August 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojky . Chysta niekto svadbu v takomto roku a mesiaci ????? :-)
Odpovedať
jenny ja verim ze bude dobre pocasie, aj obrad mame vonku tak to jednoducho musi vyjst :)
Odpovedať
no jo. . tak sa spoliehajme. snad to vide . ..aspon 28.8. . :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte 14.8. :-) objednávam si polojasno, ale viac jasno ako mráčiky a teplotu 24-26 stupňov :-) bezvetrie :-) alebo len slabý južný vetrík :-) dnes v noci som nemohla zaspať... som mala strašidelné myšlienky ohľadom svadby, že sa nestihne všetko ako sa má... jááj, už nech je piatok pred :-) ako riešite doobedňajšie chystanie sa s fotografom a kameramanom?
Odpovedať
My mame tiez svadbu 28.8. :) a fotenie riesime tak, ze keby prsalo, tak sa ideme fotit do kastiela v Mierovom. Vraj je tam krasne. Ale aj tak dufam, ze bude pekne pocko a nebudeme musiet ist tak daleko :)
Odpovedať
No, mozno aj ja preverim kastiel Betliar, tam sa zvyknu fotit, len sa za to plati. Ked bude pekne pocasie planujeme foto exterier kastiela Betliar - parky tak uz v krajnom pripade vo vnutri aj ked nie sme velmi na kastiele skor chceme pekne foto z prirody. ale na obrad urcite nam musi vyjst pekne pocasie :-D verime :-D ja som sa pytala fotografa, 2 hodky okolo obeda stacia na foto v exterieri, a od kameramana som zas videla 2 dvd, dost mi to pomohlo a zistila osm ze je to super kameraman, som nadsena :) vlasy si dam robit pri kadernicke, mozno pride ku mne domov, zatial neviem, a make-up pokial bude u mna doma tak nieco nafotia, natocia. ale obleciem sa urcite sama, nie som velmi na take polonahe fotky :-D takze len take tie finalne upravy.
Odpovedať
ahojte dievčatá, my máme svadbu 21. a najnovšie riešime kde sa budeme fotiť ked bude pršať. v okolí popradu nie je veľa interiérov, kde by sa to dalo. neporadili by ste mi niekto? dnes sme boli akurát zajednávať kvetinovú výzdobu a svadobnú kytičku a pierko. dúfam, že mi ju urobia podľa mojich predstáv:))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby aj my mame svadbu 14. augusta inač bianca aj my mame na Hradku svadbu aj sobas. chcela by som sa spytat ako ste dojednaní a časníkmi budete im nieco priplácat?
Odpovedať
Ahojte, Monika poslala som ti IP. super, ze si sa ozvala :-) tak verim ze nam obom vyjde pocasie na sobas vonku.
Odpovedať
babenky, tak august mame tu.. . 8-) .. ako to vyzera u vas ?? chcem sa poradit .. .Aku volite kyticu , z akych kvetov a v akej farbem bielej ci vo farbe vyzdoby ?? Diki. .. a krasne predsvadobne dni prajem. . :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jenny605: ja som si bola tento týžden zajednať kyticu - mám čisto kaly, kombinácia bielych a oranžových, takže je vo výzdobe (tvar mám aj v albume)
Odpovedať
ajojte :-D tak uz ja mam objednanu kyticku. bude z ruzi jemne oranzovoruzovych taaky krasny odtien v kommbinacii s mini orchideami alebo velkymi freziami, co mi povedala kvetinarka ze vyzeraju takmer rovnako, ze uvidi co zozenie a da mi vediet. kedze budem mat tie orchideie (frezie) vo vlaskoch tak musia byt aj v kyticke :-) inak kyticku nemusis ladit podla vyzdoby ale skor typu nevesty farieb licenia atd .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, monika mas rovnaky termin ako ja :) tesim sa, lebo na 14.8. je nas nejako malo :) ja mam zatial plan svadobneho dna o 8:00 kadernik, o 9:00 vizazistka o 10:00 budem doma sa obliekat, potom pride drahy pre mna, pojdeme sa fotit niekam (este neviem kam, dnes by som mala mat stretnutie s fotografom, tam sa dohodneme), to bude trvat tak dve hodky, o 13:00 cca ma dovezie drahy domov a pojde on k nim domov odpytat sa od mamy, aj na cintorin (lebo jeho otec uz nezije) a pridu k nam... tipujem tak o tristvrte na dve... u nas sa budeme spolu odpytavat od rodicov, aby nam dali pozehnanie a o tristvrte na tri by sme chceli vyrazit uz do Presova na obrad, ktory mame o 15:30, ale mame byt v kostole uz 15 minut pred obradom... chcela som sa opytat, kedy a kto vam bude zdobit auta?