Menu Forum

August 2010

6. júl 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
Registrovala sa 6. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 28. augusta 2010
    okres Rožňava
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
Registrovala sa 6. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 2 priateľov.
    okres Rožňava
 aj my sme zacali az v marci emoticon 11.3. ma priatel poziadal o ruku a 28.8. sme stanovili datum. chcela som 21.8. ale uz bol obsadena sala co sa mii pacila. aj nam este ostava doriesit vyzdoba a par dalsich drobnosti emoticon dost casu som stravila s matrikami, pretoze chceme obrad vonku ale uz to mame poriesene. co nam este ostava: este nemame foto dotiahnute lebo zvazujeme moznosti ceny, a potrebujem si este pohladat v RV kadernicku a make-up (kedze som z KE), partnerovi zvazujeme este vestu a kravatu a koselu odtien ivory - prirodna biela, dalej drobnosti ako popolnocne saty (avsak mam jedny pekne saty co potencialne budu ako popolnocne, na zavijanku - redovy mam kroj), dalej este mame doriesit obrucky, menovky, oznamenia. obrucky uz mame vyhliadnute, ani ich nie je potrebne objednavat takze budu hned v dany den k dispozicii. viac menej aj vyzdoba je poriesena, len sa este musim zmierit s cenou emoticon
21. apr 2010 o 14:47  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michelle22 (31 r.)
1
Registrovala sa 20. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 221 príspevkov a 3 albumy. Má 12 priateľov. Den Haag, Holandsko.
    V Hniezdnom, okr. Stara Lubovna, okres Stará Ľubovňa
fotoportrét
fotoportrét
michelle22 (31 r.)
1
Registrovala sa 20. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 221 príspevkov a 3 albumy. Má 12 priateľov. Den Haag, Holandsko.
    V Hniezdnom, okr. Stara Lubovna, okres Stará Ľubovňa
 bianca: ja som skor asi taky prakticky typ nevesty, nemienim investovat do vyzdoby. navleky na stolicky potrebujem presne 4ks- na stolicky v kostole emoticon nakolko budeme mat veeelmi vela ludi na svadbe vysli by ma navleky drahsie ako cela svadba dokopy emoticon
vyzdoba bude fakt jednoducha- sviecky, organza na stoloch, ikebana na hlavny stol a duuufam ze aj heliove baloniky, ked sa podari zohnat, ak nie tak budu obycajne. tot vsio emoticon zacinam sa obzerat po svieckach a organze... ale stale sa neviem rozhodnut pre farbu- zelena, resp. zeleno- zlta alebo zlata....?? emoticon emoticon

aku farbu chcete mat vy baby?
21. apr 2010 o 15:38  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
    okres Rožňava
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
    okres Rožňava
 co sa mna tyka, vyzdoba nie je pre mna az taka dolezita, tie navleky stoja 2,55 eur/ks pre 90 ludi...ale partner chce aj tie, aby to malo taku svadobnu atmosferu emoticon tie stolicky nie su idealne v sale, takze preto asi dame aj tie navleky. ked by stolicky boli ok, tak navleky tiez nezvazujem.
my sme sa zhodli na bielo-zlatej, este zvazujeme bielo-marhulovu lebo aranzerka ma krasnu organzu taku so vzorom v jemne marhulovej farbe, ale pekny vzor ma aj ta zlata organza tak sa zatial rozhodujeme emoticon
21. apr 2010 o 15:43  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jenny605
1
Registrovala sa 19. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bude 3. júna 2017
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
jenny605
1
Registrovala sa 19. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
 Ahojte baby. Myslite , ze zakusky, oznamka a prstienky je este skoro riesit, (28.8) ci vacsinou uz mate ?? Nepoznate v Ba dobre cukrarne, tlaciarne ? Myslite , ze sa oplati do TN do Kamea po prstienky ? Nema dakto skusenosti alebo referencie pls ? Ten august sa uz dako moc priblizuje. . emoticon
23. apr 2010 o 14:17  •  Svadba bude v júni 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulu999
Registrovala sa 7. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 21. augusta 2010
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
lulu999
Registrovala sa 7. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
 Ahoj Jenny, my už obrúčky máme (z Kamey), kým došli trvalo to asi mesiac...Ja osobne ich odporúčam. Cukrárne začíname riešiť teraz, resp. už sme sa pre jednu rozhodli, ale konečnú objednávku vraj stačí urobiť koncom mája...a čo sa oznámení týka, stačí keď skočíš do nejakého svadobného salónu, tam majú katalógy. My budeme objednývať z pamasu cez net, ale videla som ich na výstave na živo. Objednať ich chceme tiež v máji. Takže si myslím, že môžeš pomaly začať s tým na čo sa pýtaš emoticon
23. apr 2010 o 15:15  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
Registrovala sa 27. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 127 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Žilina, okres Žilina.
