Brezno a okolie apríl 2008

Zobraz úvodný príspevok
najde sa niekto???
Odpovedať
no fakt skoda, ze nie sme na SK, urcite by som sa uja spytala, ci by to dokazal urobit, ak nie uplne podla nakresu aspon podobne... (inak po tom ako nam naposledy rozpraval ako to v Zlatokove momentalne chodi - vyroba sperkov atd. sa ani nedivim, ze neboli moc ochotni)....skodaaaa, ze sme to nevedeli pred 2-3 tyzdnami... Ale skuste sa este spytat v zlatnictvach, kde maju vlastneho zlatnika....
Odpovedať
a musim sa este pochvalit, vypada to, ze uz mame fotografa...este to nechcem zakriknut, lebo je to v stadiu dohadovania detailov....
Odpovedať
Profilova fotka
nas zaujala aj cena za vykup zlata...v zlatokove je super oproti inym zlatnictvam a drahy bol nadseny, ze je to slovenska firma...boli sme aj v inych zlatnictvach a tam tvrdili, ze vyrobia cokolvek.... tak neviem...asi sa nakoniec rozhodnem pre jednosuche hladke s vlnovkou niekde krajom a zirkony..tak ako som pisala vyssie...nemam na to uz nervy a som ten typ, ze ked sa sklamem trva mi to kym znova najdem chut... :-p
Odpovedať
no to je pravda, ze je to tradicna slovenska firma....ale vravim skuste obehat take zlatnictva kde maju aj vlastneho zlatnika prip. ak poznate nejakeho v okoli co ma aj doma dielnu...podla obrazku by vam to sikovny zlatnik mohol urobit...
Odpovedať
Profilova fotka
noo taku pani sme nasli ale bola veeeelmi vyplasena :-S aj ked nechapem preco...podla mna je to uuuplne jednoducha obrucka..tu v BR smola uz tu nikoho nepozname co by sa tomu venoval... marikaa...budem rada ked nakoniec nejake vooobec budem mat :-D ozaj nevies ako sonice? nemala mat tento vikend svadbu?? ja ju nepoznam ale myslim, ze nedavno som zazrela jej album v pripravnych takze tu bola x-)
Odpovedať
hej hej, Sona mala vcera svadbicku, posielala mi oznamenie nedavno...tak tu preto cakam na nejake prve fotecky...som strasne zvedava... Tak drzim palce nech to nakoniec s tymi obruckami dopadne podla predstav...
Odpovedať
Profilova fotka
diky dam vediet ok idem do hajan zajtra ma caka dalsi narocny den...pojdem po uradoch a este ku kamoske do toho kvetinarsta.. tak sa maj Marika
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... marikaa...tak uz sme dali tie obrucky urobit...baby boli velmi zlate a dokonca to bude robit zlatnik, ktroy kedysi robil v Zlatokove...takze uvidime...poradili mi celkom fajn fintu..tak uvidime ci vyjde... inac dnes som kupila latku na saty po polnoci a na vestu pre mladeho...staroruzova...taka som rada... :-D
Odpovedať
no vidis, super, tak som rada, ze ste nakoniec nasli niekoho kto Vam to urobi...inak dakujem za ten kontakt na toho DJja, uz je zajednany :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ma tesi, ze mal volno...je dobry urcite budete spokojny..taky maly baculaty chlapik to je ale vie to :-D ja teraz mozem zacat riesit oznamenia...v BB dnes boli kráááásne rozkvitnute magnolie no nadsení sme boli....tak sa pojdeme niekde vyfotit na oznamko...vy to uz mate?
Odpovedať
ja oznamka vyrabam teraz po veceroch doma...koncom tyzdna snad budu hotove, tak pridam nejake foto...
Odpovedať
ked nam zahra take tie svadobne klasiky, tak sa urcite zabavime, my sme taka tanecna rodina :-))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
určite zahra..co povies zahra :-) idem ja upratovat a nieco uvarit lebo akosi sa nakopilo...uz sa tesim na tie Vase oznamka, ked pridas....a kolko ich robis??
Odpovedať
cca 70...tak chod upratovat, ja musim este 3 hodiny trcat v robote :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem potrebovat asi viac...ale poslem aj mailom a basta..... vybrali ste uz aj nejakeho fotografa?? som sa zabudla spytat... :-)
Odpovedať
no ja by som tiez potrebovala viac, ale kaslem na to - zvysok poslem emailom... Fotografa mame nakoniec z BB...nikto nemal na nas termin uz volne, som nechapala kolko svadieb sa chysta na september 2008 ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevesticky :-) ako sa mate? a co prípravy? sup sem popisat :-D
Odpovedať
Ahojte kocky, ja sa musim pochvalit, my uz sme obleceni (ale este stale bosi :-| )...cez vikend sme konecne zajednali oblek pre zenicha... Zanet dufam, ze uz predsvadobna depka presla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Marika :-) presla presla uz som ok, ked nieco kupim na svadbicku tak mam hned lepsi pocit :-D u mam latku na vestu a saty po polnoci..som pridala do albumu :-) a buduci tyzden pojdeme obut mojho mileho :-D stale nemam starejsieho :-| ale akosi som kludna...napodiv :-p
Odpovedať
Zanet, velmi pekne latky...saty si budes sit sama alebo krajcirka? Dnes som konecne dokoncila oznamka...pridala som aj par fotiek do albumu...
