August 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojky . Chysta niekto svadbu v takomto roku a mesiaci ????? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz len 67 dni :) my uz mame vsetkych pozvanych, doladujeme len detaily a upresnujeme casovopriestorovy plan :)
Odpovedať
tak my uz sme kupili obrucky vcera, super obchod aj sme si ich hned vzali, nic nebolo treba objednavat. partnerovu sme stihli v ten den aj vymenit kedze sa nam zdalo akoby bola jemne poskrabana na dennom svetle. a uz mame aj oznamenia vyhlaidnute v dobrej cene. tlac bude rychla do tyzdna ale este s tym asi pockame a dame tlacit neskor. vacsian ludi uz je pozvana, z partnerovej strany apr vypadli tak ideme dopozvat zvysnych.
Odpovedať
Profilova fotka
nám asi tiež pár ľudí vypadne. tak neviem čo spravíme :-(
Odpovedať
tak my mame este doplnujuci zoznam a ked niekto vypadne z hlavneho zoznamu tak pozveme dalsich, partnerovi viaceri vypadli, nasa strana az na jednu kamaratku je cela potvrdena, som milo prekvapena, z partnerovej strany su tam rozne udalosti ktore im brania prist tak pozyvame dalsich
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nás to je podobne. že z partnerovej strany sú nejaké udalosti, ktoré im, pre mňa z nepochopiteľných dôvodov, bránia prísť... ale budiš... zatiaľ nemáme záložný zoznam. uvidíme, keď pobeháme celú rodinu, koľkí z nich majú "dôvody" a potom budeme riešiť dodatočných hostí. chceme sa zmestiť do 80 ľudí. ale z mojej rodiny všetci vedia, že sa berieme a veľmi sa tešia na svadbu...
Odpovedať
Profilova fotka
a práve som si objednala materiály na menovky a na výzdobu na auto, ktoré si budem robiť sama :) a pierka nakoniec ani nebudeme mať, sme sa zhodli s mamkou, že to je zbytočnosť, že veľa hostí budú mať drahé nové šaty a prepichovať ich špendlíkom nie je práve dobrý nápad :) veď vieme, že patria k nám. Pierka budú mať len rodičia svedkovia a starosta. a možno by som chcela také malé kytičky pre družičky. ale neviem či nás to nevyjde veľa. tak to doriešim keď pôjdeme objednať kytičku.
Odpovedať
ahojte, my mame svadbu 7.8. mame uz vela veci ale tie posledne doladovacky si nechavam na jul, kedze robim v skole a vtedy budu prazdniny. kedze som v tretom mesiaci tak napriklad take popolnocne saty budem riesit hadam dva tyzdne pred svadbou, kedze teraz mi to pride zbytocne. jedny krasne som mala na sebe a zapla som ich na doraz... tak uvidim ako sa telo zmeni :-) svadobne saty mam na snurovacku, takze ta by sa mala dat povolit :-) . a tiez hlavne dufam ze nebudem velmi stresovat, kedze na to som odbornicka..
Odpovedať
Ahojte, ja asi objednam oznamenia a menovky v jednej tlaciarni v RV, nasla som pekne zlate za rozumnu cenu - oznamenia za 0.2 eur/ks, pozvanie k stolu 0.07 eur/ks a menovky 0.14 eur/ks. najprv som zvazovala samovyrobu menoviek ale pri tej cene sa mi uz ani nechce s tym zapodievat. pierka budeme mat od agentury co nam robi aj vyzdobu v polovicnej cene co bezne je dostupna na nete, u nas sa pierka davaju len muzom, tak uz ani tu nezvazujem povodony zamer - samovyrobu. ikebanu na auto sme nakoniec vyriesili ako 2 v 1 - tj ikebana bude najprv na aute a potom ju prenesu na svadobny stol, takze nemusim riesit ani to. som rada lebo aj tak bude dost veci v piatok a sobotu ked bude svadba co bude treba urobit.
Odpovedať
uz mate dohodnute vlasy a make-up? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vlasy mam dohodnutu skusku na zaciatok augusta, ale presuniem to aspon tyzden skor... keby trebalo zhanat este nejake ozdobky do vlaskov... a make-up este nie. mala som mat kadernicku a vizazistku v jednom, ale vykaslala sa trosku na mna :( tak musim este pozhanat niekoho kto ma nalici :)
Odpovedať
ja som si uz vybrala kadernicku, robila mi melir a zehlenie vlasov kedze uces chcem pomerne jednoduchy bud rozpustene alebo polorozpustene vlasy ale asi zvlnene vlasy. ale este sa k nej chystam neviem ci 2 tyzdne pred svadbou nie je neskoro na vyskusanie ucesu a potom svadba naostro lebo neviem ci vsetko bude ok a pacit sa mi ked to vyskusam len 2 tyzdne pred svadbou. make-up bola som na jednej skuske, este ma caka dalsia - doplnujuca :)
Odpovedať
ja mam dohodnutu kadernicku, ku ktorej chodim roky a som spokojna, a vedla nej je kozmetika a aj manikerka takze som sa rozhodla ze sa nebudem premavat po meste a cele to absolvujem v tej jednej budove. len kozmeticka vzdy ked k nej pridem tak okolo piatej tak uz tam nieje, co je pochopitelne lebo ma male dieta. tak to bude dalsi krok na letne prazdniny. kadernicka mi chce dat pricesok, co ja odmietam lebo tiez chcem jednoduchy uces a ja som este ani umele nechty na sebe nemala nieto este vlasy :-) na skusku mam prist tyzden pred svadbou a kozmetiku chcem absolvovat aspon dva krat do vtedy obocie cistenie pleti a tak... tak to sa pribezne dohodnem
Odpovedať
Článok sa načítava...