  • Svadba bola 7. augusta 2010
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
Registrovala sa 27. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 127 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Žilina, okres Žilina.
    Nitra, okres Nitra
 ajojte baby aj my mame obrucky z Kamei a odporucam emoticon je lepsie tam zajst osobne, lebo na nete vyzeraju kazde trochu inak ako v skutocnosti a zase na prstiku sa ti nemusia pacit. a aj co sa tyka ceny sa urcite oplatia emoticon emoticon emoticon my mame svadbu 7.8. a zakusky uz mame zajednane s tym ze pocet a druh staci mesiac pred svadbou upresnit. oznamenia prave riesime ale kedze ide o dovolenkove obdobie tak sme pre istotu tych co pozyvame ku svadobnemu stolu uz v predstihu ustne pozvali. a prave obieham svadobne salony a vyberam satocky emoticon chceli by sme to tak do konca juna dorieist nech si aj trosku uzijeme leto emoticon emoticon emoticon
23. apr 2010 o 19:40  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
    okres Rožňava
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
    okres Rožňava
 Ahojte, Jenny aj my mame termin 28.8. a aj ja sa uz zacinam pozerat po oznamkach a obruckach. zakusky uz mame dohodnute, teda vacsinu, su zajednane, podrobnosti este doladime. obrucky uz mame taktiez vyhliadnute, ani sa nemusia objednavat, takze ich budeme mat v dany den. oznamka - idem zajtra na Vystavu Svadba v KE tak tam chcem nieco pozriet. Rada by som celu pripravu cim skor uzavrela, aby sme potom len spokojne oddychovali emoticon
23. apr 2010 o 20:03  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jenny605
1
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
jenny605
1
    okres Bratislava
 Jej kocky dakujem za rady .. a ktory salon v BA ma najkrajsi vyber oznameni neviete nahodou ? emoticon Musim sa pustit do ich navstev, kedze my si sami nevieme navrhnut emoticon . A aj za ti Kameu som rada, ze ste mi odsuhlasili .. A zakusky poriesim asi v cukrarni Szmek v Karlovke. .teta ich dost chvalila. ..ked mala od niekial vysluzku. ..Nepoznate ich ?? emoticon
23. apr 2010 o 21:33  •  Svadba bude v júni 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
    okres Rožňava
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
    okres Rožňava
 Ahojte, co mate nove augustove nevesticky?
28. apr 2010 o 16:59  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lea231 (36 r.)
1
Registrovala sa 31. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 225 príspevkov a 2 albumy. Má 83 priateľov. Rajka, Maďarsko.
  • Svadba bola 20. augusta 2010
    Na Ciernej Vode, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
lea231 (36 r.)
1
Registrovala sa 31. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 225 príspevkov a 2 albumy. Má 83 priateľov. Rajka, Maďarsko.
 my uz mame hotove obrucky emoticon moja sa musi o cislo zvacsit inac su uzasne .... moc sa nam pacia emoticon najvacsi uspech aj tak povazujem, ze sa nasli na moju "nozku" c.42 topanky bez hladania . nahodou som klikla na bazar a neverila som, ze je tam taky inzerat. nemaju ani vysoky opatok, len do 3cm a su smotanove (ako som potrebovala). doniesla mi ich kocka priamo do prace a sadli ako uliate emoticon) inak finisujeme s menovkami, menu kartami ale oznamka su uz podelene v obalkach.chybaju len popolnocne saty a ide sa na to emoticon) tesim sa aj z bielych holubkov,kt. sme zvolili po obrade... vy ako?
29. apr 2010 o 15:01  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pedrita
Registrovala sa 26. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 61 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pedrita
Registrovala sa 26. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 61 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 lea aj ja som rozmyslala o holuboch. emoticon Len neviem sa prinutit vybavit ich a stale rozmyslam ci ano alebo nie. Mohla by som ta poprosit o kontakt a cenu? Dakujem velmi.
