August 2010

Ahojky . Chysta niekto svadbu v takomto roku a mesiaci ????? :-)
Odpovedať
1
2
14
Profilova fotka
jasne...28.8.2010 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi sme len dve... :-| aj ked to v zozname vyzera inac...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak prave sme sa predbezne dohodli smojim drahym na augustovom datume buduceho roku , uvidime, ako budeme stihat s financiami aj pripravami :)|
Odpovedať
Ahojky baby ja som sa tiez s mojim dohodla na auguste 2010 je to sice este daleko ale ani neviem poriadne kde mam zacat :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janussska, ano je to poriadne daleko, ale cas leti neuveritelne rychlo, tak bude mozno dobre zacat aspon s hladanim inspiracie, myslim, ze na tejto stranke s tym nebudes mat problem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, uz som si urobila maly albumcek, moje predstavy, co by malo ako vyzerat :) a dokonca sme si uz vybrali aj nas prvy manzelsky tanecek, na tuto pesnicku ---- http://www.youtube.com/watch?v=XjBTR1...
Odpovedať
Ahoj greyeyes pesnicka je velmi pekna dala si mi chrobaka do hlavy.....aj ked ja som si vybrala skor z rozpravky tri oriesky....a duufam ze tato stranka a aj nejake baby mi pomozu
Odpovedať
Profilova fotka
cha, a ty si zase dala mne, lebo tri orisky su nadherna piesen co spieva bartosova take romanticke :) ;-)
Odpovedať
noo to odporucam pocula som to na jednej svadbe a bolo to krasne take nadherne rozpravkove....
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... uz mate aj nieco zajednané? my mame zatial salu, hudbu, kameramana, ktorý nas aj nafoti a maminka postupne skupuje alkohol...vieme aj v ktorom kostole sa chceme brat, ale nahlasit si to pojdeme az zaciatkom roka... uz mame teda menej nez rok, takze je najvyssi cas pustit sa do príprav... :)
Odpovedať
Ahoj noo my nemame este nic lebo neviem ci najprv salu alebo kostol vybavovat
Odpovedať
Profilova fotka
my asi v kostole svadbu mať nebudeme.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja zasnem asi vybavovat salu a saty az pom novom roku, este si musim upravit postavicku, aby som vyzerala co najlepsie :)))
Odpovedať
noo to by som aj ja chcela vsetko planovat po novom roku...ale kazdy strasi ze je toho vela a treba cim skor....a chcela som sa opytat vy budete mat na svadbe zivu hudbu ci DJ-a
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez august 2010. strnasteho...celkom fajn datum aspon myslim :)))
Odpovedať
Ahoj katus87 krajsi datum si si ani nemohla vybrat hehe
Odpovedať
Baby z presova....potrebujem najst jednu dobru salu v presove no neviem aku poradte.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my to mame s priateľom na druhy rok v auguste :-) mame už aj zajednany termin v kostole na 21.8.2010 :-) tešim sa veeeeľmi...a teraz pomaly začiname riešiť nejaku salu alebo reštiku:)
Odpovedať
ahoj anicka9 mas krasny datum sobasa...aj ja planujem 21.8.2010 na moje meninky tak vela stastia
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jani, my budeme mat zivu hudbu... neviem, ako je to u vas, ale nam bolo lepsie najprv vybavit salu a kostol sa bude az zaciatkom roka, ked sa zacne robit zosit na fare na zapisovanie... a keby som cakala na vybavenie kostola, potom by som uz asi nemala tu salu, ktoru chceme...
Odpovedať
ahojte, tak ja sa ku vam pridavam, my mame svadbu 21.8.2010, my už mame všetko vybavené, lebo svadbu sme mali mať teraz o mesiac. takže už mame všetko okrem výzdoby:) my máme tiež živu kapelu a hraju veľmi dobre, tak sa už teraz tešim na t skvelu zabavu
Odpovedať
caute baby, aj my mame datum svadby 28.8. a uz mame objednanu salu, hudbu, kameramana a aranzerku.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja moc nechcem zivu hudbu, asi namixujem nejake cdcko podla gusta mna a draheho a trosku to smrcnem aj starsou hudbou a pustim naplno cez hifinu :) nebude problem ju do saly, kde to planujeme mat, v jednom kulturaku, doniest, vybavime aj pohostenie z jednej blizkej restauracie a casnikov, aby nas dosli obsluhovat, ale najradsej som, ze si to tam vyzdobime podla seba sami, aj kolace si mozme doniest aj vselico sami, kameramana bude robit niekto z rodiny takze o vse bude dobre postarane hadam :)
Odpovedať
Profilova fotka
jancah...ako ze ste mali mat svadbu teraz o mesiac? museli ste to prelozit?...ja si neviem predstavit, ze by som musela prekladat svadbu o rok neskor. keby o rok skor, tak to este hej...ja by som sa najradsej vydavala aj zajtra :-D ... greyeyes...my sice mame salu, ale keby sme chceli, mozme si vyzdobu robit aj sami. a samozrejme, ze kolace, alkohol, nealko si donesieme svoje. oni nam budu len varit a obsluhovat...
Odpovedať
ano museli sme to preložiť, lebo mi zomrela svokra, drahého mamka. :-( ja by som chcela tiež teraz, ale nedá sa. jedno je mi veľmi ľuto a to, že to teta už nezažije, aj keby to bolo teraz :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to naozaj vazny dovod...:(...nechcela by som zazit...
Odpovedať
Ahojte, tak aj ja sa pridavam k augustovym nevestickam. Vladkulienka: ja mam ten isty termin svadby :-) Janacah: to je mi luto, uprimnu sustrast
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak aj ja sa k vam pridavam... my budeme mat svadbu tiez 21. augusta a tiez na moje meninky :-D. a zatial mame zajednanu salu iba...
Odpovedať
ahojcek, aj my planujeme svadbu na 28. augusta ... jaaanuska uz mas vybratu salu?
Odpovedať
čafte baby, my máme 28.8 Už Mám sálu, včera som podpísala zmluvu s kameramanon, nabudúci týždeň mám stretko s Dj-om , fotografku budem mať asi kamošku a ešte musím čeknúť kostol :-)
Odpovedať
1
2
14
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?