Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky, tak ja uz len cakam kedy mi svagor napise ze uz ma moje saticky. Tesim sa na ne a v duchu dufam, ze budu fajn a nebudem z nich sklamana. Vcera som kupila organzu v jednom obchode, kde mali bytove doplnky. Mali hrozne velky vyber ale vybrala som si krasnu jasnu zelenu a este tenku bielu a vyzdobu zabradlia. Chystam sa este vyberat svadbne oznamenia a obrucky. Musim vystihnut cas, kedy priatel bude mat menej prace ze bude mat trosku cas aj na pripravy. Aspon sa snazi ale vascinou to nechava len na mna. V rozhodovani som neista a zufala. ;-) Ale dufam, ze drahemi sa bude vsetko pacit co vyberiem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no caute nevesticky.. ja saty uz mam takze som spokojna. a monika2712 poradim ti jednu vecicku.ked si budes skusat saty, nerozhodni sa pre ziadne kym sama sebe nepovies waaaaaw tak v nich som uzasna. ked som si vyberala saty ja, sla som, so sestrou a mojou naj kamoskou- svedkynou. presla som asi tri salony a nic. bola som uz aj dost zufala a znechutena. bud som vyzerala ako torta alebo natiahnuta do niecoho ako hurka. tak sme si sli vydychnut a napapat sa. a zbadali sme krizom cez cestu jeden salonik. tak sme sa rozhodli ze este tam zajdeme.povedala som si ze ak nenajdem tak to necham na marec... ale stalo sa nieco necakane. mali tam kolekciu san patrick a zrazu som nevedela co skor skusat. ale obliekla som si jedny a ...... vysla som von zo skusobne a ked ma kamoska a sestra zbadali, uplne sa im zaliali oci slzami a mne hned samozrejme tiez. este som vyskusala dalsie styri ale stale sme sa vracali k tym prvym. a uz som trpla ked som sa spytala na cenu... neverila som ze take saty nebudu nekrestansky drahe. a dalsie prekvapko.. kedze bol august a vela neviest vtedy nezajednava saty, dali mi zlavu 4 tis!!!!!!!!skoro som spadla a hned sme kricali ano ano ano!!!! kamoska za mna musela zaplatit zalohu bo ja som ani len nesnivala ze nieco najdem takze som ani nemala peniazky.kym som sa prezliekala tie babeny sialene mi zatial kupili podvazok samozrejme modro biely a zase sme trosku posmrkali...bolo to uzasne a ked mi este predavacka povedala ze maju aj pohare a pierka a tak, tak som si vsimla ze tie pohare mali zrovna vylozene s nasimi menami: Ivan a Vierka. ten uzasny den alebo hodinu co sme tam zazili bolo nieco magicke.... o par dni neskor som sa sla v nich ukazat aj mamke a svokricke a este jednej kamoske a aj ony len ochkali. a az neskor som si uvedomila ze niesu vobec snehobiele ako som vzdy chcela ale kremove.takze poviem to takto.. odtien 'bielej' nie je dolezity ale v tych satach sa musite sama nad sebou povznasat ze aka ste dokonala... mozno prehanam alebo to niekomu vyzera ze som namyslena, ale same spoznate ze je to tak. kym ste si nie 100 % iste tak NIEEEE. a ci kupit objednat pozicat alebo usit???to je na kazdej z vas..... och boze zase som sa rozpisala, ale ten moment vo mne naozaj zanechal vela. a vsetko to umocnilo este viac to ze ta predavacka bola neuveritelne uprimna a zlata.... drzim vam palceky baby a poviem vam len jedno. ak chcete pozicat zoberte si dake garde a chodte hore dole hocikedy.. nikdy neviete co najdete..ak chcete kupit v tom vam neporadim, o tom nemam ani paru..
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi dakujem velmi pekne za cenne rady, tiez planujem ist skusat saty s niekym dalsim, len neviem skym, lebo jedine asi cez vikend budu kamosky volne, mamina bohuzial nevladze velmi chodit, takze s nou len jeden dva zvladnem.. no uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
monika aj tak by bolo najlepsie ist s kamoskami.. predsa vedia lepsie poradit, ak su naozaj tie naozajstne priatelky.. a co druzicky? alebo naj kamos? aj chlapi vedia svoje o krase zien...
