Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
no my sme tu mali krasny slnecny den,,, aj zajtra ma byt este pekne,,, ale ja si to slnko ani neuvedomujem ked pracujem
Odpovedať
lucim sa... akosi ma sklatila unava... dobru noc prajem vsetkym :-) ;-)
Odpovedať
To tu nikto nie je??? Babulky co robkate?
Odpovedať
ahojte babulky no co je s vami? :-(
Odpovedať
ahoj no ja som tu. sice ledva sedim lebo ma seklo v krku , ale zatial to zvladam vcera bolo horsie
Odpovedať
boze Jani ty si chudatko :-(
Odpovedať
ahojte,,,je tu este niekto?
Odpovedať
no tak nic... dobru noc :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky, akosi to tu viazne, ako sa mate? I napriek tomu ze nic nerobim, som mala celkom nabity tyzden, no ako vidim vas tu tiez nevidiet. A rohi ta tu uz pekne dlhu chvilu nebola, snad sa coskoro ozve aj ona.
Odpovedať
Ahoj Saska,no veru mas pravdu,ze Rohi tu uz dlhsie nebola :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ty sa mas ako ani?
Odpovedať
Ahojte, ja tu kuknem kazdy den... ale ked tu nikto nepise, tak nepisem ani ja :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte,no veru Leni to je o nicom,ked si mas pisat sama so sebou :-|
Odpovedať
ja sa mam celkom fajn Sasi,dnes vyzera,ze by mohlo byt uz aj pekne,teda nie uplne slnecne,ale aspon,ze nam neprsi :-D
Odpovedať
ja som akurat dopiekla kolacik,a teraz idem troska relaxovat 8-)
Odpovedať
Ahojte babenky, ako sa mate co mate noveho? ja sa pomali balim do skoly a na dovolenku od piatku ale tak sa mi nechce balit.hrozneee :-(
Odpovedať
Ahojte...ja som prave dosla domkov, tak ze vas pozdravim ;-)
Odpovedať
Ahoj co mas nove?
Odpovedať
nic nove nemam... len roboty vela, ako vzdy :-(
Odpovedať
A co tak, ja sa dnes nudim a zajtra uz masirujem na internat tak sa tesim. a v piatok na dovolenku tak si este trosku predlzim prazdniny.
Odpovedať
a kam idete dovolenkovat???
Odpovedať
ideme do Talianska konkretne Bibione na 10 dni aj s mojimi a jurajovimi rodicmi tak dufam ze bude dobre. :-)
Odpovedať
waw tak to je super, uzite si to tam... ;-)
Odpovedať
aj my mame ist na dovolenku, uz ju mame pol roka dopredu zaplatenu, tak dufam, ze nam nieco do toho terminu nevojde :-N
Odpovedať
dakujeme, a ty ako ti idu pripravy?
Odpovedať
momentalne nepripravujem absolutne nic, lebo neviem co bude zajtra... :-|
Odpovedať
a co taka zla nalada. pred nedavnom si srsala takym optimizmom a dobrou naladou a teraz co, hmmm ;-)
Odpovedať
ja nemam zlu naladu... len som pravdu napisala... momentalne fakt nemozem planovat nic
Odpovedať
tak dobre. idem ja spinkat. maj sa pekne a nepracuj tolko lebo vsetkeho vela skodi.papa
Odpovedať
este ma toho dnes vela caka,,, maj sa pekne a dobru noc
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?