Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
vies, a ani nevedia, co sa patri... ake zvyky su tu... ona je povodom z východu, a tam je vsetko ine,,, tak som jej povedala nech si to nastuduje a nech nam da vsetkym vediet co bude od nas chciet, nech vytlaci program aby sme si to mohli nastudovat
Odpovedať
babulky, idem ja spat, lebo ma asi slak trafi,,, teraz mi drahy odmeral tlak, ze 150 na 98, dost vysoky, tak akurat na dalsi kolaps... tak sa s vami lucim...drzkajte sa,,, ak sa zajtra vobec zobudim tak sa ozvem...pa pa
Odpovedať
boze moj,ty uz radsej kasli na to,nechaj to na nich,nebudes si ty zdravie pre nich nicit,papa,idem aj ja off..pa
Odpovedať
Bre ranko, babulky :-)
Odpovedať
teraz oddisiel bratranec odtialto aj s nou... asi svadbu zrusia,,, vyjde ich to okolo 130. tis a ze je to moc
Odpovedať
ako v Kocurkove...
Odpovedať
a co si ona myslela,ze na Sk je to zadarmo???Tak ked je taka premyslava,tak nech si to spravi v Praze za lacnejsi prachy.. :-p
Odpovedať
Anka ja som z nich uz na nervy... dnes mi bolo tak zle, ze som prelezala cely den v posteli
Odpovedať
a stalo ti to za to?nabuduce uz budes vediet,ze kazdy nech sa pekne sam angazuje do takychto veci,ved tebe kto pomahal takto organizovat,hm??
Odpovedať
ale to je moja chyba, ked som sprosta, tak mi treba
Odpovedať
mne nepomahal nik, okrem rodicov a sestry samozrejme... ale vybavovala som si vsetko sama
Odpovedať
tak ale kazdy sa uci na vlastnych chybach,ale ty sa neobvinuj,si chcela len pomoct..vsak je to bratranec..no ale uz sa tym netrap,aj ked viem,ze ta to urcite mrzi..
Odpovedať
Článok sa načítava...
vies, mna to zrusenie svadby ani moc netrapi... len keby som neobjednavala tie veci... ze sa oni nevezmu je to fuk... nech maju dieta nemazelske...
Odpovedať
no ved tak som myslela,ze ta mrzi to,ze si obetovala svoj volny cas a chut to hladat..a este navyse tie veci,co si objednala,si to ani nezasluzi ta koza..no a tvoj bratranec ako reagoval na to zrusenie svadby?
Odpovedať
Jura mam velmi rada, on nie je zlý... aj s nou som dobre vychadzala, ja neviem, co sa stalo, ci jej to tehotenstvo lezie na rozum ci co... zajtra sa maju rozhodnut co dalej, ci to rusia, ci nie... a zajtra idu spät do Prahy
Odpovedať
akoze moze byt naladova,lebo je tehotna,a ma zvysenu hladinu hormonov,tak ale zas necaka dvojcata,aby ich mala tolko :-D :-D ??
Odpovedať
no ja ti neviem, do tychto veci sa nerozumiem,,,
Odpovedať
tak teda zajtra to uz povedia definitivne?
Odpovedať
asi hej... ale je mi to fuk... nechavam sukromny telefon doma, beriem si iba sluzobny,,, nech vyvolavaju komu chcu... ja chcem mat od nich pokoj
Odpovedať
presne tak to sprav!!!
Odpovedať
potom napisem ako sa rozhodli... ;-)
Odpovedať
idem si uz lažkat... dobru noc prajem
Odpovedať
aj tebe dobru noc,a pekne snicky pa
Odpovedať
dobre ranko
Odpovedať
cauko Lenka,ako sa mi mas?
Odpovedať
no nie moc dobre
Odpovedať
je mi to luto,ale ani sa ti necudujem,ze mas taku naladu.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, sydnuska ty sa uz tolko netrap, si ako ja mna tiez taketo veci dokazu napalit. No s tym som ostala prekvapena ze sa asi rozhodnu nespravit svadbu. Tak ked im to je tak moc maju este moznost zobrat sa o 2 svedkov ked chcu nie? Inak ktovie ako mi dopadneme ked budeme tehotne :-) ja som vysadila lieky po operacii a tiez mi hormony pracovali.
Odpovedať
no kazdá je ina a inak to znasa... jej býva strasne zle ale ja sa nebudem vydavat preto lebo cakam dieta... dieta az po svadbe
Odpovedať
to ju ale neospravedlnuje sa k Tebe takto chovat..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?