29. apr 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lea231 (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lea231 (36 r.)
1
 pedrita, su zo senca a par bielych holubov stoji aj s dopravou do okolia cca 50EuR. Dovezu Ti ich az na miesto...a kontakt ti poslem cez ip
29. apr 2010 o 16:26  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
    okres Rožňava
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
    okres Rožňava
 Ahojte, ty si ale sikovna lea, my este len zvazujeme ze co s oznamkami a ty ich uz mas aj v obalkach emoticon nam este treba kopec drobnosti, obrucky mame vyhliadnute, este nie su kupene. mame tie zakladne najdolezitejsie veci a ostane sa pomalicky riesi. nejak sa neviem prinutit poriesit vizaz a uces, aj ked viem ze uz by som sa mala poohliadnut po kadernicke a vizazistke. teraz sme sa zamerali trosku na alko a nealko, tak sa vratim spat k tym mojim dorbnostiam emoticon
29. apr 2010 o 17:19  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lea231 (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lea231 (36 r.)
1
 bianca2, preto sme to riesili skor lebo som sa dala na vs a mame posunuty semester. mala som dost casu a aj v praci je mimosezona,takze pohoda. potom som to nechcela riesit, ked sa nakopia skusky. musime este vybrat vinko lebo to si smieme doniest.
30. apr 2010 o 10:35  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shasenka
Registrovala sa 19. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 25 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
shasenka
Registrovala sa 19. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 25 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
 čaute baby ešte 3 mesiace emoticon ako pokračujete a ako sa máte ?
ja som stihla zmeniť sv.šaty emoticon ale tieto už nevymením sú tie pravé..
kostol sme vybavili minulý týždeň, všetko podstatné mám emoticon
predlohy na oznamka dostanem tento týždeň tak som zvedavá na akom sa zhodneme emoticon
prstienky by sa mali začat robiť tento alebo budúci týždeň, ešte že nás vyšli skoro ako zadarmo emoticon
4. máj 2010 o 12:31  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anemi
1
Registrovala sa 14. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 53 príspevkov. Česká republika.
    Sabinov, okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
anemi
1
Registrovala sa 14. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 53 príspevkov. Česká republika.
    Sabinov, okres Sabinov
 Ahoj Baby.
Och ale sa Vas tu nazbieralo emoticon najprv nic nic a potom hup ho ale uz iba 4 mesiace emoticon
Ake mate pocity?Tesite sa ?Ja ani neviem .... Snad to vsetko dopadne podla nasich predstav
4. máj 2010 o 19:36  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cingi
1
Registrovala sa 3. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov, 1 album a 4 inzeráty. Má 9 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
cingi
1
Registrovala sa 3. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov, 1 album a 4 inzeráty. Má 9 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 ja sa strasne tesim emoticon
4. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iva.jurkova
1
Registrovala sa 6. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 272 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
iva.jurkova
1
Registrovala sa 6. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 272 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Prešov.
 Ahojte emoticon aj ja sa veľmi teším a neviem sa dočkať, ale som aj strašne nervózna na druhej strane... my sme najnovšie stihli vymeniť fotografa :/ a ináč ideme riešiť už len oblek a pre mňa popolnočky a kroj na redový... a ešte by sme chceli už dohodnúť definitívne menu, aby sme mali pokoj s týmto... alkohol už máme a nealko budeme nakupovať až niekedy tesne pred svadbou...