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ajoj iva :-) nase auticko pojde svokrik umyt a spolu s monim drahym ho ozdobia mame iba jednoduchu vyzdobu, takze to budu mat rychlo hotove :-) inak nas harmonogram je o 7 kadernicka a vizazistka a potom domov obliect sa, o 11 pride k nam milacik s rodicmi a so sestrickou a svagrikom, budeme mat male posedenie kvazi vypytanie a okolo 11,45 odchod na fotenie o 14,30 sa cela rodinka stretneme pred PKO kde bude hostina a vacsia cast hosti je ubytovana, tu sa daju vsetkym pierka a spolocne vsetci pojdeme do kostola je to cca 10 minut odtial a o 15,00 mame obrad. potom gratulacie a cca 16,30 zacina hostina :-D :-D :-D a velka zurka :-D :-D :-D
Odpovedať
nema niekto nahodou svadbu 28.8.2010 v kostole Najsvatejsej trojice v Bratislave?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj žienky, ta bolo super a všetko prebiehalo tak ako by sa to ani mna netýkalo. bolo síce všetko zasa na nás ale išlo to hladko, ani nám nepršalo len trošičku 2x mrholilo ,bolo super pod mrakom, vôbec nebolo horko (iba po polievke), strava super, akurát že som sa hned pri nastupovaní do aute troška zašpinila vzadu na šatách ale to nebolo moc vidno iba ked som to niekomu ukázala, a už doma sa mi začal trochu rozpadávať účes, ale mám ťažké vlasy tak som s tým aj rátala, ale som si ho upravila a bolo OK,a foto dodáme (už sme ic aj včera pozerali - fotila nás švagrinká a tej to išlo lepšie ako profíčke).a spať som išla o piatej takže bolo fakt super . a mááááme to za sebou . prajem vám veľa šťastíčka nech sa vám darí aspon tak ako nám
Odpovedať
parada lebo5, blahozelam!!! mna to este len caka 28.8. a uz sa to krati a ked vidim este zoznam drobnosti co treba urobit tak sa snazim ostat kludna...v sobotu mam skusku ucesu, v pondelok siat tak dufam ze vsetko dobre dopadne, a potom uz budem fakt kludna. stihlala si v pohode caosvy harmonogram - vlasy, make-up, fotenie, odobierka, obrad alebo ako si ho mala urobeny?
Odpovedať
ajojte baby tak uz to mame za sebou a jednoducho to bol najuzasnejsi den v nasom zivote a kedykolvek by som si ho zase zopakovala :-D :-D :-D uplne bez stresov, vsetko sme stihali :-D super uvolnene fotenie, nadherny obrad a uplne naj naj hostina a zabava s ludmi ktorymi mame radi :-D baby vsekym vam v dobrom zavidim co to mate pred sebou :-) a pamatajte co nemate, tak nech vas netrapi aj tak to bude najkrajsi den vo vasom zivote :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby,nas to caka na buduci piatok 20.8.,ale vobec nam to nedochadza. stresy zatial ziadne,tesim sa na fotenie ale snad pocasie vyjde lebo obrad mame vonku. vsetkym vam blahozelam co to uz mate za sebou. vela lasky!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mňa čaká najkrajší deň v živote teraz v sobotu :-) už sa obaja veľmi tešíme a vôbec nestresujem zatiaľ :-) dúfam, že mi to takto aj ostane :-) zajtra idem na nechtíky aj po kroj si :-) a večer na skúšku účesu a stretnutie s kameramanom pre dohodnutie harmonogramu :-) ešte mi dnes treba spraviť výzdobu na auto a vo štvrtok sme si naplánovali pierkoviny/spoločná rozlúčka so slobodou :-) tiež si idem pre šaty vtedy a v piatok už len lietačky do sály s koláčmi, vodami a po rodine... jaaaaj, už sa tak teším :-) držte nám palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
už mám fotky... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lebo5, gratulujem k svadbicke!
