Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tie co mam v albume.-)))
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi: Kočko buď ráda za 70A, alespoň si nemusíš kupovat trička o číslo větší jen kvůli prsům :-) katussska24: nó, jsou zálohy vratné nebo od začátku nevratné?
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi, tak som sme si veru v tomto 70A blizsie, aj ked ja som az 75A,pri niektorych cinskych znackach aj B hehe :-D ja sa do El chystam v tom decembri, ten salon je moj favorit. ako sa tam dostanem autom z noveho mosta, viete mi poradit?lebo ja som v petrzalke stratena... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
katusska najlepsie pozret mapu a dopredu si naplanovat cestu aby si nebludila.. myslim ze salon sa da pomerne lahko najst, z noveho mosta musis zijst dole takou tou zakrutou jak chodia autobusy, prejdes okolo slovnaft pumpy a na krizovatke odbocis do prava (tj nestojis na semaforoch), pojdes po takom akoby nadjazde stale rovno a potom odbocis zase do prava pri takych novostavbach, pozri si na mape ze kde priblizne to je, su tam myslim ostrovceky v strede cesty, tak pri tych, taka vacsia nesvetelna krizovatka ale iba smerom doprava sa da ist z tej cesty. a potom hned dalsia do prava na take parkovisko, a to mas dnes pri salone, salon je totiz na prizemy jedneho z tych novostavieb hned pri hlavnej ceste. Od cesty ho ale myslim nie je vidiet lebo je tam vysoky mur.
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky, :-) tak ja saticky uz neriesim lebo som si objednala a za tri tyzdne ich budem mat doma. Iba v duchu dufam, ze mi budu dobre sediat a vyniknem v nich. A ked nie tak mam este dost casu vybrat si nove. Aj topanocky uz mam doma. Obrucky objednane. Oznamenia vybrate. Pohare kupene. Myslim, ze uz mam skoro vsetko co mi treba. Ostala mi len vyzdoba, kolace, torty, a to je asi vsetko. myslim. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fihha tak ty toho uz mas pekne vela.. tak to ja nemam ani zlomok z toho.. vlastne nic, ja to vsetko tak nejak odkladam na januar, cakam aj na svadobny veltrh, dufam, ze tam nakupim za lepsie ceny, aj tak teraz na to este nemam peniaze aby som robila nejake vacsie nakupy.
Odpovedať
Profilova fotka
ja cakam na zvysok vyzdoby...este stale :-S este musim dokupit nejake organzy na zabradlia a podobne...kde sa da zohnat v BA?ze je aj nejaky vyber organzy, neviete?lebo ja mam prehlad len v e-shopoch... inak planujem take speci kolace, predavali ich na korunovacnych slavnostiach, len musim vyzistit cenu..tak uvidime potom co z toho...
Odpovedať
Profilova fotka
nevím, kolik stojí organza u vás, tady je to od 100Kč nahoru (ta půlmetrová a 9,2m dlouhá)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas tiez tak nejak..len problem je ze na nete je jej fura ale v takom klasickom textile..no neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
zkus najit velkoobchody s textilem a galanterie, u nás v Praze tohle už vymírá, normální galanterie josu někde zapadlé a krachují :(
Odpovedať
Profilova fotka
vsak toto..a v obchodoch ako ikea vyzera ta ich"organza"nejak divne..
Odpovedať
Profilova fotka
Inak baby mna dnes normalne vysmiali na matrike ked som bolo ziadta o termin ;-) mate uz niektora podanu tu ziadost???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja nemam, predpokladam ze sa to da urobit najskor 6 mesiacov pred svadbou, pre to ta vysmiali?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam pocit, ze to dokonce nesmi byt starsi nez 3 mesice, my teda mame svatbu cirkevni a ten papir z matriky nesmi byt starsi nez 3 mesice....
