Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
monika2712 ak povazujes fotky zuzky halvonikovej za dokonale tak iba inymi slovami hovoris ze sa foteniu vobec nerozumies... vies ked nevidis ze ich ma takmer vsetky preexponovane - cize ludovo povedane prepalene..., ak nevidis, ze vyvazenie bielej je absolutne nezvladnute... cize ludovo povedane, nevesta ma namiesto bielych siat saty do zlta... to su velmi podtstatne veci ktore pri fotke musia byt splnenene...nehovorim ze ich zuzana halvonikova nema pekne, alebo ze ma zle pozy a podobne...ale technicky su jej fotky velmi slabe....nie je to ohovaranie iba konstatovanie....preluskaj si trochu aj inych fotografov a pochopis o com hovorim...
Odpovedať
Profilova fotka
makarenko, nie som expert na fotky, to vobec, takze tym veciam ci si opisala sa nerozumiem, ale mne sa jej fotky proste pacia, pacia sa mi aj ini, ale bohuzial ti uz su vacsinou obsadeni alebo maju prehnane vysoke ceny.. uvidime, este nie je rozhodnute... povodne vybraty fotograf sa mi este neozval, takze stale cakam.
Odpovedať
kludne si danu fotografku vyber ak sa ti jej praca paci, ja som iba chcela podotknut i na ur ite minusi...aahoj
Odpovedať
Profilova fotka
No mne sa tie fotky od tej Zuzky tiež veľmi páčia, tiež som laik na fotenie, ale veľmi ma očarili ako laika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ... ja som bola na tri dni na východe u babky a u najbližšej rodiny a každý na mňa pozeral ako na blázna, že tak skoro pripravujem svadbu. Ja zase na nich, že v akom storočí oni ešte žijú.
Odpovedať
Profilova fotka
misha :) tak sme laici co uz... a kazdemu a paci nieco ine.. ja uvidim ako dopadnem... jedine co ma odradza je ta jej cena.
Odpovedať
Profilova fotka
Kaci, aj mne sa každý čuduje, že veď mám čas, tak teraz si dávam na čas a nič nerobím... :-D Moni, je to ozaj dosť, ale fotečky sú fakt vydarené, kamarátka mala túto Kočku egajdosikova.szm, mám práve od nej požičané dvd. tiež nemali kameru, len foto, veľmi veľa foto a platili 500eur...
Odpovedať
Profilova fotka
Kaci, presne viem ako sa citis, ked sa cely svet okolo cuduje, ze to UZ planujete svadbu?! ale ja som sa rozhodla, ze si vsetko budem robit podla vlastneho tempa. ze robim spravne, ma predsvedcila skusenost, ked sme kvoli sale museli posunut svadbu o dva tyzdne :-) a to bolo este v novembri!!! pokial je nieco, o com nevesta vie, ze to bezpodmienecne na svadbe chce, nikdy nie je prilis skoro zarezervovat si to. este mam jednu zlu skusenost z vyckavanim - mala som vyhliadnute saty, ktore sa mi veeelmi pacili, ale kym som sa rozhybala, salon ich predal :-( takze plnou parou do planovania, objednavania a zajednavania :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mate babenky pravdu. Ja neviem v ktorom storočí oni žijú. A povedala som im, že radšej pomaly ako keby som sa mala potom naháňať. Mám čas a to je najdôležitejšie. Nech mi myslia čo chcú. Dnešná doma je úplne iná ako bola za ich čias. Minimálne mesiac dopredu chcem vedieť kto príde a kto nie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, tak este oneskorene PF 2010, ja som dnes dosla domov, na vychode som sa trocha zdrzala alw zas sa moje pripravy rapidne pohli vpred ! :-D v podstate som si asi vybrala oznamenia za super cenu.... ;-) a dokonca asi budui aj pekne a bez roboty, bola som zajednat tortu, este ma caka finalne rozhodovanie, zajednany termin a kostol, cas na fare, tak nakoniec mame 15:00, kvety, vyzdobu, auto a svadobnu kyticu vybavime asi v rodine.. :-D samozrejme s mojimi doplnkami, ale mozno to bude aj vela veci free alebo s velkou zlavou. tesim sa veltrh, tam sa chysta oblek, obrucky, podvazok a mozno zopar doplnkov.... a musim sa dohodnut s jednym fotografom, ci ho teda budeme mat alebo nie, vizazistku a kadernicku, vyzera to teda dobre celkom.... x-) a zaciname rozbiehat pripravy na stavbu, zmluvu na pozemok chceme tento mesiac vyriesit, ked budu uz realne cenove ponuky uvidime ci teda naozaj staviame tento rok... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska Tak to si dobre pokročila dopredu. Ja sa chystám tento týždeň ísť do kostola a pod jedným vybaviť sobáš a krst. Inak od včera už máme krstňa. Malú Timeu. Veľmi sa tešíme. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wau gratulujem k Timei x-) my sme prave dosli od nasich krsnat, chlapci, 3roky, je to s nimi vesele, tesim sa na nase :-D na faru aj matriku sa este pojde, chceme sa zapisat uz na nauky, ist na nasu faru po potrebne doklady a vsetko okolo...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ďakujem ... Tak to hej, ale už je asi najvyšší čas si dávať všetko dokopy. Bo už nemám veľmi veľa času. Ten čas rýchlo beží.
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ja musim v januari odbavit skusky, lplus ta nova robota...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak teraz budeš mať toho veľa
Odpovedať
Profilova fotka
troska hej, ale zas.....musim povedat ze sa tesim strasne na robotu aj na ten cely stres :-D vzdy lepsie ako sa morit s hladanim, toho som si uzila az az...uz len dufam ze ma nevyhodia..
