Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte buduce nevesty z RK, konecne som vas nasla... My sa chystame mat svadbu na jesen 2011 priamo v Ruzomberku, tak uz pomaly zacinam zbierat typy a triky, co sa v RK oplati a comu sa naopak vyhnut. Nejake predstavy uz mame, ale tak clovek nikdy nevie na co narazi... Marianka, moj snubenec ma v RK skoro vsetkych kamaratov DJov (kedysi hraval...), tak sa ho popytam, ze koho by doporucil a potom ti pisnem do IP.
Odpovedať
ahojte... vitajte :-) ja mám kontakt na DJ Vlada Balca z LM 0905 659 643
Odpovedať
Ahojte dievcata neviete mi poradit nejaku hudbu alebo Dj z ruzomberka, ktory hraju dobre? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Uz som to pisala Marianke, ale vidim, ze nie je jedina, ktora zhana mjuzik. Nam bude hrat DJ Palo Horvat - podla mojej polovicky najlepsia volba. Momentalne na nho este nemam tel. kontakt, ale hadam casom. Stretnut sa s nim da kazdu stredu v bare Nove oko, hrava tam. Co sa tyka zivej hudby, tak som na jednej svadbe v RK zazila Martina Hrusku... je to sice taka one man show, ale dost v pohode. Cez leto by mal tiez hravat v Novom oku, tak si ho tam mozte vypocut... Mrzi ma, ze vam neviem poskytnut konkretne tel. kontakty, ale pracujem na tom :)
Odpovedať
Profilova fotka
Prosim Vas potrebujem kontakt na dobru cukrarku z RK a okolia... poradite mi?
Odpovedať
Profilova fotka
No dobru cukrarku si aj ja dam poradit, bo mam stale dilemu ci dat piect v RK alebo BA...
Odpovedať
Ahojte potrebujem odporucit kadernicku a kozmeticku v RK, viete niekoho poradit ?
Odpovedať
Profilova fotka
Inak dostala som nove doporucanie na DJ - Milos Husenica. Zevraj velmi skuseny a kvalitny DJ, velmi si ho pochvalovali, ze zabava az do pol piatej rano. Kontaktovat sa da cez Freshproduction LM.
Odpovedať
Profilova fotka
viem o dj sanco - konakt cez IP, ktora chcete
Odpovedať
Ako vyzerá bizniss v tejto agentúre? Pokúsim sa vám opísať vlastný zážitok, keď sme hladali vhodné svadobné šaty pre svoju dcéru. Pri prvom pohľade na vystavený tovar mi bolo JASNÉ, že nie je z čoho vyberať. Šaty boli zájdené, ošúchané najmenej 20 ročné. Pristúpila k nám pani zmaľovaná, akoby prišla z maškarného plesu a flesla počiatočnú cenu za požičanie 200 Eur. V ´dalšej komunikácii sme si vlastne len vymieňali informácie a vlastných predstavách, ako by svadobné šaty mali vyzerať. Predavačka získala dosť informácií o tom, kedy a kde bude svadba. A tu prichádza skutočná stránka obchodovania tejto partie, aby predali každučké slovko z vášho obratu, z každú fotografiu, ktorá v tento deň vznikne, dokonca si urobia posmech aj s tých najúprimnejších svadobných prianí, ktoré svadobčanom prejaví rodina a priatelia. P.S. chcete mi oponovať, že som nedodržala dáke podmienky? Tak ma presvečte, že to tak nie je. Divízia MONDI :-o
Odpovedať
Profilova fotka
??????????????????????
Odpovedať
Profilova fotka
este raz vas prosim o kontakt na nejaku cukrarku... tie co som dostala uz maju plno... pocula som o jednej pani z Ludrovej, nema niektora z vas kontakt?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ninusqa: ja som teda z Ludrovej, ale netusim koho myslis, je tam udajne jedna pani, ktora pecie, alekeby si vedela o nejakom priezvisku zistim kontak Inak ja mam pani z Liskovej a z Bieleho Potoka, BP uz asi objednavky nebere, ale na Liskovu ti mozem poslat kontakt, ak chces inak o com je prispevok od magistrala, nejak som to nepochopila, vy ano?
Odpovedať
Profilova fotka
katharina: diky... uz si mi kontakty posielala cca pred mesiacom... a ta pani z Liskovej je cukrarka, alebo pecie popri zamestnani? nevies kde presne v Liskovej? ak zistis kontakt na tu pani z Ludrovej, tak mi ho prosim posli... magistrala toci o Salone Noblesse, ak som dobre pochopila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zistila, by som, ale netusim o koho sa jedna, keby si vedela nejake meno bolo by to lepsie Liskova: to bolo hned prva ulica vpravo za kolajnicami co sa tyka noblesse, tak naozaj prehanaju v niektorych veciach, ale zas malokedy najdes predavaca, co neprehana a nechce predat a je len na tebe, co im povies a co nie a ci si objednas alebo nie, inak som pochodila dost salonov a nemam preco N obhajovat, ale neboli ano zdaleka take strasne ako v niektorych inych, kde zazerali ked si si isla vyskusat uz 2 saty, alebo ich chcela nebodaj vyfotit, alebo si sa nevedela rozhodnut, ci brat alebo nie a to nehovorim este o peckovych cenach, za udajne uplne novu znackovu kolekciu, na ktorej bola sem tam dierka alebo nevycisteny pot, ci nebodaj make-up. Nic proti BA, ale nasla som aj salon, kde za bielu povazuju uplne inu farbu a tiez som citala komentar jednej baby, ktora bola az v Prahe a tam je zas bielou seda. Vieden ma tiez inu predstavu o bielej a navyse styl niektorych siat je ako saty spred 10 rokov, takze verte neverte, N nie je na tom az tak zle a navyse je to jediny salon v RK, tak si to kludne moze dovolit. Tiez som tam bola, ale zas nemala som pocit, ze by sa vyzvedali nieco, co by nepatrilo k svadbe a zas nie na vsetko som odpovedala, nik ma k nicomu nenutil. Nebolo moc prijemne to neskutocne vychvalovanie, ktore zo zaciatku polichotilo, ale neskor uz bolo trapne, ale zas jednym uchom dnu druhym von. Vedela som preco tam idem a sustredila som sa len na to...
Odpovedať
katharrina: uplne s tebou suhlasím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katharrina: dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: dik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kam pojdete na make-up a na uces?
Odpovedať
Ninusqa: poslala som ti IP ;-)
Odpovedať
caute baby!teda poviem vam,riadne konverzacie tu teda prebiehaju. Sedim tu uz cele rano a citam a citam....s drahym by sme sa radi zobrali v auguste abo septembri 2011 a kedze obaja zijeme v zahranici a svadba bude slovensko - irska tak to je dost zlozite....este som ani nezacala a uz mam troska nervy,ale to mam asi v povahe :-| no vlastne som sa chcela spytat kedze sme tu vsetky ruzombercanky - uz zopar dni sa snazim spojit s hotelom hrabovo {kedze v ruzomberku a okoli je to jediny vacsi hotel s peknym prostredim} ale marne.neodpovedaju na maily, nedvihaju telefony....tak teda neviem ci spolupraca s nimi bude stat zato....keby ste mi vedeli poradit ci to tam este funguje lebo nemam prehlad.dakujem vaam! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
quigley: Ahoj. Na Hotel Hrabovo sa nespoliehaj. Už minulý rok nerobili svadby, pretože sami nevedeli kedy začnú s prerábkou hotela. Kamarátka tam chcela mať svadbu, preto to viem. A myslím, že momentálne nie je ani v prevádzke. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
quigley: vsak skus hotel kultura, sala (dvorana) patri inej spolocnosti, ale spolupracuju, tak je to tam v pohode, hostia sa maju kde vyspat, jedlo mozes mat z hotela alebo sa da vybavit aj catering, prenajom saly je okolo 800e, ak budes brat jedlo z hotela, musis vziat od nich aj nealko a pani veduca kuchyne bola mila, bez cohokolvek nam vyratala predbezne cenu za menu. Catering v RK, tiez funguje a je oki, prenajimaju aj stany a uz viackrat robili svadby aj v dvorane. Tiez sme nad tym isty cas premyslali, preto mam take info. Boli sme za vsetkym ale osobne aj ked sme tiez v zaharnici.
Odpovedať
dakujem baby za info, tak to ste ma teda sokovali s tym hotelom. Vedela som ze sa tam nieco deje, aj som pocula chyry ale myslela som ze to len ozaj chyry su...mali sme kulturu ako alternativu a budeme ju asi musiet aj pouzit :-| skontaktujem sa teda s nimi a uvidime..ved ide o to ze to bude stale nakoniec v nasom rodnom meste no nie? ;-) ozaj a kati ty vies nieco o prenajimani tych velkych svadobnych stanoch?lebo o tom sme tiez premyslali a aj som dostala email od jednej firmy ale boli dost drahy tak som to vzdala...a vy ste uz svadbu mali ci len bude?
Odpovedať
Profilova fotka
quigley: my sme nad stanom nejak moc nepremyslali, lebo mame svadbu v oktobri, co uz moc na stan asi nie je, takze nic blizsie ti neviem povedat, mozem ti akurat tak dat kontakt na pani, co maka pre ten party servis v RK
Odpovedať
quigley: www bodka cpservice bodka sk alebo www bodka cpwedding bodka sk maju zastupenie aj v RK kolko planujete hosti? my sme mali mat povodne v Kubine v hoteli Park, tam su 2 saly a tiež je krásne v hoteli orava v Srnacom (kusok od kubina) tam je asi kapacita 80 ludi www bodka hotelorava bodka sk
Odpovedať
Profilova fotka
quigley: mam aj tel.c. na pani, ktora sa stara o zakaznikov z RK, je to presne cpservice ako sydnuska napisala, dhlsie im trva, kym sa ozvu na mail
Odpovedať
sydnuska:kukla som si ten hotel orava,je tam fakt nadherne len to je zas trocha od ruky...uvidime,skusim napisat email.dakujem za radu. katharrina: mne sa zda ze som emailovala uz niekomu z rk co sa tyka party stanov a bolo to dost drahe tak to asi skusime teda len s hotelom.vy sa kde sobasite?
Odpovedať
quigley: kolko planujete hosti?
Odpovedať
Profilova fotka
quigley: sobas v Ludrovej a hostina v Lipt. Sliacoch
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?