August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
diik ;-) ako sa mame jani? co mas nove?
Odpovedať
Ale tak celkom fajn..už je úplne všetko vybavené..možno budem mať aj bižutériu takú akú som chcela ,jedna baba predáva len má svadbu 2.8,tak dúfam to stihne prísť do 7.8.,a zajtra mám dovolenku tak už dnes o 17 mi začína víkend...len rozmýšlam čo kúpiť frajerovi k meninám...nevieš mi poradiť ja chcem len nejakú blbosť....a ty čo ako sa máš? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz vaazne mate vsetko? teeeda sikulkovia ste ;-) blbost pre frajera netusiim, kedze ho nem poznaam....viem, ze mojho milacika potesii vzdy cd, music :-N taakze ak scem malickost - tak to maaam vyriesenee aaale nefieem :-N ak nie cd, tak kniha? cosi na seba? vaazne netusiim
Odpovedať
Profilova fotka
ati, no nechcu prist, ale do oci Ti hovoria, ze budu vsetko robit pre to, aby prisli, ale uz vedia, ze idu k mori, no trapne, co Ti budem rozpravat... no budeme mat okolo 130 ludi, este uvidime, kto este da vediet, ze nepride... a vsetko naj, nech Ti vsecho vychadza, ako si zelas... Stanovu sesternicu tiez volame Adka, ci Atka, alebo ako sa to vlastne pise :-D ale v skutocnosti je Andrea, potom v tom clovek nema mat bordel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) odpustenee :-D :-D :-D :-D 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik ber to tak, ze usetrite...dlab na nich...najprv sme rozmyslali, ze ked sa nam nejaki ludia z rodiny odhlasia, ze namiesto nich pozveme este dalsich kamaratov...potom sme si povedali, ze "a dost"...nepridu, nepridu...aspon budeme mat vacsiu financnu rezervu
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia, to som si tiez myslela, ze usetrime, ale nasi chcu namiesto ceskej rodiny pozvat este dakoho zo SR, s tym ja ale nesuhlasim a pride mi to aj hlupe dodatocne dakoho pozyvat, ked uz vsetci davno oznamenia maju, no este sa to musi doriesit, ale radsej by som bola, keby nas bolo menej... keby sme neboli taka velka rodina, tak je to ovela lahsie... a co gaia, uz mate vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik este stastie, ze nam nikto do toho nekeca... juuuuj, mame ako mame...prave sme sa rozhodli, ze nebudeme objednavat bus (je to zbytocne drahe) - radsej objedname taxiky (bude ich treba ja tak iba par)...drahy sa chce dohodnut s nejakou taxisluzbou...okrem toho musime este: - usit vankusik na obrucky - naucit sa spolu tancovat - poslat play-list DJ (ja som prilis vyberava) - zostrihat hudbu do sobasnej siene (nechceme organ) - objednat kyticu - objednat napevno zradlo a vyzdobu - nastrihat tyl na vyzdobu - ja mam skusku licenia a ucesu - objednat tortu, slane a sladke, vysluzky - objednat fotenie na Devine - pripravit ozdobu na auto (vsetko mame doma, uz to "len" vytvorit) - skuska siat - nakup ovocia a nealko marisneky...ked sa tak na to divam, co my vlastne mame??? =-) =-) =-) ...ved my to nestihame =-) :-| :-S
Odpovedať
Profilova fotka
neboj sa gaia nic, vsetko stihnete, my tiez daktore prkotiny nemame a vobec sa koli tomu nestresujeme... je fakt, ze tortu, kolace, kytice mame objednane uz dlho, ale to koli tomu, ze vsetko zabezpecujeme z Prahy, takze ked ideme nahodou na Slovensko, tak zariadujeme :-D teraz tam ideme v juli, ale to stihneme ist max.za fotografom, dohodnut sa na cene a organizacnych veciach a chceme si kupit aj krizik a chceme odniest orechy na kolace, budeme mat lacnejsie, ked si donesieme vlastne... a to je asi vsetko, tiez mi treba este na vyzdobu dveri do domu a do kostola, ale hovorim si, ze casu dost :-D a my bus mame, bo nas je jak psov :-D ale len na cestu tam, naspat sa bude rozvazat autami...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D jaak coho :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ati vsetko dobre k meninkam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
diik ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ati ty mas meniny? tak seckoooo najlepsieeeee :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
diik mojik ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ako vikendujete? ja celkom dobre, mam tu sestru s malym, juuuuj taky on je podareny, na spapanie :-D a dnes som videla bolerko s 3/4 rukavom k svadobnym satkam, tak si ho zajtra idem kupit, dufam, ze este budu mat :-D ocko dnes bol kupit listky na autovlak na august, ideme naspat cela moja family - nasi, sestra s rodinou a brat, tak to bude show :-D nasi si to nenechali od nas zaplatit, sa smejeme, ze nam zaplatili svadobnu cestu :-D to:luko - uz mas prazdniny co? mas plany dajake, idete s drahym na dovolenku?
