Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska24 Tak teraz poslednykrat idem domkou po 6 mesiacoch. Vies ja som taky maly cestovatel nikde nevydrzim dlho a to asi jednine nema moj priatel na mne rad, ale povedal, ze sa pokusi ma udrzat na jednom mieste.
Odpovedať
Profilova fotka
a kde bolo tvoje posledne posobisko? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak teraz som v Skotsku ale na buducu sobotu uz letim domkou a planujem ostat doma.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som zvedava ci sa mi ozvu zajtra, pozajtram, alebo pokracujem v hladani roboty... =-) baby planujem nakup svadobnych poharov, mate pre mna nejake tipy?mozno sa aj do mesta vyberiem, nieco pohladat zajtra. chystam sa na nakup vyzdoby, manzetovych gombikov a poharov, tak uvidime co z toho bude. btw dnes som pisala s kamoskou, takze saty sa u mna nakoniec budu vyberat v decembri, teda aspon 1.kolo. je to neskoro?skoro?ci ok? co vy na to? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ... Tak ja uz svadobne pohare mam. Kupila som si ich tu v Skotsku. Bola som len tak v meste a nasla som ich nahodou tak som neodolala a kupila. Ja teraz po nete hladam organzu, servitky a sviecky v jednom otieni zelenej farby, Rozmyslam, ze by som si kupila aj vlastny svietnik, lebo chcem iba jeden na hlavny stol a potom neskor sa mi aj zide doma.
Odpovedať
Kaculiatko a kde v Skotsku si kupila tie pohare? my sa vracieme s drahym do skotska v januari, ale viac menej iba pozriet znamych a tiez na nakupy. tak rozmyslam co vsetko by som chcela kupit - pohare tiez. Kolko ta vysli ak sa smiem spytat?
Odpovedať
Profilova fotka
Awojky zuzana.leigh Kupila som ich v obchode ClintonCards. A vyssli ma cca 35 libier. Taze celkom dobra cena. A cez net vyndu drahsie.
Odpovedať
Profilova fotka
ja stale pohare nemam :-( musim sa rozhodnut ci idem nakupovat vyzdobu a manzetove gombicky....asi idem na to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nevaham, lebo to potom budem mozno lutovat, ze som to nekupila vtedy ked to mali. Ja sa chystam ist nakupovat veci na vyzdobu (organza, servitky, sviecky .... ) Tak dufam, ze vsetko najdem v jednom otieni zelenej farby. Katussska24 nevahaj a chod na nakupy. Kazdy mesiac nieco kupis a potom ti nepride, ze kolko vela penazi si dala na svadbu. A je lepsie kazdy mesiac nieco odkrojit z peniazkou ako potom dat vsekty naraz.
Odpovedať
Profilova fotka
hej mas pravdu, vsak ja uz dake somariny mam, ale velka palka bude teraz vyzdoba - len stredove pasy na stol, ja budem mat vlizelin, to ma vynde hadam na 600 - 1000sk asi :-( ja budem mat zltu a bielu, rozmyslam ze tam zakonponujem aj mininum zlatej alebo bezovej. no zatial mam svietniky na stoly-take na cajove sviecky, na 1 stol ich bude 5 asi. jeden zlty vlizelin, platky ruzi. no troska bude trvat kym kupim vazicky, lebo najskor budem muset dohodnut kytice - planujem mat pivonky biele vo vazickach, ale len asi 3 na 1stol
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky jsem také nevěsta v červnu 2010 a už se moc těším, no snad se dočkám. Svatbu už máme zamluvenou v Chlumci nad Cidlinou v zámecké zahradě. Tak snad nám bude svítit sluníčko. Ale jinak nic jiného zamluveno nemám,ale už se koukám po šatičkám,, určitě jako vy chvy být za princeznu. A co vy jak se těšíte a co přípravy, nejde vám hlava kolem?
Odpovedať
vdaka kaculiatko, velmi si ma potesila :-) , tie pohare su za super cenu, dufam, ze ich bez problemov zozeniem aj ja. katehorakova: vitaj medzi nami :-D my v podstate este nic zajednane ani nemame, akurat sme si stanovila datum a boli sme v kostole, len tam nam pan farar povedal, ze mame prist az vo februari, skor nam to nezajedna :-| teraz behame kvoli sale a nevieme najst taku, co by nam vyhovovala, takmer vsetky su prilis male =-) no ale snad uz aj to coskoro bude vybavene. Na pripravy sa tesim :-) , vlastne sa z nich vytesujem uz 3 mesiace aj ked dokopy sme este nic nezajednali :-x a kedy ides skusat saticky? ja som bola zatial 2x a velmi som si tie chvile uzila x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzana nemas za co dakovat ved to nieje ziadne tajomstvo kde a za kolko som kupila pohare. Tak drzim palceky ze ich najdes a kupiis. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak prave som objednala manzetove gombicky, moja vyzdoba bude tusim pekne nakladna.....ach jaj. nakupujem prave v e-shope a zvazujem ci mam to vsetko objednat.... =-) vlizeliny, obrusky, ...