ajojte mne bude uces robit kadernicka ku ktorej roky chodim a spolu s nou v salone je aj sikovna kozmeticka a vizazistka - obe zlate mlade baby, tak som zvedava co mi vykuzlia :-D a na skusku idem buduci vikendik. tak sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, o mna sa postaraju muzi ...kadernik je kreativny a ma 23rokov a vizazista 31. k tomu kadernikovi chodim uz 2roky a vizazistu som na doporucenie skusila,ked ma licil sestre na svadbu tento jun. takze toto mam naisto dohodnute. skusku priamo na svadbu mam este pred sebou. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna bude česať baba, ktorá ma nikdy nečesala :-) dúfam, že budem spokojná, ale odporúčania ma dobré... ja nemám kaderníčku, ktorá ma češe roky... ja mám vlasy samorastky :-D sem tam idem dať prestrihnúť, síce stále do toho istého kaderníctva, ale vždy ma češe iná... ale tak som rada, že ma bude česať práve tá, čo bude, lebo je zo susednej dediny takže nebudem mať problém k nej dôjsť v deň svadby (alebo ona ku mne - podľa náročnosti účesu)... a s líčením ešte stále neviem ako :-/ ale času dosť, poriešim... budúci týždeň chcem ísť s drahým dohodnúť menu a vybrať si kroj na redový a odniesť do kostola všetky papiere a doklady a údaje o svedkoch... a v sobotu som chcela ísť do Poľska, ale maminu ako na potvoru začala bolieť noha, tak je teraz vypísaná... :-( fuuu, dúfam, že to nebude nič vážne v jej prípade :-( a najlepší gól dala včera kámoška, keď mi oznámila, že do mesiaca by vedľa nášho domu mali začať stavať bytovku... nemám slov... ako to bude vyzerať... my konečne dokončíme fasádu, aby nám ju mohli zadrbkať, keď budú kopať základy... vyhlásila som, že rušíme svadbu :-(
Odpovedať
chudatko moje ale mozno vsetko dobrew dopadne a je to iba plany poplach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pevne v to verim :) drzte palce nech to dobre dopadne :) vam ide zatial vsetko podla planov? my sme cely tyzden behali po rodine a pozyvame o sto tristo :) celkom sranda ale unavne to je... ale paci sa mi, ze sa vsetci tesia s nami :)
Odpovedať
ajojte takze konecne je cela nasa rodinka popozyvana a este sme cez vikendik stihli pohare i topanocky pre draheho kupit takze parada :-) :-) ano je to prijemne ako sa vsetci tesia s nami :-D baby aj vy tak chodite stale obrucky obdivovat. ja ich pre istotu kazdy den skontrolujem :-D jaj uz sa tak tesim :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja obrucku skusam tak raz do tyzdna :) vcera sme objednali tortu a zakusky, detaily ohladne hostiny, sli sme aj do Trnavy na vylet kvoli fotografovi... dohodnuty zaciatok aj priblizne miesta, nasla som v pozicovni popolnocne saty aj na moju vysku :), na zaver sme este boli pofotit nejake napady ako to vyznie na fotkach.....
Odpovedať
ahojte, ja som dnes kupila popolnocne saty a objednali sme svadobne oznamenia. Obrucky sme kupili minuly tyzden a odvtedy sme ich uz parkrat vyskusali :-D popolnocne saty budem mat tiez v maslovej farbe ako svadobne, ale popolnocky budu len po kolena, padli mi do oka tak sme ich kupili, sedia super, to je hlavne :-) zajtra idem asi obvolat autobus pre hosti, som zvedava co to bude stat. neviem sa rozhodnut pre bizuteriu k svadobnym satam, mne striebro nepasuje, len zlato a svadobne saty su vysite nie perlickmi ale takymi sklenenymi ozdobkami.
Odpovedať
čaute baby, ja sa vydavam 28.8. už chodime pomaly volať rodinu na svadbu... chcela som sa spýtať či si niektorá z vás dá aj umele riasy.. mne sa to velmi pači ale bojim sa to vyskušat prvy krat až na svadbu...
