Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja stalem premyslam nad tymi lampionmi len neviem ako to zakoponovat...zda sa mi to fajn na zahradnu slavnost ale takto....neviem si to predstavit, ci zavelime ze ideme pustat 5 lampionov, hura von :-) Baby a kedy zajednavate kvety a torty, zakusky? staci tak 4-6mrsiacov vopred? =-) Inak tym ze som chora moje sa moje chudnutie zmenilo na priberanie :-( toto este bude boj! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Vidim baby, ze uz mate celkom pekne plany..ja este nemam nic.. :-( a najväcsi problem ze neviem kde bude hostina..to co som mala vybrate je uz obsadene na cely dalsi rok.. poradte mi nejaku dobru pozicovnu siat v BA a okoli..kde si dat piect kolace a tortu?? zacinam mat strach ze do juna nic nestihnem ;-( jedine co mam iste su obrucky kedze bracho je zlatnik..robia sa svadby aj v piatok?? alebo je to zly napad?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiez rozmyslala nad lampionmy, teraz ich akurat predava jedna baba v akcii v bazare, ale aj tak sa mi zdaju dos drahe, a keby som chcela pre kazdeho hosta jeden, tak ma budu stat nejakych 90 eur... tak neviem, asi este pockam, mozno zozeniem aj lacnejsie neskor. Kvietocek2 tych pozicovni je vela ale co som citala, tak dobra pozicovna je Salon El, Salon Monika, Mia Sposa, treba pozret fora, je tu toho vela o tom. Kolace a tortu ti neviem poradit, ale urcite sa to tu tiez uz rozoberalo. Kolko hosti budes mat a o aku hostinu mas zaujem? Mozem ti dat nejake typy ak chces.
Odpovedať
Profilova fotka
No tie lampiony su dost drahe, to je pravda.ja by som urcite nemala pre kazdeho 1, to je horibilna suma...no u mna ale asi lampiony nebudu, lebo penazi je malo a navyse keby sa na mna este niekto zvlastne pozeral ze o co mi ide... :-N radsej nie... ja saty budem riesit asi az v r.2010. ze vraj je dobre ist na ten veltrh vo februari co byva tusim v inchebe, tam sa da naraz vybavit kopec veci, tak toho asi vyuzijem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa tiez chystam na veltrh, myslim ze je v PKO, ale saty chcem ist uz skusat aby som aspon vedela co hladam, co sa mi hodi a tak.. chcem mat prehlad.
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky moje. Mne dost vela ludi povedla, ze co je mozne si objednat tento rok bude super, lebo ceny pojdu hore. A hlavne co sa tyka oznameni, obrucok a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
A ceny coho mas na mysli kaculiatko? Ja planujem ist na vacsie nakupy k nasim juznym susedom, ak na to nahovorim draheho, kedze sa da stale vela veci kupit lacnejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko, ale nemyslis ze na tom veltrhu to kupis stale vyhodnejsie?mne tak doporucovali hl.obrucky, vraj tam je skvely vyber a super zlavy... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak možno pre Vás ssa to oplatí ale mne velmi nie ked do BA mam 4 hodiny cesty autom po dialnici. A obrucky uz mam objednane a oznamenia sa chystam v decembri. Tak my zase chodime ku severnym susedom na nákupy. Tiez tam vela veci kupim lasnejsie. A mala som na mysli, ze cena zlata pojde hore.
Odpovedať
Profilova fotka
aha.tak my byvame priamo v BA tak to problem nie je. co sa tyka oznameni tak to planujeme vytvorit s pomocou znamych, snad to vyjde ;-) asi bude take jednoduchsie, ale co uz..
Odpovedať
Profilova fotka
No ja nad oznamkami stale dumam, moj drahy by chcel vytvorit nieco sam pomocou nasich fotiek a photoshopu, ale zatial sa k tomu moc nema, tak neviem ci sa da na to spoliehat, ci to postiha.. Ja tiez spolieham na veltrh ze tam budu nejake akcie a zlavy, takze vela veci asi pokupim tam a ostatne snad v madarksku...
