August 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojky . Chysta niekto svadbu v takomto roku a mesiaci ????? :-)
Odpovedať
No mas co robit, lebo urcite sluzby ako DJ, kamera a fotograf sa zajednavaju aj rok dopredu.:-) Ak budes potrebovat nejake rady, sme tu:-)
Odpovedať
kohuticek tak ak mas nejakedo dobreho dj a kameramana volneho budem ti povdacnaaaa:-)))
Odpovedať
Ahoj, neviem ci sa oplati ti niekoho odporucat z tychto sluzieb, nakolko budete mat svadbu v DK a ja mam aky taky prehlad o tychto veciach od TN po Ba...:-)Ak samozrejme budes niekoho chcet odporucit v IP ti mozem napisat nejaky moje tipy, ktore som som na tejto stranke ziskala , kludne mi napis:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ajojte baby..:) ja sa do toho chystam 7.8 :) tiez uz sala chytena saty vybrate...ale mala chybicka...ty uzasny pani na urade nemaju zaujem o nahlasenie svadby..ze az v maji..dokonca sa teta vyjadrila ze nevie ci budu otvoreny..koki tym ludom tam snad sibe...clovek nema sancu chytit dobru salu 4 mesiace dopredu...mate aj vy takyto problem??ci to len moj krasny ruzinov je taky uzasny? :) inac vsetko naj do svadby...:)
Odpovedať
tak to je sila...:-( nevedela som ze to moze takto fungovat...
Odpovedať
ahoj Adiika ...mame spolocny termin svadby.....:-) vela stastia vo vybavovani Kohuticek: napis do IP ja to obkukam....dakujem
Odpovedať
ahojte, ja sa tiez pripajam... svadbu sme si naplanovali na 28.8.10. sme este len v zaciatkoch, tak ani neviem, s cim skor zacat... zaciatkom leta budem z toho asi uz na infakrt.... :-) ale aj tak sa moooc tesim... prajem vsetkym, aby to dobre dopadlo... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tak dnes sme uz potvrdili fotografa, mame uz aj DJ, miestnost, teraz vybavujeme urad a uz len kameraman a potom tie dalsie drobnosti...uz by sa asi zislo popozerat aj saty, co? :-) ... inak nemate nejaky dobry typ na snubne prstene? Kupujete cez net, alebo chodite po predajnach?
Odpovedať
ahojte baby, tak na 14.8.2010 je nas tu naozaj malicko, ale nevadi. my sme sa rozhodli pre tento termin,lebo necakane ma moja laska poziadala o ruku 15.8.2009, no a kedze som vzdy vravela, ze svadba musi byt do roka a do dna, tak sme to tak i naplanovali :-D zacali sme s nejakym prieskumom trhu uz pred vianocami a cez vianoce sa nam podarilo vsetko krasne vyriesit. mame kostol, matriku, salu, foto, video, DJ, starejší, koláče, nejake naflaskovanie vinka s nasimi etiketami. no a na tie pekne veci ako saty, prstienky, topanky, kvety... to sa zacinam pekne rozhliadat uz teraz, najviac sa vsak tesim na svadobný veltrh...
Odpovedať
Tak to sa na tom veltrhu stretneme asi vsetci 8-) .. .. Inak myslite,ze to je moc zly napad brat tam fesiho , ked si chcem skusat saty. .??
Odpovedať
Jenny605 neviem ale asi by som ho sebou nebrala ale to je na tebe :-) Napisem to takto saty ktore mala moja sestra na svojej svadbe videl asi ten jej manzel a po 4 rokoch bolo po manzelstve verim na niektore poveri a tato patri k nim!Podla ma buduci manzel v svadobnych satach ta ma vidiet v osudny den nie kedykolvek...... to uz potom niesu svadobne saty ale spolocenske :-D
Odpovedať
chrrenka: kto je inak ten starejsi? ...nejako nemam ani sajn ake su vlastne zvyky a kto vlastne je ten starejsi :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
cafce...aj my mame termin na august, konkretne 14.8.2010...mame zatial iba salu a foto s kamerou...nie je trosku skoro na vsetky tie pripravy, ktore uz poniektore z vas, zda sa, maju davno za sebou?dufam ze to vsetko budeme stihat...trochu ste ma privideli do stresu...my nie sme este ani zasnubeny:)cakame na velku noc
Odpovedať
Jennka:Nechcem ta strasit neviem odkial si ale je to rozne napr SB uz ma terminy vycerpane minimalne do augusta urcite.To ze nemas este zasnuby to nic neznamena ale ked sa chcete brat toho roku tak mas najvyssi cas.Najhorsie je to v akom prostredi chces mat svadbu myslim tym restauracne zariadenia.... Tie maju vacsinou obsadene :-S Takze mala by si sa poinformovat.
Odpovedať
anemi priestory mame, len do toho kostola sa nam akosi nedari dostat...ale ked vidim co tu pisete vy...