5. máj 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
Registrovala sa 4. februára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 51 príspevkov a 2 albumy. Má 46 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
    V Moravskom Lieskovom, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
Registrovala sa 4. februára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 51 príspevkov a 2 albumy. Má 46 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 ahoj babule my sme tiež augustovy 7.8.2010. tešíme sa ale už by som bola radšej keby už bol aspoň august. táto "brušná nervozita" ma začína trošku ubíjať, ale tešíme sa všetci veľmi. emoticon
5. máj 2010 o 12:01  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iva.jurkova
1
fotoportrét
fotoportrét
iva.jurkova
1
 lebo, presne viem o čom hovoríš :/
5. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shasenka
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
shasenka
    okres Bratislava
 mne to došlo až keď sme odchádzali z kostola emoticon , taký čudný pociť, že čoo emoticon fakt sa idem vydávať emoticon
5. máj 2010 o 12:40  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iva.jurkova
1
fotoportrét
fotoportrét
iva.jurkova
1
 mne to na chvilu dojde vzdy ked nieco vybavim... a najhorsie to bolo s oznameniami... ked som si tam precitala nase mena tak mi zovrelo zaludok... fuuuu hrozny pocit a sucasne uuuuzasny emoticon
5. máj 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
 mne ked sa na úrade pýtala že aké priezvisko budeme mať po svadbe, a Tomo povedal svoje a ja že čo? ako vieš že si nenechám svoje? a začali sme sa rehotať a úradníčka na nás pozerala ako puk. vtedy mi došlo že už nebudem mamina a tatova ale Tomova emoticon
5. máj 2010 o 12:55  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
monicska
1
    Nitra, okres Nitra
 to lebo5: uz ste boli aj na urade? som si myslela ze je skoro tam ist vybavovat papiere ale asi si z vas zoberieme priklad emoticon

jaj ja sa hrozne tesim a nervozita zatial u mna nie je. skor ked vidim ako je vonku skaredo, tak dufam ze nam pocasie vyjde (7.8.) a bude krasne slnecno emoticon aj ked to prajem vsetkym nevestickam emoticon

este vam baby nieco chyba alebo uz mate takmer vsetko zajednane?
5. máj 2010 o 16:57  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lebo5 (36 r.)
1
 no boli sme na urade asi ešte v marci lebo aj ked pozerala na nás dosť čudne ale radšej prvý a určili sme si čas ako by tam už niekto bol a my sa musíme prispôsobiť. chýba mi ešte nejaká pompadurka, len mi je luto dať za ňu nejakých 15 eur cez net tak radšej pohľadám niečo lacnejšie, a balerínky k svadobným na tancovanie. a stým počasím neviem lebo pri mojom šťastí aj nasneží emoticon emoticon emoticon (dúfam že ozaj nie !?!)
5. máj 2010 o 17:13  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iva.jurkova
1
fotoportrét
fotoportrét
iva.jurkova
1
 aj my sme boli na úrade skoro.. ešte pred tým ako sme boli vôbec v kostole... sme chceli mať úradovačky za sebou čo najrýchlejšie, sa mi zdá ešte niekedy vo februári....

lebo: 15 € za pompadurku je normal cena, mne ju núkali v salóne za toľko... premýšľam uvažujem nad ňou, lebo mi ponúkla takú vyšívanú kabelečku malú bielu k šatám priamo tak si asi vezmem len túú emoticon
5. máj 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
    okres Rožňava
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
    okres Rožňava
 Ahojte, aj my sme urady riesili uz v marci a dotiahli v aprili, pretoze mame obrad vonku tak to u nas v regione nebolo az take jednoduche, nie su este zvyknuti, ale dotiahlis me to v aprili. dnes sme sa konecne rozhodli rpe fotografa, tak som rada a pomaly skupujeme alkohol na svadbu emoticon v marci ked ma priatel poziadal o ruku som bola vo faze nadsenia, aj april, teraz maj to uz beriem skor praktickejsie, troksu svadba ustupila do uzadia kedze su aj ine ako napr.pracovne povinnosti emoticon tj uz nie som svadbou az taka posadnuta haha, skor by som povedala ze nastala taka uvolnujuca faza. v akzodm priapde sa velmi tesim a do augusta mam pocit ze je este daleko.
5. máj 2010 o 22:09  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
    okres Rožňava
fotoportrét
fotoportrét
bianca2
    okres Rožňava
 ospravedlnujem sa za preklepy
5. máj 2010 o 22:10  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iva.jurkova
1
fotoportrét
fotoportrét
iva.jurkova
1
 tomsiiiim emoticon ináč, som ti chcela povedať, že včera som volala s pani, ktorá mi bude robiť výzdobu, že či náhodou na mňa nezabudla... a ona mi hovorí, že 5.6. tam budeme robiť výzdobu tak ja vám zavolám aby ste sa prišli pozrieť emoticon takže budem na výzdobe Tvojej svadby :D presne tá pani bude robiť čo mne, len hovorila, že ty si komunikovala s kolegyňou takže asi nevieš jej meno, ale že to bude Ivetka Priščáková emoticon teším sa emoticon
6. máj 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iva.jurkova
1
fotoportrét
fotoportrét
iva.jurkova
1
 kurnik, to nie tu som chcela písať :D
6. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš