Dátum svadby 11.5.2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
@mollyf ALE..možno sa im to bude páčiť a ocenia to ;-)
Odpovedať
@mollyf máš nejaké foto ako by to malo vyzerať ???
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia134 dakujem za podporu.... prave preto sa takto verejne pytam. chcem pocut co najviac nazorov na vec. ja som totiz jemny "uchyl" na vyzdobu, doplnky a tak. a uplne ked mi to vcera npadlo tak mi zacal pracovat mozog a uz som videla detaily...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia134 no bohuzial z hlavy sa mi to odfotit neda :D ako mam stiahnutych milion fotiek, ale ani na jednej nie je to co chcem. ono to fakt vznkne v mojej hlave...
Odpovedať
@mollyf skús hodiť nejaké foto do diskusie, môžeš aj viac, alebo si vytvor vlastnú diskusiu/tému...možno by sa to dalo takto lepšie ohodnotiť viacerými hm?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia134 dakujem, aspon sa naucim :) ked budem mat chvilku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@aniratak696 ahoj.. ja som včera doletela z Londýna, kde som nakúpila aj čo to na svadbu. Zatiaľ máme: kameraman a fotografka - Žitňanskí (zadarmo, lebo som vyhrali súťaž), DJ, sála, kostol, cukrárku Martinu (Dulche De Leche), kaderníčku, alkohol (ešte pivo a víno) a nápoje ako cola a pod., ženích má topánky a košeľu, ja mám len doplnky - šaty chcem v decembri cez EBAY kúpiť. Čo sa výzdoby týka - bude celá bodkovaná, farby: cyklaménová, trošku žltej, zelenej a oranžovej. A všetka kvetinová výzdoba bude z papiera vrátane mojej svadobnej kytice.. takže makám a každú voľnú chvíľu skladám kvetiny (potrebujem ich cca 300). Mám košíky pre minidružičky, stojany na koláče, set na krájanie torty, sviečky, servítky, vlastnoručne vyrobené fúziky a pusy do fotokútika, ... a kopec všelijakých drobností na výzdobu sály Ale stále nemáme to najdôležitejšie: šaty, oblek, topánky pre mňa :-( Ani v Londýne, ani vo Viedni som nenašla také ako hľadám.. nakoniec pôjdem bosá :-D
Odpovedať
@aniratak696 no tie sampusove bublifuky som aj ja niekde viedela a aj mne sa pozdavali :)) my mame redovy,nie je to u nas na Kysuciach zvykom,ale moj drahy je z vvychodu, tak chceme tradicie spojit, aj cepcenie bude a potom redovy a potom uz iba zabava do raaaaana :))))
Odpovedať
@cemalis ahoj, ake topanocky konkretne hladas? Skus pozriet stranku www.yolu.co.uk, mozes si tam vybrat material, ozdobu, velkost opatku a farbu topanociek, ja mam odtial svadobne a su naaaadherne,rucne site.. pozri,ak chces :)vela stastia s hladanim saticiek a ostatneho :)
Odpovedať
@lucyz87 supeeer tak ste dali zvyky do kopy :) ja som ich nasla na viacej strankach ale na jednej som ich nasla najlacnejsie a su to fakt take mini pidi bublifkuky :)
Odpovedať
@lucyz87 mrkla som tam aj ja krasne su tam :)
Odpovedať
@lucyz87 dokonca niektore som aj na ebay videla
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@majuska72 :) zase nie celkom lacne skor som myslela nejkých 2,5 eur na osobu by som dala, ale 5 eur sa mi už dzá veľa... a ďakujem
Odpovedať
@monika247 skus pozriet ebay, maju tam aj balenia tych bublifukov a za lespie ceny :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucyz87 Už som pozerala, ale aj tak nemôžem nájsť presne také, po akých túžim. Ale našla som niečo podobné. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE ZA TIP!! :-) Btw, koľko si platila poštovné? (ak smiem vedieť)
Odpovedať
@cemalis ahoj, za expresnu donasku, ta bola lacnejsia, som zaplatila 20.14 libier a este som platila za clo okolo 10 libier,to uz neviem presne:)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucyz87 Veľmi pekne ti ĎAKUJEM! Si zlatá.. Ešte pôjdem medzi sviatkami raz do Viedne, a ak nič schopné nenájdem, jednoznačne objednávam!! 8-)
Odpovedať
@cemalis vela stastia prajem teda a potom posli foto,ak najdes tie tvoje number 1 saticky :)
Odpovedať
@cemalis ja si davam na ebay vyhladat veci bez postovneho a vzdy to bolo ok...aspon zatial dodanie celkom rychle a bez problemov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@aniratak696 :D ja si z ebay- u objednavam vyse troch rokov, takze v tejto oblasti nepotrebujem radu. Ale dakujem za ochotu...aspon ja to pobavilo ;-)
Odpovedať
@cemalis tak to je super...ked budem nieco potrebovat poradit viem komu pisat :D
Odpovedať
@mollyf podla mna je to super napad..vobec to neries ved na jar byva este kde tu sneh a ako tu bolo spomenute je to tvoja svadba a mas ju len raz...urob si ju ako si ty predsavujes a tebe sa paci :) na inych kasli - i ked sama s tym mam problem :D
Odpovedať
ahojte baby :) tak ja už mám asi mesiac svadobné šaty, popolnočné šaty, potom ešte máme zajednaného kameramana, fotografa, Dj-a, svadobné pierka, kuchárku, kostol, farára,menu, pozvánky a oznámenia a firmu, ktorá bude robiť výzdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuska409 propadám depresi..mám len farára..termín..ženicha ;-) ,trocha výzdoby..
Odpovedať
:) netreba .... uvidíš všetko dobre dopadne, veď ešte máš 5 mesiacov :) ... to som sa iba ja moc ponáhlala, lebo som maximalistka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuska409 no snad s tím trošku pohnem dopredu ..zkusím aspon vymyslet text na oznamka ;-) ..šaty snad už příští navštevu salonu taky vyřeším...s fotografkou sa mám stertnut...tak snad.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby my mame tiez 11 a ako citam niektore uz mate skoro vsetko... My mame len tie take "povinne" veci ako kameraman, fotografka, farar, sala, hudba... uz mam vybratu aj farbu dekoracii a chcem sa poradit bude to vyzerat velmi zle ked budem mat vsetko v takych farbach ako chcem vyzdobu?? Chcem cyklamenovo-zelenu a chcem take vsetko, pierka, kytice pre druzicky aj pre mna, mne topanky a vsetko, zalubila som sa do toho... bude to blbe????
Odpovedať
@aneta_humenajova blbé nie, len možno moc dokonalé :) možno, ak by sa ti to zdalo veľa, tak môžeš niekde aj bielu použiť. inak mám podobnú dilemu, premýšľam nad výzdobou a chcem nájsť správnu mieru. no ty už máš aspoň farby! ja som sa ešte ani na tom neujednotila :)
Odpovedať
Profilova fotka
neveim som zmatena je toho vela a ked chcem aby to bolo dokonale ked to uz bude len raz
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my máme v ten deň svadbu :) keď čítam, čo všetko vybavujete, máte toho asi veľa.. my sme si našťastie s priateľom povedali, že chceme mať malú skromnú svadbu, takže až toľko ma toho nečaká.. :) dúfam, že budeme mať všetky krásny svadobný deň :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?