Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tam velmi paci, lenze planujeme obrad na Oravskom hrade, nie v RK, takze by bol s presunom problem, a taktiez velmi kompikovane :) sestra mi studuje na tej skole, tak mi to pofotila a bola som sa pozriet osobne ked zdobili svadbu jednej slecne z nasej ulice,, ked sa clovek posnazi je to tam nadherne, kedze to aj vynovili nemam slov.. :) ale isto by som to nenechavala na niekoho ineho. Ved uvidime. Budem rada ak mi das nejake kontakty, linky alebo adresy na tych fotografov...pretoze volat ich este z dalsa ked budeme asi lietat... aby sme este neplatili extra za cestovanie hore dolu :)
Odpovedať
ak by si chcela, mozem ti poslat fotky co som robila aj ja- myslim z tej svadby. ani my nechceme obrad v rk, ale v liptovskym matiasovciach, to je tiez od ruky, ale riskneme to, ved je to nas den, tak preco by to nemalo byt tam, kde to chceme my. ja si myslim, ze by sa to dalo prezit, kolko trva cesta? 20-30 minut? to bude tolko trvat aj nam. jasne, poslem ti na nich kontakt, len sa ho najskor musim opytat, ze ci by vas pofotil, lebo ked som sa ho ja pytala, ze ci by isiel fotit na nasu, tak povedal, ze obrad a fotky nas dvoch v pohode, bez problemov, ale ze hostinu uz nechce, lebo ze uz tak bol fotit a ze nevedel koho s kym ma fotit a tak, ze bol z toho nervozny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to by bolo super.. jasne posli ak teda vies vobec kam... dam ti email? no ani netuzim moc po fotkach potom, stacia mi pekne z obradu, pred alebo potom nieco zaujimave umelecke... ale take veci ako detaily to si dokazem aj sama... len nas dvoch nemam ako :D a tak... no je to asi pol hodky, mozno trosku viac cesty.. len zas autobus,. lenze to by sme museli mat vacsiu svadbu a zatial neplanujeme a tym aj objednanie busu... uvidime, ked napiseme dalsi zoznam kto isto kto mozno..a tak, uz sme mali pokusy a vyslo to cez 120 co neriesim vobec, takze nanovo vsetko... zmenil sa ciastocne plan... dakujem
Odpovedať
no to neni az take strasne, my planujem okolo 70 ludi, jeden autobus musi stacit, lebo aj tak niekto bude chciet ist na svojom aute a tym padom mi nejaki ludia odbudnu. tak ja sa ho opytam, mozno aj zajtra s nim budem, potom ti dam vediet
Odpovedať
motylikrk konecne vcera sa mi podarilo s tym kamaratom stretnut, ale jeho odpoved nebola kladna, bohuzial. :-( a ty si kde moemntalne? si v zahranici? poznas fotoatelier izofoto? mozno skus zavolat tam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj MISHELITA, dakujem krasne za ochotu, som doma, v RBK zatial aj byvam aj studujem, snazim sa zhanat v okoli, pretoze by som aspon nedoplacala aj na cestu, ale nic som nenasla, vsetko je daleko.... ak bude nutne a nik perfektny sa blizsie nenajde... tak budeme riesit aj drahsiu alternativu... no hlavne to riesim, ze svadbu budeme mat na Orave a este k tomu budeme asi lietat z RK za NO, cize dost sa minie benzinu... tak sa snazim niekoho z blizsa, no v tom izofoto, by som aj poznala toho pana co tam foti, ale je starsi a netusim ani ci ma naladu na nejake rozmary mladeho paru :) dakujem este raz
Odpovedať
Mam kontakt na jedneho fotografa z BB ktory je ochotn vycestovat. Do IP mozem poslat web kde su ukazky fotiek aj cenovu relaciu zhruba.
Odpovedať
Profilova fotka
victoria223 prosim posles mi ten kontakt? ja som hladala, ale fakt ze keby som bola bud na Vychode alebo zapade hned by som si vybrala, nechapem preco tu nik taky nieje, to aby som sla studovat tu fotografiu, hned by som sa dala na to... nasla som z BB firmu asi, zatial neodpisali nemaju ale cennik a ani nic napisane, a nieco z LM som vycitala ze by tam mal niekto byt. zatial skoro nic, chcem fakt profesionalne fotografie, nie cvak kedy mi pride na um, a odrezana ruka, noha, hlava...... keby sa dalo sama by som nas pofotila :) ale nejde to
Odpovedať
Profilova fotka
mam jednu kamosku, ale robi len reportazne fotografie, nie umelecke, a take mi spravi kazdy, to nieje umenie drzat dobry fotak v ruke, ale vediet ako na to.... ak viete niekto o fotografoch v okoli Ruzomberka alebo D.Kubina... kto je ochotny cestovat na Oravsky hrad a nafotit nieco super piste DAKUJEM
Odpovedať
Ahoj, môžem ti dať tip na Mariána Vejčíka, kontakt neviem, má stránku ale nemá tam nové fotky a vraj je drahší, potom Ivan Malárik, videla som niektoré veľmi vydarené fotky, ale aj slabšie, potom Ján Vereš, veľký pedant, na fotky čakáš 2 týždne, Peter Kováč
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mariankav. A nemas nahodou kontakt na fotografa Peter Kovaca??
