Dátum svadby 27.7.2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesty ... je tu nejaká, ktorá plánuje tiež svadbu v tento termín??? :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@janka_89 V UK? Tam pracuješ zrejme, či? ... My sa neviem stále rozhodnúť pre sálu pre svadobnú hostinu, takže asi tak ... @olinka11 Presne tak, každý, že je to ešte skoro, len potom bude už neskoro :D ...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa zacali intenzivnejsie bavit o hostine, dosli sme na to ze kedze chceme usetrit aj peniazky tak hostina nebude na pôvodnom mieste, ktore sme priebezne vybrali ale na mieste kde uz sme ako rodina mali vela oslav a pozname to tam, je to taky penzion, ocino pozna aj majitela takze to bude fajn a pre 10 ludi to bude ok, pre porovnanie kolko stoji noclah v 2lozkovej izbe - v povodnom hotely cca 60 €, v penzione 27 € takze ideme touto cestou, aspon si myslim :-D @olinka11 boli ste len obzriet ci ste si aj rezervovali hned? a co sa tyka siat, si uz bola dake skusat ci len na nete zat obzeras? neboj nic, casu je este dost ale vobec nie je zle ze sa uz teraz obzeras po šatách. ja nakoniec skoncim v takych ktore som na nete ani nepozerala, ale ked som ich vyskusala neboli az take zle, schvalili mi ich aj doma ze vyzeram dobre a budu zadarmo kedze su to pôvodne saty mojej sestry ktore nevyuzila a na tri hodiny z celeho dna to staci :) @lucy_liu_19 jj v UK pracujem a zijem, som tu dva roky a je to ako nocna mora, fakt to tu nemam rada ale musim dako vydrzat, treba nasetrit na svadbu a hypoteku co chceme brat po svadbe, potom ked pride babo sa uz vratim na SVK, uz teraz sa tesim :) a z kolkych moznosti vyberate kde bude hostina? skuste si urcit priority co by ona restika alebo hotel mala mat, urcite tak zriedite niečo a ostane vám len pár a to už bude lahsie si vyberat. v tomto vyberani hositny nikdy nie je skoro kedze vela sal uz je obsadenych na rok 2013, tie vase su zat vsetky volne na vas termin? a ked uz nic ine, co by vam pomohlo rozhodnut sa tak urcite pomoze otazka penazi, kolko si ktora restika/hotel... pyta. dufam ze som trosku poradila prajem nech sa vam ulahci rozhodovanie baby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_89 My sme si to v podstate uz zarezervovali, este sme sice nic neplatili, ale sme dohodnuti. Vlastne to bolo prve a posledne miesto, kde sme boli :) Joooj, tie saty....ja chcem take netradicne a tie maju len v 1 salone, pokial viem, a tam su drahe....Aj som rozmyslala, ze dam usit cinanom, ale ak to pokaslu, tak budem vyzerat ako zmoknuta sliepka.
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_89 Inak tych 10 ludi ti aj zavidim....mojmu drahemu ide 84 ludi....a to som chcela mensiu svadbu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@olinka11 a kde budete mat? v dakom holetliku alebo kde? no skus si ich dat usit teraz, aby si mala cas pripadne urobit na nich dake zmeny alebo kupit nove.. ako som ti uz pisala, je to risk ale niekedy sa oplati,citala som viacero pozitivnych ohlasov na takuto kupu... alebo sa vzdat lasky k tym satom a najst ine zo salonu ktore nebudu az take drahe... 84 len zenichovi? plus este tvoja strana? to ma teda podrz, koho vsetko pre boha pozyvate?? ja vam len prajem nech vam pripravy idu hladucko, aby ste nemali ziadne stresy.. preto je lepsie sa do toho pustit teraz a nie na poslednu chvilu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_89 Je to penzion a restauracia dokopy. Krasne prostredie, celkom velke priestory. No zenich ma 84 a ja asi 15. U nich v rodine to proste tak funguje. Svokricka povedala, ze treba, tak treba ;-) Mna strasne laka dat si ich usit. pozri sa prosim do mojho fotoblogu, tam je fotka, tie hladke. Myslis, ze by to zvladli? Lebo ak tu suknu zle usiju a bude splasnuta a nie krasne nadychana....fakt budem jak mokre kurca. Vzadu by som si dala snurovacku.
