Dátum svadby 6.7.2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo už máte nakúpené? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 saty z Ciny cez net si davala sit kamoska..vyslo ju to cele aj s clom aj s miernou upravou,kedze nesedeli na 100%, smiesne peniaze oproti tomu,co pytaju v salonoch..bola max spokojna a uz ich aj predala.. o Ukrajine som nepocula nejake chvaly..ale o Polsku celkom v pohode..len neviem ci to nemas do Polska daleko..odkial si??..ja to mam kusok,tak rozmyslam,ze najskor obeham salony BJ,PO,KE a ak sa mi nic nebude pacit..tak smer Poland :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 no ved hej..byt spokojny na 100 % sa podari malokedy.. :-D..to je super,ze si nasla taku aranzerku, na ktoru sa mozes spolahnut...studujem fyzioterapiu Mgr..externe v Po..Statnice mam cca Maj..a potom doriesit detaily svadby a hladat novu pracu,kedze sa budem stahovat za drahym do KE..trosku sa toho bojim,ale hadam to vsetko zvladneme.. ;-)..a ty co studujes??..odkial si?..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby ;-) Konecne som po dovolenke spät a musim sa pochvalit,uz som zasnubenaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pemina gratulujem ti ... vitaj v klube :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jurcik ja to asi vyskusam cez net.... uvidi ako to dopadne prnajhorsom keby bolo velmi zle tak to budem musieť riešit inou cestou... :-( :-| :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jurcik vies, kazda zmena so sebou prinasa obavy, takze sa neboj ;-) urcite si najdes dobru pracu a budes spokojna :-) ja som zo SNV, ale s priatelom zijem v Poprade a studujem v Trnave :-D ale kazdy tyzden chodim domov ;-) skolu mam len 3 dni :-) a som tretiacka na psychologii :-) @doboska67 no ake su tie vecicky??? :-) si spokojna? ;-) @pemina gratulujeeeem :-) :-) :-) tesim sa s tebou :-) ja som dnes nechtiac narazila na email zo zlatnictva :-p takze asi mi drahy uz konecne objednal prsten :-) tak to budem este viac v ocakavani teraz :-D
Odpovedať
@patricia33 ja som zvedavá veru kedy už s tým prsteňom príde :-D každopádne už to nejako neriešim i keď keď sa niekto dozvie že plánujeme svadbu tak sa mi hneď pozerá na ruku, že kde máš prsteň, tak ma to tak hnevá trošku :-p áno mám zajednaný aj termín na úrade, ale obrad priamo na úrade nebude, nepáči sa mi, že to tam ide ako na bežiacom páse a celé je to také neromantické..chcela som pôvodne niekde vonku ale nakoniec to bude v takom jednom peknom hotelíku v TN :-) Keby som bola veriaca tak by som určite volila namiesto moderného kosta, niečo klasické, veľmi sa mi páčia svadby v starých klasických kostoloch ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika90 jj presne!! :-D :-D :-D kazdy sa pozrie na ruku! :-D neznasam to! ]-( :-D mne sa strasne pacia sobase vonku :-) aj ja som ho chcela vonku, no s fararom je to problem, lebo najprv by to miesto muselo byt posvatene atd. :-| takze nakoniec budeme mat klasiku-kostol...ale uz som sa rozhodla nakoniec pre ten moderny kostol ;-) bude to praktickejsie,lebo to mame hned na sidlisku,nebude problem zaobstarat zbor, ministrantov atd. akurat ma hneva,ze tam robia svadby len o 17:00 :-S a ja som chcela o nejakej stvrtej, pol 5 , ale tak bude leto, aspon nebude tak horuco ;-)
Odpovedať
@patricia33 no uvidíme kedy sa dočkáme tých prstienkov :-) hádam to už bude čoskoro..minule som si z priatela robila srandu, lebo už vyberá svadobnú cestu..takže mi skáčeme doslova z jedného na druhé, najskôr rezervácie matriky a podobných vecí, potom riešenie svadobnej cesty a očividne až potom ozajstné zásnuby :-D :-D vieš čo aj moja kamarátka mala svadbu v kostole o 17:00, najskôr sa mi to zdalo byť strašne neskoro, ale bolo to úplne v pohodičke ;-) ja budem mať obrad o 14:30..