Odpovedať
lebo5 blahozelam!!! my sme dnes boli nakupit vsteky ingrediencie do kolacov, a je toho veru dost uf kolace pre 105 hosti. a kupili sme aj krabicky na vysluzky, papier na menovky a dalsie drobnosti, tak odskrtavam zo zoznamu a tesim sa :)
Odpovedať
baby urcite vam to vsetkym vyjde super podla vasich predstav ;-) a potom hor sa na svadobnu cestu :-D kam sa chystate pre trosku inspiracii :-D my zatial silne uvazujeme nad Dominikanskou republikou, ale aj dalsie tipy potesia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme do turecka-side na 11dni v sept. (robim v ck,tak vyuzivam zamestnanecke benefity) a v zime by sme chceli ist na lod-zapadny karibik(to uz ale s partou znamych). :-o moc sa tesiiime
Odpovedať
lea ta lod ma celkom zaujala nemmohla by si mi prosim ta poslat cez IP viac info o co ide :-D dakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my ideme na lod - juzny karibik a potom na Miami, jupiiii
Odpovedať
lea na loď sa chystáte v akom mesiacoch? btw, počko na budúci týždeň vybavuješ? ;-) ja robím čo môžem :-D
Odpovedať
cingi a v akom termine idete na tu lod? :-D
Odpovedať
Ahojte baby, no ja som taka nahnevana, mozete mi niektora poradit? volala som do hotela kde bude svadba, v marci nas informovali ze oni platia obsluhu len do polnoci a potom ich mame zaplatit my, dohoda je 0.40 eur/pocet hosti. tak sme ratali mame cca 100 hosti, tak to bude stat 40 eur a traja casnici si to rozdelia...pohoda nie. a dnes volam do hotela a jeho veduca mi povie ze to na hlavu personalu a este teda krat pocet perosnalu a ze sa tam rataju aj kuchari, pretoze oni kucharov a casnikov platia len do 22:00!!! no je toto normalne??? ved to potom namiesto planovanych 40 eur bude stat pre 105 ludi 294 eur. tomu sa povie dobry skrt v rozpocte. idem tam zajtra a maju po chlebe. hotel sme si vybrali na zaklade ich kalkulacie a teraz to menia. samozrejme nam to nedali na papier co sa tyka perosnalu lebo tych 40 eur na hlavu sa ma zaplatit casnikovi na ruku ze to je jeho nadcas, dobra suma nie? kolko prosim vas platite za personal? a platite vobec za personal? ved my platime menu takisto. a neviem kedy mi to chceli povedat ved toto mi napisala jedna baba z tadrialto z chatu a na zaklade toho som volala do hotela...no nemam slov.
Odpovedať
Profilova fotka
bianca2,to je veru sila. My platime 6eur/hod. na jedneho a budu tam dvaja. Platia sa az od polnoci. Mame to aj v pisomnej zmluve. Je pravda,ze cena jedla vyjde myslim dost. Baby,co sa tej lode tyka,tak kolegyna bola cez norwegian spolocnost po karibiku a chce ist zase. Typ lode bol free style-mohli ste mat oblecene co len chcete a nie naskrobene saty a smokingy 8-) na 8 dni ich to vyslo s all incl. ,s letenkou z Viedne do Miami, tam nalodenie ...1200Eur/os. dostala som aj odporucania na aida cruises. zaplatene este nemame nic... je nas asi 8 ci by chceli ist.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?