Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Axa by nemusela být špatná. No a vždycky tam můžeš nastoupit a v průběhu hledat něco jiného. ;-) Dost často je to tak, že nemůžeš nic sehnat apak máš několik nabídek najednou. Hlavní je dostat se do pohody!
Odpovedať
Profilova fotka
Jo, ještě mě napadlo, že nevím, cos vystudovala. Jestli je to finančnictví tvůj obor nebo ne. Pokud je to úplně mimo, tak bych asi váhala. Nevzbuzovala by to ve mně důvěru. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
studujem marketing....tak neviem..
Odpovedať
Profilova fotka
No, to musíš mít ekonomický základ a v jeho rámci jsou i finance, ne. Aspoň já je tam měla. Tím nechci říct, že bych jim nějak rozumněla. Ale něco málo tam je. Zkus to a uvidíš.
Odpovedať
Katuška ja mám s Axou už skúsenosť, bola som na takom "pohovore" a už nikdy viac. a zrovna dnes v meste som stretla dvoch, ktorých asi prijali :-D Stáli na ulici a pokrikovali po ľuďoch, "POISTITE SA V ČASE KRÍZY, PONÚKAME VÁM FINANČNÉ ISTOTY V ČASE KRÍZY!!! " No podľ mňa je to pod úroveň človeka, a svedčí to asi aj o tej poisťovni svoje. Teda toľko môj názor. Išlo tam o to, poistiť min. 10 ľudí za mesiac a prvé 3 mesiace len s ich papierami ale neposkytnú nič viac. Podľa mňa, Aislin máš pravdu v tom, že na tie fakt seriózne fleky sa v tykýchto poisťovniach majú problém dostať aj absolventi ekonomických univerzít s najlepšími výsledkammi. Takže ja by som do toho nešla. Po prvých 5-tich vetách tej "milej" pani som sa postavila, ospravedlnila som sa, že toto by nebola práve pre mňa tá najvhodnejšia práca a odišla som. Tá pani mi ešte hovorila, že aby som si to rozmyslela aže veď určite mám známych a tých poistím, ledva ma pustila odísť. A doteraz mi posiela maily, keď hľadajú ľudí a vyhlasujú semináre.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je síla. To je ještě horší než ta moje. Oproti tomu je i ten McDonald zlatej ]-( Je to fakt smůla dodělat školu zrovna v takový době. Ještě před rokem bylo inzerátů na marketingový pozice v Praze spousta, a teď se objeví tak dva do měsíce a s neskutečnejma požadavkama. :-|
Odpovedať
ahojte...tak sa po dlhsej dobe hlasim zase aj ja. Muci: juuuuj, zlatino, utekaj na to liecenie, nech sa ta daju dokopy. Aj ked to bude asi o nervy, ale to zvladnes, neboj nic, a na svadbicke budes zdrava a budes si to uzivat:) Este ze sa ti nic nestalo. A aky chypochonder a babicka a neviem co? Co ti sisi? Prestan s takymito recami, si normalna zlata mlada holka co ma zdravotne problemy...a ostatni nech si hovoria co chcu. Podstatne je, aby si sa rychlo uzdravila ;-) Katus: tak ako aislin hovori, ten poistovak nie je ziadna vyhra. V podstate to je o tom, ze budes nahanat ludi a oblbovat ich aby sa dali poistit...plus mozno nejaky ten servis k tomu. Ale jasne, chod vyskusat, v tych bankach to nie je az take zle, ako kadejaky ti spekulanti co robia "pyramidy". Za skus nic nedas, a mozno zostanes prekvapena a bude to nejaka dobra ponuka :-) A ja sa musim pochvalit...dnes som nastupila do novej prace. Je to stavebna firma, dost znama, robia velke projekty. Robim asistentku riaditelovi plus este k tomu personalistiku, teda vsetko okolo zamestnancov, prijmanie do zamestnania, odchod, kadejake prihlasky, odhlasky, musim sa cely zakonnik naucit...akurat ta holka co tam bola predomnou v tom ma trosku chaoz, tak si v tom budem musiet najst nejaky ten svoj system a zabehnut si to. Len dufam, ze neurobim hned na zaciatku nejaky pruser. Ale plat teda o nicom, ale som si povedala, ze radsej nieco, ako doma na riti sediet. A popri tom si mozem stale nieco hladat. A ked sa zabehnem v tom HrR, tak si mozem davat ziadosti aj na samostatneho personalistu HR-kara, ktory uz ma viac zodpovednosti. Tak mi drzte palce...a ja samozrejme drzim vam, aby sa vam co najskor nieco podarilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojkte babenky ... prajem vam vsetkym vela stastia pri hladani prace. Mna to este len caka. A budem to mat velmi tazke, ale dufam, ze ma to uz druhykrat neprinuti sa vratit do zahrancia.
