Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, a ešte som sa chcela spýtať, či nahodou neviete, kde by som zohnala také manžetové gombíky - veľa báb to tu má v albumoch - je na nich napisane - I srdiečko MY WIFE.... ďakujem za typy
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, katusska má pravdu. Delší dobu jsem tu nebyla a koukám, že to tu nějak vázlo. Asi nám to bez mucinky nejde ;-) Snad už sežene práci abude zase psát :-) U mě je nejnovější místo na oslavu s kamarády. Bude týden po svatbě na Wothanburgu. Už se těším. Čekám jen na darovací listinu od knížete Wothana, ale vše je domluveno. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babule, no ja sa tiez bojim toho ako ma pookrikuju kvoli tym satom, ze co robim paniku :-p ale vsak nas este toho tooolko caka... :-N a podaktore nas caka aj dopmcek stavat alebo bytik pozhanat :-D nejak pouzivam zdrobneniny casto ...co sa to len so mnou deje ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ... skúšku šiat mám už za sebou. Pani mi piovedala, že je príliš skoro, že koncom roka príde nová kolekcia. ALe mne to bolo viac menej jedno, lebo planujem si šatičky objednať cez internet. Mala som veľký problém s veľkostou. Šaty za zips aj veľkosť 34 mi boli veľké. Ale už mám vybraté šatičky, ktoré si objednám. Tak Vám prajem veľa šťastie vo výbere.
Odpovedať
No ahojte budúce nevestičky. Tak som sa znova po dlhšom čase náhodou dostala k internetu, tak pre pozdvihnutie morálky: U nás sme mali cez víkend Skalické dni a jeden salón tam mal prehliadku svadobných šiat a vyhlásili súťaž, tak ako inak, jasné že som sa prihlásila. Len keď som už stála na pódiu pred asi 5000 ľudmi, tak som aj strach dostala :)) Mala som na moderátora použiť čo najviac pochvaľných prídavných mien za 5 sekúnd. Skončila som ako 1. s obrovskou poklonou, že tak ho nikdy ani vlastná mama nikdy nepochválila :-D :-D a vyhrala som prvú cenu poukážku na 33 € na zapožičanie šiat. Aj to je niečo a majú tam aj celkom pekné šatočky tak možno nebuem kupovať, ako som chcela pôvodne, ale si požičiam. Inak si teraz žiadne veci nedokupujem, lebo vyžiť z jedného platu nie je ľahké a aj keď by som si rada našla novú robotu, keďže mám individuálne štúdium, niekedy musím ísť do školy aj cez týždeň a to zamestnávateľ síce zo začiatku toleruje a nasľubuje, že sa to bude dať, ale skutočnosť je na míle vzdialená. weronnka 18: Ahoj, už si rozmýšlala aj nad kaderníčkou a kozmetičkou? Ak hej, pošli mi typ do IP prosím. Katuška a Aislin: Aj Vy mi strašne moc chýbate, ale nebojte, asi tak o týždeň budem mať plne pojazdný net doma, tak to tu rozprúdime :-p :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fiiiha mucinka, ty si sa nejako rozpisala... a az teraz ked si sa spytala na kadernicku a kozmeticku,tak som si vsimla, ze si z TO... :-) a teraz byvas v Skalici, ked si pisala, ze ste mali skalicke dni?? a svadbu budes mat v TO alebo kde? s priatelom by sme chceli v Nitre - teda ani sme sa o tom este velmi nebavili, ale myslim ze obidvaja mame na to podobny nazor... pisala som aj na matriku do nitry, ci by bol problem - a pani mi odpisala, ze ked nemame ani jeden trvale bydlisko, tak bude treba potvrdenie z matriky jedneho zo snubencov za 16,50 eur a potom nam v Nitre daju povolenie tiez za 16,50 eur :-D vtipne, však? ale ked to budeme chciet v nitre, tak si to asi zaplatime - ved to je len raz za zivot ;-) napisem ti teda do IP moje typy 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mucinko, gratuluju k prvnímu místu. Tak asi ty stejné šaty ve stejný den mít nebudeme, co? Ale určitě si tam vybereš nějaké krásné a já ti budu závidět. :-) Já mám teď taky stop na utrácení. Jinak nevyžijeme a k Vánocům rozdáme kreslené obrázky. Ještě , že máme jeden dárek v záloze;-)
Odpovedať
Ahojte babulky. My s drahým plánuje svadbu na 26.6. a máme už zajednanú sálu,dj a fotografa. Ja som si bola už skúšať aj šaty ale išla som do salónov v BA a povedala som že mám svadbu koncom októbra, lebo keby som im povedala že sa vydávam v júny tak by neboli vôbec ochotné. Takto som si vyskúšala všetky strihy čo mali v salóne a aspoň viem čo sa mi hodí a hlavne ktoré sú ako pohodlné. Rezervovať šaty si potom plánujem ísť vo februári.