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika90 jj presne :-D to aj my tak skaceme :-D riesime take detaily a pritom zasnuby nikde :-D ...a kam chcete ist na svadobnu cestu? ;-) my chceme ist do pariza :-) ... no nic mi ine ani neostava, tak to bude o 5 teda :-) vy uz budete aj po prvom jedle kym my zacneme so sobasom :-D
Odpovedať
@patricia33 tedaa :-) paríž to bude romantika ;-) my chceme buď kanáre alebo mallorcu..tak na týždeň :-) ale ja sa dozviem kam ideme až v deň odletu na letisku, bude to pre mňa také prekvapko :-D tak som zvedavááá!! ale na druhú stranu budeš mať viac času na fotenie a ostatné prípravy, tak v tom je veľké pozitívum ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika90 my sme vzdy chceli ist raz do pariza,tak sme sa rozhodli, ze tam pojdeme na svadobnu cestu :-) to je super napad, ze to budes mat ako prekvapko! :-. ;-) :-) to napadlo tvojho draheho? uplne skvely napad!! :-) ...ano ved prave ;-) lebo len na fotenie mam ratat 3 hodiny, tak mi povedal fotograf ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@patricia33 aj ja by som chcela ísť do paríža tak možno už potom na výročie :-D alebo na vianoce :-) áno on mi vravel že už pozeral svadobné cesty a ja som sa ho pýtala že kam, no a povedal mi že veď uvidíš, lebo sme sa dohodli, že najbližšie vyberá nejakú dovolenku on, pretože naposledy sa mu to moc neáčilo :-p vyberala som ja vtedy :-D :-D tak som povedala ok tak mi to nevrav vôbec kľudne a on sa toho chytil, že sa to dozviem až v deň odletu tak som rada, že to takto poňal, budem taká v očakávaní až do posledného dňa :-) no a to je pravda fotenie bude určite dlhé :-) veď ja ti potom poviem svoju skúsenosť po svadbe :-D Ja mám vlastne svadbu 8.6.2013, v tejto téme som sa ocitla len preto že sa tu rozoberali tie vytúžené zásnuby :-D :-D
Odpovedať
Ahojte. Ak sa mozem zapojit do debaty aj ja, tak ja este nemam kupenu ani len najmensiu drobnost :))) Nechavam to na novy rok, aj ked popri externom studiu to potom bude mozno trocha narocnejsie..
Odpovedať
@mirkac7 a máš už priestor, kameru a foto? :-)
Odpovedať
@veronika90 len salu a amatera fotografa :D kameru odmietam
Odpovedať
@mirkac7 tak v podstate priestor a dátum na úrade je základ, takže podľa mňa nemeškáš ;-) ja tiež nemám ešte nič, iba zarezervované hlavné veci :-D a prečo odmietaš kameramana? =-)
Odpovedať
@veronika90 Datum u farara este nemam zajednany, ale tam by nemal byt problem par mesiacov pred... Ja osobne DVD by som nikdy nepozerala, mozno len raz, keby som obdrzala... rovnako ako DVD zo stuzkovej a pod., cize peniaze planujem investovat zmysluplnejsie :)
Odpovedať
@mirkac7 niečo na tom bude :-) ja osobne určite chcem video aj pre naše deti a podobne, ale samozrejme, každý ako sa rozhodne ;-) a ušetríš na tom veľa veru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika90 to budes mat super prekvapko ;-) :-) kto vie, co vyberie, mozno uplne inu destinaciu, ako ste planovali ;-) :-) to budes musiet, mi vsetko zreferovat!! :-D ;-) a do detailov, aby som vedela, co mam cakat ;-) :-) ... inak akurat som prisla z farskeho uradu a dali nam sobas na 16:30 ;-) tak aspon trosku skor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 veci som ešte nevidela, lebo ešte nam nejako nevysiel čas ist po ne k sestre, ktora byva v inom meste ako ja..... dúfam,že to bude čo najskor už no...neviem sa dockat už :-) hmm...a to u Vás sa tak chodí skoro na faru?
Odpovedať
@patricia33 to je pravda, možno ma prekvapí a bude to niečo úplne iné :-) no vieš čo ja som dnes práve taká spokojná, lebo už mám zajednáné všetko podstatné, priestor, úrad, foto, video, dj aj starejší :-) :-) takže som šťastná a ďalšie podstatné veci majú čas do budúceho roku :-p okrem teda svadobných šiat na ktoré sa chystám v novembri :-D :-D No tak aspoň tá polhodinka ;-) Neboj, všetko bude časovo akurát ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 jaaaj, tak potom napis, ked ich uz budes mat ;-)....noo ved ked som bola na fare este kvoli tomu prvemu kostolu,tak uz boli 2 svadby nahlasene na 6.7. :-| u nas treba ist cim skor aby si chytila dobru hodinu na sobas ;-) @veronika90 tak gratulujem :-) si na tom presne ako ja ;-) akurat , ze my starejsieho nechceme. u nas ani nie je zvykom volat starejsieho a nechcem nejakeho cudzieho cloveka, aby organizoval priebeh svadby a tak ;-) ... jj dufam :-) som velmi spokojna, ze to bude teda o pol 5 :-)
Odpovedať
@patricia33 môj priateľ tiež najskôr nechcel, ale trošku som ho presvedčila :-p mne sa zase také svadby páčia, tak hádam bude všetko ok, vybrali sme si aj pána ktorý na nás milo a dobre pôsobí tak som zvedaváá :-D :-D už aby to bolo, čo? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika90 jj :-D moj zase necha nech si vsetko spravim po svojom :-D ze mne na tom zalezi a ze to mam mat tak ako si predstavujem ;-) ze pre nho je podstatne, ze si ma vezme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 nooo aj ja sa snažim nejako tymstýlom....ale niekedy mi dá poriadne zabrat , kým si vyagumetujem niečo tak ako chcem ja :-D ale na druhej strane sa snažim aby sme sa obaja zapojili do príprav a taktiež niečo bude ako chce moj drahy :-)
Odpovedať
@patricia33 peknéé :-) a už vieš v akej farbe by si chcela farebnú výzdobu? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj baaaby zanedbávam túto stránku nejako :/
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova čo mas noveho medzičasom? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nič hehe všetko po starom akurát som sa bola pýtať na fare u farára a on povedal že robí zápisy svadieb až v novembri-decembri
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?