Dátum svadby 6.7.2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo už máte nakúpené? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova no to teda,ze zanedbavas :-( sme si to vsetky vsimli ]-( ale mas odpustene lenka :-p :-p :-D :-) ako sa mas?co nove? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 tak Ďakujem za odpustenie ;-) nemam nič nové akurát som bez drahého bez práce takže je to dosť na nič :-( ale tak čo už no nejako sa musím pozbierať
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika90 jj chcem zlatu :-) vzdy sa mi najviac pacila zlata :-) i ked pozeram tie svadobne albumy, tak sa mi paci aj taka jarna zelena alebo cisto biela, ale zatial som rozhodnuta pre tu zlatu ;-) a ty pojdes do akej farby? :-) @doboska67 ako co si budeme nahovarat :-D zeny si vzdy vydobiju to co chcu :-D :-D :-P .... aj ja sa ho snazim zapajat, no on vzdy, ze sa mam rozhodnut a vybrat co ako chcem a potom mu to len oznamit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova hlavne hlavu hore ;-) a nahod usmev, lebo s pozitivnym myslenim vzdy dalej zajdes ;-) :-) a priatel uz ma pracu? a ty mas nieco noobzore?ci ani nie zatial? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 no veď sa snažím a dúfam že už sa to zlepší všetko..... a áno už má chválabohu ale v čechách...a ja nemám nič :(((
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova a to teraz chodi na tyzdnovky? :-( tlbudete ro mat tazke :-( :-\ neboj,urcite nieco najdes aj ked teraz je velmi tazke sa zamestnat v aspon trosku lepsej praci :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 no veru na týždňovky :( ale tak aspoň budú oeniaze aké také ..... no dúfam že už konečne sa niečo vyskytne :)
Odpovedať
Profilova fotka
včera som sa stretla s mojou fotogravkou.... no a tera z bude uloha vymysliet nejaku tému na fotenie... inak baby akú alternatívu riešite v prípade ,že nam bude prsat ]-( ]-( ]-( :-) ,dufam,že budemem mat krásny slnečný den..a tiež krasne fotky :-) , začinma mat stres ,že nezoženiem šaty podla mojich predstav ;-( tie čo som si vybrala na nete sa mi akosi už nepačia a momentalne by som trošku iný štýl, en som ešte nenaslla také, na ktore by somm povedala že vau tie chcem...respektíve sa neviem rozhodnut medzi viacerími, že ktore su tie prave ... och bude to asi najťažšie vybrat si tie správne saty :-) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova no ved prave ;-) a to ako sa vam tak prihodilo,ze naraz ste ostali obaja bez prace? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 no my si nemame vyberat temu, nas bude fotograf fotit v slovenskom raji,ale iadnu temu nebudeme mat ;-) a dazd som neriesila, lebo podla mna bude urcite krasne pocasie :-) ved to bude zaciatok jula ;-) ale keby nahodou tak asi pojdeme fotit do ateliera fotografa alebo do hotela kempinski alebo tak ;-) :-) a podla mna je cez net tazke si najst saty, ja mam tiez viac vyhliadnutych, ktore sa mi pacia ale musim najprv vyskusat taky strih ako mi sekne ;-) a aj tak su kazde saty jedinecne a sedia inak :-/ ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 tak vidíš náš slovenský štát čo ti budem hovoriť ...:( je to smutné ale tak čo už taký je náš štát ...
