Dátum svadby 22.9.2012, kto bude mať ešte taký dátum?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte už máme vybratý dátum aj miesto! Bude to 22.septembra 2012 v Jasenove! Teším sa chcem sa o tuto radost podeliť s vami! :-D
Odpovedať
My mame o tyzden po tebe, ale kamarat sa mi zeni tyzden pred nami...a v tento den u nas i dalsi par...september bude perny..=]]]
Odpovedať
Ahojte, pripajam sa.Aj my mame tento termin, mame salu, kameramana, zarezervovaneho dj:)saty sa chystam pozriet na ukrajine.
Odpovedať
Ja som zamilovana do tohto terminu..keby nam nieco do toho prislo,a muselo by sa to presunut,asi sa zblaznim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Keď sme vybrali tento dátum, ani som si neuvedomila, že bráška má narodeniny. To bude mať oslavu :-D
Odpovedať
Ahojte, aj ja sa pripájam ,aj my budeme mat tento prekrásny dátum, uz mám rezervovaneho kameramana,fotografa,salu,saty . ale niektorí mi vravia ze je to este skoro, ale ako vidim tam ani nie :-) baby dufam ze nam pocasie vyjde
Odpovedať
Profilova fotka
@ajka123m Ahoj prosim ta neposles mi info o tej 90 dnovej diete, tiez by som chcela schudnut pred svadbou :-) Zatial moc dakujem ;-)
Odpovedať
@sandri1 dufam aj ja že nám počasie bude priať.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tyzden po Vas;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte aj my mame tento termín a máme kostol, sálu, fotografku, hudbu, obrúčky, poháre, alkohol nakúpený, šaty mám na ceste budúci týždeň by mi mali prísť, tak z toho teraz mám stres :-) a tiež mám diétu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nedielka svadobnú cestu už tiež máme :-) dostali sme fajn ponuku tak sme to zobrali
Odpovedať
Profilova fotka
@nedielka my to fotenie budeme mat presne takto, že svadba o 16:00 a fotiť sa pôjdeme o 13:30 :-) príde mi to praktickejsie ako nechat svadobcanov cakat kým sa fotíme.. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sandri1 No veru mohlo by byť krásne :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@kosicedjfoto tak ty profesionalny urcite nie si, je mi z tvojho spamovania na grc
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa tiež pripájam :) ja mám zatiaľ istú len sálu a radnicu, akurát teraz zháňam fotografa a kameramana a je s tým dosť veľký problém, buď sú všetci obsadení alebo dosť drahí. Dúfam, že sa mi podarí niekoho dobrého zohnať :) Ak máte nejaký kontakt, tak budem rada :) pekný deň vám prajem
Odpovedať
Ahojte, aj my budeme mat svadbu 22.9.2012 :-)
Odpovedať
ahoj aj my mame rovnaky datum. co vsetko uz mas pripravene? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my máme vtedy svadbu :-)
Odpovedať
ahojte aj ja mám tento dátum
Odpovedať
Profilova fotka
aj my ;-) je nas dost. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krásny dátum ste si vybrali :-D x-) aj my sme mali vtedy.... a vo váš deň "D" budeme oslavovať 5. výročie ;-) nech vám to výjde po všetkých stránkach ;-)
Odpovedať
Ahojte baby. dnes ma pochytila svadobna nalada, musim si rychlo nieco objednat!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no aj my mame 22.9 a vybrali sme to preto, lebo moj drahy ma 30 narodeniny tak dufam, ze nikdy nezabudne na vyrocie :) A objednane uz mame vsetko takze nech len pocasie vyjde a bude super 8-)
Odpovedať
ahojte, aj my máme 22. :) vidím, že je nás dosť.objednané už máme všetky dôležité veci, teraz sa dohadujeme na maličkostiach..
Odpovedať
my mame tiez 22.9 :) vcera sme kupovali alko, nealko, mame fotografa, kameramana, saty...uz sa tesiiiime :)
Odpovedať
Ahoj kočky...aj ja mám svadbu 22-ho...nie som spokojná zo sálou, preto sa moc neteším, ale nič iné nie je...:( Nové Zámky - nápady...cca 75 ľudí...Berek, Grant obsadený... hmmm :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@breninka neboj, niešo vymyslíš, pekne sa sála vyzdobí a bude to fajn :-)
Odpovedať
Ahojte, a my mame svadbu piatok, 21.09. dufam ze pocasie bude pekne aj v piatok aj cely víkend, aby sme mohli oslavovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame tento datum :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?