Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
no ano moc neoslavim lebo cestujeme domov z rakuska a prideme az zajtra o pol stvrtej rano, v sobotu ideme na svadbu a v pondelok zasa vyprevadzam draheho naspet do rakuska takze neviem ci si najdem cez vykend vobec na daku oslavu cas ale to neva.
Odpovedať
Profilova fotka
isto pojdem, len ja si akosi moc nebudem moct vyberat kedze v septembri uz bude chladnejsie, ale zase tiez to bolerko nebudem mat nonstop mozno to vezmem oboje aby som spravila viac roznych fotiek, no nemusim to mat spolu, uvidime. Inak moj uces tiez nebude uplne komplikovany. Janka uz som ti poslala tu ozdobu.
Odpovedať
ved to,uvidis podla pocasia Sasi,ale ak bude chladnejsie tak to bolerko ti pride vhod ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to isto, uvidime aky bude koniec septembra no nemyslim ze najteplejsi
Odpovedať
no ale neboj,zas to asi nebude uplne hrozne,tak ako tu co vkuse leje...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved bud tak alebo onak, ved nechajme sa prekvapit :-)
Odpovedať
Sasi tebe sa teda ktory viac uces paci,prvy ci druhy?
Odpovedať
Profilova fotka
oba prave ze oba, poviem nech mi poskusa nehovorim ze to musi byt uplne to iste, ale ze co sa mi viac hodi a viac sa mi bude pacit a rozhodnem sa. Este som ti poslala jeden aby ich nebolo malo :-D
Odpovedať
presne tak,skus viacej viacero ucesov,nech sa s tebou pohra,a ty si vyberies ten najkrajsi ;-)
Odpovedať
ahojte baby.sasi tie saty su kraaaaaasne zo zadu naozaj neskutocne no vpredu by som ich mozno este trosku zuzila zdaju sa mi trosku volne.s tym kuhom ma anka pravdu je to ovela lepsie ani ja som ho nechcela ale ked mi ho dali bolo to uplne ine hlavne mi saty pekne stali.no len sa mi rozpojil a potom sa mi tocil okolo noh co bolo strasneeee.co sa tyka bolerka sasi vyskusaj to vsetko spolu ale menej je viac na to nezabudaj tak ako mne anka napisala kedysi ;-) a vlasky keby tebou jemne zopnem aby boli aj rozpustene aj zopnute a nejak pekne natocit.no uvidis vyskusaj :-) tesim sa na teba nevesticka. ;-) jani vsetko najlepsie k meninkam ti prajem!!!! :-x
Odpovedať
ja suhlasim s Rohi,ze tie saty by sa pre Teba Saska mohli vpredu este troska zuzit,aby ti pekne vyrysovali postavu,kedze su ti este volne,ta vlecka je super ;-)
Odpovedať
jooj Sasi tak ti aj zavidim,ze Teba to este len caka 8-) ja chcem tiez este prezivat tu euforiu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Rohi a ty si ten kruh mala potom este stale aj napriek tomu,ze sa ti rozopol???
Odpovedať
skoda,ze tu momentalne nikto nie je,tak ja padam,hadam sa tu stretneme k veceru,cmuky x-)
Odpovedať
ahoj ani hej musela som ho nechat lebo ked som to dala dole zase ma skriabali saty a vlacila som ich po zemi :-D no ja som expert v tomto ja som sa tesila ze ich dam dole. :-D
Odpovedať
no si podarena Rohi :-D
Odpovedať
Ahojte babulky,,, vy ste tu tolko toho popisali... ani sa mi to citat nechce :-N
Odpovedať
ahoj Sydnuska,ty sa nam ako mas?a co trsy este ti drzia??
Odpovedať
ty Sydnuska tu v poslednej dobe dajako moc nie si,co sa deje,si moc vytazena =-)
Odpovedať
Ahoj Anka... ano trsy drzia, su uzasne, som velmi spokojna, aspon sa nemusim malovat...
Odpovedať
Hej som pracovne vytazena,,, chodim neskoro vecer domov,,, tak preto dako nepisem casto :-S
Odpovedať
ahojte baby.a kde si si dala robit trsy???mne na svadbu lepili no ked som sa rano omalovala vsetko mi odpadlo :-( a kedy tebe skonci ten pracovny stres??odkedy ta poznam stale si busy 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, opat som nakukla... kuuuuk :-D vidim,ze riesite svadbickovske veci... joooj, aj ja by som riesila, ale to este daleko a furt cakam na ten suter :-D
Odpovedať
ahojte babulky 8-)
Odpovedať
Rohi mi so Sydnuskou sme si davali robit v salone oproti bambi na mostovej ulici,tam sa ide hore po schodoch..
Odpovedať
jemin sorry mi ma byt tvrde y ups :-N
Odpovedať
aknellita neboj sa ty veru nic,mas este dost casu a vsetko hravo zvladnes ;-)
Odpovedať
a ako sa vlastne volas menom aknellita,ak smiem vediet?
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ja sa uz tesiiim ako blska blskata..... :-D zase bezim prec.... ale zase sa ukazem...
Odpovedať
no skoda,tak sa maj pekne a zavitaj medzi nas opat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?