Odpovedať
@patricia33 ja budem maž čokoládovo smotanovú so zlatými prvkami :-) :-) ale tiež som videla jednu fotku kde bola výzdoba čokoládkovo zelená a bolo to super!!tak rozmýšlam že trošku pozmením :-p no a 12.11. idem na "hon na šaty" :-D najskôr trenčín a potom bratislava a prípadne šala tak dúfam, že za ten deň niečo vyberiem :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lenkaneumanova je to smutne :-( a najhorsie je,ze clovek je voci tomu bezbranny :-( mne sa tiez cokoladova paci, len pri pripada trosku tmava, tak som volila zlatu ;-) :-) som zvedava,ci nejake najdes a ake budes mat pocity z toho ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika90 joooj super :-) potom sa tesim na fotky ;-) a s kym ides po salonoch?? :-) ja budem chodit s mamkou a sestrou :-) uz sa na to velmi tesim ;-) @lenkaneumanova @doboska67 a vy dievcata ste zabubali alebo co? :-D nejak tu chyba zivot v tej nasej skupine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 nezabubali heheh len čo tu písať keď ešte máme kľud a nie rušno:)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 ahojky...tak presne ako Lenka... momentalne to trošku stíchlo aj u nás.. v podstate všetko základné je vybavené...a momentálne rozmyslam,že prdsa pojdem vyskúšat nejaké šaty aspon do pár salónov a uvidím či sa vobec na mna niečo pekné nájde...ale nejčakám žiadny zázrak :-) :-| tak ako nič nenajdem v january asi skúsim objednat saty cez net... necháme sa prekvapit :-) tie objednane veci už mám ale nejako sa mi nechce robit..unavena chodím s roboty..takže asi ma to schití až potom po novom roku..zatial zozbieravam nápady a potom sa do toho pustím :) :-D
Odpovedať
@patricia33 idem s družičkami :-) urobíme si z toho taký funny deň :-) hneď skoro ráno začíname dvoma salónmi s TN a potom ideme do jedného v BA tak uvidíme ale strašne sa tešííím :-D :-D a som zvedavá na ten pocit keď sa uvidím vo svadobných šatách =-) :-) teraz už aj u mňa všetko skoro utíchlo, skoro všetko je vybavené a myslím, že opäť sa to "rozbehne" až po novom roku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova @doboska67 @veronika90 no ja som na tom dievcata rovnako ;-) teraz klud a od noveho roka to zase zacne :-D akurat vcera sme boli na matrike spisat ziadost o sobas, tak uz to mame vybavene ;-) akurat sme tam mali troska problem so zmenou mena :-/ ]-( a pomaly zacneme asi chodit na nauky na faru ;-)
Odpovedať
@patricia33 uvidíš že po tom novom roku sa ani nezbadáme a už budeme sedieť na rozlúčke so slobodou :-D :-D A prečo si mala problém so zmenou mena? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika90 jjj to ti verim, ze to rychlo zbehne :D ... tak lebo ja si nechavam svoje meno a priatel si k svojmu chcel cez pomlcku pridat moje, no ta pani povedala, z emoje musi mat ako prve a svoje ako druhe ( to by bolo v pohode) ale tam sa este vypisuje ako sa budu volat vase deti a my sme chceli , aby mali obe priezviska, no vraj mozu mat iba moje :-/ tak to nas dost zaskocilo ]-(
Odpovedať
@patricia33 ahaa..no neviem prečo je tam s týmto taký problém.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá čo máte nové?? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 Ahoj doboska,tak v hlave mam premyslenu uz asi celu svadbu,ale v realne nic nove;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 @veronika90 kočky :-) ja som objednala pred 2 tyzdnami obrucky, lebo mali v Kamei zlavu ;-) koncom novembra by mali prist :-) a rozhodla som sa, ze budem mat kyticu z pivoniek :-) a tuto nedelu budeme mat zasnubny obed a v sobotu idem pozriet do jedneho salonu v Polsku na moje vysnivane saty :-) :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 a ake ste si objednali? sú dobre referencie na prstene od tejto firmy? ja budem mat kytičku asi pravdepodobne s kal bielych ,čo su take menšie... no a možno ešte porozmyslam,čo si do nej zakomponujem, lebo chcela by som si ju robit sama,kedze je to moj velky koniček :) a šaty..netusim.... popolnočky si davam šit na mieru známej no a svadobne... tak to ešte bude sranda :D
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 a osobne si bola? lebo ja neviem čo mám robiť :/ lebo zo zlatníctiev sú predražené a nijakého zlatníka bližšie k nám nepoznám :(
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova nie,objednali sme cez net ;-) v zlatnictvach su strasne ceny :-/ bola som asi len v troch, ale hned mi bolo jasne,ze cez net to bude omnoho vyhodnejsie ;-) @doboska67 pozri v mojom albume, dala som vam tu aj link ;-) vcera akurat prisli :-) co som citala nazory dievcat, ktore si tiez objednavali obrucky z Kamei, tak vsetky boli spokojne. maju super ceny a originalne vzory obrucok,ktore vyrabaju samy a nie su len distributorom ;-) podla mna maju najkrajsie obrucky, ked som ich porovnavala s inymi internetovymi obchodmi ;-) .... ty si budes robit kyticu sama???wooow, ty si aka sikovna :-) to je super ;-) a uz vies ake si das sit? :-) ja som nasla jedne zaujimave,ktore si asi objednam ako popolnocky, pozri v albume,take cipkovane ;-) :-) .... na svadobne saty idem v pondelok do Krakowa, tak som zvedava ako dopadnem :-D ale je tam strasne vela salonov, tak dufam, ze neodidem naprazdno :-) pozrite foto, mojom albume: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/pat...
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 este ti posielam link na tie popolnocky ;-) http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/pat...
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 no a ja sa bojím objednať cez net .... Lebo bojum sa ze bud nebude sedieť veľkosť alebo naživo nebudu take pekne ako na foto :(
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 a kde presne do krakowa? mas tam už vyhliadnute obchody? alebo len tak na nahodu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?