Odpovedať
Profilova fotka
@olinka11 takze 99, fuuu a nechcete este jednu osobu aby ste mali sto? :) kukla som si tie saty a veru ti neviem povedat, myslim si ze urcite sa to da pekne usit ale ak nahodou by tvoja objednavka skoncila vo fabrike kde si nedavaju zalezat na siti tak neviem, ale ja by som to riskla. spodnickou by sa to nedalo dako spravit ak by to zle usili? ja som inak nasla aj take tri stranky slovenske ktore siju alebo davaju niekomu sit, cca maximum do 350 € ak chces poslem ti odkazy na ne do IP, kolko je tvoj limit vlatne co by si bola ochotna dat za saty?
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_89 Ja som ich nasla na ebay, kde by mi ich usili za cca 150 dolarov. To podla mna super cena. Nasla som aj ja tie slovenske stranky, ale vraj to tiez posielaju sit do ciny. Vlastne tam navyse platis za sprostredkovanie. Ja to asi fakt risknem. Ja som uplne presvedcena, ze tie saty chcem, takze ak nechcem platit 600 pozicovne, aj tak nemam inu moznost.
Odpovedať
Profilova fotka
@olinka11 tak to je dobre ze vies na 100 % co chces, tak si chod za tym.. budem ti drzat palce :) btw. saty ktore budem mat ja na sebe co boli povodne mojej sestry sa tiež dávali sit cez ebay.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojte koceny... dlhooooooo sme tu nepisali :) ako zijete?
Odpovedať
Ahojte :-) ... tiez planujem svadbu 27.7.2013... Viete mi prosim poradit co vsetko by som mala zacat vybavovat? Mam v tento termin aj narodeniny, tak si nie som ista ci sa to hodi.... Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@monika_277 to ze mas narodeniny podla mna vobec nie je problém :) a podla mna by si si mala zajednať už miestnosť, foto a kameru, samozrejme podla toho či chces foto alebo kameru.. a neviem kde budes mat svadbu, ci v kostole alebo kde... ak v kostole tak to ti neporadím že kedy by si si mala zajednať kostol a farára nakoľko ja budem mať svadbu na radnici :) snád poradia ostatné holky... ja osobne mam naisto len foto.. vieme kde bude oslava ale kedze tam je majitel nas znamy tak sme to este oficialne neriesili. v decembri ideme riesit obrucky.. saty zhanam zat len ako inspiracie na nete. a to co mam kupene nehorelo len sa mi to pacilo :) a viac ma uz nenapada... :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@janka_89 dakujem za info... mame rezervovany hotel Orava - Srnacie a tiez viem presnu aku budem mat vyzdobu (taku retro hnedu) :-) no a kedze u nas je kazdy inej viery, tak svadba bude tam, kde aj oslava... co sa tyka fotografa a kameramana, to nemam este ani ponatia, tak snad niekoho dobreho este zozenie :-) este vcera som si myslela, ze je este skoro na vybavovacky, no ako vidim, ak ani nie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@monika_277 je dobre ze salu mate, nakolko viem ze vela sal je uz zajednanych na rok 2013. tym padom mozno aj kamera a foto treba riesit skor lebo ak su to znami a dobri profesionali, mozu mat toho vela a prave na tvoj den nemusia mat volny termin.. to by mohlo byt asi skor v pripade ak by si mala vybrateho presneho fotografa, resp. kameramana, ze ineho by si nechcela.. ak to tak nemas tak si nemyslim ze by bol problem niekoho najst, len si over vzdy recenzie na dotycnych a ich pracu.. u mna to bolo tak ze som hned vedela aku fotografku chcem tak som jej pisala uz tento rok mozno v maji lebo som ju velmi chcela a nastastie na tento termin este nic nemala... tak vela stastia pri planovani... ja planujem aj preto skoro lebo zijem v UK a domov chodim len 2x do roka, pred svadbou pojdem uz len v decembri preto ideme aj obrucky vtedy riesit...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucy_liu_19 @olinka11 no ahojte kočeny.. dlho ste tu neboli, minule som napísala aj ale možno ste si to ani nevšimli :) ako sa máte? ako ste pokročili s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_89 Ahoooj...vies co, ja som nejako zamrzla...vsetko sa komplikuje, uz som si nie ista nicim, co som mala vybrate. Neoficialne sme boli za fararom, nasli sme si DJ-eja...inak nic... A co ty? Dari sa?