Odpovedať
ahoj pedaska sa pridavam :-) som z NR aj ked momentalne zijem v ZA :-) termin mame zatial vybraty 07.08.2010 a zistujem ze som asi zatial jedina aj ked to tak nevyzera. zatial sa s priatelom rozhodujeme medzi ZA a NR kedze nevieme sa rozhodnut. potrebujeme salu pre cca 45-50 ludi spojenu s ubytovanim asi pre 20 ludi, tak hladame. :-| Viete namniekto poradit aj V za aj v NR? :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monicska, ja som z okolia Nitri a svadbu mame v penzione Salas Cabaj, chceli sme to tam aj kvoli tomu, ze sa tam da aj ubytovat (krasny svadobny apartman :-) ). Termin mame 28.8. uz mame zajednanu tu salu, kameramana, fotografa, zajtra mam stretnutie s DJ-om. Kupene mame pierka, zenichove svadobne topanky, bizu, celenku, v sobotu sa chystam kupit svadobne satky :-) a na Valentina som nam vymyslela super program - chystame sa na svadobny veltrh :-D len to bude po bratrancovej svadbe, tak dufam, ze to zvladneme. za fararom sme este neboli, kedze u nas nie je taky velky naval vydaja a zenby chtivych
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, takze na toho 28.8. mame uz aj kolaciky :) juchu! a niekedy koncom februara by sme isli za fararom, sme z malej dedinky takze to dufam nebude nejaky problem... inak satocky kedy idete skusaaat? x-) poziciavate ci kupujete? ja rozmyslam ze by som uz aj sla do nejakeho salonu nakuknut :-) aspon aky strih mi sedi a tak... predstavu uz mam, lenze inak satky vyzeraju na modelke a inak na mne- nemodelke :-D tak uvidime...
Odpovedať
ahojte aj my budeme mat 28.augusta... kde sa to bude konat paris???? matulinka - ty si ale rýchla... to aby som tiez uz zacala podnikat nejake kroky.... pa zatial
Odpovedať
monicska ahojko, ja budem mať svadbu v reštaurácii Agrorestaurant v Agroinštitúte. Je to vlastne aj hotel a majú tam dosť priaznivé ceny na ubytovanie. A menu od 20 EUR, takže? :-) Skús pozrieť na internete :-N ináč, čo všetko máš už vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) my máme svadbu 14.8.2010 :) máme už sálu, živú hudbu, fotografa a kameramana a termín v kostole... boli sme teraz na výstave svadba v košiciach ale nič moc sa mi to nezdalo :) v podstate už máme vybraté aj obrúčky podľa našich predstáv a aj alkohol máme nakúpený :) chceli sme všetky tie veci postíhať čím skôr aby sme sa teraz mohli zaoberať prkotinami :) idem riešiť výzdobu s firmou, ktorá mi ju bude robiť a oznámenia a poháre zháňať... a samozrejme oblečenie... menu až keď budú hostia istí :)
Odpovedať
ja idem v sobotu skúšat šaty, dostali novú kolekciu ak sa do nejakých zalúbim tak ich hneď zarezervujem.. ak nie tak pôjdem do ďalšieho salónu.. :-) nejaký ten alkohol pomaličky kupujeme aby to nebolo naraz tolko paňazí.. a taak pomaličky sa plazím :-D a kupujem a vybavujem.. sála , kameraman, dj, fotografka to mám a prstienky nám bude robiť rodinná známa.. kostol .. až tak 3 mes pred svadbou nám povadal farár baby čo vy ako sa máte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej baby tak vam dakujem za povzbudive slova :-) ja ze som sama co uz aj do salonu na satky sa chysta ;-) :-) tak rozmyslam ze pojdem tento alebo buduci tyzden x-) mam z toho trosku obavy lebo mam velkost 40/42 :-S tak som zvedava ci nakoniec nepojdem v kostyme :-D :-D no a ten kostol- tiez si myslim ze mame este cas, staci 3 mesiace pred svadbou...
Odpovedať
ahojte, no tak my sme konečne včera na 100 % rezervovali hudbu, keďže sme ju museli presuvať z minuleho roka a nemali sme upresneny termin tento rok. šaty idem skušať na týždeň ale ešte sa musim objednať:)) vtedy sa chystame aj za fararom, tak dúfam, že vyjde všetko tak ako chceme. na alkohol sa tiež chystáme teraz niekedy
Odpovedať
jeee baby už mám šaty , keď som ich uvidela v salóne, to bolo ako by ma volali :-D normálne láska na prvý pohlad.. :-)
Odpovedať
shasenka a ake mas saty, z ktoreho salonu? pozeram, ze si z BA ako ja :)
Odpovedať
paris78 - bola som v SC noo šaty som si tam nevybrala a mali aj dooosť vysoké sumy.. tak som išla na rady kamošky do NR.. tak som si vybrala hneď ako som ich videla.. biele a spodok - volánové :-) mali o dosť menšie sumy.. v ba som nepozerala žiadne,ale ak by som si nevybrala určite by som skúsila ísť do el
Odpovedať
ahojte baby, ako pokračujete v prípravách, čo už všetko máte ? :)
Odpovedať
ahojte ak mozem tak sa rada pridam k vam:-) s priatelom planujeme svadbu 28.8.. teda ak vsetko vyjde podla predstav abudu financie:-).. cize take ozajstne pripravy zacneme az v polovicke aprila:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my máme už aj výzdobu poriešenú :o) aj šatičky mám rezerveee a topánočky si idem vyskúšať do maggie v košiciach... sa teším :o) dúfam, že mi sadnú :o) v podstate nám chýbajú už len oznámenia a obrúčky... a obrúčky si ideme vybaviť dnes... oznamká niekedy budúci týždeň... a vám ako pokračujú prípravičky? pochváľte sa :o)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?