Odpovedať
Profilova fotka
katiee2 no to je dobre ako obist tetusky :-D len ked sa mi nejake zapacia tak potom budem muset akoze menit datum svadby rychlo :-p no uvidim...ale ved nech sa nezblaznia, ked prides skusat moc skoro je zle, ked moc neskoro zas zle...vsak si mozem saty kupit aj 3roky dopredu ked som dostatocne trhla no a co... ]-( mna tetnto pristup troska sklamal...pristup k nevestam troska ako k extremne romantickym a posadnutym hysterkam....no ako kde...ale ja som len informacne absolvovala 2telefonaty aby som sa popytala kedy sa u nich chodi skusat a ake maju ceny...no a stacilo celkom. :-|
Odpovedať
Cavte baby, neviete mi poradit daku vacsiu salu pre 80-90 ludi v okoli BA, najlepsie aj s ubytovanim? Svadbu planujeme na jun, no zatial este nemame vybrate miesto, zopar tipov, ale nic konkretne. :)
Odpovedať
cawte zlatina....ja som tiez uz bola skusat saty a ta holka salone bola neskutocne mila. Nemala ziaden problem s tym, ze svadba je o rok, navliekla ma do vsetkeho co sa len dalo, s tym, ze ked pride nova kolekcia, ozve sa mi a mam si prist poskusat. Ono uricte zalezi od salonu a od predavaciek v nom. Niektore su taka spuchnute rarohy, nedajboze, ze by vam museli trocha casu venovat. Toto bola pani majitelka kde som ja bola a bolo to aj vidiet. Velmi sa snazila, bola mila, taka vesela kopa, vedela poradit...takze ja som zatial problem nemala. Muci: ako si na tom s robotou? Stale nic? Ja tiez bojujem a uz ma to zacina mierne s**t.
Odpovedať
Ahojte :-) , aj my planujeme svadbu na jun, este sme nevybrali presny datum, chceme sa ist popytat do kostola, aky termin je volny. Priatel by chcel svadbu v piatok, nie sobotu, ze podla neho je to netradicnejsie. Neplanujete niektora svadbu na piatok, alebo nepoznate niekoho kto tak mal? Neviete, ci to moze byt problem? Este k tym satockam - ja som myslela, ze je to uplne bezne, ze nevesty si vyberaju saty aj rok dopredu. Preto ma trochu prekvapilo, ze su v niektorych salonoch taky odmerany. Tak kocky, len vyberajte a nenechajte sa odradit neprijemnymi paniami a skuste ine salony ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuzana.leigh: moja kamoska mala svabu v piatok a malo to svoju vyhodu, dost vela veci vybavila lepsie ako na sobotu ;-). proste na soboty boli zajednany muzikanti, foto...a na piatok mali volno, tak bola rada, ze to vzali ;-). takze urcite s toho pohladu to ma vyhodu. problem bol trosku v hostoch, ze ne vsetci mohli dojst v piatok. ale zase si povedali, ze ked niekomu nestoja za to aby si vzal pre nich den volna, tak na svadbu prist nemusi. no nakoniec dosli vsetci, koho tam mat chceli ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky , take se pridavan k nevestam cervan / jun. Jsem zijici v Uk a svatba bude na Morave (Napajedla). Uz mam ty hlavni veci zajistene - radnici , hostinu, video, foto. Saty zatim nevim.Za 14 dni jdu na Wedding Show do Londyna , tak si chci saty vyzkouset - strih ,styl... Saty si chci koupit , tak jsem zvedava jake si z tech vsech prekrasnych satu vyberu ;-) Mam strach si ted neco koupit a nez bude svatba , tak zmenim nazor :-. Jak vy holky, uz mate nejakou predstavu? Jsem damska krejcova , nevestam saty siju , ale na sebe si sit nechci a taky vsem dokazi poradit , ale na sebe vubec nevim :-|
Odpovedať
malajana: to si ma potesila, ja som bola spociatku tak trochu proti svadbe v piatok, ale ked priatel tak velmi chce... a aj tvoj pozitivny ohlas mi zlepsil naladu, lebo ja som v tom videla skor same negativa. Zajtra ideme za fararom sa dohodnut, tak dufam, ze si uz datum zajedname x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj evagois. Já už šaty mám a taky se bojím, že změním názor. :-( Proto je chci přesunout ke kamarádce, abych je neměla na očích a byla překvapená až je zase uvidím. ;-)
Odpovedať
No ahojte kočky Ja zatiaľ n svadbu prestávam myslieť aspoň tak do konca roka a rada by som sa radšej venovala hľadaniu práce, ale s mojím je nám zatiaľ teraz spolu tak super, ako nikdy. Aj keď jasné, že bez peniažkov to tak asi dlho fungovať nebude :(. No veď uvidíme. Najnovšie som si našla záľubu v pozeraní svadobných videí na nete, ale inak okolo svadby už nič neriešim. No a skalné katuška, mimka a aislin, dufam, že keď som už teraz online, budeme aj horlivejšie v pridávaní svojich písmenok :)))
Odpovedať
weronka: tie manzetove gombiky sa daju objednat aj na tejto stranke: http://www.maryfellows.co.uk/cufflink... muci: no ahoooj spat :) Uz som pozerala, ze nejak abstinujes, alebo co. My teraz tiez nic okolo svadby neriesime. Skor sme v tom stadiu, ze ci vobec nejaka svadba bude, kedze prachy od rodicov nechceme, a stale nam nejake chybaju. Ja teraz tiez nerobim, tak ma to serie, lebo odkladame kazdy mesiacf 15 tis len na svadbu a potom nemozme podnikat veci ako by sme chceli a kysneme sa v tejto hnusnej ziline stale. Vrrrrr :( Inak, dnes mi svokra iniciativne volala, ze ci som zaevidovana na urade prace a ze ak nie, tak nech sa laskavo idem, lebo oni budu za mna platit zdravotne. A ze ci som pocula o absolvetnskej praxi. To by som kazdy mesiac 4tis dostavala. No skoro som zinfarktovala. Krista, a ja som negramotna alebo co. Jak ma vytaca. zuzana leigh: mne sa napriklad svadba v piatok celkom paci. Nebudete mat problem s dodavatelmi, so vsetkym bude mensi problem, jednak sala, jednak foto, video, hudba a ostatne veci. Takze ja by som do toho sla ;-) A ja to stale hovorim, ti ludia, ktorym na vas zalezi si najdu cas aj uprostred tyzdna a ten jeden den dovolenky ich nezabije. A ti co si ten cas nenajdu, je to len ich chyba ze zmeskaju taku velku vec a mozu len lutovat.
