Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
ved ja ju ani neospravedlnujem... je mi ukradnuta... ale pravda je, ze ma mrzi ten cas, co som stravila vybavovanim, mohla som oddychovat
Odpovedať
a uz ti klesol ten tlak?
Odpovedať
dnes som si nemerala... dnes bol pre zmenu moj otec z nich vytoceny, som myslela ze ho trafi slak...
Odpovedať
Profilova fotka
a uz sa rozhodli ci bude svadba alebo nie sydnus?
Odpovedať
ahoj Sasi, no ako sa mas,uz mas nejake stresy predsvadobne ci nie?
Odpovedať
hej,ze bude...ale neviem kedy ani kde... dnes som Jurovi povedala, nech mi da pokoj, nech si to organizuju sami
Odpovedať
dobre si spravila,no som zvedava,aku super salu si sami vyberu |-|
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska vyborne, velmi dobre si spravila, takto budes mat pokoj a nestresovat sa kvoli inym. anka stresy este nemam vobec si to neuvedomujem, mozno si to budem az predtym alebo na Sr, o tyzden letime domov. Momentalne som v tej uctovnickej firme, no hrozne sa mi tam nepaci, taky bordel v papieroch som este nikdy v zivote nevidela, proste nezorganizovane, neviem ako mozu tito ludia robit uctovnictvo.
Odpovedať
podla mna bude ta co som im vybrala ja,,, ale necham sa prekvapit ;-)
Odpovedať
Kde ste sa podeli? :-(
Odpovedať
ahoj Lenicka ;-)
Odpovedať
Saska,no takze ta praca asi nevyzera nadlho,vsak?Viem si predstavit,aky v tom maju bordel..akurat mi kamosky vraveli,ze boli na svadbe obsluhovat,a ze tam bola strasna neorganizacia..co by sa u nas na Sk nemohlo stat,teda oni si na taketo #detaily#doraz nekladu,takze asi tak je to s ludmi s Uk a aj tu.. |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Asi tak, do piatku sa rozhodnem a poviem im. Ale bohuzial som na vacsi poriadok zvyknuta a to mi pride hrozny mess. Ale nie len zamestnavatelia si mozu vyberat ale aj my zamestnanci.
Odpovedať
ahojte babulky, co je s Vami??
Odpovedať
Ahoj Leni,no ja som tu,Rohanka sa mi zda,ze oni uz na honeymoon,a Saska je asi zaneprazdnena..
Odpovedať
a ty co mas noveho?
Odpovedať
Saska tak som teda zvedava,ze ako si sa nakoniec rozhodla s tou pracou,bo si pisala,ze im das vediet do piatku..to mas pravdu,ze aj zamestnanci si mozu vybrat ;-)
Odpovedať
ja nemam noveho nic, mam len hodne prace - ako vzdy... inak dnes je 13.9. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, takze tu pracu som odmietla, to sa tam proste nedalo, bolo to tam strasne, keby im prisiel audit tak to tam zavru alebo platia nechutne vysoke penale. Vcera sme mali party u nas, takze moj drahy sa len prave zobudil, a ten pocit v nasich bruchach no nic moc 8-( Ale bolo super, sme sa tolko nasmiali ako uz dlho nie.
Odpovedať
no aj som si to myslela Saska,lebo urcite ty si sikovnica a zaslusiz si lepsi job ;-) ale ja viem,ze ty si hravo najdes urcite nieco,vsak si pisala,ze si uz mala par ponuk..takze drzim palceky! A co ste mali rozluckovu party?
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj ja som si uz bola takmer ista v moj druhy den v tej firme. Proste taky zaciatok som este nikde nemala, zeby som tam hned s nechutou chodila. No je to za mnou :) No robili sme taku spolocnu rozluckovu party tu v Uk s kamosmi bolo vyborne, velmi sa podarila party a aj fotky nemaju chybu. V stredu uz letime na Sr.
Odpovedať
Ahojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sydnuska ako sa mas?
Odpovedať
Alee skoda reči :-(
Odpovedať
Profilova fotka
co sa deje?
Odpovedať
ale nic... vsetko po starom...len roboty na milu jarmilu mam
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska mala by si sa podelit s tou pracou, ved to nemozes vsetko zvladat. Teda mozes ale aby si to opat tvoje zdravie neodnieslo.
Odpovedať
sak to neprehanam... ale ked musim furt niekde cestovat je to unavujuce
Odpovedať
Leni my so Saskou sa kludne podelime s Tebou,vsak my nemame nic na robote,tak by sme ti aspon pomohli,kedze ty mas vela toho.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ani, suhlasim :-) ja som opat na volnej nohe xixi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?