Odpovedať
ahojte... neviem sice ake ma meno ten fotograf, ale mozem poradit, kde ho mozete zohnat... ak pojdete do DK do svadobneho salonu Jadei, tak oni ho maju v ponuke... videla som jeho pracu, skutocne robi krasne fotky aj svadobne knihy... len bohuzial netusim jeho meno...
Odpovedať
Článok sa načítava...
anika25 kontakt na Petera Kovaca som ti poslala do IP ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte....prosim vas,mohol by mi niekto z vas poradit dobru kozmeticku a kadernicku na svadbu v RK prip.jeho okoli???pracujem v BA a uz som tu dost dlho na to,ze v RK nikoho na takuto udalost nepoznam....dakujem pekne ;-)
Odpovedať
Ahojte tak sa priddavam do tejto aktualnej skupinky :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ak potrebujete info na kameramana tak to viem poskytnut ale na fotografa nemam z RK a aj ja by som potrebovala my budeme mat svadbu 17.7 10 v RK salu mame zarezervcovanu v kulture a obrad vo farskom kostoliku, este vlastne okrem toho nemame nic ale ak by niekto vedel info na nejakeho dobreho DJ? Vdaka baby ak potrebujete popolnocne saty viem super kontakt tak piste a aj co sa tyka kadernicky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kde ste si dali piect koláče? ja nemôžem nikoho nájsť, vraj v priemyslovke pečú dobré koláčiky ale len cez školský rok, no a ja mám svadbu v auguste :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ružomberčanky, hľadám niekoho kto mi napečie zákusky pekné a chutné v okolí Ružomberka? Prosím píšte ak viete na moju IP.
Odpovedať
Profilova fotka
bugibugi: Ahoj, ja som tiez nie uz dlho v RK, ale ked som naposledy bola doma segra mi doporucila kozmeticky salon oproti trznice, napisem ti do IP adresu a tel. cislo, super ceny, super pristup no bolo tak vazne fajn. Teraz sa tam chystam zas a chcem sa spytat aj na svadobne licenie. itaka: no my mame svadbu v oktobri, ale uz sme si rezervovali kolace u dvoch pani, ktore pecu na taketo prilezitosti, jedna je z Bieleho Potoka a druha z Liskovej.
Odpovedať
Profilova fotka
chcem sa este spytat, kde ste si kupili alebo dali robit obrucky a ako ste na tom so svadobnymi satami? Dik
Odpovedať
Profilova fotka
prosím ťa a môžeš mi dať kontakt na tie panie? to máš nejaké spoľahlivé info že dobre pečú?
Odpovedať
Ahoj katharrina: mohla by si mi tiez poslat kontakt na obe zeny aj z Liskovej aj z Bieleho Potoka. Dakujem moc
Odpovedať
ahoj itaka: kde mas svadbu, myslim salu. Uz si si zariadovala Dj. Ja este nič. Mame iba salu a kameramana. Nepoznas nejakeho Dj?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucib, práve som ti chcela napísať, že koľkého to máte? sálu máme na Škutovkách, ja už mám skoro všetko, ešte mi treba tie zákusky, a na výzdobe sa pomaly tiež pracuje, hudbu a kameru som zariaďovala ako prvé, lebo viem, že niektorí majú rezervácie aj rok dopredu
Odpovedať
Profilova fotka
čo sa týka hudby, tiež som sa nahľadala, lebo som chcela živú hudbu, ale tí dobrí boli už obsadení a tí druhí zas príliš drahí, takže nakoniec máme DJ- kontakt ti napíšem do IP
Odpovedať
Profilova fotka
itaka: Biely Potok overene, piekla sestre aj bratovi, teda svagrinej a Liskova dohodene od kamosky, jej znama, no vychvalila ju a da sa jej verit tak uvidime, ci budu teda chutit aj nam ;-) idem pozhanat tie cisla, poslem na ip
Odpovedať
ahojte... poznam jednu pani, co pecie kolace aj torty... ak chcete mozem sa jej spytat... bolo by fajn keby ste mi napisali kolko budete mat ludi a kolko kolacov potrebujete... aby som jej vedela povedat
Odpovedať
sonina22: poslala som ti IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. ak by ste niektorá potrebovala kameramana, tak poznám dobrého a lacného.. ja som s ním bola veeeľmi spokojná...
Odpovedať
Ahojte, nepozná niekto dobrého DJ z okolia RK? dakujeeem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?