Odpovedať
Ahoj mima, uz si to zacinam uvedomovat aj ja, cim dalej, tym viac, ze to napokon bude mozno aj lepsie. Boli sme za fararom, sa opytat na termin ci je volny - planujeme 11.6., tak este nam povedal, ze nech si donesiem licenciu k sobasu, kedze nepatrime k tomu kostolu a mozme sa stretnut a naplanovat to. Tak sa uz vytesujem, to by bola prva vec, co by sme mali zajednanu x-) konecne sa pohneme vpred :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka, vitam ta opät :-) mame vsetky tusim nejake pasivne obdobie ;-) ale tusim to funguje....ked som tu nakukla na "mojasvadba" pisala jedna baba ze s tou horlivostou na pripravy -ze su to take"vlny"-aktivita-pasivita, takze baby , ide nam to dobre !!! :-D tesim sa na aktivnu vlnu. ja som na tom podobne ako mucinka, hladam si pracu ako blba, uz ani neviem kde vsade som zasielala zivotopis...celkom to da zabrat taketo cosi...zatial ziaden vysledok... no my sa snazime vyriesit si byvanie, ale ide to tazko, kedze nemam robotu a neviem-neviem ako by to bolo s uverom....ku vsetkemu moja babka vcera prekonala lahsi infarkt a je v nemocnici...vela zdravotnych problemov okolo ... :-| jedine co mam nove je stojan na zasadaci poriadok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mucinko a Katsussko. S tou prací je to teď hodně těžký. Když si vzpomenu, že ještě v únoru jsem chtěla odejít ze své práce za něčím lepším. Ještě, že jsem si to rozmyslela :-N Držím vám palce. Zuzano, letos jsem byla na dvou svatbách v pátek. Bylo to supr. Ti co chtěli, si volno vzali, v sobotu měli spoustu času se dospat a neděli ještě zvládnout jiné věci. Já chci sobotu hlavně kvůli tomu datu, jinak by mi pátek vůbec nevadil. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky tak ja uz zacinam vahat ci si objednat saticky. Z tolkych je velmi tazke si vybrat. Za 4 tyzdne uz odchadzam domkou na trvalo a nebudem mat potom taku poznost ci objednat saticky cez net, lebo ma to vela vynde hlavne za postovne. A ked si objednam saticky potom uz nebudem mat dilemu ktore si objednat lebo saticky uz budem mat doma. A dalsia vyhoda je ze ked sa mi nebudu pacit na mne tak ich este sstihnem predat a kupit si dalsie :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko a uz mas konkretny typ aky chces?
Odpovedať
Profilova fotka
ano uz mam presne jedny ale vaham
Odpovedať
Profilova fotka
Tu su : http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Ahojte nevesticky, po dlhsej odmlke sa znova hlasim. Aj ja som bez prace, dufam, ze si coskoro nieco najdem :-( . Zajednanu mam salu, fotografa, firmu na vyzdobu a viem kde si pojdem vybrat saty. Len kameramana zatial nemam viete mi nejakeho dobreho doporucit?
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko, pozrela som tie saty...no aj neviem. ja by som sa bala ako mi sadnu...su peknucke, ale ja by som sa na to asi neodvazila. tiez tak pozeram po niektorych, ale vravim si ze salon a pozicanie siat...to isti. zalezi ale aj od postavy, mne maloco pekne sadne.. btw to je moj novy zavazok, aby som stihla schudnut kym pojdem saty skusat- lebo ked sa mi nejak vaznejsie zmeni postava, moze sa aj celkovy dojem zo siat, ci nie? ;-) uz sa vidim ako chudnem.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zobrala som to vazne-od dnes chudnem :-D uvidime kolko vydrzim - ciel je zapnut rifle ]-( uvidime kolko bude muset ist dole aby som ich zapla ;-) nechcete ist niektora so mnou na chudnucu put? ci ani nepotrebujete chudnut? =-) ps: robotu stale nemaaaam .... :-(
Odpovedať
katus: no sa mi zda, ze si tu viacere mozme ruky podat, co sa roboty a chudnutia tyka. Ja tiez hladam stale, dnes som akurat posiela ziadost na katastralny urad, milion papierov chceli, kedze je to statne miesto. No hruuuuza. A ja sa tiez chystam na chudnucu put :-D Od 5.10 som sa prihlasila na jeden kurz http://wellness-za.sk/viewpage.php?pa... tak ked uz za to vyhodim tie prachy, tak sa hadam budem aj snazit trocha. Polovicka uz mi kupila aj proteinovy napoj, to budem mat na rano alebo na vecer a na den mi ide ta teta zo studia urobit jedalnicek. Len ked si predstavim, ze cokoladu do huby nabudem moct dat tak ma amok chyta :-D ]-( Chcem dat do maja tak 10 kil dole a dostat sa na povodnu vahu cca 62 kil. Takze chudnutiu zdar.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky tak ja s tym nemam problem. Vratim sa domkou a schudnem jedna radost na 46. Po narvrate do UK som pribrala na 52. Ale nevidiet to. Nebojim sa kupit saty cez net. Skusku siat mam za sebou. A ja s mojou utlou postavou mám problem. Cez net mam vasci vyber. Ale u nas nie. V jednom salone 4 saty, v dalsom 2 a v niektorych ziadne. A to neberiem do uvahy, ze niektore neboli biele ale maslove. Ale ked mi nesadnu predam.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?