Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobny veltrh?ten byva tusim vo februari v inchebe...ja uvidim co do februara...ja by som tam rada sla, popozerat a aspon naladicku chytit :) ale neviem ako s aan to bude pozerat moj nastavajuci..budeme asi riesit byvanie, co bude financne narocne...tak neviem...nakolko bude nadseny :-D no hej...ja som zas pribrala odkedy som prestala aktivne tancovat, tak si to teraz kompenzujem aerobikmi, ale no...neni to ono...uvidime co vyriesim do svadby...mozno nic,l ale aspon ta chut schudnut tu je! ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak už jsem taky zasnoubená Na 1. máje mě můj miláček pod rozkvetou třešní požádal o roku s krásným zásnubním prstýnkem s diamantem, hned o víkendu jsme o tom informovali rodiče a prarodiče obou. Už jsem asi definitivně rozhodnutá pro 26.6.2010, jen ve mě pořád hlodají ty státnice co mě čekají první červnový týden... jestli to není moc narychlo... ale zase bych chtěla nějaký pěkný datum... 17.7. by taky šlo, ale na Hradci oddávají jen 1. a 4. sobotu, jindy pak za příplatek Bude se tady některá vdávat v Hradci nad Moravicí?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej...tiez 26jun, to je krasny datum :-D
Odpovedať
Áno svadobný veľtrh tak február. Už sa teším, môžme sa tam potom holky stretnúť. Ale iba pokiaľ viete povedať objektívny názor. Nie že jéj super, a keď sa otočím tak ježiš tie boli hrozné :-D No ja tam pôjdem na 100%, lebo to je tak akurát čas na výber svadobných šiat na jún. No a na to cvičenie sa náhodou dosť teším, pred rokom som chodila každučký deň do posilňovne a strašne ma to chytilo, vyzerala som úplne super úžasne a potom tá operácia a teraz som ako jedna obrovská buchta ! :-| :-(
Odpovedať
podla coho ste vyberali datum baby...teda mucinka uz vieme, ale ostatne? Mali ste nejaku predstavu, ci len tak ste buchli nejaky datum? muci: ja urcite pojdem, mozno tam aj nieco objavim, aspon nejake capinky, poskusam saty...vacsinou tam byvaju aj akcie zlavove, tak uvidime. Jasne ze sa tam mozme stretnut, to by bolo super ;-)
Odpovedať
Aj ja by som sa sla pozriet na veltrh. Co sa tyka vyberu datumu, mne sa pacil mesiac jun a september, ale do septembra sa mi nechcelo cakat, pozreli sme si datumy a 12.6. sa nam zapacil. cvicit by som mala zacat aj ja, nech vyzeram trochu k svetu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teeeda, poznavacie znamenie bude zeny, kt. maju brutalne vypracovane telo :-D ok? ;-) my sme vyberali-ci teda ja som vyberala podla pocasia hlavne, chceli sme teplucko, ale nie zas najvacsi hic :-p dalsia poziadavka-aby uz neboli skusky!!! a tak som mala asi 5terminov-jun, zac jula, september. mne sa paci aj sept oktober, ale presne ako carmmen, naco tolko cakat? ]-( tak som poslala milemu snubencovi datumy a na tomto sme sa zhodli..asi tak teda. btw kto ste tu byvajuce alebo pracujuce v BA? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej jun, kde ste? :-)
Odpovedať
jun sa bifluje hodne velmi....uz len tyzden :-| Ja sa potom urcite ozvem
Odpovedať
no nápodobne, ja som len zaskočila pozrieť medzi učením :) Či teda skôr medzi tvarením sa na učenie :-D Už mám ale všetko zabukované. Kameraman, DJ, Starejší, sála, výzdoba sály, čoko fontána, takže už sa len sústrediť na oblečenie a teda ešte fotografa celkom nemám, ale to sa vyrieši. Teda aspoň dúfam.
