Dátum svadby 6.7.2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo už máte nakúpené? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 ja mam presne opacny problem :-| mam len 158cm, 34 velkost a vsade kde soms a bola pozriet po salonoch, tak mali velkosti 40-44 a v tom by som sa utopila...ale to nevadi,lebo ja som aj tak nechcela z pozicovne...a dam si asi sit i isify, ona sije krasne saty, ale este predtym chcem ist pozriet na Ukrajinu, nikdy som tam nebola, ale vraj tam maju kopec siat, tak uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež nebola ešte na Ukrajine ,ale tiež sa chystám...sama som zvedava čo to tam vlastne majú, ale veľke nádeje si nedávam :-| :-) , lebo čakam ,že tie ktoré a mi budú pačit budu určite drahšie :-| :-) ,
Odpovedať
Profilova fotka
patricia33 blahoželám takže si sa dočkala :) ;-) , ja som včera volala so svadobnou agentúrou ohladom výzdoby, tak som si zarerervovala zatial navleky na stoličky a stuhy potom niekedy budem musiet ist osobne sfinalizovať čo vlastne chcem ešte k tomu... noo...bude to trošku "pálka", ale tak chcem to mat a hotovo, šak nejake peniazky sa nam vratia ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pierka budete dávať každému ,alebo iba mužom a detom?
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 ja tej Ukrajine tiezvelmi neverim,ale vsak uvidime ;-) ja sa chcem vmestit so satami do 500€,rak dufam,ze sa mi to podari.....ale on ma nepoziadal s uplnou vaznostou,len ako vramci srandy, takze mi nemas este k comu gratulovat :-D :-D :-D ja idem zajtra na faru dohodnut sobas a za kameramanom podpisat zmluvu, s aranzerkou sa stretnem az neskor, koncom roka alebo tak...vravela, ze to staci....dnes sme boli za fotografom, je dost drahy...portretove fotky stoja 500€ ale je to priatelov znamy,tak nam dal zlavu na 420€ ale je to profesional, chodi fotit do Milana modelky a tak, tak sa velmi tesim na jeho spolupracu :-) :-) :-p u nas sa pierka davaju uplne vsetkym svadobcanom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zacala pozerat aj šaty na objednavku z netu.... no bojim sa ale tak tie ceny by stáli za to... :-| :-) ja zatial nemam zmluvu s nikym....ale tak som ustne dohodnuta...potom niekedy sa ozvem fotografke ked sa mi neozve ona skor, na faru pojdeme asi až po novom roku. Dnes som si objednala par veciciek z jednej polskej stranky , ktore použijem na vyzdobu tak som zvedava či to dojde a ake to dojde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo t ak to budete len pozy hadzat jak na pase :-D ... ciii ale tak ked má taku prax tak urite budete mat pekne fotky. ;-) :-) .Ja som si tiež tak dala, že max 500e za saty..ale aj tak sa mi to zda prehnane...ale ked tie požicovne su nekrestansky drahe a pritom ani kvalita tam nieje a ani velmi vyber. J a som fakt zvedava v akych satach skoncim.... lebo ked nudem musiet ist na silu v takych čo sa mi nepačia tak to nem dobre bude :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 tak potom napis, ake to doslo ;-) ja budem mat aranzerku, takze vyzdobu neriesim ;-) :-) odo mna uz chce kazdy zmluvu a zalohy, ked nieco objednavam :-D ]-( a ty len ustne dohody, aspon si to este mozes rozmysliet :-p ;-) .....jj velmi sa mi pacia jeho fotky, on foti svadby minimum, skor modeling, fashion a tak ;-) ....mne sa zda tych 500€ za saty tak akurat, kedze chcem mat svoje a nie z pozicovne....za pozicanie sa mi zda 500 strasne vela ]-( . ja som ani nechodila po tych pozicovniach :-D lebo som od zaciatku rozhodnuta,ze chcem svoje vlastne :-) ... ale neboj sa, urcite si najdes saty snov :-) :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak nevzalo mi kartu , poslali učet na kotry mam vyplatit, ale priatel povedal, že ešte pockajm e do pondelka...keby nahodou stiahlo aby nebol pruser, že to zaplatim 2krat, len škoda,že to neposielaju na dobierku len kurierom do zahranicia ...tak kurier stoji 20e no dost to je ale ked tu take veci nikde nekupim...jedine tiež cez net...ale ceny sa mi vidia celkom v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 a co si to vlastne kupovala??? ;-) neviem , ci som to prehliadla niekde napisane :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://decomariage.pl/ toto je stránka..majú tam toho neurekom :)
Odpovedať
Profilova fotka
v pondelok budem na druhý pokus objednavat , tak dufam, že to už vyjde... :-) lebo sa už toho neviem dočkat :-p :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@doboska67 :-. :-. :-. super stranka! :-D ;-) dakujem a kolko stoji postovne na SK prosim ta?
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 prepac, ja som v takom uzase z tej stranky,ze som aj zabudla, ze sipisala, ze 20€ :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak to asi asi v taokm aošiali jak som bola aj ja...takže ťa chapem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
len dufam, že nebude problem a v pohode to dojde a také ake som si vybrala :)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 vybrala si si nejake veci? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 a uz ti prisli vecicky? ;-) pozeram zatial len a potom si objednam naraz,co budem potrebovat, ale to ma este cas, lebo vyzdobu atd. si nerobim sama, takze to len par veci si odtial objednam ;-) ale je to super stranka :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 tak balik je zatial na ceste....včera ho poslali....som zvedava či všetko pride čo som objednala a také ako na obrazkoch :) jas som si koli tomu objednavala, že tam su celkom lacne tie veci a od svadobnej agentury by to bolo určite drahšie...a na druhej strane ma to aj bavi takže si chcem z niektorych vecí vyrobit srdcia na zavesenie a na auto aby som to nemusela preplacat :) od agentky chcem návleky so stuhami , obrusy a vázy...kvety si asi bud zoženiem sama niekde z velkoskladu alebo ked budeme mat čas tak zajdeme do polska tam budu určite lacnejšie ..a ked nie tak si ich dám doviezt od kvetinarky. Chcem mat živé biele kaly aj na stoloch aj kyticu...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,tak aj ja sa pridavam,tiez mame termin 6.7.2O13...povodne som chcela malu svadbu,tak som nic velmi neriesila..a ked som sa asi pred mesiacom rozhodla pre klasicku slovensku veselicu,tak som s hrozou zistovala,ako neskoro zaciname vybavovat,ze v podstate nemame uz z coho poriadne vyberat..hlavne,co sa saly tyka...nastastie sme nasli taku,ktora sa nam paci a aj kapacitne vyhovuje..kostol bol vybrany ako prvy..kedze mojmu drahemu sa pacia stare kostoly,vyhrala teda Bazilika sv.Egidia..kameraman a fotograf rezervovany,hudba tiez a dokonca uz aj kolaciky..a na tento rok by hadam aj stacilo.. :-) ..uz by som sa mohla aj skole zacat venovat.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 ano, presne ovela lacnejsie su tam veci ;-) hned napis, ked ti pride balicek ako si spokojna :-) ....no zaberie ti dost casu ,ked si idem robit vyzdobu sama, ale aspon usetris a budes to mat podla seba ;-) ....ja sa este stale neviem rozhodnut ake budem mat kvety...chcela som take z thaiska frangipani sa volaju, ale nedaju sa zohnat, takze neviem :-| @jurcik noo hlavne salu treba rok dopredu objednat ;-) ja som mala uz aj v kostole obsadeny cas, kedy som chcela sobas :-( ale nevadi....ale to ste raz dva povybavovali, ked uz mate vsetko rezervovane ;-) este nezabudni rezervovat aranzerku, ak ju budes mat ;-) ...mne uz tiez zacala od tohto tyzdna skola, takze pripravy pojdu asi bokom ]-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 tak balik dosiel dnes poobede ,ale ešte neviem čo v nom je lebo prisiel sesre domov lebo my sme cez den v praci tak som to poriesila takto...čo mi poedala tak v rychlosti tak by tam malo byt všetko a že v pohode to vyzera :) joj už sa neviem dockat, kedy to uvidim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jurcik tak to si dobraa :-) ved už skoro všetko mas vybavene... ešte aj kolace.. tie ja ešte nemam... no a tiež toho roku už asi nič nebudeme viac riešit... potom v po novom roku sa do toho opat pustime... hlavne mam strach pre šaty... :-| no uvidime ako nam to všetko dopadne :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 noo museli sme to takto vybavovat vsetko naraz..kedze pracujem,popri tom chodim do skoly a navyse priatel je z ineho mesta,takze sa vidime len cez vikendy...spolocneho casu na vybavovanie je teda malo.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 ja som tiez zacala kosotolom..kedze sme hned vedeli,kde chceme mat sobas..a sala..noo v Bardejove je ich dost,ale asi ziadna sa nam nepacila na 100 %...nakoniec sme si ale vybrali..a dufam,ze budeme spokojni..aranzerku zatial neriesim..paci sa mi len uplne nieco jednoduche,nic precancane a to dufam zvladneme aj bez pomoci..uvidime.. :-) myslis,ze to zvkadnes neriesit svadbu a venovat sa skole??..lebo mne sa to nejak nedari :-N ,aj ked momentalne nie je velmi co riesit,zaklad je uz vybaveny..
