Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mrkni so moj fotoalbum tam mam jedny ktore sa mi moc pacia...a rozpravala som sa s maminou a zhodli zme sa ze si dam priblizne take ucit ako mam v albe... uvidim do ma nasvadobnom veltrhu nadxne a co sa mi bude pacit ale moc sa na to tesim idem aj s kamoskou a ta ma svadbu v aprili tak dufam ze nieco najdeme... :D
Odpovedať
Profilova fotka
katarinka, mne sa ten model paci. je krasny, jednoduchy ale originalny.len by som sa bala ako by mi sadli, bez skusania...ja som pri skusani uplne zmenila vkus na svadobne saty-teda pre mna :-) sedia mi modely kt.na prvy pohlad vyzeraju nic moc, skratka kazda postava si ziada nieco ine ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Take si xcem dat usit na mieru... a taky strih mi sedi...preto som sa rozhodla prave pre tieto...
Odpovedať
Profilova fotka
katarinka, tak potom super :-) vyzeraju faaakt krasne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dik aj mne sa moc pacia ja som stale chcela jednoduche...
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky .. tak ja som už konečne doma po dvoch dňoch návštev a cestovanie. Ja som mala bohatého Ježiška. Hlavne od drahého. Ale nebudem sa chváliť. To sa nepatrí. Tak už za chvíľku máme nový rok. To bude ten náš rok. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatko, kludne sa chval, vsak radost treba sirit ako len vieme, hehe ;-) Ja zajtra cestujem za mojim krasnym, tak sa uz tesim jak pes veru.... :-D skoda len ze cele navstevy budu sprevadzane ucenim na dalsie skusky..., ale co uz, treba to brat pozitivne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to hej. Tak t prajeme príjemnú cestu na východ. Hoc počasie sa tu asi zbláznilo. Tak dobre .. dostala som zlatú retiazku, náušnice, tlačiareň, svetríky, peňaženku a ešte nejaké maličkosti. Boli to veľmi zaujímavé Vianoce. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som dnes bola s drahym v kine, kedze mam dnes narodky, a teraz si doma popijame strasne dobre vinecko a oslavujeme spolu, a uz mi skoncili vsetky povinnosti a navstevy, teraz sa budem venovat sama sebe, a stretnem sa konecne s priatelmi na ktorych pocas roka nemam ani poriadne cas.. a samozrejme chodit do fitka, aby som zhodili tie nabrate kilecka :)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika vsetko naj, teraz som kukla ze ozaj, narodky mas... =-) to mas pekne pokope, vianoce, narodky... Kaculiatko dufam ze len v tom pozitivnom boli zaujimave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Kati.. hej hej mam, a som milo prekvapene kolko ludi mi dnes napisalo :) ale nevadi mi ze to mam tam pokope s vianocami, vzdy dostanem darcek aj na narodky...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby.. pridavam sa do klubu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj.. takze aky termin?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby, tiez sa pridavam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa pripajam s gratulaciami.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ... pridávam sa ku gratulácii Monike k narodinám. Katussska ... tak bolo viac vecí pozitívnych ako negatívnych. Len to cestovanie je dosť únavne. Teraz pár dni doma a ďalšie cestovanie až na nový rok večer. :-) :-) Ako sa hovorí ako na nový rok tak po celý rok. Tak ďalší rok plný cestovania predo mnou. Čo už zvykla som si na moje túlavé topánky. :-) :-) Asi ešte nie som pripravená sa usadiť. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky prajem Vám Šťastný Nový rok 2010. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
napodobne, prajem vsetko dobre do noveho roka, hlavne nech je lepsi ako bol tento, a vsetkym vela zdravia, lebo to je v zivote najdolezitejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, najskôr vám všetkým želám kráásny Nový roka a tiež sa s radosťou pridávam k tejto skupine. Termín máme 19.6.-zatiaľ máme zaplatenú zálohu za sálu a v najbližších dňoch sa chystáme aj na matriku. Tak dúfam, že si tu s vami príjemne poklebetím o príjemných témach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzana vitaj, aj tebe statny novy rok.. a odkial si?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, prajem Vam vsetkym krasny a uspesny Novy rok 2010 plny zdravia, stastia, lasky a nech vas smola obchadza velkym oblukom. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky aj ja vam prajem v novom roku len to naj naj naj horsie nech vas obchadza a len to najlepsie stretava :D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak ja mam prvu novorocnu dilemu, a to fotografa, cakam na odpoved od jedneho ktoremu som pisala uz v oktobri, ale vtedy mi povedal, ze este nevie ci bude volny a pritomny v ten nas termin svadby, on sa totiz fotenim nezivi ale ma to ako hobby, a foti krasne, videla som vsetky jeho zverejnene prace a su nadherne, a cena tiez nie je zla, a ako som zistila tak asi tak polovica z toho co pytaju ostatni.. pisala som totiz jednej fotografke, ktora ma naozaj ocarila svojou pracou a dokonca je aj volna na nas termin.. ale cena uz teda rapidne stupla, aj ked zahrna komplet fotenie od priprav az po oslavu do 2-3 hodiny rano, potom dvd s fotkami, samozrejme retus a vsetko a este aj nejaky A4 fotoalbum s vybranymi upravenymi fotkami..aby ste boli v obraze, tak okolo 830 eur je ten komplet... tak rozmyslam ze co spravim, ak ma odmietne ten prvy, ci mam este zhanat niekde po znamostiach niekoho mozno za lepsiu cenu, alebo si booknut tu babu, za tu cenu, ale aspon viem ze je to kvalitna praca... kamaremana mat nebudeme, takze fotky su pre mna dost dolezite.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monika, som pôvodom z bánoviec nad bebravou, ale uz od výšky, t.j. takmer šesť rokov sa zdržujem v nitre. ale svadba bude v BN a pri trenčíne v dedinke trenčianska turná. inak tie peripetie s fotografom ti nezávidím, tá cena fakt vyráža dych!! mala by si si zvážiť, či to váš rozpočet na svadbu znesie. Ja osobne si neviem predstaviť, že by som mala dať toľko za fotky. ale na druhej strane, pokiaľ máte na to rozpočet, prečo nie? fotky sú naozaj dôležité, je to predsa najväčšia pamiatka. ale skús iba tak informačne obvolať ešte nejakých fotografov, veď len tu portáli je kopec kontaktov a možno predsa len nájdeš niekoho za prijatelnejšiu cenu. čítala som, že sa chystáš aj na veľtrh, tam budú určite aj fotografi a možno aj nejaká tá výstavná zľava ;-) my budeme mať tiež fotografa po známosti, tak dúfam, že nebude pýtať toľko peňazí. aj on má fotenie ako hobby, a tiež nám bude robiť DJ.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzana, banovce su mi dost blizke, vacsina mojej rodiny odtial pochadza a este tam aj stale zije, ja som jedina z nasej rodiny narodena v BA.. no skusala som aj nejakych inych fotografov, ale skor takych tych vychytenych a ti uz maju vsetci obsadeni nas termin... a neviem ci sa mi podari zohnat niekoho po znamosti a ci to vobec bude za lepsiu cenu keby aj nahodou sa niekto nasiel... no uvidim, ten fotograf sa mi zatial neozval naspat takze vsetko bude zavisiet od jeho odpovede, teda najradsej by som bola keby to bol on, aj kvoli tej cene... nechcem svadbu zbytocne predrazovat, kedze uz tak nas vychadza dost draho, pretoze budeme mat pomerne drahu restauraciu na oslavu.. takze nejakych 400 eur navyse nie je malo :( co sa tyka veltrhu, je pravda ze tam budu nejaki ponukat svoje sluzby, ale co ak sa nam nebude nikto pacit? a mam obavy ze ceny budu asi dost podobne tej babe, napr taky robo fojtik urcite nie je lacnejsi, a aj ini co som pozerala ceny tak je to vacsinou okolo 700 az 1000 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné, je to riziko, že na veľtrhu sa vám nikto nebude pozdávať, ale veď aj potom je ešte do júna chvíľku času. Skúšala si aj Ivana Musila? www.mil-foto.eu/ - to je jeho webová stránka. alebo potom ešte Adrián Mokriš - www.svadobnefoto.sk/ ja sama som pozerala nejakých fotografov, napr. http://www.golejova.sk/index.php, ale neviem kde máte svadbu, lebo ona si účtuje aj dopravu mimo BA. aspoň podľa netu, osobne som s ňou nehovorila. ešte som pozerala aj toto, ale tá nemá cenník, ale podľa reklamy fotí BA, TT, TN, PN, TO a okolie: http://www.fotozupka.com/ naozaj neviem koho si kontaktovala, tak ak som ti napísala nejaké kontakty, ktoré si už obvolala, tak sorry :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Golejova uz je tusim obsadena, uz si nepamatam komu vsetkemu som pisala, ale nemyslim si ze mam tolko casu na vyber, kedze vacsina uz je obsadena, tak neskor to bude horsie a uz nebude ani z koho vyberat, toho sa prave obavam. Ten Ivan Musil ma celkom fajn fotky, ale nie je to uplne to co si predstavujem. Ta Pavlickova je k tomu troska blizssie, ale budem musiet pisat a zistovat ci maju volny termin a ake maju ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
moni, ako vidím, presne vieš čo chceš :-) ja napríklad až tak veľmi nevidím rozdielmi medzi fotkami jednotlivých fotografov-akurát tak či sú alebo nie sú rozmazané :-N ale to je super, že máš predstavu, čo očakávaš, aspoň si vieš lepšie vybrať. držím palčeky, aby si nakoniec získala skvelého fotografa podľa vlastných predstáv ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzana, nejde ani tak o to ci su rozmazane alebo co, skor o to ake ma ten fotograf napady, ze sa s tym vie pohrat, so svetlom, s farbami a celkova napaditost tych fotiek.. pozri si fotky zuzky halvonikovej na fotozuzana.sk a mozno pochopis o com hovorim.. nevravim ze to nikdo iny nedokaze, ale ona ma fakt ocarila..
Odpovedať
Profilova fotka
Awojky babenky .... tak nezávidím Vám, keď čakáte a nič. Ja už mám viac menej skoro všetko, len kostol ešte vybaviť.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?