Brezno a okolie apríl 2008

Zobraz úvodný príspevok
najde sa niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
ten penzion je hned tam blizko centra, tak to budeme mat z kostola len na skok. chata patri svokrovcom.
Odpovedať
Ahojte baby, tak my budeme mat obrad na urade v Brezne a svadobna hostina bude vo Vydrove na Strelnici. Bude to pod stanom, svedske stoly a budu sa varit udene rebra, no vseliake udeniny, a potom polnocna kapustnica a mozno aj grilovacka. To sa este doriesi. Mam uz zaobstaranu obsluhu aj kuchara, skoro vsetko mame zaistene. no este saty. predstavujem si skor spolocenske kremovo-biele, kratke tak tesne pod kolienka, jednoduche a zaroven elegantne. Este ich nemam ani vybrate, no chystam sa na ne tento mesiac. Svadba bude 6.6.08 o 16tej... Tesim sa... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
meggy..tak super, to je dobry napad...bude to paradna party :-D :-D tak sa pochval postupne co ti bude pribudat a ako si spokojna s ponukou tu a v okoli...dost by ma zaujimalo, co vsetko sa da a neda zohnat v BR ja sa idem dnes pozrietpo nejakych sandalkach :-D
Odpovedať
caly8....ahoj super, ze s ti paci ten napad, lebo nase mamky si to nevedia predstavit, ale budu prekvapene..nenechame sa obmedzovat, ved vies... Uz sme zaistili aparaturu, ale ta bude az po polnoci, lebo sme mali umrtie v rodine, tak do polnoci bude heligonka. Ja sa viacmenej zdrzujem v Ostrave, tak vsetko budem kupovat tu, je tu pekny vyber aj co sa tyka siat, dnes som bola nejake skusat. V Brezne budem riesit kvety, ty si kvetinarka? Je to tvoja zivnost, kde sidlis? Mozem sa potom na teba obratit?
Odpovedať
Profilova fotka
baby ak by ste chceli mozem vam dohodit perfektnu vizazistku a naozaj perfektnu :-D jeto moja kamoska a ja som s nou veeelmi spokojna..za super cenu, ma obchodik ked predava dekorativnu kozmatiku okrem ineho ale ak by ste chceli napisem vam do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
meggy..nic mi nehovor, mne moja mama zozrala nervy ]-( ked som jej povedala, ze chcem svedske stoly a ovocia koooopec melony cervene a jahody, ceresne...no skoro skolabovala...vies bola na svadbe pred sto rokmi :-D tak nevie ako to chodí ]-( a mozes sa kludne na mna obratit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, pozeram Caly, ze robis riadne ksefty ;-) Visaz, kvety ;-) ;-) Inac, to ovocie je super napad, asi sa tebou inspirujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Juli..mo ked vie pomozem a ta bab je fakt sikovna x-) vcera som bola zhanat po BR topanky samozrejme nechcem biele ale farby mojej svadby no a to je problem.. ]-( idem v piatok do ZV a aj BB tak dufam, ze nieco najdem :-) a pojdem aj po tych zlatnictvach...
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Caly, tak si predstav, ze my sme vcera zajednali obrucky ;-) Budu hotove buduci pondelok alebo utorok :-D Tak som vytesenaaaa x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
juli...tak supeeer sa tesim s tebou :-D x-) vsak si mi pisala, ze si nasla krajsie ako vysnivane :-D to je stastie prestastie..ja som zvedava na tie topanky ti poviem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak, zajednali sme si ti uplne nadherne obrucky ;-) Myslela som si, ze sme len vyhliadli a ze si zajedname neskor, ale moj drahy ma prekvapil a zejadnali sme uz vcera ;-) A buduci tyzden by mali byt hotove. S topanockami drzim palceky, ja som si svoje zazila vcera, ked som obehla hadam vsetky obuvy v Kosiciach a nikde na mna nemali cislo... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tu maju kadejake aj biele aj kremove a neviem ake este :-| ale clovek si myslel, ze je po plesovej sezone a mozu sa kde tu najst aj nejake vypredaje a tak...no nasla som jedny v BB sandalky tak ak nic pojdem po tie...a saty idem skusat v piatok :-) sa tesimmm
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Super, tak potom nieco popis, ako bolo, co si zazila, ake satocky si poskusala a ake topanocky si si vybrala ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, uz sme doma z vyletu zo Slovenska...stihli sme povybavovat vsetko co sme planovali tak sa tesim... Janet tie saty co mas v albume ako posledne som si skusala v BB ale boli mi dlhe a nedali sa skratit koli krajke ale boli krasne...ake saty si nakoniec vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marikaa..ja som ich skusala akurat vcera :-) len som ich nezapla na prsia..vsetko super sedelo ale toto :-( ma zaujali hned na prvy sup..chcem nieco jednoduche a nie tortovu suknu :-) kde si nakoniec vybrala?? ja idem este do ZV do nicol v stredu, lebo by som si neodpustila vyskusat la sposu...strasne sa mi pacia la sposa-ulma..je to minulorocny model, tak dufam, ze bude aj v ZV... tak sa rozpis co si vybavila kde a ako si spokojna..
Odpovedať
Profilova fotka
tak svedske stoly budeme mat aj my a nasi rodicia neboli proti, prave naopak, nase mamy boli ako v siedmom nebi ked zacali vymyslat ako ich spolu budu pripravovat :-D najblizsie sa chcem vrhnut do oznameni. rozmyslam, ze si nejake navrhnem sama a ked sa mi nebudu pacit, tak si objednam (uz mam par vyhliadnutych) :-D prosim caly, daj aj mne kontakt na tu vizazistku, by som za nou zasla najblizsie ked pojdem do Brezna.
Odpovedať
Mam saty!!!! to je zaklad...pridam neskor fotky...su zo salonu Valery, podobny strih ako mas v albume, uzke a dole trosku rozsirene (inak som bola hrozne sklamana vyberom siat u nas v TN, padli dokonca aj nejake slzy)... Mame zajednane obrucky, spravi ich moj ujo, skoda, ze nemam fotku... Mame vybavene vsetky formality s matrikou (taka vtipna prihoda: na Balogu na matrike sa pomylili a napisali mi miesto zenicha Michalovho starsieho brata) No a mame uz zajednane aj svadobne menu, tiez budeme mat svedske stoly namiesto druhej vecere aj ked viem, ze starsej generacii sa to asi pacit nebude, ale nejako to neriesim...
Odpovedať
no a vyzdobu mi urobia v Dumbieri, ale tak mi aspon spravis kyticu...ved sa potom nejako dohodneme... Mam aj kontakt na pani s navlekmi na stolicky, ale tak na to je este cas....
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa, gratulujem k satam. :-)
Odpovedať
Tripplebi dakujem, skusim ich najst na internete a pridat foto...no zhananie siat bola fakt fuska ak chce clovek nieco ine ako klasiku....pozeram, ze si z Piestan a svadbicka v Brezne???
Odpovedať
Profilova fotka
tie navleky aj mna trapia a cenu uz vies??? tu su nejake 59 za kus pozicanie najlacnejsie co som videla...vyzera to super s tym.. :-) no to ti verim, ze si bola sklamana..mna napr.vo Valery sklamal pristup a trosku sme klabetili s tou slecnou v Shalii tak ona mi spominala, ze jednej babe dokazu zo 42č. urobit 46 co si myslim, je nerealne...no ale co uz.. ja som tam dosla asi v nevhodnu chvilu, tak mi strcila katalog do ruky a povedz co chces objedname ti..no a ja som nemala ani sajnu co mi sadne...a bolo... tie kolace si vybavila?? ako s cukrarkou? tie svedske to si prajem aj ja a moja mama ako som spominala vyssie skoro skolabovala.. :-) ale ja si myslim, ze je to uplne super kazdy si pride na svoje a ked bude aj teply aj studeny bufet..tak nie je o com.. =-) bola si aj v kvetinarstve pozriet? v tom kde zatim posobim??
