Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
sak som ti ich ja vacsinu posielala, nie? :-D ale posli nejake ;-)
Odpovedať
okolo 50 ludi... v DK bude svadba,,, je tam velmi pekna sala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej ale poposielali mi aj ine holky a taktiez som este robila research na nete.
Odpovedať
no tak tu salu si im uz zabezpecila?ty si ale sikovnica! x-)
Odpovedať
vies aka je pekna ta sala,,, dam fotky do albumu pozrite... ;-)
Odpovedať
Saska posli mi tie kontakty prosim
Odpovedať
Profilova fotka
este mi daj vediet do akej sumy chces kameru a do akej fotografovanie lebo su niektore aj dost vysoke, idem to mrknut a poslem ti to.
Odpovedať
sak mne to je jedno do akej sumy,,, nech si vyberu zajtra ONI ked dojdu posli mi vsetky
Odpovedať
no kuknite, uz som tam dala fotky,,, v druhom albume ;-)
Odpovedať
kde ste zmizli? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to mas, co som nasla som ti poslala, J Veresa som ti neposielala lebo ten kontakt som mala od teba, no skus aj jeho.
Odpovedať
Profilova fotka
miestnost je veeelmi pekna, a priestranna, a sa mi pacia tie velke okna a okolo zelen :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ano,,,ved to ma uputalo hned ako som tam vosla... ten hotel z vonka nevypada dobre, ale dnu je kompletne zrekonstruovany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
velmi pekne si vybrala, este ze ta maju x-)
Odpovedať
len ma tolko nechval, lebo sa zacnem cervenat... mne sa lahko vybera, ked oni budu platit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to by sa kazdemu, ale ved oni ti daju sumu do akej xixi, ale to sa velmi lahucko presvihne. Inak sydnus bola sy niekedy na tom striekani co stmavnes? Nevies nieco o tom? Kedze ja som blondyna a taka bledsia tak premyslam, no mam aj strach nato ist. Pocula som ze to robia niekde v LM.
Odpovedať
teraz to mam v plane pred bratrancovov svadbou... ja som pocula, ze nevesty to moc neodporucaju, lebo ked sa troska spotis, tak farba ide dole a zaspini ti svadobne saty.... v LM to robia, dam ti cislo ak chces
Odpovedať
musim odist... ideme do kina s kamaratmi, a potom niekde do mesta si sadnut... ozvem sa neskor... pa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok tak to asi nebudem riskovat, ale vdaka, pekny vecer.
Odpovedať
no baby ja vam to moc neodporucam skusala som to parkrat a vobec to nebolo ao som chcela u nas v rk je dobre solarko pri vojenskej kde ma poriadne opalilo na tri krat a este som si kupila kvalitny samoopalovaci krem to fungovalo a bez skvrn.ale je to na vas
Odpovedať
Profilova fotka
no len ked ja som taka bledula, a po operacii som nemohla chodit do solarka ]-(
Odpovedať
aha tak vyskusaj a uvidis ci to bude fungovat
Odpovedať
Profilova fotka
no na svadbu to teda riskovat nebudem, skusim zajst parkrat do solarka, tak aspon 2-3 do tyzdna a staci nech aspon farbu chytim :-)
Odpovedať
no aj ja nemozem vela solarko ale ked som to dvakrat skusala sprejom naozaj to nebolo nic moc tak som skoncila aj ja pri solarku a s kremom ved skus.
Odpovedať
Ahojteee ja som uz späť :-)
Odpovedať
ahojte dievcata ;-)
Odpovedať
Leni mne sa tiez velmi paci ta sala,vyzera to fakt super,bo je to presklenene,aj dost velke si myslim,ze budu mat dost miesta,no si proste jednicka ;-)
Odpovedať
no dnes zacali zase vymyslat, tak neviem ci to tam bude... som sa nastvala, odisla som odtial domov,,, ja mam dost svojich starosti a nie to paprat sa do ich svadby... nech si robia ako chcu
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne, to tak asi byva, kazdy z nas ma ine predstavy no ak chcu s niecim pomoct a nieco vybavit aj oni by sa mali prisposobit, alebo nech si spravia ako oni chcu. A nie ze ty budes behat okolo, zistovat veci a oni ti potom oznamia ze to tak nechcu, to vie nastvat.
Odpovedať
ide ma slak z nich trafit... az ma zacala boliet hlava... ja som im vobec nechcela vnucovat moje nazory... ale oni prekrucali potom uz aj to co povedala pred minutou... ale skoda reci... ta svadba bude na .....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?