Odpovedať
Profilova fotka
baby dik za rady! no mam taku neprijemnu intuiciu...ale co uz pojdem a potom sa skusim vymanit ked bude teta nasilna....ach jaj...no fajn....zas dookola dookola.... :-( mima gratulujem, uzivaj si teraz, haha, paradox, netesime sa z volna ale z roboty... :-D
Odpovedať
Kaculiatko, tak my dufame v to iste. Ja sice momentalne robotu mam, ale len do konca juna a je velka pravdepodobnost, ze potom mi uz zmluvu nepredlzia. No a priatel, tak s tym to zatial tiez nie je idealne. Ma docasnu pracu do konca decembra a potom nevieme. Svadbu mame mat v juni, tak dufame, ze dovtedy sa to vsekto nejako vykrystalizuje a usadime sa na Slovensku. Keby sme mali kde byvat bez hypoteky, nebolo by az tak co riesit, ale takto je to vo hviezdach :-| . Dufam, ze si najdes dobru pracu. A v akom obore si planujes hladat zamestnanie?
Odpovedať
Profilova fotka
Mima, gratuluju. Aspoň jedna dobrá zpráva.
Odpovedať
dakujem baby, ste zlate. Akurat som dnes bola druhy den v praci a hned som musela aj odist. Necitila som sa dobre, a nakoniec som skoncila v nemocnici kvoli podozreniu na slepak...chvala panu bohu mi to trochu ustupilo, ale zajtra idem znova a ked to nebude dobre, tak pojde von. Teda, dusicku mam malinku :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzana.leigh Tak ja este neviem, Asi budem hladat tak rozne. Ale som rozhodnuta, ze v obchode v zaidnom pripade. Na poslednom mieste budem riesit nemocnice v okoli. Mam vystudovanu strednu zdravotku. A tam sa stale najde neakke miestecko pre asistenta. Alu vidime. Mne to nebude az tak velmi ponahlad. Priatel ma pracu na dobu neurcitu, lebo pracuje ako zivnostnik. A maju dost prace. Ale na druhej strane nechcem byt dlho doma lebo si zvyknem a potom bude velmi tazke si navykat na pracu. Uvidime co sa mi ponukne. Tak byvanie teraz neriesime lebo byvame u svokrovcoch. A asi tam aj ostane. Navrhli nam to. tak uvazujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticky, tak s tou axou nist, nakoniec som to zrusila :-S pomalicky mi zacina skola , fuj, fuj fuj...neznasam ju, je to boj este 2roky :-( ach jaj...ale na druhej strane svadba je blizsie... :-D juchuu no a este ze sa mi chudnut nedariiii :-p
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, pohovor c.2 zajtra idem, drzte mi palce!!!velmi pekna pozicia to vyzera byt, sice klasika, administrativa, ale kiez by to vyslo. tak na mna myslite rovnako ako na statniciach :-D :-D :-D tessiiiiiiiiiiiiiiiiim ze sa konecne ktosi ozval!
Odpovedať
Profilova fotka
katussko, to je super. I administartiva je dobrá. Já jsem tak taky po bakaláři začala a postupně stoupala. Hlavní je, někde se chytnout. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kto vie ako to zajtra dopadne. btw, v stredu idem na EKG, lebo som zacala mat nejake zdravotne problemy aj ja...predpokladam, ze to bude chrbtica, ale treba to riesit asi a vyselektovat ... aislin a ostatne zamestnane baby-co vlastne robite?len tak pre zaujimavost ;-)
Odpovedať
katus: tak vitaj v klube nemocniciarok, ak ked teda ver tomu, ze to nerada hovorim. Mna nakoniec poslali domov, s tym, ze som dnes behala este cely den po vysetreniach, milion ampuliek odberov krvi, chirurgia a stale dokola. Ale tak hadam to uz bude dobre. Ja som robila celu vysku ako asistentka obchodneho riaditela. To ma bavilo, lebo to nebolo o admine ale vypracovavali sa zmluvy, ponuky, robili sa verejne sutaze, kopec prekladov...to bolo super. Len uz sa tam nedalo zostat...novy majitel, nove sposoby riadenia, co uz ]-( Teraz som zacala robit ako asistentka riaditela a prihodili mi k tomu aj personalistiku, co je celkom zaujimave, tak uvidim ako sa mi to bude pozdavat. Tiez to nie je job podla predstav, uvitala by som nieco "kreativnejsie", ale ked nic nie je, tak sa treba uskromnit a zobrat hocico a popri tom stale hladat. Lepsie ako doma na riti sediet. A korunky sa vzdy zidu, sak svadba je uz skoro za dverami :)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, peniazky uz surne treba,...keby len svadba, byvanie...ale aj vianoce!!! :-. no a smojim zdravim to dufam je ok, ja celkovo zanedbavam vysetrenia, doktorom sa vyhybam, kym fakt nemusim.no zanedbat cosi..mozno banalne..a potom mat problemy, to tiez nechcem.minule som sla v aute, mi dych vyrazilo a brutalna bolest na hrudi.tak nebolo to prijemne, okrem toho ze som sa asi 10min nevedela poriadne nadychnut.tak som si povedala, ze si trebars zajdem ku kadernicke, na masaz a k lekarovi :) baby, ked sme pri kadernicke, nechcete niektora poukazku do kadernictva haircity?predavam ju na bazare za 13eur- hodnota je 16, 60. to len tak okrajovo..