Odpovedať
ahojte baby, hlavne ty, marika. po precitani par prispevkov, najmä od teba som sa musela zaregistrovat. ja som breznianka, vydavam sa 10.5. v brezne a momentalne byvam v trencine. s ponuky svadobnych salonov v TN som bola dost sklamana, saty som si vybrala napokon v bystrici. v salone valery. par nahod???
Odpovedať
tie navleky su za 65 za kus.... No ja som obehla 4 salony a pristup sa mi zdal taky normalny, tiez som dostala do ruk katalog, co sa mi pacilo, aspon som sa im nemusela hrabat v satach...ja som uz predstavu o strihu siat mala...skusala som aj saty (tie co mas v albume) v Shalii ale vravim boli dlhe a nedali sa uz skratit...no a vyber siat v TN no comment, okrem jednoho salonu to bolo otras... Kolace este vybavene nemam, asi to necham na buducu svokricku...inak boli sme v nedelu na oslave vo Velkych Oblokoch a budes to tam musiet poriadne vyzdobit, ale ty si sikulka ked s tym robis...ja som bola so salou v Dumbieri nadsena, nadhera!!! V ktorom kvetinarstve posobis?
Odpovedať
Profilova fotka
siska..tak vitaj medzi Breznankami :-) a co vsetko si vybavila v BR?? kde budete mat svadbicku?
Odpovedať
Siska to fakt??? tak to je fakt nahoda :-D my sme v TN obehli dva salony, Danicu (to bolo v pohode) a druhy vedla Prioru na 1.poschodi..snad vies kde, ale saty otras, mala som pocit, ze maju par novych siat, taku tu klasiku a potom vsetko z minulych sezon (mozno tak 2-3 dozadu)...no ja som sa po ceste z TN v aute rozplakala, tak sme sa zastavili v BB a tam som si nakoniec vybrala....a ake saty si si vybrala?
Odpovedať
Sisa a nepozname sa nahodou, TN je maly ale ja uz tam 6 rokovo nezijem (som mimo SK)....ale mozno sa pozname z videnia...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som skor potrebovala pocut co asi bude na moju postavu..mozem si ja vysnivat co chcem, ked mi to nepristane :-S no ale nevyylucujem, ze tam nezavítam opat.....no tak tie obloky to ti poviem...ale viacmenej ich nasvietia chalani nejakymi srdieckami a tak...moj drahy si to planuje..a ja tam dam co bude treba ale sa nezblaznim z toho... dumbier je fajn...mala som tam dááávno stuzkovu..pekne to budes mat na urovni :-) v kvetinarstve pri byvalej autobuske na namesti ...sú tam dve tak v tom co nema vyklad od chodnika ale musis zajst do dvora...jednoducho to najdes...ale v tom case ked sa budes vydavat budem dufam vo svojom :-)
Odpovedať
No my prideme do Brezna asi az na svadbu...nemame uz tolko dovolenky....no ked tie obloky pekne nasvietite a nazdobite tak to bude super...priestoru je tam tiez dost....ta miestnost v Dumbieri je zrekonstruovana, tak sa nam velmi pacila...
Odpovedať
ja sa budem svadbit najprv v evajelickom kostoliku a potom v omege. tiez sme planovali najskor rohoznu, ale mala som obavy, co sa velkosti priestorov tyka, dumbier som kategoricky zamietla, kedze som tiez hotelacka a v omege sme mali aj stuzkovu a bolo to fajn. posobi to tam na mna ovela prijemnejsie ako dumbier. takze satocky budem mat z bystrice, topanocky som nasla v brezne. oblek kupujeme v trencine. mame zajednanu salu, rozposlane oznamka, zajednane kolaciky, obrucky, dj-a, fotografa, kameramanku, dohodnuty kostol. myslim, ze viac-menej az na nejake malickosti vsetko. caly - ty si aranzerka kvietkov?
Odpovedať
Profilova fotka
siska..som ano :-) tak to si dobre na tom :-) mas skoro vsetko..a koho dj budete mat?? a kameru?? ja totiz kameru zatial nemam :-S v omege je pekne, naozaj prijemne take utulne mi to pride :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?