Brezno a okolie apríl 2008

Zobraz úvodný príspevok
najde sa niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tripplebi..som sa tešila na fotečky, že pridáš aby sme sa pokochali všetky :-( no ale hádam inokedy :-) marikka.. už sa ti to kráti ;-) bože ja už som taká šťastná, že je po všetkom, aj ked tie prípravy mali čosi do seba...ináč ja idem 6.9.tiež na svadbu vydáva sa mi švagrová :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janet, máš ip. ofociálne fotky od fotografa ešte stále nemám. a čo fotili kamaráti a rodina mám externe. ja som tiež rada, že to už mím za sebou. síce svadba dopadla na jednotku, ale tie stresy pred by sa mi nechcelo znova zažívať. :-)
Odpovedať
baby ja ziadne stresy nemam :-D ja sa hlavne strasne tesim, ze uvidim celu rodinku pohromade a ze si budeme uzivat trosku Slovensko, slovenske jedla atd....ved ta svadba uz nejako dopadne...
Odpovedať
Profilova fotka
tripplebi... nooo fotečky sa vydarili, cítiť pohodičku z vás ;-) marikaa..tak to prejde, tá noc och jooj :-D no ale najviac sa teším na svadbu, kde prídem a budem sa zabávať a nebudem musieť nič riešiť :-D :-D a sledovať či sú všetci spokojní a tak... no ale to tak skoro nezažijem keď sa budeme prispôsobovať nášmu krpčekovi.. x-) :-D
Odpovedať
hmm ja som v tomto fakt asi divna, ale mna to ako sa povie netrapi, ci budu vsetci spokoji...viem, ze vzdy sa najdu taki, co budu frflat, lebo kolko ludi tolko chuti...my si to chceme hlavne uzit ako nas den :-) Ozaj a ako sa dari babatku? uz viete co to bude?
Odpovedať
Profilova fotka
ani mňa netrápilo, či niekto bude frflať alebo nie. všetko som si urobila po svojom a tak ako som ja chcela. ale zas, my sme nemali takú tradičnú svadbu so všetkými tými ceremóniami. skôr sme porušili všetko, čo sa len dalo. :-D caly, krpček trochu podrastie a budete ho na svadby brávať so sebou. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby moje ja som mala trochu nervyčky na svadbe pretože bol asi najteplejší deň v roku a ked sme prišli nemali sme ani minerálku na stole a to už ja som mala čo robiť aby som sa udržala na nohách :-) proste to tam nechceli dávať lebo to bolo ,,také krásne,, tie stoly 8-( ale mne to v tom momente bolo tak na tri veci ked som umierala od smadu a hostia tiež :-D tak asi len toľko a iné veci proste...ja som taká ja som najradšej keď sú všetci spokojní a to vo všetkom :-p tak preto som to asi tak vnímala.. no bábo rastie a hlavne moje brušino...zatiaľ nevieme pohlavie ale už je vyvinuté..chcem sa objednať na 3D sono do Hlohovca tam to je aj so záznamom na dvd a vlastne tam všetko zistia...chodí sa do 20tt no aj a som už 16+5tt čiže najvyšší čas lebo mesiac tam trvá kým sa dostanem na rad..
Odpovedať
Profilova fotka
janet, tak to máš celkom ďalekú cestu do Hlohovca. čo by si viac chcela, chlapca či dievča?
Odpovedať
Profilova fotka
no veru mám :-) ale stojí to za to..vedieť či bude bábätko zdravé a tak..ale ja iné ani nepredpokladám teda bola by som veľmi vďačná bohu keby bábätko bolo zdravé a v poriadku :-) chceli by sme dievčatko Elu tak dúfam, že je tam baba :-D ale v podstate je mi to jedno :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jasne. tak držím palce, aby to bola Ela. :-) aj pre syna máte meno? keby náhodou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte brezňanky :-) sem už nikto nechodí?? =-) tripplebi... pre chlapčeka nemáme ale asi Matúš alebo Lukáš...neviem to sa nám hodí k priezvisku.. ak sa máte manželky? a skoro manželky?
Odpovedať
Profilova fotka
caly - to sú pekné mená. ja momentálne marodím. ale inak si užívam života vydatej ženy. :-D popravde sa u nás nič nezmenilo. :-D ako sa darí tebe, janet?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte kocky, tak uz to mam za sebou aj ja :-))) bolo to strasne rychle ale uzili sme si to naplno...uz som pridala aj nejake fotky...vsetko vyslo podla predstav na 100%, ale uplne ma dostala sala v Dumbieri a personal, nadherne nam to pripravili a kuchar navaril paradne jedlo, ze sme sa vsetci oblizovali az za usami... Janet, strasne moc dakujem za kyticku, bola uplne nadhernaaaa !!! Si fakt sikulka, len skoda, ze som ti nestihla podakovat osobne, vsetkym sa strasne pacila, tak som rozdavala referencie :-))) Inak mam taky pocit, ze sme mali rovnakeho starejsieho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marika vitaj medzi manželkami ;-) parádny pocit však? Bola si nádherná, všetko tak zladené no nemám slov. Prekvapil ma aj Ďumbier ale skutočne milo, to prasiatko je fasa dar :-D vymysleli to super. Starejšieho sme mali rovnakého áno áno Michal spomínal keĎ bol po kvietky..spokojná si bola? Ja áno, pri odobierke nás dostal :-D :-D som rada, že sa ti páčila kytička a dík, že si ma spomínala v dobrom ;-) x-) už ste mimo Svk?
