Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika, snad to vyjde, je skvele ze sa tu svadbu snazis tak super zorganizovat, aby to bolo pre maminu to naj ;-)
Odpovedať
myslíte, že ešte zoženiem sálu na 5. 6. 2010?
Odpovedať
Profilova fotka
katia ahoj, no poskusaj, pozistuj...zalezi aj od toho pre kolko ludi ;-)
Odpovedať
asi 100 v SNV
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak to je dost...no neviem v SNV sa nevyznam... :-. resp teda neviem kolko mas moznosti na salu pre 100ludi...
Odpovedať
katia: je dolezite ci do 100, alebo nad. napriklad na flore tu pisala nevesticka, ze sa vojde 97 ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
mas v IP nejake tipy, ale nic specialne ma nenapada...
Odpovedať
Profilova fotka
Katia1234 Teraz uz velmi tažko zoženieš sálu v okoli SNV. Hoteli Park, Flora, Cingov je osadena na ten termín. Este možeš skúsiť niečo v Smižanoch.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, zazila som sok, paci sa mi ten parfum chloe a zistila som ze u nas v parfumerii ho maju lacnejsie ako na parfums.....to je ako mozne....?zeby vianoce?
Odpovedať
Profilova fotka
katussska a pozerala si stranku najlacnejsieparfemy.sk ? ja objednavam odtial..
Odpovedať
Profilova fotka
idem pozret
Odpovedať
Profilova fotka
Zavidim Vám, ze viete co chcete nad stromcek. Ja vobec netusim. Parfem nechcem, mam ich asi 6, knihy sa velmi necitam, oblecenia mam zatial dost. Som v koncoch.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kaculiatko, ale ved si stastna zena potom ;-) ja zas toho chcem kopu...ale najlepsie keby som si sama mohla vyberat.no ale parfemy sa mi minuli, takze to by sa zislo...len zistujem, ze to tu mame fakt dake lacne, lebo tej parfumerii som bola dnes mali rovnake ceny ako na najlacnejsie parfemy.sk..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nie lebo musim do konca tydzna nieco vymysliet a kde nie tak vsectci mi daju prachy aby som si nieco kupila a ako sa poznam ak ich miniet na hlupsoti. A nebudem mat nic z vianocnych darcekov.
Odpovedať
Profilova fotka
a hudba?alebo nejaka poukazka do wellness , na masaz, kozmetiku....a pod.popriade nejaky vikend keby vam pribuzni zaplatili alebo aspon prispeli...hm?
Odpovedať
Profilova fotka
joooj tak ja by som prijala poukazku na masaz, dostavali sme to v praci, ale tento rok je kriza, tak nebude nic :( asi si ju zaplatim sama.. mam tieto dni strasne, migrena, hrdlo ma rozbolelo, svalovicu zo vcerajsieho cvicenia, tak dneska som cely den umierala v robote.. fnuk. zajtra si dam asi den volna a potom hned jak budem moct, tak pojdem na thajsku masaz, uz sa tesiiiiiim :)
Odpovedať
Profilova fotka
babule, tak ja som si dnes dovliekla dalsi darcek, cizmy :-D ale to uz som presvihla...takze santa ma utlm asi momentalne... :-p ale inak skvele su, pohodlne, krasne, stylove, univerzalne, teple a kvalitne. som myslela ze taka kombinacia pre mna neexistuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..a aby som nezabudla, dosli mi pohariky svadobnee...som z nich hotova, fakt som dobre vybrala a aj ten moj pekny muz ;-) bola to vzacna zhoda, mohli by nam sluzit este dlho, tak sa snad neroztrepu na tej svadbe.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
No hod fotky :-D
Odpovedať
Katuška neboj, na Vás som určite nezabudla a stále sledujem dianie v tomto fóre, len aj keď sme sa tak dohodli, že svadba nebude, je to pre mňa predsa len také ešte zvláštne a ani to neviem popísať. Na jednej strane by som aj bola rada, keby bola, no na tej druhej sú tu financie, o ktoré by som svoju vysnívanú svadbu musela ukrátiť, a to ako som ti už písala nechcem. Takže ale neboj, všetky vás sledujem len tak z diaľky a málinko aj závidím, ale len v tom dobrom, pretože Vám to všetkým zo srdca prajem. A sledujem priebežne aj všetky vaše albumčeky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mucik, tak mi skritizuj saty ;-) jamimi, musim nabit fotak, tak potom, ale mam ich v albume, stiahnuty obr, su to tie so srdieckami
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky .. dnes som bola s otcom na nakupoch v Madarsku. Kupil mi pekne stylove cizmicky. Tak jeden darcek uz mam.Cez vikend by mali byt v Spisskej Novej Vsi zimne trhy. Tak mozno ma este nieco oslovy.Tak dalšie nákupy predo mnou. My uz mame doma obrucky. Pre nás su krasne a tesime sa z nich. V sobotu pride svagor domou a donesie mi konecne svadobne saticky. Tak potom urobim par foteciek a vložim do albumu. Normalne sa tesikam ako male babatko. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko, no tesim sa ;-) baby a chystate sa do solarka?ja som taka antisolarkova, povazujem to za nezdrave...no ale asi zasady porusim, lebo ten nastrek samoopalovaci, vraj nic moc a moze to chytit vselijako...
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska ja chodim do solarka celu zimu, chodim raz do tyzdna, len na udrzanie farby, neznasam ked som biela totizto.. takze predpokladam, ze ak budem chodit takto stale, tak si do juna farbu udrzim.. urcite to aj lepsie vyzera, ked mas na sebe biele saty..
Odpovedať
Profilova fotka
monika a kam chodis?ci nemas nejake speci? inak aj ty mas saty z El?ja som zabudla.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodim tam kde chodim aj do fitka, ale myslim ze je to v podstate jedno ake solarko, pokial maju nove trubice :) treba sa vzdy spytat ze kedy menili naposledy. a saty su z Mia sposa nakoniec.
Odpovedať
Profilova fotka
a to ohladom tych trubic..preco je to dolezite?ja som uplny laik...
Odpovedať
Profilova fotka
lebo ak su uz stare, tak su uz aj slabsie, cize mozes tam byt aj 20 minut a neopali ta tolko ako keby boli nove.. proste sa pouzivanim opotrebuju, ked ti povedia ze maju rok, tak to uz su stare, ak je to casto pouzivane solarko.
Odpovedať
Profilova fotka
aka je teda taka idealna doba?
Odpovedať
Profilova fotka
no zalezi od typu pleti a od kvality solarka a teda aj od toho ake stare su trubky, ale ak si uplne biela, spytaj sa cloveka ktory to obsluhuje, nech ti doporuci, najlepsie je vzdy zacinat 5 minut a potom postupne zvysovat.. po tych 5tich nemusis nic vidiet, ale plet si musi zvyknut a casom to bude vidiet. ja napr chodim do solarka ktore je stare asi 5 mesiacov, ale malo pouzivane, cize aj trubky su relativne nove, a chodim na 8 az 10 minut.. na udrzanie mi to staci. ale to su fakt silne trubice este, a odporucam ti aj zakupit nejaky krem do solarka, ak chces chodit pravidelnejsie... opali ta rovnako dobre, ale plet je aspon chranena a hydratovana.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?