Odpovedať
No ahojte holky. Ja už som trochu zdravšia a 9.11. nastupujem na 21 dní do kúpelov, tak som zvedavá, aké to tam bude, ak budem mať možnosť, tak Vám potom aj dám vedieť, ako som dopadla. Iwi: Gratulujem k výberu šiat a pravdupovediac ti aj tak v dobrom závidím, ja som to akosi stále odkladala, že keď ešte viac schudnem, tak pôjdem čo to poskúšať, a dúfam, že keď sa z tých kúpeľov vrátim, tak sa na to konečne už aj odhodlám. Veľmi rada by som našla tiež nejaké, v ktorých budem vypadať že waw, ale moc tomu neverím, lebo mám dosť netypickú postavu. A ešte ten tvoj príbeh vôbec nevadí, e si sa rozpísala, lebo aj mňa to dojalo :-D A inak čo sa týka tej práce, je to aj u mňa bieda.
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky, s pracou to je riadna bieda. Som doma este len tyzden a hladala som trosku a nic moc. Tak o dva tyzdne idem na urad prace tak si pozistujem neake tie kurzy alebo skoly a zacnem sa vzdelavat v neakych oblastiach. Uz ked som doma a bez prace tak aspon nieco pre seba urobim a mozno sa mi to raz v zivote aj vrati a budem mocz to uplatnit. A so svadbou to mame viac menej na bode mrazu. priatel pracuje od rana do vecera a ja nechcem bez neho robit neake vaznejsie rozhodnutia. Zoznam hosti mam uz po hromade, ale stale sa najdu neake vynimky, ktore vahaju. tak nakoniec z 80 ludi mame 99 aj s hodbou, kameramanom a hlavne aby som nezabudla na zenicha a nevestu. V decembri planujem uz dat tlacit svadobne oznamenia aj kupovat obrucky. Ja uz mam vybrane len drahy to musi este schvalit a hlavne odmerat velkost.
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, no moja vyzdoba sa mohutne zvysuje :-D reklamujem tie vlizeliny a vcera mi svagrinka kupila krasne svietniky na hlavny stol x-) tie by potom mohli byt aj u mna doma velmi uzitocne, huraaaaa! mucinka, radot ta vidiet, som rada ze davas zdravie do poriadku, neboj, ked sa to vsetko upravi budes vyzerat skveleee a hlavne sa tak citit ;-) pohare a obrucky sme sa rozhodli nakupit na svadobnom veltrhu vo februari, v podstate dobre, lebo robota nic, stale rovnako.... :-S aaach jaj...pockam si na zazrak
Odpovedať
Profilova fotka
Baby uz aj manzetove gombiky mam vcera dosli- vrelo odporucam love-affair z ciech, som naozaj spokojna ! Kde ste vsetke??? :-D
Odpovedať
Ahojte baby, tak uz aj ja som tu. S drahym sme dohodli termin a teraz sa nan pripravujeme. Zatial este nikto nevie co sa chysta a popierame vsetko co sa toho tyka. Malo by to byt pre vsetkych prekvapko. Salu aj hudbu mame zajednanu, vyzdoba je na mne a co sa tyka siat, tak to si este nechavam prejst hlavou. Ozaj zazili ste uz niektora, ze na svadbe nebol kameraman. Ja by som tak chcela len z fotografom, len neviem co mi na to povie rodina.
Odpovedať
Profilova fotka
akaeliska ahoj :-) v prvom rade vitaj u nas junovych! :-D co sa tyka toho kameramana, podla mna je to individualne.niektorym kamera vyslovene vadi, je im neprijemna, v tom pripade nie je dovod mat ju tam nasilu.ako pamiatka ti posluzia fotky uplne v pohode. na druhej strane, mne osobne pripadali svadby na videu hrozne nudne a troska nasilu a...no ako sa zacali zenit vydavat kamarati, tak sa mi pohlad troska zmenil. take video sice nie je na dennom poriadku, ze by sme si to kazdy tyzden pozreli alebo tak...ale byvaju to celkom fajn stretnutia, ked sa zidete viaceri a spolocne si to pozrete, ci uz bezprostredne po svadbe alebo po par rokoch. kamera totiz dokaze zachytit realitu, nase reakcie, spravanie....aj veci na ktore po rokoch zabudame. ja preto hlasujem za video-aj ked kratky alebo amatersky zaznam. ak teda kameru velmi nemusis ale ide ti o pamiatku, tak ti navrhujem dohodnut sa s kamaratom, ktory ma aku taku prax s kamerou alebo skusenosti a dohodnite sa ze nakameruje len to co je pre vas dolezite. navyse to mozte navrhnut ako svadobny dar ;-) ale ak vam stacia fotky...nevidim dovod preco by ste mali mat video.