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 a uz si nejake saty pozerala??..ja este nie..len na vystave..viem priblizne aky strih sa mi paci..len ci mi take nejake aj budu sediet,to sa este uvidi.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ešte som nebola pozerat po salonoch ,ale ked mam pravdu povedat ani nemam chut....lebo ked pozeram jake velkosti tam maju tak mi je do smiechu i do plaču..... same 32 msx 38.. a ja by som potrebovala okolo 42 možno aj 44 podla strihu...a take su nič moc..... a o cene ani nehovoriac... mn zaujala ponuka nechat si ušit saty cez net... no je to aj velky risk zase... ale tak ked by sa podarili mala by som presne take po akych túžim :-) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 tak to sa tesiiim :-) :-) ;-) som zvedava ake su tie vecicky ;-) @jurcik no to je so vsetkym tak,ze musis robit kompromisy ;-) maloco sa ti bude pacit na 100% :-| ....ja chcem aranzersku,poznam jej pracu, takze viem,co mozem ocakavat a som s nou maximalne spokojna ;-) ale ja si myslim,ze to nebude problem zvladat skolu aj svadbu ;-) a statnice budem mat v juni a svadbu 6,7,, takze aj po statniciach doriesim este nejake detaily ;-) a co studujes a kde? :-)
Odpovedať
Ahojte nevesty :-) Ja síce nemám svadbu 6.7.2013 ale 8.6.2013 :-) No nejako som sa v tejto téme ocitla a pobavila som sa veru aj ja na tom keď som videla že nie som sama ktorá má už vybavenú polku svadby a prstienok na ruke nesvieti :-D Tiež som si myslela, že sme divný kedže svadba tak nejako pekne vyplynula sama..nie je to tak, že by to bolo také automatické "no tak sa teda vezmime"..ale nejako sme skrátka začali pozerať jedno a zrazu už sme plánovali všetko :-p I keď je pravda, že ja som bola aktívnejšia ako on :-D :-D No každopádne, už mám kameramana, fotografa, priestor, svadobnú agentúru, písala som maily dvom starejším a v novembri ma čaka "tour de svadobné šatyyy" :-) To je tá najviac očakávaná vec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika90 vitaj medzi nami veronika :-) .... :-D :-D ja som si tiez myslela, ze som sama v takej situacii :-D ale je nas fakt dost, takze nie sme asi az taki divni :-p :-D ja som len zvedava, ktora z nas ten prsten ako prva dostane :-D ;-) ....u nas zase priatel povedal raz z nicoho nic, ze nevezmeme sa uz po bakalarovi? :-D naco cakat az na magistra, ked uz chcem byt s tebou do konca zivota? :-) a ja ze ok, v pohode mozme :-D :-) a uz sa vybavovala svadba ;-) ....no super, to mas uz tiez najhlavnejsie veci vybavene ;-) a kostol alebo radnicu uz mas tiez vybavenu? ja uz kostol mam, ale teraz mi dala jedna znama chrobaka do hlavy, ci nechcem v inom kostole :-| tak sa neviem rozhodnut, ci mam mat radsej v modernom kostole alebo klasickom velkom chrame :-| ...ja chcem ist niekedy v decembri, januari na saty ;-) tak som tiez dost zvedava ako to dopadne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?