Odpovedať
Profilova fotka
mne aj tety zo salonov povedali nech si pockam na veltrh ze budu nove saty...som myslela ze to nevydrzim, ale teraz ani neni cas na to- napriek tomu ze stale nemam robotu!!!- tak mozno aj pockam
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak s pracou to nieje ruzove ani tu na vychode. Je to bieda, hoc by som brala aj nieco pod 40 hodin. Len aby som mala co robit a na par hodin denne odist z domu.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som si dnes objednala lampiony nakoniec :) 20 ks a jedno srdce, tak som zvedava na ne.. dufam ze sa to hostom bude pacit :)
Odpovedať
Profilova fotka
inac vyzera to super, pustali to nedavno susedia u nas, bomba :-D som sa tesila jak male decko...len u nas na svadbe budu same vy&chodne dedinky a vela aj postarsich lud, kt by to prislo zvlastne, tak skoda toho
Odpovedať
Cawte baby. Tie balony si objednajte cez ebay...vychadza to tam o dobru polovicu menej ako u nas. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, no ja mam novinku, ze som sa objednala na skusanie siat, tesne pred Vianocami. Tak sa strasne tesim, jak pes :-D :-D :-D Uz som celkom zdrava. este mam nejake zvysky chripky, ale da sa a som celkom nazhavena na dalsiu vlnu chudnutia, ktore este nezacalo ;-) No ale hlavne, potrebujem radu! v albume mam (album Katu a Petu:) ) a v nom tip na popolnocne saty-tie bledoruzove. to je strih siat, ktory by mal byt v zltej farbe-odtien tej zltej farby mam tiez v albume na obrazku zltych siat s titulkom "inspiracia". Baby, myslite ze by sa mi take saty hodili?strih a farba...mne sa bledozlta paci, aj tie saty, planujem si ich dat sit....ale rada by som aj nejake nazory pocula, co vy na to? moja foto je tiez v albume keby daco :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte ... podla mna mozu byt aj take saticky na prezlecenie a co sa tyka farby sa ti hodia. Budes ladit s vyzdobou. Ja tiez planujem si kupit saty na prezlecenie vo farbe vyzdoby taze zelene. A kup si take saticky, ktore sa tebe pacia a budes sa v nich citit super a hlavne vynimocne. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby no ja mam jednu otazku, planujem fialovu-orgovanovu vyzdobu, aj kyticu fialovo-bielu pripadne fialovu zelenu. Otazke je ze akej farby ma mat vestu a kravatu muz, citala som vselico, ze ma ladit bud so satami alebo s kyticou. Lenze fialovu vestu nejak nikde nevidim, hladam zatial iba po nete, ale nikde som taku nevidela. Raz tu mala jedna baba album zo svadby a ta mala komplet vsetko krasne fialove, aj muzova vesta a kravata boli tej farby a vyzeralo to uzasne, uz ju tu ale neviem akosi najst. Zas keby mal vestu a kravatu v nejakej bielej alebo smotanovej, tak mi to pride trochu fadne a take splyvajuce s koselou dost.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko dakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katussska nemas za co ;-) ;-) ved to bude tvoj velky den, mas sa citit krasne vynimocna :-) :-) ako ostatny
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, no snad sa to podari ;-) mne sa pacia aj tie moje momentalne saty, ale moj nastavajuci je uplne proti nim...uznavam ze su troska tehotenske, ale aj rozpravkove.....no ale vdaka jeho postoju mam divny pocit aj ja. predsa v ten den sa chcem pacit hlavne zenichovi.... :-D
Odpovedať
ahojte, nebude mat niekto svadbu v Modrom kotoliku? neviete pod ktoru farnost to patri a na koho sa obratit?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/companies/co... tam je tel.cislo.
Odpovedať
dakujem moc za to cislo
Odpovedať
a nema tam niekto osobnu skusenost? ci su plne terminy, ci nemaju nejake extra poziadavky,...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby nevie niekto okruhle stoly okres nove zamky prip. nitra?? och ja by som uz tak rada pripravovala vyzdobu ale ked som tu ( v UK) tak mozem len snivat... nevadi v marci si to vynahradim uz sa tak strasne tesim!!!! mavate uz aj vy nocne mory o svadbe? co sa vsetko moze pokazit? mne uz z toho normalne sibe.. vacsinou je to o tom ze nic nestiham, potom nemam saty pripravene alebo vlasy alebo make up. raz sa mi dokonca snivalo ze moje sestry, druzicky mali v den svadby svadobne saty a ked som im povedala ze nech si daju ine lebo ja somk nevesta tak mi vynadali ze preco im chcem pokazit ich den.. no hroza ide ma porazit.. ale viem ze vsetko bude ok lebo moje druzicky su naj na svete... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iw, no ja zatial nejake nocne mory nemam, dokonca na moje prekvapenie, zatial sa normalne nebojim :-D akurat ze sa chystam kupovat pohariky svadobne, tak sa mi minule snivalo cosi take, ze sme mali svadbu a ja som nna to zabudla, ze mi dali len take prva saty svadobne ake zohnali, lebo som svoje nemala a vlasy som mala v cope a po prichode som zistila ze nemame pohariky, bo som ich este nekupila...hovadina, ale pobavi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky, tak ja v poslednom case nespim dobre tak sa mi ani nic nesniva. Ale ja este nestresujem koli svadbe. Este mi to asi tak velmi nedochádza.l Ale viem, ze aj na mna to pride.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko a mozno nie ;-) mne to zatial prise ze stresujem skor z konkretnych veci...ked napr svokra sa snazi zmanazovat toho az az...zbytocne sa potom veci komplikuju a nakoniec sa aj tak vratime k jednoduchemu rieseniu...alebo ked mi chcu napr svokrovci pomahat aj ked v dobrom a ja by som si veci zariadila najradsej sama... ]-( ale viem ze mi chcu pomoct a v konecnom dosledku budem rada lebo nie som taka sefica ze by som celu svadbu zvladla hravo a este za super nizke ceny... ja mam napr predstavu o svadobnom dni taku celkom radostnu, nenervnu....mozno veci zlyhaju, ale aj keby co...zacina sa moj kvazy"novy"zivot, ved co mozem chcet viac!!! :-D uz som si zariadila ze budem ubytovana v byte s rodicmi, na starosti budem mat uces, make up a potom uz len do siat. chcem si dat ranajky s nasimi, kavicku a v klude sa porozpravat o tom co nas caka, potom uz tesne pred pridu kamosky, ktore mi akoze pomozu s obliekanim a potom sa spusti svadobny osial :-D :-D :-D podla mna napriek tamu zvlastnemu pocitu v bruchu to moze byt pekne aj taky ten cas s rodicmi napriklad
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?