Odpovedať
No to s tym svadobnym darom je fakt dobry napad. Uvidime ako sa to vsetko vyvinie. A diki za nazor.
Odpovedať
Profilova fotka
Riesili to tak nasi kamarati, dali si nakamerovat len obrad, radovy tanev, zo zabavy len pripitok, spolocny tanec a potom uz len par momentov zabavy.kameroval to moj drahy ktory je v podstate poloprofesionalny kameraman a bol to nas svadobny dar. ;-) my sme pomohli im a oni nam s vyberom svadobneho daru
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Awojte babenky ... dnes mam stretko so svadobnou agenturou. Drahy ide schvalit obrucky a oznamenia. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatko, to uz su rozhodnutia,take vaznejsie ;-) obrucky, oznamenia.... x-) ja som zvedava ako vyriesime tie oznamenia my. drahy ma stale veeeela casu, ani priblizny zoznam hosti nema!a to uz je cas zajednat kostol, predmanzelske nauky.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky, tak obrucky uz mame objednane. Uz len cakat kedy pridu. A co sa tyka oznameni mame vybrate ale Tinka nam dala poradila zmenit salu. tak uvazujeme ze pojdeme do tatier. Tak oznamenia este cakaju. Tak podla mna to uz niesu take vazne rozhodnutia. najvaznejsie rozhodnutie uz mam za sebou to svoje ano pri ziadani o ruku. :-) Kostol pojdem tento mesiac vybavovat so svokrou a nauky stacia asi mesiac dva pred sobasom nee.
Odpovedať
Profilova fotka
no mne svagrinka buduca poradila vybavit si nauku skor, aspon pol roka, aby sme to v pohode postihali a zladili si terminy a mas pravdu, zavazne rozhodnutia uz padli a jedno snad este padne pred oltarom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme zrejme konečne vybavili miesto svadby, myslím, že to je najdôležitejšie, vymyslím si výzdobu, na čo sa v podstate teším, obrúčky to je myslím to najmenej, taktiež oznámenia, šaty mám vybraté, len nie zajednané, zrejme začiatkom decembra, ale najviac ma trápi program, neviem čo by som tam chcela, rozmýšľala som aj nad tou tombolou čo mám albume, neviem, aký priebeh bude mať vaša svadba, dajte typ Kočky...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja nebudem mat ziadneho starejsieho, ale dobreho DJa, ktory nam co to odmoderuje ked bude treba, program zatial tiez nemam ziadny vymysleny, iba viem ze bude Karaoke, ale chcelo by to asi nejake zabavne sutaze, len tie stare otrepane sa mi moc nepozdavaju, ja nebudem mat ani cepcenie ani redovy tanec ani nic podobne, kedze cela svadba bude skor moderna ako tradicna.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nechystam ziaden program.. :-N budeme mat redovy tanec, ale inac nic, iba ak mi nejake prekvapenie pripravia moji mili kamarati ;-) akurat mozno zriadim nejaky "stolik"pre deti...no dajte tip ked mate nejaky napad na program :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja tíez nebudem mat progrom. Staci mi akurat redovy tanec, ceremonia ruzi a to je vsetko. Ale rozmyslame ze este zmenime salu, lebo som pocula same negativa. Tak ideme sa poobzerat po niecom inom.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja tuho rozmýšľam nad tou tombolou, mali to jedny na svadbe a bolo to fajn, redový tanec, odčepčenie, rozmýšľam aj či sa prezlečiem do popolnočných, rada by som si šatky užila čo najdlhšie, na ten redový musím byť v červenom? Ozaj a máte také že pýtanie nevesty, lebo niekto to má tak, že sa všetci stretnú až v kostole, aj to je pekné a aký budete mať nástup do kostola, ja asi tzv. americký, najskôr hostia, potom ženích s mamou, za nimy svedkovia a družičky s družbami, ktorý sa postavia po bokoch a potom vojdem ja s otcom a pred namy detičky s lupienkami... Keď budeme vychádzať, tak už tam budú ľudia a zrejme budú hádzať ryžku, potom