Odpovedať
Profilova fotka
Marika ahoj, velmi pekne oznamka mate...si sikulka :-) ja neviem sit, dam si krajcirke ktora je veeelmi sikovna a hlavne kriticka...keby som si cokolvek vymyslela, tak ma hned zrusi a poradí a vyberie to co mi sedi na postavu takze sam s nou spokojna nadmieru, uz mi par veci šila :-) jajj tie nase oznamka :-( kedy budu...mi sme este ani pracovat na tom nezacali =-)
Odpovedať
Profilova fotka
breznanky kde ste???? co nove mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata mne sa to uz krati, uz len tri tyzdne mi ostvaju do svadby. Dufam, ze vsetko stihnem vybavit. Vo stvrtok ideme domov. Konecne si budem moct aj ja plnymi duskami vychutnat predsvadobnu atmosferu doma. Uz sa tesim. V nedelu som mala mensiu rozlucku zo slobodou ..... s mojimi kamaratmi tu v anglicku. Bolo to super. Vsetko je teraz take ine, vsetci mi pripominaju ze sa za par dni vydavam, ze to uz nebude ako doposial. Mne to pride trosku smiesne, ved som s Martinom uz sedem rokov. Co sa moze zmenit? Asi len to ze uz budem konecne jeho manzelkou. :-) Zatial ahojte........
Odpovedať
Ahoj baby nevesty... x-) Tak vidim, ze mate vela noviniek. Ja tiez, davno som sa neozvala. Svadba sa uz blizi, dnes je to presne mesiac do svadby..tesim sa, ale mam predsvadobne nervy... Caka ma rozlucka so slobodou, to bude :-N .. Zatial sa majte fajn..
Odpovedať
Ahoje dievcata, ja som tu uz davno neprispela ziadnym prispevkom, kedze v tomto roku svadbicka urcite nebude,fnuk, ale vzdy si citam tie vase a vytesujem sa s vami, ze co vsetko uz mate vybavene :-D Siska sa ma vydavat teraz v sobotu, a napodiv som zistila, ze je to moja stara znama kamoska...sisus, precitaj si postu, som ti pisala... Babulky, uz si nepamatam, zda sa mi, ze ty marika si vravela, ze v aprili mate nejaku oslavu vo velkych oblokoch na balogu a ze das dake fotecky, nemohla by som ta poprosit; chcela by som vidiet ako to tam vyzera - aspon tak letmo... dakujeeeem a musim dodat, ze sonice bola naozaj krasna, ako prinzecna :-)
Odpovedať
Ahojte kocky, co mate nove??? Lamka vitaj spat, fotky z oslavy mame posli mi do IP tvoju emailovu adresu a nejake poslem... Baby budete mat niektora na svadbe aj folklorny subor? tusim sa to vola zavijanka...neporadite mi niekoho?
Odpovedať
Cau babi. Ta jak sa mate? Chcem sa opytat aka je tradicia v den svadby. Zenich pride aj s rodicmi, krstnymi rodicmi a surodencami pre nevestu k nej domov,a je tam jej rodina, to su akoby take pytacky, zenich da neveste svadobnu kyticu (a co ruzicka pre zenicha na sako, kto mu ju dava?) a ide v sprievode.A v akom poradi? Zenich a nevesta idu spolu? Toto vobec netusim. Dakujem za radu a popiste ake zvyky su... Sobas mame na Mestskom urade Som vdacna za kazdu odpoved a radu.. Majte sa...
Odpovedať
Marika: Ja by som cepcenie a zavijanku chcela mat tiez v kroji (zo suboru mi ostali zial len krpce a oplecko (bluzka)), uz teraz rozmyslam ci mi ho z niektoreho suboru pozicaju, ale ci zavijanku robi nejaky subor neviem, na horehroni - viem ze chodia, ale tu v meste asi len ked niekoho poznaju - alebo ked niekto tancuje v subore tak pridu...inak asi nie...Inak ak by niekto o tom vedel, ze aky subor chodi, tak by som bola aj ja rada... meggy ruzicku pripina zenichovi nevesta, on jej da kyticku a v sprievode ked sa ide na urad-kostola sa chodi nevesta - druzba, a za nimi zenich s druzickou a z uradu uz manzel s manzelkou...nie? a myslim, ze pri pytackach kto okrem rodicov so zenichom pride je uz asi jedno... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, dnes ma caka tazky a narocny den idem na skusku ucesu aj siat.Velmi sa bojim dufam, ze to zvladnem odskusat a vybrat ravne hlavne uces.Drzte palce............... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janaxy...ako dopadla skuska??? a uz mas vybrate satky? mrknem albumik.. ja momentalne riesim menu na svadobnu hostinu a este nemam starejsieho...ale to uz hadam sa niekto najde... rozhodli sme sa , ze kameru vynechavame budeme mat vlastnu a kopec fotiek takze to staci podla mna... vy ako pokracujete????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?