Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati je to 13.2, cize sobota :) to si asi v skole, ze? teda ak som to spravne pochopila robis dialkovo? super ze sa ti lubilo v tej saune. ja sa uz neviem dockat tej masaze, ale najskor musim byt zdrava aby som si to vychutnala .. teraz s tymi herpesami pod nosom sa citim dost zle.. :(
Odpovedať
Profilova fotka
hej soboty byvam v skole...o tom kongrese viem, no asi nic z toho nebude.. :-( uz sa tesim na dalsiu saunu, pripadne vbehnutie do solarka, no moje procedury vidim tak na januar...teraz sotva stiham ..
Odpovedať
Profilova fotka
prva skuska je za mnou jupiiii juhuhu :-D uz len 12... ]-(
Odpovedať
gratuliiiiren katus :) Ja som si bola vcera skusat saty baby, a myslela som ze som si aj vybrala, ale ked som prisla dom a ukazala par ludom, tak mi ich normalne ze zhnusili...hodim do albumu fotecku...co poviete? Ale pravdu, jasneeee?
Odpovedať
Profilova fotka
mima hod fotecky, pozreme sa :) a z toho ze sa ti zhnusili si nic nerob, teda skor z toho co ti na to povedali ludia, ved je to o tebe, o tvojom pocite z tych siat, mojej mame sa pacili na mne presne tie saty ktore som ja totalne zamietla, ale ked som jej potom ukazala tie prave, tak mala slzy na krajicku ked ma v nich videla.. ukazala som dokonca fotku siat aj priatelovi, nie na mne samozrejme,a bol celkom prekvapeny, ze take necakal ze si vyberiem, a vraj sa mu pacia a nevie si ma v nich predstavit.. tak snad to bude prijemne prekvapenie, ked som ho pytala ze ake by sa mu pacili, tak povedal,ze nieco velmi hladke a jednoduche, bez velikanskej sukne... tak take som si snad ani neskusala, heh, ale snad sa mu budem pacit :)
Odpovedať
Profilova fotka
mima kde mas tie saty, som zvedava! inak mima aj ty si Mgr.rocnik prvy?sme tu viacere robili Bc, uz ani neviem kto...zajtra mam dalise skusky, ale uz nevladzem akosi... :-p
Odpovedať
kua, nechce mi to tam stiahnut, vzdy sa zasekne a vypne stranku...idem este raz skusit ]-( Ja som mala v juni Ing, takze skola uspesne za mnou chvala panu bohu. Aj ked niekedy mi to chyba, teda hlavne ti ludia :(
Odpovedať
Profilova fotka
tak skusaj dalej..
Odpovedať
http://picasaweb.google.sk/mbirosova/... Tak len takto baby, su velke tie foto, nedaju sa sem stiahnut. Ale su to len dvoje saty, tie ostatne nestoja ani za rec...hruuuuza
Odpovedať
Profilova fotka
tak mima napisala som to aj predtym, aj ked v suvislosti s uploadom fotiek, pozrela som si fotky a pisem znova. skusaj dalej :) tentokrat saty.. podla mna strihovo ti nesedia.. tie prve este vrchny diel OK, ale ta sukna je zvlastna.. a kde si to skusala?
Odpovedať
v salone bemany...su to villaisky. Vies, ja chcem nieco ine, nechcem klasicke saty, lenze nemam cas behat kade tade po salonoch po slovensku a skusat...tak som naozaj zvedava, v com nakoniec skoncim :(
Odpovedať
Profilova fotka
a ty si v akom meste? chapem ze chces ine.. ale neviem, ty si si z nich nieco vybrala? teda nejake favoritky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som v ziline. V podstate som chcela tie s tou maslou a sponou, ale nejak od nich upustam...som sa unahlila asi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a to bol prve co si bola skusat? teda myslim salon, alebo uz aj niekde inde? ak od nich upustas, tak nie su tie prave :) ja som si tiez myslelal po prvej skuske ze asi je rozhodnute, ale nebolo :)
Odpovedať
nie nie, uz som bola skusat aj predtym moni. Ale to tiez nebolo ono, boli to vsetko take puf puf saty, ktore boli ako z cukru, a to ja nemusim. Ked ja som taka truba hlupa blba, som si uz aj zalohu zaplatila...no rozum ziadny ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pacia viac asi tie druhe,ale tiez nemozem povedat ze by to bolo to prave... :-. a nechcela si si dat sit, objednat, ked uz si chcela nieco extra?ake sa ti pacia saty?
Odpovedať
katus, chcela, ale v poslednej dobe tam nie su moc dobre ohlasy, tak neviem. Ale kaslem uz na to...pojdem este nitru pozriet cez sviatky ak budu mat otvorene...pisala som im maila, tak pockam a uvidim.
