodenych za vstupne, ani nas nevylosovali, a nic sme nedoniesli.. takze nadsena nie som.. a celkovo mam dost na houby naladu dneska :(
Odpovedať
Profilova fotka
aaa...monika to ma mrzi. :-( a ake mate vybrate obrucky? a co vravis na nase? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati to su tie zo zlteho zlata co mas v albume? Pekne su.. no my mame vybrate kazdy inu, mam v albume, ja z titanu s 9 timi diamantmi a drahy ten black tungsten, ktory sa ale u nas neda ani zohnat, takze budeme objednavat z USA zrejme a necham si ho doniest kolegami, ale mame problem s velkostou, lebo prepocitali sme to na ich cislovanie prstenov a vysla nam 16tka a ta sa da ledva zohnat, teda da sa ale uz za nu pytaju 50 dolacov navyse.. tak neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Inak bola tam aj Mia Sposa, a tiez som sa chcela ist pozriet na moje saty, ale nakoniec som nesla.. aj tak planujem si ich ist este raz vyskusat mozno niekedy v marci, aprili, len tak skusit ci mi este sedia a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
idem dat do albumu aj moje ulovky z veltrhu.hej tie zo zlteho zlata. povodne som chcela kombinovane ale tieto nam padli do oka ;-) ja tam budem mat len 2diamanty, ale povodne som nechcela kamienky...no nist. zmena nazoru na cele obrucky, povodne kombinovane bez kamienkou a teraz "celo-zlate" s mini diamantikmi :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?