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky tak ja teraz riesim balenie veci a stahujem sa na Slovensko. Potom budem asi riesit pracu a tak. Taze mam toho dost
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko a kolko si bola mimo SR?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak koukám, že to stím zdravím nemáte jednoduché. Já to zanedbávám stejně jako Katusska. Už jsem s tím měla vážné problémy, ale jsem nepoučitelná. Já pracuju ve švédský firmě. Začínala jsem tu v posledním roce balakáře jako asistentka. Postupně mi k tomu přidávali i složitější úkoly a po inženýrský promoci ze mě udělali projektovou manažerku. Teď mám svůj první projekt. Vyvýjíme systém trainingových programů pro naše zaměstnance v železničním segmentu.
Odpovedať
Profilova fotka
tak mam po pohovore, bol celkom fajn, aj ja som sa pacila, len ci nepride niekto lepsi....hm.uvidime bud tyzden sa maju ozvat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To je super, ze z toho mas dobry pocit. Vis kolik se vas o tu pozici uchazi? Bude druhe kolo, nebo si rovnou vyberou?
Odpovedať
Profilova fotka
rovno vyberu, neviem kolki dalsi budu..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Kočky budúce nevestičky, som rada, že som Vás našla... s Drahým sme sa tak pred nedávnom rozhodli, že 19.6.2010 by mal byť náš deň D... Pozerám, že som oproti Vám s prípravami dosť pozadu... Máme vybratú a zajednanú sálu /hotel Tatra/ v TN, ale ešte neviem, čí sa tam všetci zmestíme , je nás totiž 120 + cca20 po 21.00..., pokiaľ by sme sa nezmestili, tak svadbu budeme musieť riešiť pod stanom Kapela je vybratá, ale ešte nie zajednaná, do kelu, keď Vás tak čítam, tak máme najvyšší čas a aj to už môžu byť zajednaný, tiež mi priateľ stále vraví, že sa ponáhľam a času je dosť. Fotografka taktiež, vybratá, ale nie zajednaná a dnes idem kuk DVD rodiny, kt. mala svadbu v stane a možno zajednám kameramana... Kytičku mám vybratú aj šaty, idem ich dať do albumčeka...kuk a povedzte či sa vám páčia, ale pravdu Ozaj a obrúčky už máte vybraté?
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj misha, som zvedava na tie saty , kyticku :-) ja cim som blizsie k vyberu siat tym sa viac motam, ze ake vlastne chcem.....
Odpovedať
Profilova fotka
katussska24, no čo hovoríš??? Ja chcem byť taká jednoduchá, moderná nevesta, mne už sa moc nepáčia tie veľké šaty... :-N A tieto si viem kúpiť na mieru za 400eur, to je myslím v pohode, keď ich potom môžem predať...
Odpovedať
Profilova fotka
misha, no mne sa saty pacia ;-) ja som na zaciatku chcela byt jednoducha uplne uplne uplne, no teraz sa mi uz pacia aj zdobene saty, troska aj princoznovskejsie. budem mat velku svadbu, tak nech tam vyniknem troska.samozrejme ze zas ani ja nechcem byt ako nejaky biely velky chumac alebo zmes volanikov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pridala som ešte jedny šatečky, aj tie ma zaujali, v podstate niečo iné, sranda..., ale pre mňa len dilema...zajtra sa chystám aj niečo poskúšať s kamoškou, tak uvidím, čo sa mi hodí... Ja budem mať tiež dosť veľkú svadbu 120ľudí + cca 20 po 21.00...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?