Odpovedať
Profilova fotka
co???to vazne?my tiez mame cirkevni sobas a som planovala, ze tak vo februari to pobehame...ale to by relativne slo cca.... ;-) mozno na svk su benevolentnejsi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo jeste sem to checkla, je to max 3 mesice ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
já jsem mluvila s jednou matrikou, tam pořád nemají termíny... a na druhé matrice mi to nezvedají. jinak sjem zjistila, že příteljako Slovák bude mít ještě pěkné obíhačky s papírama pro svatbu :( a na druhé matrice mi nezvedají telefon a já tam nemůžu zajet, tak zkusím napsat email.
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze ano lenze hotel aj kamera aj dj maju uz vsetko obsadene :-( uvidim v pondelok ked tam bude hlavna matrikarka skusim sa dohodnut
Odpovedať
Profilova fotka
No tak musim sa pochvalit, ze dnes som nabehla neplanovane do salonu, len som chcela vidiet jedny saty, nemali nikoho objednaneho, tak som rovno poskusala zopar kusov, a hned tie prve, kvoli ktorym som tam isla sa mi pacili najviac, aj sedili celkom dobre, na moje prekvapenie boli na zips a nie na snurovacku, co ma v podstate aj pozitiva aj negativa, je to lahsie na oblecenie, ale keby som to nejak potrebovali upravit na sirku tak by to bol asi problem, zase taka snurovacka sa da prisposobit.. no uvidim, zaloha je vyssia ako v tom druhom, aj saty su drahsie, ale su nove, maju asi rok a nie je na nich vidiet ze by boli vela nosene, takze sa mi to dost pozdava, pojdem asi znova s kamoskou, aby mi povedala aj ona co si mysli, a potom asi dam zalohu, aj ked tento mesiac mi to moc nevychadza ale nechcem aby mi ich niekto vyfukol, pani predavacka bola inak velmi mila, aj ma odfotila vlastnym fotakom a slubila ze mi fotky posle mailom, takze som nad mieru spokojna.. tak pockam kym posle fotky aby som si to este mohla znova pozriet a porovnat, ale myslim ze vyhrali, hoci aj tie co som skusala pred tym boli fajn, ale bolo na nich zblizka vidiet ze su obnosene, pozatahovane atd... predsa len nove su nove :)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ... hlasim sa u Rožnavy. Som na návsteveu otca. Rozoberali ste, ze matriku by som mala ist tak tri mesiace pred svadbou???
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ja to vidim tak ze zavolam na matricny urad a spytam sa na vsetko priamo u nich, lebo neviem ako presne postupovat s tou ziadostou.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja vam dam viac info v pondelok :-D ak budue vediet niektora skor napiste ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
och baby ani neviete ako vam zavidim ze mate uz behacky.. ja tu len mozem sediet za laptopom a hladat... vsetko dolezite budem musiet stihnut za dva tyzdne v marci... zase na druhej strane ja milujem taky adrenalim, dokazem vtedy mysliet cisto a riesit s uplnym prehladom, ale predsa by som uz rada podnikla nieco. vyzdobu si chcem z casti robit sama lebo mam take zvlastme predstavy a chcela by som vselico. velmi sa na to tesim , ale tu to nemozem robit lebo nemam ani material a potom by bol problem s prevozom na svk... :-( takze musim cakat... ale ubehne to ako voda dufam.. o chvilku vianoce a potom uz 28.2. som domaaaaa. zatial vam drzim palceky a stastnu ruku pri vybere vsetkeho co sa vam paci a co by ste chceli.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dala som do albume nove fotk y :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi: jeeej ste strasne pekna rodinka.. tie modre saty su uzasneeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne foto :-) a mne sa viac pacia tie zlate...ale je taky asi viac moj styl tak preto, inac oboje su peknucke.. ja so dnes mala skolu a skoro spim momentalne...od rana dovecera... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jé, mne sa páčia oboje, ale ja by som si dala tie modré, kde sa dajú kúpiť??? Veľmi sa mi páčia...
Odpovedať
Profilova fotka
U nas nikde, :-N idem si ich objednavat siju aj z inych farieb ;-) Tak miska kludne napis IP-vychadzaju cca 150 eur a usiju ti ich presne na mieru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasmimi .. oboje saticky su pekne a myslim ze ti pristanu. :-) :-) :-) myslim, ze volba je uz len na tebe
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?