Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, je tu niekto???
Odpovedať
ahoj Saska,a ty ako mojko?co pripravy,uz mate vsetko?
Odpovedať
uz len 26 dni a bude z Teba vydata panicka x-)
Odpovedať
Ahojte, ide sa mi zenit bratranec, je z Prahy a ma frajerku z Ciernej nad Tisou, a zije s nou v Prahe,,, a svadba musi byt narychlo, bo cakaju miminko. Svadba bude v DK, lebo tam mame korene a je to na pol ceste medzi Prahou a Ciernou nad Tisou... poverili ma organizovanim, tak som dnes kmitala ako besna a chodila po hoteloch a penzionoch v DK... zajtra ma este caka mestsky urad a oravsky podzamok... takze vsetko im musim vybavit, zariadit,,, uffffff
Odpovedať
ahoj Leni,tak gratulujem,no ty si ako svadobna agentura..
Odpovedať
tak budete mat miminko v rodinke,no super,blahozelam!!!
Odpovedať
gratulaciu odovzdam dalej :-) ano budeme mat maleho "chrústika" ako ho volaju jeho rodicia... momentalne ma 2 cm :-)
Odpovedať
tak to je riadne mini bejby x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no tak vy tu uz baby rozoberate :-) sydnus tebe teda nedaju nikdy pokoj, ty si ako taka business zena, dufam ze si dozicis aj nejaky ten oddych. Ani ako sa ti dari z pracou?
Odpovedať
no to je :-D ja si oddychnem, ale az kdesi na láne, ked ma zakopu
Odpovedať
ahojte dievocky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcata nejak vobec nestiham sem zabehnut, mam taky dotaz svadobnu cestu chceme riesit uz koncom totho roka kedze ked sa kupuje dopredu tak su vacsie zlavy. Mam vsak drobny problem. Nemam uz platny cestovny pas a potrebovala by som poradit ci si mam dat urobit este teraz na stare meno a potom ho len dat zmenit, kedze na svadobnu cestu chceme ist hned po svadbe maximalne tak do tyzdna a to by mi nestihli doklady vybavit. Myslite ze sa nic nestane ked pojdem este na pas s menom za slobodna ? Staci si vybavit ostatne doklady ked sa vratime ? Diky za info.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeeej a.na, ze ma to nenapadlo hned pozriet sa sem... :-N :-N :-N tak a na vysvetlenie - 8.8.08 prave ked ste sa fotili vo Vlkolinci , sme tam boli len tak na vylete x-) No a kedze si bola nadherna nevesticka a mala som prave v ruke fotak, neodolala som, a par fotiek som urobila. Nehovorim, ze su to profi fotky a urcite mate dost fotiek od fotografov, ale rada by som ti poslala tie moje, nech by si uz s nimi urobila cokolvek. Tak mi, prosim, posli do IP tvoj email a ja ti ich hned poslem. A inak, dodatocne vam blahozelam k svadbicke a prajem vsetko krasne na spolocnej ceste zivotom x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este som ti zabudla pochvalit druzicky. :-) Boli fakt nadherne x-) x-) x-) No a ked som vam videla otvorene auticko (mimochodom super faro x-) x-) ) a videla som tam vsetky tie krasne svadobne vecicky, kosiky a darceky, prepadla ma taka nostalgia... :-( skoda, ze uz to mam davno za sebou... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
je tu niekto?
Odpovedať
ahoj saska ja som konecne sorry len sa stahujeme neviem co skor lebo v nedelu zase letim domov doriesit papiere dat si robit pas a zobrat si sobasny anglicky list aby som si moha aj tu vsetko pomenit a zaroven kvoli honeymoon.a ty ako sasi coskoro pani ako sa citis???ako robotka stale nic??
Odpovedať
pipa:podla mna by si si mala dat este na stare meno a potom len zobrat sobasny list ze ste zobrati aj moja sesterka tak urobila aj ja by som to tak riesila keby to bolo takto ved to ze to nemas v pase neznamena ze nie si pani ;-) a kam idete na dovolenku???aj nasej sydnus sa to uz krati coskoro sa bude vyvalovat na slniecku :-) teda ak aj tam nebude pracovat :-D
Odpovedať
to dankamajo:dakujem Dani,si zlata,poslala som ti IP,takze budem happy x-) No a inak som si kukla aj vas albumik,vy ste mali tiez krasny datumik,tak teda este dodatocne aj ja Vam prajem len to najlepsie v spolocnom zivote,bo ja tu nie som az tak dlho zaregistrovana..takze az teraz..a boli ste nadherni!!!Ako som si vsimla,tak aj pocasicko Vam krasne vyslo,tak aj vy nech ste pocely spolocny zivot vzdy usmiati!!!Mate krasne fotecky!!! No ale je to dobra nahoda,ani vo sne by ma nenapadlo,ze sa takto tie fotecky ku mne dostanu x-)
Odpovedať
to pipa:tak ale ak som spravne pochopila tak tvoj pas uz nie je platny..tak zalezi podla toho,kam chcete cestovat,vsak da sa ist aj na OP,avsak mala by si mat po ruke vas sobasny list,ale ak budete zas letiet naspat z dovolenky,tak by si si ho mala dat prelozit aj do jazyka,trebars angl.teda zalezi do akej krajiny pojdete.. takze kedy chcete ist na honeymoon,to hned nejak po svadbe ci kedy?
Odpovedať
no uz som sa Rohi,ze si nam niekam zdrhla :-D
Odpovedať
teda zlakla,pardon,ja pisem pomalsie ako myslim haha :-D :-D
Odpovedať
Rohi tak som zvedava,co nam popises,preco sa stahujete,kam a tak..ked budes mat troska casu,sa tesiiiiiiiiiiiiiiim x-)
Odpovedať
ahoj ani.no musime odist z nasho bytiku kedze branik ako manazer je live in.a doteraz nam platili extra peniazky za ubytko co sa im uz nepaci kedze pri tejto situacii setria co sa da a nedaj boze aby slovaci mali nieco naviac ako anglani.takze preto.ale aspon nam to pomoze viac usetrit na bytik v rk ;-) a ty ako ani robotka co???
Odpovedať
stahujeme sa do restiky do bytu co maju hore to som nenapisala. :-D
Odpovedať
poslala som ti IP Rohi
Odpovedať
Ahojte :-)
Odpovedať
ahoj Leni,co si dnes robkala?
Odpovedať
bola som vo Schwechate po draheho a v BA...pracovne povinnosti...chapes ;-)
Odpovedať
ahoj sydnus a odkial dosiel drahy??
Odpovedať
Leni teda ty uz mas odjazdenych km..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?