Odpovedať
Profilova fotka
no kati vitaj, sa to tu zase rozbehlo troska, aj ked server je brutal pomaly tieto dni, mi tri hodiny nacitava kazdu stranku na mojasvadba.. neviem co s tym robia.. ja som pisala fotografovi pred par dnami a cakam na jeho odpoved, ale dako sa neozyva, tak asi dovolenkuje alebo co, by som fakt chcela aby nas fotil on, ale ked nas odmietne, tak neviem koho oslovim... v nedelu ideme este pozriet nejake kostoly do Rusoviec a Jaroviec, kedze sme si este nevybrali kde chceme mat svadbu, ale uz by asi bolo na case to vybavit... snad sa nam to podari, kedze ja nie som pokrstena.. na veltrh sa uz tesim, tiez ideme pozerat obrucky, oblek, topanky pre mladeho, mozno aj oznamka tam kukneme, aj ked stale nemame uplne ujasnene co vlastne chceme, chceli sme vlastnu vyrobu, ale asi sa nam to nepodari.. musel by nas niekto dobre odfotit a potom to chce nieco napadite, a ja nejak nemam fantaziu na taketo vizualne veci. no a to co nezozeniem na veltrhu planujem objednat z netu dodatocne, este by sme mali podpisat zmluvu s agenturou na vyzdobu tento mesiac, nasla som skvelu babu v dunajskej luznej, tak sa tesim na jej vytvory. :) inak mam obavy ze tych 6 mesiacov tak strasne uleti, ze nestihnem polovicu veci vybavit.. alebo zabudnem na nieco dolezite.. uf.. no aby sme to uz mali za sebou, lebo tychto 6 mesiacov budu same stresy.
Odpovedať
Profilova fotka
mi hovor....a ste akoze stavat chceme zacat...to nam podla mna nevynde, odlozime to po svadbe, ale uvidime, ako veci pojdu...ja som dnes zhanala dokumenty do tej roboty, tak snad mam bvsetko,este ofotit karticku poistenca a asi hotovo. u mna to so svadbou vidim ale celkom realne ze tak koncom marca, zac aprila uz budem mat relativny klud...teda dufam, ze bude vsetko jasne, zajednane a uz len budeme dotahovat detaily.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mate pravdu. Ja by som chcela mať všetko pripravene už koncom Apríla. a celý máj pokoj. :-) :-)
Odpovedať
Cavte baby no tak sa k vam pridavam aj ja, svadbu mame 12.juna a zatial mame kostol, fotografa a DJ ja. Myslite, ze je to malo? :)
Odpovedať
Profilova fotka
pistaciaa to je aj moj termin, a kde sa budes vydavat? je tu inak aj tema 12.6., hod si vyhladat v temach pripadne, ale tu to viac zije.. v podstate mas dolezite veci, ale zacni riesit aj restauraciu alebo kde to chcete mat cim skor.
Odpovedať
Jaj no to som nenapisala to uz mame vyriesene, samozrejme ako prve :). No a svadba bude v Senci v hoteli Zatoka a vy kde budete mat? Ale obrad bude v Dunajskej Luznej.
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak potom ok, my mame v Rusovciach v Ponteo a kostol este nemame vybraty, ale uz ideme riesit konecne.. teda boli sme uz nejake pozret, ale este sme sa nerozhodli.. a saty este tiez nemas?
Odpovedať
nie nemam, mne sa do toho moc nechce, ale cakam na svadobny veltrh, ze si aspon daky prehlad spravim, ale chcem nieco asi jednoduchsie
Odpovedať
Profilova fotka
no to si asi povie kazda ze jednoduchsie a nakoniec aj tak chceme byt ako princezne.. ale na veltrhu bude kopec salonov, tak si budes moct vyskusat, mozno uz aj nejake nove kolekcie tam budu mat.. ja tam tiez planujem ist.. uz sa tesim.
Odpovedať
no neviem ci jednoduchsie, ale predstavu mama, hlavne suknu chcem mat jednoduchsiu, ale vsak uvidim co bude, no dufam, ze svadobny veltrh viacero veci vyriesi :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pistacia, vitaj v junovkach. :-) no mna len napadlo, ze pomaly je dobre zajednat si nauky pokial mas v kostole, aby vam obom vyhovoval termin a mozno zacat vyberat alebo rozmyslat nad oznamkami, aby si stihla popozyvat vsetkych(ak žteda tiez mate zvyk pozyvat aj osobne rodinu)
Odpovedať
ahoj katuska :) diky za privitanie :). No co sa tyka nauk, tak mame svadbu v evanjelickom kostole a tam staci 2-3 krat v maji, uz sme sa dohodli :). No a co sa tyka oznamiek, tak akosi este nad nimi nerozmyslame, ja dufam, ze to nebude dlhsie trvat ako mesiac, dake motta som pozerala, ale uvidime co bude, to budeme asi riesit az vo februari, aby sme marec-april obehali ludi. Ty uz co mas vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam salu, foto+video, kostol, cas obradu, z polovice dokumenty na fare :-) , zajednanu mam cukrarku, zaplatenu zalohu na saty, vyzdobu-to robim svojpomocne+v rodine mma profesion dekoraterku, svad kytica pojde tiez cez nu aj ozdoba na auto asi. teraz chcem vyriedsit oznamka, jedna znama to robi popri materskej, myslim ze budu velmi pekne a cena je polovicna ako je bezne ;-) len vlastne u nej musime urobit spolocne navrh, potom to vytlaci, ja to schvalim, alebo budeme prerabat a az potom to objedname...taky troska zdlhavy proces...
Odpovedať
Profilova fotka
a uz mam aj vizazistku :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?