Odpovedať
Profilova fotka
nakupila som este tie vlizeliny, jednu rolku organzy a servitky, take luxusnejsie ;-) aaaa....idem spat, este to zaplatit a potom uz len cakat.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata :) pripajam sa do debatky. Ja mam tiez svadbu v júni a zatial mam vybavenu salu, kameramana a kapelu. Aj fotografku uz mam vybratu , ale to je kamaratka takze ma to vyjde aspon lacnejsie ako u ostatnych. Skusam citat , ze co vsetko mate uz vy nakupene a vybavene. Ja mam v cene saly aj vyzdobu takze mam o starost menej. Dievcata, opytajte sa v sale, kde budete mat svadbu ci vyzdobu nemate v cene. Ja mam svadbu v Sarisskych Michalanoch pri Presove , platim za jedlo na osobu (15 eur) a v tej super cene mam aj vyzdobu saly. Som maximalne spokojna, lebo som videla ake robia vyzdoby a su naozaj velmi pekne a maju ich vo viacerych farbach. Holky nekupujte zbytocne vela drobnosti, nakoniec zistite, ze polovicu nepotrebujete a teraz sa zidu vsetky peniazky. Zvazte si , ci to naozaj vsetko potrebujete, alebo sa popripade opytajte v sale, ci nahodou nemate aspon cast vyzdoby v cene.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzana.leigh - ahojky žádné šatečky jsem si ještě nezkoušela, ale asi mě to čeká už příští týden a děsně se na to těším, jedu se s vou nejlepší kamarádkou, která mi jde i za světka, tak snad podá nejlepší rady. Spoléhám na ní.
Odpovedať
Profilova fotka
kvetka ahoj, vitaj ;-) mas pravdu ze si treba dat pozor na zbytocnosti, no co sa tyka vyzdoby u mna to bude "svojpomocne" a taktiez som trocha zatazena na tieto esteticne veci :-) samozrejme ze dokonale to nebude, na to nie su prinajmensom peniazky |-| snazim sa ale celu vyzdobu vymyslet tak, aby bola pekna, ale aj jednoducha, ked ju budu robit nejake moje "asistentky", aby mohli dostat jasne pokyny a nie merat kazdy lupenok ci svietnik pravitkom, kde ho polozit :-p planujem mat v strede zlte vlizeliny, na akzdom stole 3 vazy s pivonkami plus mam svietniky na cajove sviecky - uz som to tu spominala, no teraz je to az na tie pivonky istota, lebo uz mam nakupene :-D kedze po zvysku stola bude pitie, kolace, pripadne cosi slane...zda sa mi zbytocne davat tam nejake dalsie dekoracie. rozmyslam nad vyzdobou mimo stolov...v tom som troska zufala, premyslam nad balonmi, ale nechcem aby to posobilo lacne, taktiez girlandy..hm.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babeny!!!! chcem sa k vam pridat kedze aj ja mam svadbu v juni konkretne 5.vidim ze ste tu vesela kopa. no ja mam zajednanu restiku, saty, dj/starejsi, foto a video.Pracujem v zahranici takze som sa radsej poponahlala.Kym som vybrala foto a video tak som visela na nete takmer nonstop.ale nastastie mi aj drahy dost pomaha, nenecham ho len tak oddychovat, aj ked vsetko mu samozrejem musim najprv odkyvnut. Nechavate na pleciach draheho nieco co musi spravit sam? ja som mu zverila kyticu, svadobne auto a obrucky a aby zabezpecil odvoz svadobnych hosti. Ma super vkus ale predsa mu predlohu kyticky dam a nech nieco take da urobit. Ja mam vo vyzdobe viac menej jasno. organza, svietniky, kamienky, darceky, ocko mi vysije obrusky s menami hosti( je to kraaasne, esteze ho to bavi, inak je to strasne drahe), chcem aj fontanu a balony. vsetko bude marhulkovo biele.ale este som si nie celkom ista ci budu okruhle alebo obycajne. tie okruhle su predsa len parada...co vy na to ? viete kde by sa to dalo zohnat za normalnu cenu v okoli nz pripadne nr?? aj ba by celkom slo... oznamko mam tiez viac menej vybrane tiez s fotkou ale trosku ine... viem aj aku vyzdobu kostola, dvier do bytov aj schodisko... len musim zistit co a kde mam na to zohnat pripadne kde to spravia...neskor vytvorim aj album ale ja som na to straaaaaaasne leniva vacsinou len vsetko obzeram a ukladam si do pc och ale som sa rozpisala... poradte co viete ozaj mala rada.. chcete aby vam drahy odkyvol vsetko co chcete na svadbu? kupte mu PS 3 a bude ako med!!! x-) ale nie .... ale daco na to je :- no nic ja musim utekat do prace paapa http://www.pamas.sk/svadobne-oznameni... aj pohare uz viem asi ake.. neviem aku farbu by mali mat druzicky aby ladili k tej vyzdobe ...
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky, Ja planujem riesit vyzdobu svojpomocne lebo viac menej usetrim. veci, ktore mi ponuka agentura su predrazene a na nete cez e-shop si rozeniem aj sama. A veci ako organzu, svietnik clovek potom vyuzije pri domacom slavnostnom stolovani. Dnes ma velmi pekny dnik. Za sebou posledny den v praci. Skoro zabalena. Hoc s tym mam vasci problem, lebo mi par veci nevoslo. Musim inak riesit prirucnu batozinu. Vcera mi poslali svadobne saty ale pridu az buduci tyzden a to ja tu uz nebudem. Tak ich uvidim az v decembri ked mi ich svagor prinesie :-( . Velmi som sa tesila, ze este stihnu prist ale nevyslo. Tak ja sa pre tuto chvilku lucim svami. Zajtra vstavam uz o 4 rano a doma budem okolo 5 vecer. Hrozna cesta. Drzte mi palceky nech to zbehne horzne rychlo. Prajem pekny vikend. Ja ho budem mat. Po 5 tyznoch so svojim drahym. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iw, vitaj aj ty, super ze sa pridavas. ;-) mas to super rozplanovane, mne trvalo hadam pol roka kym som ako tak dala dokopy vyzdobu, este stale nie su iste tie moje pivonky-kvoli cene a dostupnosti...a balony asi predsa len budu, je to lahka alternativa pre vyzdobu plus u nas bude kopec malych deti, ktore to patricne ocenia. je to inak riadna palka tato vyzdoba, len vlizeliny a okolo....uvidim ci objednam tie moje vysnivane krabicky, lebo to ma vynde tiez pekne draho pri 12O mozno viacerych hostoch -budem muset vynutit takmer definitivny zoznam"hosti. co sa tyka toho odkyvnutia, zalezi mi na to aby moj milovany vsetko videl a aby sa mu to pacilo, ceny povacsine tajim, alebo skor nespominam :-D na jeho pleciach je hudba- v tom mu 100perc verim, sala-s tym nam pomaha jeho rodina a aj zakusky, teda vacsina z nich, zrejme bude na nich, nam len povedia kolko coho, alebo kolko penazi treba. kyticu bude kupovat on, akoze prekvapenie...ale ja by som chcela podla svojho vkusu..tak sa nejako dohodneme, ze trebars ju objednam v kvetinarstve a on ju vyzdvihne a ja budem prekvapena potom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyy no kde ste? =-) ja stale trcim na nete a hladam si pracu a vas nikde :-p
Odpovedať
katussska aj ja si hladam pracu a stale nic ;-( inak bola som skusat saty a ukazali mi aj v katalogu ake im este pridu. Zda sa mi, ze cas sa rychlo krati a este treba vybavit kopecveci, ved za chvilu su tu Vianoce a potom sa to prehupne do Noveho roka a co nevidiet je tu jun. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to sa mozem aj ja ku Vam pridam. Tiez si zacinam hladat prace, ale este to neprehanam. Chcem si oddychnut. Asi tak za mesiac budem, ked budem mat urobeny poriadok v izbicke a kupenu spalnu. Teraz mam toho vela.
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam pocit ze tu robotu nenajdem... :-( stale dookola...a celkom to uz hori, kedze by sme radi poriesili to byvanie, kym nebudu 2 prijimy tak fakt neviem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
baby sklamanie....urcite nenakupujte cez stylovuinspiraci ziadne doplnky....vraciam6 vlizelinov a organzu...poucila som sa ze radsej drahsie, ale pekne veci :(zavadzaju, uplne ine odtiene, dokonca vzory ako na obrazkoch !!! ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tinka ja mam 12.6.2010.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, kedy si plánujete ísť vybrať šaty? Alebo je tu nejaká čo už má vybraté a zajedenané?
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam vykukane snad desiatky siat, ale este som nebola ziadne skusat.. planujem tak zaciatok decembra asi.. potom znova v januari.. aj tak stale vaham ci poziciavat, kupovat alebo nechat si usit, alebo doviest zo zahranicia... alebo ist pozret do madarska.. ale asi zacnem so skusanim tu, aby som vedela co asi hladam, co mi sedi a potom sa uvidi.. moznosti je strasne vela a mne to toho hrozne vela paci.. takze rozhodovanie bude riadne tazke..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?