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka...vau! teda ako si pisala, ty si teda nejaka mucinka. :-D dobra si... no ja sa tiez biflujem, len co doskuskujema dopisem bakalarku ucim sa na statnice...to je zivot!!! ale aspon mame spolocne "zaluby". ;-)
Odpovedať
baby moje zlate, ja som mala vcera taky zachvat placu ze chlap nevedel co ma robit so mnou. Nejak to na mna dolahlo tie statnice. Vobec sa mi nedari. Cele dni pri tom sedim, a neviem si nic zapamatat ]-( Ani na tu svadbu organizovat nieco nemam chut teraz. Mucinka, teda ty ides. Super, ale sak pockaj, my ta dobehneme :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja ma zajtra dalsiu skusku.. :-( toto vyzera ze este budem studovat hlboko do noci...nevladze, nechcem... |-|
Odpovedať
Ahoj, vidím, že jsme na tom teď všechny stejně. já taky trávím celý dny nad učením, cpu do sebe prášky na lepší paměť, koncentraci apod. a zapíjím to kávou nebo redbullem :-D Dneska jsem udělala první zkoušku a zítra mám další :-( Ty státnice vám teda nezávidím. já už mám naštěstí bakalářské za sebou a ing. až za rok. mucinka - klobouk dolu, já zatím svatbu organizuji jen teoreticky, na matrici mi řekli, že termíny na 2010 se budou řešit až na podzim, takže mi to na tom všechno stojí. nechci zamlouvat nic jiného, když termín, ještě zamluvený není.
Odpovedať
Samozrejme že aj keď je všetko naplánované, musí sa to pokašlať. Nakoniec som sa nerozhodla pre kreatívni tým fotografov a kameramanov. Po vzhliadnutí ukážky som si to radšej premyslela, takže ešte hľadám, ale našla som celkom videostudiovenusa. Majú úžasné fotky. Videá si pôjdem pozrieť osobne. Holky ako ste na tom Vy? Všetky sa poctivo bifľujete určite a len ja sa k tomu stále neivem dopracovať :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zamzrla s tou bakalarkou fakt...dnes rozbijam lady !!! :-D do toho milion skusok...toto je saleny cas, nepaci sa mi.. ]-( a zaciname byt so snubencom na seba nervni, nezijeme spolu ale momentalne sidli u nas, lebo mame skoro prazdny dom..akurat taketo nervne tyzdne.. 8-( no bude to vesele ... takl s detickami raz.teraz su to skusky, ktore mozes odlozit, opakovat...ale mimco neodlozis.. ]-( nuz...v kazdom pripade, ak prezijem porody, tak dufam ze sa budeme tesit postupne z troch detisiek, to bude sialene - kombinacia nas dvoch...chuda dieta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
V rámci mohutného štúdia som zriadila album so svadovnými šatiššškamiiii... :-D už sa tešim na skúšanie!!! o pááár mesiacov... 8-(
Odpovedať
Caute ja tomu uceniu moc nedam - nie a nie sa donutim. Citam a citam a stale nic neviem :-( . katussska24 kde si zohnala take pekne figurky ake mas v albume (ak to nie je tajomstvo)? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ebay.com :) klise..vsakze ;-) a mam dalise 3 vybojovane strany!!!!dem daaal...