gratulácie... Fotenie, ľudia sa zatiaľ pomotajú po meste a pomaličky prejdu do hotela, je od kostola cca 10min. pešo, rozbitie taniera, prenesenie cez prah, klasika, prípitok, zrejme budeme mať starejšieho - známeho, len sa s ním ešte musím stretnúť a dohodnúť čo chceme, aby riadil, papina, krájanie torty, to sa nakrájame, keďže máme cez 100ľudí, no a potom prvý tanec, voľná zábava, predávanie lístkov do tomboly, možno ešte zvyšné fotenie, navečer tombola, možno únos-uvidíme, odčepčenie, redový a opäť voľná zábava... Dajte Váš priebeh, nech sa trošku inšpirujem, čo e zlé a čo lepšie...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja si predstavujem asi tak neako : - Odpytavanie - cesta do kostola - omsa - gratulacie - neake fotky - prichod do saly - privitanie - ceremonia ruzi - mladomanzelsky tanec - vecera - fotenie - volna zabava - odcepenie - rejdovy tanec - unos nevesty - tanec s vydatími zenami - volny zabava Uplne jednoducha klasicka svadba. :-) :-) Uvidime co sa este zmeni. Rejdovy budem tancovat v svadobnych satach. a potom neskor nadránom sa pojdem prezliect.
Odpovedať
Profilova fotka
ja asi este jednoduchsie :-) -zenich pride po nevestu - odpytavanie /podakovanie rodicom - cesta do kostola - az tuby sme sa stretli so svadobcanmi - omsa - gratulacie - prichod do saly - privitanie + tanier -pripitok, prihovor - mladomanzelsky tanec - vecera -volna zabava - fotenie - volna zabava -radovy tanec(polnoc) -volna zabava -uz ako mlady pan a pani ;-) trocha rozmyslam nad vecami ako svadobne noviny alebo pustit nejaku prezentaciu pokym sa pojdeme fotit aby zabava nezhasla.. :-p paci sa mi tiez pustanie balonov stastia, ale u nas by asi malokto pochopil o co nam ide :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Baby vidim ze uz to mate pekne premyslene.. to ja este moc nie.. musim na tom zacat intenzivnejsie makat ...
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky , zmenili sme miesto hostiny. Hostina sa bude konat v Slovenskom raji. :-) Krásne prostredie.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko, to uz mas nove foto?lebo to vyzera pekne.... inak novinka v mojom zivote je chripka......ach jaj....doklu aj s epidemiou :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Hej už mám foto hotela aj saly. Mne sa tam paci aj priatelovi. No uvidime po svadbe ci sme si dobre vybrali. Mala som velke stastie, ze mali tam este volne.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby co je to ceremonia ruzi?? my budeme mat starejsieho a priebeh je asi takyto pytacky obrad gratulacie prichod tanier, pripitok polievka tanec vecera/my odideme na fotenie zabava( starejsi ma kopu vymyslenych veci.. nechajme sa prekvapit) okolo 22 00 by som chcela unos nevesty, ale to velmi nezavisi odo mna pred polnocou ocepcenie a redovy prezlecenie tanec po polnoci krajanie torty tiez by som chcela balony stastia, ale nemam potuchy co to stoji kde zohnat atd starejsi ma nejake dalsie cinnosti vymyslene a priatelom mame v plane nacvicit si vselijake tanceky a potom ich predviet mali by byt hlavne vtipne, neskor mozno viac sexi ( ked uz babicky a deticky budu hajat...) pocas hostiny odideme na fotenie takze chcem pripravit nejake dvd s nasimi fotkami a hudbou nech maju co pozerat a dufam ze ich starejsi zabavi chcela by som aj karaoke ale neviem kde zohnat a za kolko no tot vse dufam ze sa budu hostia dobre zabavat ako si najdem vase albumy?
Odpovedať
Profilova fotka
iw klikni na tu ikonku s fotacikom, napravo od mena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ceremoniu ruzi najdete na tejto stranke, mne sa to osobne velmi paci http://www.svadba.sk/article-o-svadbe...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?