August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
noo ved caaakaaam furt ;-) 8-)
Odpovedať
ati ja to istim na oktober, buhvijak bude
Odpovedať
napr.: http://www.salonvanessa.sk/index.php?... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, keď už sa bavíte o bolerkách, aj ja som si ho pre istotu rezervovala, ešte neviem či ho využijem, ale ak by náhodou pršalo a bolo chladnejšie tak aspoň niečo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
clovek nikdy nevie, ake bude pocasie a mozno ho vyuzijem aj do kostola, tam je chladnejsie... a skryje to aj moje chlpate ruky, sa mi nechce holit, bo by som potom musela holit pravidelne, no tak to ani nahodou, solarko chlpky vytiahne, budu svetlejsie, som vcera bola a normalne som sa aj spalila :-D ati: jasne ze poslem, nebojaj... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chlpatee ruky :-N babii co ste...teeda ked plati, ze chlpacik..prachacik, tak ty si za vodoou :-N :-D :-D :-D 8-) cistaa ryza :-D :-D :-D :-D :-p lukoo kukaam ;-)
Odpovedať
ajoky baby :-D tak dllho som vas ,,nepocula´´ ;-( .ale zahrada potrebuje svoje a ja zavaram a zbieram a okopavam a plejem ako sialena! :-D :-D :-D ja som bola u mojej krajcirky a tiez mi sije bolerko,kedze ako povedala dajulik,pod tatrami je niekedy aj v auguste riadna zima..ale moje satky sa siju taaaak pomaly,ze az!za 10 dni presila az jedem zips!uz to vo mne vrie... ]-( ]-( ]-( ale uz mam obrucky!kuk do albumu ;-) a este k tomu bolerku.dalal som si usit take,ake vyuzijem aj poto..ved ked bubu potom niekedy aj krstiny,tak si ho obleciem k mojim ruzovym satkam. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caveskii, obruucky moocno chvaalim, peknuckee su podobny som mala na rucke ;-) parada x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky gabulka26 - no viem o com hovoris, aj ja som varila lekvar a tiez zavaram a este budem, a obrucky su pjekne
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 rovnako chvalim obrucky ;-) ...inak, ja som si tiez pozerala tie tvoje svadobne sandalky, ale nejako som mala pocit, ze mi to pada z nohy... ja budem mat na svadbe tiez bolerko, ale iba take priesvitne - namiesto stoly ;-)
Odpovedať
ati, tak konecne mam nieco nove: :-D prave sme sa vratili zo svadobneho studia, takze mame dohodnute: - navleky na stolicky s maslami - organzu, lupienky, kamienky na vyzdobu - pierka pre hosti - spz- tky nevesta a zenich - + obkuknute dalsie veci na vyzdobu ktore este mozno budu po dohodnutie koncepcie vyzdoby s majitelkou restiky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
parada, parada ;-) x-) chvaaliiim
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
luko: super, aj ja chvalim... :-)
Odpovedať
saaak konecne sme sa rozhybali :-D buduci tyzden chcem objednat pohare a oznamka s menovkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak uz vam tiez treba, oktober tu bude hned... teraz ma zastavila na chodbe jedna kolegyna, tak kukala, ze bude mat 140 ludi, oni Cesi vobec nie su zvyknuty na take velke svadby :-D
Odpovedať
daju: to uz budete mat taky mensi ples :-D ale aspon bude riadna zabava my sme mali mat 50 a uz to rpekracuje 60tku, viac nechcem bo by sme sa nevmestili :-D
Odpovedať
Ahojte baby je tu niekto?dlho som tu nebola...no potrebujem jednu radu neviem čo mám spraviť dnes som bola na skúške líčenia a naživo sa mi to páčilo ,len mne sa zdalo ako by som mala masku na tvári ale na fotkách sa mi to nepáči vôbec.Tak neviem čo spraviť...či sa mám malovať sama...čeknite do albumu..ak budete chcieť..