Odpovedať
Profilova fotka
mima a za ktore si dala zalohu? akoze tie prve s tou zvlastnou suknou ti v podstate padli, len su fakt zvlastne... v ba su dake salony ktore maju aj take nie uplne klasicke saty, napr salon Pasarela, ale do BA to mas daleko.. este ma napada svadobny veltrh, tusim je aj v ziline aj v BB, a budu tam dake salony, ale to uz je asi dost neskoro na vyber siat, kedze to je az 20.3.
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ... tak Vianoce máme už za maličku chvíločku. Teito Vianoce bude tráviť spolu s budúcimi manželmi alebo každý z Vás u svojích rodičov?
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatko.. no my ideme najskor k nasim a potom k jeho rodicom.. u nasich bude prva vecera a u jeho uz len take dzobkanie, aspon dufam, lebo svokra ma tendenciu cloveka ukecavat aby si nieco dal az dovtedy kym si nieco nedas, aj ked nemas chut.. takze sa tesim na to obzerstvo :( ale co sa da robit.. skor ma mrzi ze moji rodicia ostanu potom sami, lebo brat pride tiez poobede, a potom ide k svokrovcom, tak mi je to take blbe ze ostanu sami vecer, vzdy sme zvykli sediet pri telke, popijat a kecat.. este ma napadlo ze ci by nemohli ist moji rodicia s nami ku jeho rodicom, ze by sme dali take spolocne posedenie,ale to by museli navrhnut jeho a pozvat ich, je mi blbe im to navrhovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Monika tak sa skús o tom porozprávať s priateľom. On by to mohol svojím rodičom navrhnúť. :-) Tak ja to budem mať také divné. Štedrý deň budeme tráviť u priateľových rodičov. Prvý sviatok vianočný asi tiež. Keďže s nimi už bývam. V sobotu pôjdeme ku moje mamke do Martina a v nedeľu ku otcovi do Rožňavy. Tak budeme mať také cestovné Vianoce. Prejeme sa do popuku. Potom budem držať diéty.
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to ti nezavidim... by sa mi nechcelo tolko cestovat, my sme nastastie vsetci v jednom meste, ale aj tak mi to uz pride take divne cele, ze u nas, u nich, a nechat rodicov samych... mam pocit akoby som este nebola na to pripravena ich takto opustit, pritom uz vyse roka nebyvam doma, ale proste tie vianoce by som najradsej stravila iba s nimi.. a s drahym. :)
Odpovedať
Profilova fotka
musíte sa nejako dohodnúť. Tak to ti závidím, že ste všetci v jednom meste. Ja už tretí rok mám také divné Vianoce. Prvý som trávila v UK, lebo mi nedali dovolenku. Minulého roku pri večeri chýbala sestra a otec. Boli sme len štyria. Ja, brat, mamka a jej priateľ. Ale postupne si zvykám. Ja by som chcela mať Vianoce vo svoj. A len ja a moj drahý. Poprípade naše malé (jasné až o rok a viac)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj to raz pride, nase vlastne vianoce s dietatkom.. ale to si dako neviem predstavit kym su tu nasi rodicia, proste citim ze musim byt pri nich v tento den... mimo ineho mamicka je chora, a vlastne nikdy nevies ktore vianoce su posledne.. kazdy rok ked si pripijame tak v duchu si prajem aby sme sa v takom pocte stretli aj o rok. a toto si zelam uz asi 3 roky, odkedy ochorela vlastne, zatial sa to dari. len ktovie dokedy :( vzdy ma chytia depky ked si na to spomeniem, ze ak raz.. je to smutne.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak viem ako ti je. Ale ja sa na to snažím nemyslieť. Keby bolo na mne tak by som to zariadila inak. Ale ja už nebudem mať celú rodinu pohromade.
Odpovedať
Profilova fotka
akurat zajtra vyprevadzam mojho milovaneho, cestuje na vychod... :-( ja som doteraz darceky balila a aj seba, lebo berie auto, tak aby som potom netrepala vlakom 10kufrov...on zatial zachrapkal... :-p tesim sa uz na spolocne vianoce o rok x-) btw zajtra mam dalsi "slubny"pohovor, to by bol kraaasny darcek praca na novy rok!!!! :-D asi napisem Jeziskovi ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska drzim palceky nech sa to podari konecne s tou pracou!
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska pripájam sa a tiež držím palčeky. Nech sa im zapáčiš a poskytnú ti prácu. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, dobre ste drzali prsty, konecne mam praaaacuuuu, juhuhuhuhu !!!!!! :-D x-) :-D Keby som predtym vedela ze staci iba Jeziskovi napisat.. ;-) hehehe... Nastupujem az v januari, takze mam pred sebou krasne sviatky, velmi sa tesim!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jooooj tak to je skvela sprava takto pred sviatkami a to ti uz aj povedali, ze ta beru? to je super, lebo niektori ti daju vediet tak o mesiac a niektori ani nedaju vediet... teda take su moje skusenosti.. a kde, co? dufam,ze daco dobre!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?