Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
praveze tie dlhe su uplne ze pohodlne a nemusim mat problemy kvoli noham, ani kvoli tomu ze ich uz mam opuchnute a po celej noci tancovania...atd no jednoducho chcem mat dlhe saty, jedine ze pridu nejake kratke ktore mi tych vyrazia... :-p
Odpovedať
katus: ved ja som to tak aj myslela...tiez som radsej za dlhe. A je to take ine, take elegos :) moni: mas IP
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tak usudila po skusenostiach so svadbami kde som sa vytancovala ako host :-p maju fakt krasne a vo februari ma prist nova kolekcia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mima no waaaaw akoze odpadla som.. su nadherne a si v nich krasna :)
Odpovedať
dakujem monika :) Som sa snazila :-D :-D :-D Katus: no ja som zvedava na tie nove. Chystam sa potom aj posliedit troska. A davaju aspon nejaku akciu, ze ked u nich beries svadobky, tak mas nejaku zlavu na popolnocne, alebo zadara?
Odpovedať
Profilova fotka
Mima no prave som presla vsetkymi satami asapbay a bohuzial ani jedny nie su podla mojich predstav, tak neviem co urobim, v teme asapbay sa o tom diskutuje, ze baby poslali email s fotkou siat a mierami, ze chcu take usit a nejak sa im neozyvaju... tak neviem :(
Odpovedať
Ja som tiez tak objednavala, ze som si nasla fotku a ta sa tam poslala...a vysledok si videla. Najdi si v teme holku pod nickom "artichoke", ona ti s tym pomoze. Ja som to riesiela cez nu, vsetko bolo ok, rychlo vybavene...doporucujem a netreba sa bat, ze ta oklame alebo nieco. Len potom, ona ti posle taku tabulku co vsetko treba zmerat...daj sa pomerat u krajcirky, aby si mala tie miery presne. Ona vie lepsie ako treba merat.
Odpovedať
Profilova fotka
aha OK, tak dakujem, ako ja sa viem po anglicky s nimi dohovorit, ale musim najskor najst nejake saty ktore by som chcela usit.
Odpovedať
Profilova fotka
mima a kde mas tu fotecku, aj chceeeem vidiet :-D
Odpovedať
katus: IP
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem sedia ti, nahodou pekne foto ;-)
Odpovedať
no, viem si predstavit aj lepsie, ale na tu rychlost ako sa objednavali, tak to bolo ok ;-) Ale popolnocky by som chcela korzetove, ako aj svadobne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no mima myslim ze tie saty su viac nez dobre :) fakt su uzasne.. az rozmyslam ci si nakoniec nedam dlhe, tie tvoje vyzeraju tak lahucko a pohodlne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ne poslite IP :-( ...ja si u neho davam sit tie tyrkysove :-D inak Moni mohli by sme to dat spolu na jednu adresu a budeme a postovne si rozdelime ;-) ved sme s ba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jamimi ale ked ja neviem ake saty, ked mne sa z ich ponuky nic nepaci :(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som im poslaal fotku siat ktore oni nemaju v ponuke ,posli im foto co sa ti pacia alebo to riskni cez toho gayprom ci ako to bolo :-D ...iank u neho mi to vyjde o 40 eur viac ako u toho co to sije original takze asi to risknem posielam ti nick na toho mojho na e bay ---- chunfeng9574 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ten grayprom som si rozmyslela, precitala som si starsie odkazy od kupujicich a vela z nich pisali ze sa ty vyzeraju lacno a vobec nie ako na obrazky.
Odpovedať
Profilova fotka
awojte babenky ospravedlnujem sa ale ja neviem o com pisete. Poviete mi?? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko piseme o satach z ebayu, ktore sa siju v cine :)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni pozri na toho co som ti pisla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi kukala som ho, ale ani tam nic :(
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja idem zdobit asi kus moju izbu, nejak "advento vianocne" ;-) vsak vcera mikulasa, blizi sa nam to.... :-D ja viem ze do svadobnej temy zvlastna otazka, ale ake mate vianocne zvyky? :-N ja som zatial s rodicmi, babkami, takze zvyky mam rovnake od detstva..my sa postime az do vecere, nie ze by sme nic nejedli, ale snazime sa uplne minimum, takze cely den v hlade kukam rozpravky, balim darceky, prazim file a podobne.. :-p a obcas potajme zozerem kusok kolaca a strasne sa tesim navecer.vianocene menu u nas pozostava:oblatky, med, cesnak, orechy,jablko+sosovicova polievka, hribova polievka(specialne len pre mojho oca) a kapustnica+kapor/file, salat,chleba a tradicna je na vianoce u nas aj coca-cola a medovina :-D vecera je u nas cca o siestej, po veceri darceky a kolace(kto vladze), chvilu posedime, pozerame rozpravky a vianocne filmy a potom na polnocnu omsu. tesim sa uz na take "moje"rodinne vianoce x-) viem, ze u nas pribudnu rezne, ubudne hribova polievka...minimalne. baby mate nejake specialne zvyky?alebo specialne vianocne menu?ja si vianoce uzivam, aj ked odkedy som na skole, tak cely advent sa nese v znameni skusok.... :-S nic moc, ale toto su predposledne skuskove vianoce u mna... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm ok tak hladaj moja,ved hod foto ake asi by si chcela ;-) ....katusska ako vam zavidm take vianoce u rodicov :-N ...ale nie my sme taka klasika...rezne,ryba,salat,sosovica a hlavne domace kolace...tie prosim vypekam uz od 10. decembra lebo ti moji ich požeru vzdy tak musim aj schovavat.......a na omšu nechodíme,som rad ked si o osnmej sadnem k telke a deti sa uz len hraju a ja si mozem v klude dat nejaky liker :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky, tak ja tieto Vianoce budem prvýkrát tráviť u svokrovcoch. Tak neviem Vám povedať aké bude menu. Z detstva si pamätám, že sme chodievali ku babke na východ a na Vianočnej večeri sme mali sedem druhou jedál. Za každý deň v týždni jedno. A potom sme mohli isť rozbalovať darčeky. A celý deň sme držali hladovku. Mali sme dovolené akurát ranajky. Tak sme stále sa snažili vstávať čím neskor. Keď sme trávili vianoce doma tak naše menu pozostávala asi z toho ... med + oplátky + cesnak, kapustnica, mačanka (krémová hubová omáčka s chlebom), zemiakový šalát + rezne, rybie filé alebo vyprážaná ryba (kto mal na co chuť), potom sme ešte posedeli, poupratovali a tak sme išli rozbaliť darčeky a pili sme víno. Každé Vianoce boli iné. babenky čo ste si pýtali pod Vianočný stromček? Mňa s tým otravujú už týždeň a neviem čo by som také chcela.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si priala cizmy a vonavku :-D ...minuly rok to bol rucny vysavac :-D ...ale aj dobra kniha by potesila mam rad nasehos pisovatela dominika dana ak niekto hlada darcek pod stromcek tak jeho knihy su super mam ich vsetky .-)))
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa tento rok dohodla s Jeziskom...objednala som si sveter a kupila ocny krem shiseido, takze tak som na tom, same prekvapenia :-D moj drahy neviem co mi da, ale len nejaku drobnost, lebo k promociam mi kupoval fotak, take mierne "delo", plus snazime sa setrit na ten nas domcek... ale najnovsie som sa zastavila v parfumerii a objavila som parfum chloe..a zistila som ze ho vlastne chcem... :-N ach jaj..len uz mi ho nema asi kto kupit :-p tak mozno po Vianociach si urobim radost a mozno bude prekvapenie, len to musim hodit do eteru ;-) jamimi, ja zvyknem tiez vypekat, ale zacinam tak tyzden pre Vianocami.no v poslednom case je to ubohe, nema t kto jest u nas, akurat ked idem na vychod ku svokrovcom, tak tam mi za kolace dakuju :-) my sme totiz malicka rodina, babkam uz nechuti, mama ma cukrovku, oco nie je na sladke...
Odpovedať
Profilova fotka
Katusska inak :-D na parfums.sk ich maju o dost lacnejsie ako vo fann ;-) ...ja som prave chora tak dufam ze ma to prejde skor,lebo decka ma uz zozeru este ze je vikend a ten moj sa o nich krasne postaral ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No baby ja vianocne menu nejak neriesim, to ma na starost moja mamca, vecerat budeme asi aj u nasich aj u jeho, proste musime ist k obom, este ze byvaju blizko seba celkom, takze akurat jej pojdem pomoct s varenim a pecenim poobede. Vlastne vianocne menu budeme asi robit az ked budeme mat deti.. Inak dnes si nasi rodicia spolu konecne vypili a potykali, hlavne tatkovia, zlati boli, hlavne ten moj, ktoremu to asi az dnes konecne doslo, ze sa mu dcera ide vydavat, skoda len ze maminka sa neciti dobre a zase cakame na vysetrenia a je mi z toho na...
Odpovedať
Profilova fotka
monika, to je mi luto, dufam, ze vysetrenia budu ok a mamine bude lepsie =-) my akurat budeme mat problem s tym byanim, pritihuje, lebo asi zac.roka uz bude vysporiadany pozemok a budeme moct zacat...to bude teda "paradne"...trocha sa toho bojim, ale snad to zvladneme..no budeme musiet, nie sme jedini... fuj,no a zajtra mam ten pohovor, tak mam stresy jak vzdy...ktovie co z toho bude :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, je to na nic, ked clovek nema zdravie, tak nema nic v podstate.. a ja by som vsetko to stastie co mam ja v zivote najradsej vymenila za mamcine zdravie... sa snazim aspon svadbu zariadit tak, aby si ju mamca mohla uzit a nemusela si robit s nicim starosti.. lebo mojho brata svadba bola pre nu jeden velky stres, vela roboty okolo zakuskov, vysluziek a podobne, a to fakt nechcem.. ani prstom nepohne na tej mojej.. len dufam, ze jej zdravie sa za tych 6 mesiacov nejak radikalne nezhorsi..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?