Odpovedať
no oci sa mi pacia, len ruz by som dala iny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani...noo jak kukaam tak kukaaam..ja by som asi zmenila vsjo :-N :-. |-| si peknuckaaa a makeup by ta mal prizdobit.. ;-) taakze zmeny preto..ze add 1 ty si sama prides divne...to nem dobre na cely den add 2 maska sa hodii na maskarny :-N :-D :-D :-D vazne ;-) tak sa nenechaj pani odbit add3 nelubia sa ti fotocky a tie ti ostanuuu :-N =-) tak musiiii bud ta ista alebo ina pani to vymysliet inak...teda radim este dalsiu skusku ake budes mat popolky? k tebe by sa mi hodili....jemne ruzovo-fialove tiene a puska lem tak jemne ruzovaa a pokial si citila masku na tvari..tak ti vadi cosi z toho co pani pouziva...zistit a spytat sa ci ma i cosi ine ak nem ist inam ;-) ju babenky ja maam dalsie kilo off z tela, 57.7 ;-) 8-) 8-)
Odpovedať
ati, ideeeees, ale pozor, zas aby tie satky na tebe nevislei! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
No ďakujem baby... som to ukazovala frajerovi lebo nebol so mnou tak videl len fotečky a jemu sa to tiež bohvie ako nepáčilo.No len problém mám v tom že toto som bola v Žiline na skúške,kedže to budeme mať v Terchovej.No uvidím čo spravím ale toto sa mi veľmi nepozdávalo.teda atinkaa gratulujem ...ja už ani schudnúť nemôžem lebo by mi boli šaty zlé ale zišlo by sa aspoň 3-4 kilečká :-)
Odpovedať
neviseli malo byt :-N :-D janka, nech este poskusa aj ine farby ta kozmeticka, vsak takto nemas ani s cim porovnat :-N
Odpovedať
no uvidím..vyskúšam niečo doma nejaké tiete a pod.a potom sa rozhodnem...lebo už som fakt zúfalá...ani z vlasmi neviem čo spravím...a ešte sa mi aj nejaká divná alergia vyhodila po celom tele a už ju mám týždeň...a už len mesiac do svadby... :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
janii nebooj zmaknes ;-) som praave mojikovi zaplatila darcek..paradny x-) x-) na meninky a na svadbu..tak sa vytesujeem :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... janka206: no mne to pride tiez take dajake umele, nesedi mi ku Tebe ta kombinacia hnede tiene a ruzova puska, aspon dufam, ze dobre vidim :-D ati: a co si kupila drahemu? ;-) my sme dnes boli s mamkou kupovat jej topanky na svadbu, tak mame, super, z toho isteho obchodu ako ja mam svadobne, su fest super, skoda ze ma vacsiu nohu ako ja, inac by som ich nosila aj ja, aj kabelku si kupila, pristane jej to...
Odpovedať
ja som tiez dnes kupila drahemu darcek k narodkam, on chcel prirucnu tasku kozenu tak ju d ostal :-D rovno si kupij aj kufre na Havaj do lietadla aby mal :-D a ja som tiez vyuzila situaciu a prihodila som cestovnu s trednu tasku, pre mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko sikovnica si, ze aj Ty si si kupila :-D ved ked uz ste tam boli :-D ja som upiekla kolacik a este idem robit smotanovu tortu - nepecenu, uz teraz sa mi zbiehaju slinky :-D a do toho este robim kvetinac - servitkova technika, dame ho ako svadobny dar kamoske a v tom budu zabalene peniazky...
Odpovedať
daju, ja som nepecenu robila minuly tyzden, len z bieleho jogurtu (drahy ma upravenu stravu) s ovocim, mnam x-) jaj, ty si sikulka, ta servitkova technika je velmi pekna, skoda ze ja k rucnym pracam nemam vztah, dobry napad s tymi peniazkami ;-)
Odpovedať
nechcete zmenit saty, le za 800 czk: http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D nemohla som si pomoct, ale to je hroza :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?