Menu Forum

Bašta Pajštun, 2016

10. apr 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
miklovicova007
8
Registrovala sa 19. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 25 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 28. augusta 2016
fotoportrét
fotoportrét
miklovicova007
8
Registrovala sa 19. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 25 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 28. augusta 2016
 ahojte, tak som to trochu zpresnila emoticon tak ktora je ta šťastna a ma svadbu v roku 2016 v bašte ? emoticon
16. mar 2015 o 11:33  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
monzaj
Registrovala sa 10. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Bardejov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
monzaj
Registrovala sa 10. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Bardejov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj, ja tam planujem svadbu v juni. Boli sme pozriet priestory, lebo to tam nepozname. Cakam na cenovu ponuku. Ty uz mas ceny? Kedy mas svadbu?
10. dec 2015 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
boredka
Registrovala sa 28. júla 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 61 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. augusta 2016
fotoportrét
fotoportrét
boredka
Registrovala sa 28. júla 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 61 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahoj my mame termin v auguste 2016 emoticon. @monzaj maju volny junovy termin? My sme dohadovali termin v septembri a nemali uz v juni nic volne (sme chceli povodne jun - piatok alebo sobotu). @miklovicova007 kedy mate termin v Baste?
10. dec 2015 o 21:01  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monzaj
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
monzaj
  • Nevie kedy bude svadba
 @boredka my mame termin na nedelu zarezervovany.. este mali dve nedele volne, ale odporucali mi stvrtok. To som nechcela... sobota a piatkh uz boli uplne plne tusim na cele leto. V septembri tam ale musi byt krasne!
11. dec 2015 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
boredka
fotoportrét
fotoportrét
boredka
 @monzaj strasne sa im tam minaju terminy. Dufam ze tam v auguste nebudu tie 40tky ale v tom lese by to nemuselo byt take zle..mne sa velmi paci to miesto a je tam hlavne totalny klud emoticon Ceny su sice sialene emoticon tak pekne setrime emoticon
11. dec 2015 o 08:54  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anettab
Registrovala sa 7. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
anettab
Registrovala sa 7. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte dievčatá, myslíte si, že berú na rok 2017 rezervácie? Platí sa vopred? Alebo len nejaká časť? Ďakujem za odpoveď.
7. jan o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka_u
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lucka_u
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte, my sa teraz rozhodujeme k terminu (sobota) 1.10 v Baste. Mozem povedat, ze v podstate sme mali velke stastie lebo tento termin som zohnala na zaciatku januara(myslela som, ze to bude absolutne poobsadzovane na tento rok). Poviem pravdu, ze som najskor chcel mat svadbu na jar, ale nestiham to a zacina sa mi zahovarat aj ta jesen, moze tam byt krasne. Pokial viem, rezervacie na 2017 sa este nerobia (myslim, ze spominali, ze az od maja) ale treba este prezistit ;)
20. jan o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_sasi
6
Registrovala sa 27. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_sasi
6
Registrovala sa 27. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 5 priateľov.
 Ahojte, my mame tiez v juni 2016 emoticon uz sa tesim, prostredie je krasne, dufam, ze aj pocasie vyjde emoticon
20. jan o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
boredka
fotoportrét
fotoportrét
boredka
 ahojte, chcem sa Vas spytat ci budete mat vyzdobu z Basty alebo si este platite nejaku externu firmu na dozdobenie...popripade ako budete riesit kvetinovu vyzdobu. Dakujem emoticon
20. jan o 21:43  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_sasi
6
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_sasi
6
 Ta vyzdoba by aj mna zaujimala.. ja si zatial neplanujem platit externu firmu, skor planujem si dozdobit ked tak sama co bude treba emoticon kvetinovu vyzdobu si ale riesim sama, nebudem mat kvetinovu cez nich..
20. jan o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nellush
5
Registrovala sa 19. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 37 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 18. júna 2016
    Vysoké Tatry - Nový Smokovec, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
nellush
5
Registrovala sa 19. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 37 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahojte nevesty, ženísi emoticon Chcela by som Vás poprosiť o info, ako u Vás dopadla CP v Bašte? My sme dostali nejakú CP, ktorú sme si potom želali upraviť podľa našich predstáv. Presný počet osôb, detí do akého veku, ubytovaných hostí atď. Žiaľ poslali nám tú istú ponuku čo predtým len so zníženým počtom hostí. Ide nám o to, aby sme čo najpresnejšie vedeli kalkulovať napr. s touto hostinou a ďalšími nákladmi. Keď sme si sami kalkulovali všetko podľa ich cien, zahrnuli zľavu, deti, ubytko a všetko podľa ich cien a možností tak nám vyšla suma 4000eur. Keď nám to však poslali oni tak tam bolo 6000. Aké s tým máte skúsenosti vy? Viete nám nejak poradiť? Zohľadnia to pri celkovom vyúčtovaní, že deti mali mať zľavnené menu, ubytko a pod? Že nemali mať napr. zahrnutá paušál za nealko? Ďakujeme za info emoticon
21. jan o 14:09  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
annslcv
19
Registrovala sa 21. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov a 5 inzerátov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
annslcv
19
Registrovala sa 21. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov a 5 inzerátov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 @anettab ja som s baštou komunikovala pôvodne ohľadom termínu na rok 2017 a povedali, že v apríli 2016 začnú riešiť ďalši rok.. A v prípade záväznéj rezervácie termínu je zaloha 400€ ale je možné, že na ďalší rok budú iné podmienky.