Odpovedať
tak my sme dnes prezistili autobus, vyjde nas to okolo 80-100 eur komplet cena, myslim ze moze byt, odvoz aj dovoz rano svadobcanov cca 40 km vzdialenost od domu do miesta hostiny a spat tak isto, je to eurobus, maju clekom ok ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
manikamartin- ja budem mat umele riasy, mam ich odskusane. ved vyskusa aj ty, este mas kopec casu- uvidis ako sa budes citit.
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj ja nad tym uvazujem :)) musim este odskusat....
Odpovedať
caute baby umele riasy vyzeraju super, ale mne vizazistka po sobotnajsej skuske povedala ze mne netreba lebo mam pekne mihalnice :-D ale urcite je treba ist predtym na skusku ak to nenosievate :-) inak uz mam aj skusku ucesu za sebou a spokojnost :-D
Odpovedať
Ahojte vsetky. kolko nas je na magicky datum 28.8.2010. podla fotografov asi veeeeeeela. ma mame svadbu v trnave. zijem v zahranici, snubenec na slovensku. svadba bude v trnave a doma som bola naposledy vo februari. saty som si zapozicala cez email u nicole nitra a snubenec tam vybehol po oblek sam, topanky som si kupila pri nahodnych nakupoch, kvety som vybavila a potvrdila cez internet u kamosky, potrebovala len pribliznu fotku, pierka som si urobila sama z drevennych srdiecoch na koliku nadhernej stuhy a perlovych goralok s organzovou smotanovou ruzou, restauraciu cez email v trnave dream, fotografku cez telefon z trnavy, limuzinu cez e mail z trnavy, prstienky budem mat z nemecka, objednane boli asi pred tyzdnom, kostol si vyzdobim sama, auto si vyzdobim sama, oznamenia bude robit kamarat, vcera dostal navrhy, kazdy sme na fotkach sam a on nas dokaze hodit na oznamko spolu, kadernikov je dost objednana som cez telefon, kozmeticiek takisto staci ak pridem o 13tej pred obradom, zabudla som este na nieco? jaaaaaj pozyvame 20 hosti, dj nam urobi diskoteku a pustime si baloniky stastia ktore boli asi objednane asi ako prve. to bude ale prekvapenie pre hosti. hlavne dakujem svojmu snubencovi za neskutocnu podporu. jaaaaj sa tesime :-D bude to nas den nase sny, budeme mat to co sa nam paci, pozyvame koho chceme my tych ludi, koho povazujeme za dolezitych, vsetko vybavujeme sami a platime sami.... preto baby prosim nestresujte, da sa vybavit vsetko, kazdy to chce mat super ale to bude super den, lebo je to vas vynimocny den, vsetko sa da vybavit jednoducho a vidite ako. nemusite sa stresovat proste si to uzivajte a teste sa. jedine co neviem naplanovat ani objednat cez email teda ono to su dve veci: je pan farar a dobre pocasie. to prve som zvladla, to druhe nechavam v rukach bozich. :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahoj jbambula, vitaj :) aj ja mam termin 28.8. :) hosti bude okolo 90. si sikovna ked to takto na dialku riesis. je pravda ze vela veci aj my vybavujeme cez telefon/mail a snazime sa cim menej osobne, teda setrime cas. ale napr take pozyvanie rodin, to chodime osobne, uz sme zacali aj s oznamkami, predtym sme ich uz dopredu obvolali aby nemali ine plany na koniec augusta a teraz roznasame oznamka a pozvanky :) inak ja som pochodila dost salonov kym som nasla saty ktore sadli dobre na moju postavu, mam inak beznu kofekcnu velkost 38. boli sme osobne aj menu dotiahnut v hoteli, pretoze sme tam mali aj hlavneho kuchara, casnika, veducu hotela, uctovnicku a kazdy radil :) a ostava mi este par drobnosti doriesit, take detaily ako dat vytlacit menovky, este par ludi chceme dopozvat, upresnit kolace a tortu, dotiahnut finalne make-up a vlasy, kupit tacky a krabicky na kolace a taketo drobnosti, dopkupit vody a malinovky atd. ale uz sa velmi tesime na nas den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uz o mesiac :-D fuuuu... mam pocit, ze nic nerobim :-S a ze nic nestihneme... este nam treba dopozvat par ludi, inak uz toto mame zmaknute... co teraz?? :-D
Odpovedať
hehe ja som na tom podobne :-D len ešte nemáme roznesené pozvánky a aby toho nebolo málo, tak môj drahý bol na operácii v nemocnici a včera prišiel domov. Ešte k tomu nemáme výsledky a tie budú až o 2 týždne. Ale včera som si objednala pierka a tortové fontány :-) aspoň trošku som pokročila...
Odpovedať
ahojte,august je perfektny mesiac na svadby,ale zaujimalo by ma preco vsetci chystaju svadby na sobotu? Ja budem mat svadbu 31.augusta co je utorok presne na moje 21 narodeniny.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?