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa - gratulujem, mali ste peknú svadbu s peknou výzdobou
Odpovedať
Ahojte kocky, dakujem za blahozelania... Janet my sme odobierku nemali, kedze uz 5 rokov spolu zijeme, tak nam to prislo ako nezmysel...ale inak sme boli so starejsim spokojni. Mna hlavne strasne prekvapil ten subor, boli uplne bozski, hlavne som sa tesila, ze som nakoniec zohnala kroj od nas a Michal mal od nich, tak to bolo take pekne, aj veduca suboru k tomu urobila taky uvodny preslov aby kazdy vedel, co sa deje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojtee :-) no máte krásne fotky a v tých krojoch vyzeráte ako by ste ich každý deň nosili :-D ja už sa teším, zajtra idem do poradne a hádam sa nám malinké otočí tak aby sme videli čo sa to skrýva v brušku x-) ak nie ideme v nedeľu do Hlohovca na to 3D a tam už isto by to malo byť vidieť..tešíme sa hrooozne x-)
Odpovedať
super, tak daj potom vediet co to bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj manželky ;-) prišla som sa vám pochváliť, že čakáme neše vytúžené dievčatko Elinku x-) x-) x-) :-D včera nám to potvrdili na 4D sone a sme nesmierne šťastní, lebo zatiaľ je všetko v poriadku má všetko čo má mať a cíti sa skvelo v brušku :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte,chcem sa opytat dievcat ktore mali svadbu v Brezne, ci mi mozu poradit s vyberom kadernicky a kozmeticky a nechtoveho studia...pripadne nejaku svadobnu agenturu pre vyzdobu stolov atd. velka vdaka za pomoc
Odpovedať
Profilova fotka
bubika1...ja ti môžem odporučiť moju vizážistku a je veľmi šikovná a lacná mňa líčila na svadbu kukuč svadobný album :-) ak budeš mať záujem pošlem ti kontak na ňu cez IP
Odpovedať
jej ahoj, to funguje... ja sa ale neviem orientovat este v tom ze ako sa mam dostat do toho IP ale budem rada ak mi ju odporucis
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bubika, internú poštu, čiže IP máš úplne hore na stránke
Odpovedať
Profilova fotka
tripplebi..ahoj :-) sem tam sem kukneš?? ;-) ako sa máš ? bubika...tak som ti poslala IP, dúfam, že sa ti úspešne podarí sa na tejto super stránke zorientovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj caly, gratulujem k Elinke :-) ja tak trochu marodím a užívam si manželského života :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata! :) Potrebovala by som od vas poradit, planujeme svadbu na jul 2009, uz mame zajednane miesto na hostinu, fotografa, kameramana, kňaza, snazime sa postupne riesit aj ostatne veci, ale mame problem s hudbou. Chceli by sme ludovu hudbu, chceme taku klasicku dedinsku svadbu s cimbalovou muzikou. :) Neviete mi poradit na koho by som sa mohla obratit? Nechceme na Horehronie tahat hudbu z BA alebo z Nitry. :( Ďakujem vam veľmi pekne. :)
Odpovedať
Ahoj baby... tak ja som Zuzana z Brezna a po dlhej dobe s priateľom sme sa tiež rozhodli, že sa teda vezmeme. Má to jeden háčik... ešte pracujeme v zahraničí a dátum by sme chceli 28.8.2009... a teraz mám strach, keď to tu všetko čítam, či to stihneme..... Ja som rozmýšľaľa o svadbe na Ľupčianskom zámku, viete niečo o tom???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzana. neboj, do augusta to urcite stihnete. :-) mozno sa na prvy pohlad zda, ze je toho strasne vela, ale ked si vsetko popises na papier a postupne zajednas a vybavis, tak zistis, ze mas este kopec casu :) hlavne si treba vybavit miesto a zajednat termin
Odpovedať
Profilova fotka
Jojo, však v Brezne máte FS Mostár tak sa skús spýtať na muziku tam. Alebo v Čiernom Balogu Šukovci.
Odpovedať
:-) Slavik ty si aj tu v Brezne? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?