Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
takze ked budes moct Sasi,tak nam ich poposielaj ;-)
Odpovedať
ahojte kto je tam???jeeee a se na 100!!!!! 8-)
Odpovedať
asi len ja a ty,no ved to konecne stovka 8-)
Odpovedať
ani ja nemam foto skoda som zvedava na nevestu ;-)
Odpovedať
ja som uz myslela,ze tu len sama strasim heh
Odpovedať
no nie aj ja som nocna sova :-)
Odpovedať
ani ty vobec neurobis album??
Odpovedať
Rohi poslala som ti Ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, takze prave som vam poslala fotky :) inak takuto kyticku asi chcem ale v inej farbe. kukajte http://www.kvetynr.sk/images/sv_kyt_2...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej sasi ta kyticka je krasna x-) inac som si pozerala tvoj album a ty vypadas super v kazdych satach ktore si oblecies ;-) ktore nakoniec vyhrali?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka ja som si dokonca objednala jedny aj z ebay akurat som ich posielala babam, ak chces poslem aj tebe len mi posli email adresu do IP no nakoneic som sa rozhodla pre tie s tou krajkovou vleckou, v tych simyslim ze vyzeram najlepsie a aj sa v nich najlepsie citim.
Odpovedať
Profilova fotka
vyber si tie v ktorych sa citis najlepsie ;-) ja som vyskusala asi 20 alebo 30 siat a najlepsie som sa citila v tych ktore som mala. sice mi ich museli objednat z USA a ked prisli tak sa mi nejak nepozdavali :-( ale ked som si ich vyskusala doma tak boli uplne fantasticke x-) a som rada ze som si vybrala prave tieto ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj sasi tak ta kyticka je uchvatná x-) , pocuj citala som tu ze sa baby rozplyvali nad tvojou vyzdobou na auto nemohla by si poslat aj mne nech si ju mozmem tiez obzriet normalne som z tych vsetkych reci zvedava. No a ja uz dnes cestujem z Rakuska domov tak sa mi nechce 6 tyzdnov s drahym och boze.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim vas kocice... ako idu pripravy ci manzelsky zivot? moje pripravy na bode mrazu, ale diplomka hotova jupiiii...
Odpovedať
Tak gratulujem :-)
Odpovedať
aj ja gratulujem k dokoncenej diplomovke ;-)
Odpovedať
Saska ta kyticka je krasna,ja som mala podobny styl,tiez ruzicky,listy boli okolo,len bola viac zrezana a taktiez som mala stuzku okolo stoniek a medzi tou stuzkou boli take perlicky ;-) vyzera krasne ta kyticka x-)
Odpovedať
no ja idem tie satocky kuknut Sasi ;-)
Odpovedať
Sasi tie satocky su krasne,a ak som ta spravne pochopila tak akoze ty si aj tak ine satocky chces obiect na svadbu??? Ja si myslim,ze ten kruh by si si kludne mohla pozicat,napr skus zavolat do toho salonu Noblesse u nas v Rk,vsak to by si im uz zaplatila za pozicanie toho kruhu ak to robia,urcite by to nebola nehorazna suma za pozicanie kruhu..lebo to by ti tie satocky trocha nadvihlo,a asi by sa ti to aj viac pacilo..vsak aj ja som mala kruh,a zdalo sa mi to o dost lepsie s kruhom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, janka posli mi email addresu kde ti mozem poslat tu vyzdobu
Odpovedať
Profilova fotka
ivanka no ved to ze keby bol kruh hned inak vyzeraju tie saty si myslim :-D
Odpovedať
no jasne Sasi,to by ti inak ukazalo s tym kruhom,poslala som ti IP. Inak vsetko najlepsie k dnesnym meninkam vsetkym Jankam!!! x-) x-) x-)
Odpovedať
tak Saska ty si ides davat aj zavoj???
Odpovedať
uz mas aj konkretnu predstavu ako budes mat spravene vlasky?
Odpovedať
lebo ak chces mat to bolerko,tak si nedavaj ten zavoj,ja som mala to iste pri mojich satach Domingo,ze som mala bohaty zavoj,tak s tym bolerom by to uz bolo prilis vela..ale inak ja som si chcela par foto spravit aj v tom bolerku,ale som na to zabudla.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no lenze uz bude september a nebude tak horuco vonku takze bolerko budem musiet dat, a chcela by som aj zavoj, no este vsetko dame dokopy na hlavnej skuske.
Odpovedať
a.na dakuejm velmi pekne
Odpovedať
Jani tak dufam,ze to dnes oslavis!!!
Odpovedať
Sasi ako som ti napisala,skus ako to bude vyzerat vsetk dokopy,no mne osobne sa to uz zdalo vela,ked som mala mat na sebe aj bolerko aj zavoj,preto som sa rozhodla si dat zavoj,a uces som zvolila jednoduchsi,kedze by mi ho zavoj aj tak zakryval ;-)
Odpovedať
Sasi chod s niekym kto ti poradi,ak si si nie uplne ista ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?