2. feb o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka_u
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lucka_u
  • Nevie kedy bude svadba
 Oni menili podmienky aj tento rok oproti minulemu(pokial viem) takze je dost mozne ze sa budu menit podmienky aj na ten buduci. My riesime s nimi ponuku menu pre pocet hosti nad 120 a tam je trosku problem, ze tie mnozstva sa nedaju uplne tak menit , ze ti to narataju na ten pocet (pritom ja nepotrebujem zo styroch druhov studeneho bufetu po 120 kusov) ale musim to este prestudovat, lebo nie som si ista ci som to spravne pochopila, mozno ak ste tam niekto uz svadbu mal alebo riesil menu na tohtoronu mozte pridat svoje skusenosti budem len rada, ahojte emoticon
5. feb o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monka1901
Registrovala sa 11. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bude 28. júla 2017
    Borinka, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
monka1901
Registrovala sa 11. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Bratislava.
    Borinka, okres Malacky
 @lucka_u Ahoj Lucka, mohla by som ta do mailu poprosit tu cenovu ponuku? My sme tam boli s priatelom tuto nedelu a riesime svadbu na leto 2017 a povedali nam, ze az v maji zasielaju cenove ponuky, ale aj tak by som aspon zhruba chcela mat predstavu emoticon monikatesarikova@gmail.com
29. mar o 13:28  •  Svadba bude v júli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monka1901
    Borinka, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
monka1901
    Borinka, okres Malacky
 @nellush Ahoj, mohla by som aj teba poprosit o zaslanie tej cenovej ponuky z Basty? Lebo maju nam to zaslat v maji a rada by som vedela uz teraz co zhruba mozem cakat, aby som sa vedela rychlo rozhodnut, lebo tie terminy na dalsi rok sa vsade minaju sialenou rychlostou emoticon monikatesarikova@gmail.com
29. mar o 13:30  •  Svadba bude v júli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nellush
5
fotoportrét
fotoportrét
nellush
5
 @monka1901 skusim to pohladat a poslem ti emoticon
29. mar o 14:12  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_sasi
6
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_sasi
6
 ahojte nevesticky, tak co? Ako ste sa nakoniec rozhodli s vyzdobou? Budete si niektora dozdobovat resp budete si platit nejaku firmu? emoticon
31. mar o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
annslcv
19
fotoportrét
fotoportrét
annslcv
19
 @alexandra_sasi ahoj, prave citam vyssie, ze si budes kvetinovu vyzdobu riesit sama mimo BP, mozem sa spytat ci si uz komunikovala s niekym odtial ohladom vyzdoby, konkretnej predstavy a nebola si spokoj a, ci?
Ja som s nimi ohladom vyzdoby este nekomunikovala, lebo je dost casu ale pomaly si obstaravam nejake drobnosti a uvidim po stretnuti co este pripade budeme zhanat ale tiez vaham nad tou kvetinovou vyzdobou ci si ju mam riesit sama...
31. mar o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_sasi
6
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_sasi
6
 @annslcv nie emoticon ja si ju budem riesit sama pretoze mam kamosku kvetinarku, ktora mi bude robit aj svadobnu kyticu a presne vie moje predstavy, takze preto som sa rozhodla takto.. Neviem ake ma BP moznosti co sa tyka kvetov.. Kedy mate svadbu?
31. mar o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
annslcv
19
fotoportrét
fotoportrét
annslcv
19
 @alexandra_sasi ahaaa jasne, chapem 😃my mame az 12.11.2016, chceli sme oktober ale zavahali sme a uz boli vikendy obsadene ked sme chceli zavazne rezervovat.. Pozeram, ze vy v juni tak pripravy uz isto v plnom prude vsak?
31. mar o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_sasi
6
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_sasi
6
 @annslcv Ano ano emoticon a teraz v aprili tam ideme tiez na svadbu, tak to tam vsetko pokukame aj takto z pohladu hosti tak sa tesim emoticon strasne to leti.. Budete tam mat aj obrad?
5. apr o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
annslcv
19
fotoportrét
fotoportrét
annslcv
19
 @alexandra_sasi tak to máte super, ze si to takto pozriete, potom by si prosim mohla dat vedieť ako sa vam tam pacilo, najma jedlo a obsluha by ma zaujímala 😃 a my tam plánujeme aj obrad, je to jednoduchšie kvôli presunom a krajsie ako na urade a v kostole svadba nie v nasom prípade..
5. apr o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_sasi
6
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_sasi
6
 @annslcv jasne dam vediet emoticon ale podla mna to bude vsetko tip top ;) potom napisem sukromnu spravu emoticon
10. apr o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to