Odpovedať
Ahojte kočky. Tak dnes sme mali predobhajjobu bakalárskych prác a úplne som pohorela :-( Bola tam komisia 5 ľudí a úplne som sa klepala, tak si teda fakt neviem predstaviť, čo budem robiť, keď ich tam bude 12. :-( Už by som sa fakt mala zamyslieť nad sebou a nie objednávať všetko na svadbu. Mimochodom, všetko už objednané :-D Aspoň nateraz. A môžem sa znova venovať učeniu. Teda aspoň sa tak tváriť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mucinka a kol. ;-) no ja som zas stresovala kvoli jednej skuske vcera, nesla mi odovzdat seminarka-cez net system-do druhej skoro som sa s tym hrajkala...a do konca bud tyzdna mam 5kusok...ani jedna taka ze "zadarmo"....kedy mam asi tak bakalarkovat? :-(
Odpovedať
katussska tak to ti nezavidim ja uz mam nastastie skusky za sebou. Ale za 3 tyzdne mam statnice a neda sa vobec povedat ze by som bola nachystana a neviem ci vobec budem :-( . Drzim Ti palce aby si to vsetko zvladla 8-) mucinka netrap sa aspon vies ako to bude prebiehat, uz to mas vyskusane a na ostro to urcite zmaknes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
btw...toto forum zatial funguje ako neplatena terapia...snubenec po celom dni nema silu pocuvat stale a to iste...tak dakujem baby ;-) to vyzera tak ze sa biflim alebo pisem a ked je najhorsie hodim sem mensi alebo vacsi vylev duse.uz sa tesim na ten svadobny veltrh..vo februari :-D podla mna to bude asi ze vstup bez partnerov...na male vynimky ;-) moj premileny mi povedal ze naco esžte aj veltrh, ked uz som teraz zacala, ze do svadby este budem aj predavat veci...ale ved aspon pre radost, nie?kto vravi ze tam idem urobit nakup storocia? :-p ale mam aj radosti v tom mojom zivote.vcera mi dosli kraaasne cervene zabky,mierne opatkove, bielo-cervene exactly ]-( objednavane cez mimibazar. mam tam uz par svojich predavajucich a musim povedat, ze o 200perc lepsie ako v obchode!!!tiez nakupujete niektora na mimi? =-)
Odpovedať
Ja nie, ja som typ radšej vidieť a skúsiť :) Bože zas nemám čas písať, ale sa polepším. Baby môžte mi gratulovať, idem cvičiť :-D hodinka bodystyling a hodinka aerobic. Normálne sa teším. A na ten veľtrh už ani nehovorím. Minule som sa s mojím pohádala, lebo mi tvrdil, že to nie je normálne, takto rok dopredu plánovať a mať už všetko zajednané. Tak ale potom som mu vykričala, že sa mu to ľahko hovorí, keby mi radšej pomohol :-D Tak že on zoženie foto a kameru. Ale na to by som sa ani nedočkala do svadby. Tak aj to už mám, ale už sa nehádame :-D Je rád, že to nemusí robiť on :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej aj ja scem cviciiiit...ja som bola pre tyzdnom, neni kedy....blba skola :-( to by sa zislo zhodit kym zacnem saty skusat, bo ked zmeni postava, tak uplne ine sadnu.... :-S este par mesiacov, ale chudnutie je zdlhave..... 8-( mucinka:na margo mimib.ja som bola presne taka ista, prvy raz to bol brutalny adrenalin pre mna, lebo casto sa mi v obchode vec pacila na vesiaku a na mne nie...no nasla som si svojich par znaciek a ked mi pride balik, tak len hikam..tuto maniu mam asi len od marca, odvtedy som minule peknu hrbku penazi na sastvo :-D proste raz som to "riskla"a saty co dosli mi vyrazili dych...tak som si povedala poskusam aj ine....ale stale si myslim, ze sa clovek moze aj popalit, som v tomto tiez nedoverciva ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky,můžu se k vám přidat?My se s přítelem budeme brát 26.6.2010 na zámku v Třeboni.Už se nemůžu dočkat....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bessinka, mas krasny datum ;-) taaak krasavice, dnes to bolo za A+ a A :) uuuuspech :-D horsie bude zajtra, nevladzem, vcera to boli len 4hod spanku, dnes som dosla o stvrtej a zaspala....ucim teraz.... 8-(
Odpovedať
katusska, gratuliiiiiren...ja by som ti tiez vedela o spanku teraz story rozpravat. Za posledne tri dni tak cca 12 hodin. Uz len dva dni a pride ta poprava. Zrusila by som cele statnice. Uz neviem ako to mam vsetko do hlavy vtrepat. Pri niektorych veciach ani nerozumiem co citam, nie si to este pamatat. ]-(
Odpovedať
Katuška gratulujem to je úplne super. Ja na štátniciach isto tak neuspejem :( Mimka na teba budem myslieť, aby ti to dobre dopadlo. Kočky ja Vás obdivujem, ja sa akosi fakt nedokážem k ničomu prinútiť :-| Som zvedavá, kedy dostanem depky, že som blbá, že som sa nezačala učiť skôr. Teraz mám mániu na cvičenie, budem chodiť tak aspoň 3 x do týždňa. Svalovka ma držala 2 dni teda, ale horor. No časom si telo zvykne a bodaj by som mala aspoň o 6 mesiacov tak 50 kg :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vcera skusku nespravila...tak pre zmenu.... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?