Odpovedať
Profilova fotka
@olinka11 neboj nic, dobre to bude.. vacsinou su najlepsie tie prvotne navrhy takze si myslim ze si stoj za svojim :) a my tiez v podstate nic. vieme kde chceme oslavu ale vybavene to nie je, vieme ake chceme obrucky ale robit ich dame az v decembri, doma mam saty na prezlecenie a topanky k nim ale netusim ci su mi saty dobre lebo ich vyskusam len v decembri.. mna brzdi dialka kedze nezijem na slovensku. inak len stale obzeram internet a hladam inspiracie, co som bola fotky stiahnute tak som si urobila vsade album TOP kde som si dala fotky ktore sa mi najviac pacia - najkrajsie ucesy a podobne a z toho si budem vyberat potom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_89 No to si ani neviem predstavit, ako sa to vsetko da vybavit, ked si uplne inde. Mna dost nastvala dekoraterka. Povedala, ze do nasej saly sa nehodi cerveno-ruzova vyzdoba. Ze bordovo smotanova, alebo zlata, ci hneda...Ale ja budem mat cervene doplnky, aj topanky a snehovobiele saty. K tomu bordova vyzdoba a smotanove obrusy....no mne to vobec nejde dokopy. Ona vravi, ze je blbost sa ladit s vyzdobou. Tak uz neviem, ci mne sibe, alebo co. Vies ja budem mat kratke saty, preto chcem krasne topanky vyraznej farby...bordovymi topankami by som to uplne zabila...tak neviem, mozno najdem inu dekoraterku.
Odpovedať
Profilova fotka
@olinka11 ja si myslim ze si sprav ako ty chces... ona je platena za to aby ti urobila po vôli takze tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby pripajam sa k vam...aj ,m sme si stanovili datum svadby na 27.7.2013...stedy máme aj vyročie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evkacik5 vítaj medzi nami :) trošku to tu zaspalo ale aj tak vítaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_89 dakujem...po mesiaci konecne nejake reakcia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evkacik5 no ked nevidím na hlavnej stránke túto tému tak ju nepozerám, len teraz som sa nudila tak som si išla pozrieť témy kde som prispela a vidím že v tejto bol nový posledný koment :) ale už inde som si ťa všimla že si prispievala, že máte termín na tento deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) ja som si vcera taktiez zarezervovala tento termin :) povodne som chcela 13.7.2013 ale uz nebol volny. Ale tento je tiez ok
Odpovedať
aj ja mam vtedy... =) v Cerveniku =)
Odpovedať
27.7.2013 v Rožňave :)))
Odpovedať
Profilova fotka
my v Michalovciach :) vlastne v okolí michaloviec
Odpovedať
ja budem mat v Trnave:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, aj my máme termín svadby v tento deň. Svadba bude na mestskom úrade v prievidzi o 15:30. A dátum sme boli nahlásiť ešte v marci a už v ten deň sme boli ako druhý v poradí..
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?