Odpovedať
ano mam x-) no planujeme, len miesto sa stale meni, teraz je aktualny Rhodos, ale mam tusak, ze pojdeme uplne niekde inde :-D este tyzden chodim do prace, musim prestahovat triedu a upratat ten moj strasny ale fakt strasny bordel vo veciach :-D super ze si nasla bolerko, ja tiez musim nieco pozhanat na oktober, ale na fotkach nechcem mat bolerko, len ked mi bude zima :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale fajne budes opalena do siat, zavidim:-) ja zacinam chodit do solarka, aby som nebola uplne biela :-D papam betakaroten, aby sa mi lepsie opalovalo, tak dufam, ze to pomoze :-D no ja to bolerko tiez nechcem na fotenie, max.do kostola, ale pod Tatrami je zima dakedy aj v auguste, tak nechcem riskovat, ze bude 15 st. a ja budem mrznut :-D potom ho chcem predat, mozno do toho salonu, kde si beriem saty, oni tam nic take nemaju, tak sa chcem s nimi dohodnut, ci by neodkupili :-D alebo predam tu v bazare, no nic horsie sa stat nemoze ako ze mi ostane v skrini :-D
Odpovedať
nemas co, ja som bleda, takze ak aj trocha opalim, do oktobra sto pro vybledne ;-) akurat som pocuvala lekara v TV, betakaroten je zbytocny, staci trocha mrkve, nove vyskumy, lepsie vraj prirodny ako synteticky, inak tiez ho mam kupeny :-D u mna solarko nehrozi, to ma vobec nelaka, skratka som bleda a basta, zas mam ine prednosti :-D aj ked jasne ze by som brala snedsiu plet hned ja to bolerko tiez koli zimnejsiemu pocku, na Kysuciach v oktobri buhvihak bude
Odpovedať
Profilova fotka
ake bolerko babii, sceem vidiet, ofotit ;-) :-) dat info..odkial, za kolko? a tak ;-)
Odpovedať
ja este nic nemat zistena, akos a poznat secko budem zhanat na poslednu chvilu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ako ja, poziarnicky :-N :-D :-D :-D :-D styyl najsamlepsi, maam nausky x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dávno som tu nebola, čo máte nové?
Odpovedať
Profilova fotka
bree ranko ja nausky a ty? ;-) secko nachystane? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ešte nie, ozaj budeme mať biely oblek, jupí, minulý týždeň sme boli v Lozorne a dali sme šiť drahému topánky, tak sme tešiví. Ešte mu musíme dať ušiť oblek, kúpiť košelu a kravatu. Ešte nám chýba pár drobností, ale inak by sme mali mať všetko. Na budúci týždeň idem na skúšku účesu, dohodnúť sa s fotografkou, Dj-om, objednať naisto zákusky, a kyticu. Vôbec sa mi dnes nechce pracovať, ešte dobre že šéfovci sú na dovolenku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ati a kde su nausky? chceme vidiet :-D luko - som si to bolerko nakoniec kupila, po svadbe ho strelim a bude :-D ivetapa - super, ze ste zohnali, som citala, ze mate problem s topankami... mne sa nechce tiez pracovat, ale co zrobime, musime :-D uz nech je piatok a vyplata na ucte... :-D si chcem kupit parfem na svadbu :-D majte sa...
Odpovedať
Profilova fotka
ze sceme vidiet :-N drziaku :-D :-D :-D :-D shaak i my sceme vidiet seeckooo a tiez scem prachy na ucte :-N :-D :-D :-D :-D a vonavku uz maam, som dostala meninkovu ;-) x-) x-)
Odpovedať
daju, to som zvedava ake :-D inak ja mam na satach rukaviky, tak bolerko mozno ani netreba, mozno skor pre istotu uz rovno kozustek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no tá výplata na účte by bola fajn, ale šéfovci sa vrátia až v pondelok :-| ja budem mať bolerko požičané zo salónu kde aj šaty.
Odpovedať
Profilova fotka
kocky nezartujte...bolerkooo na auguuust..auu shaak nem december mame :-N :-. :-x :-x a ziadne foto...nik nic 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ati: a co mam zmrznut pod Tatrami? :-D Tebe bude fajne, lebo mate uplne inu klimu, ale pod Tatrami je chladnejsie a nemozem sa spoliehat na to, ze bude pekne cely den, musim mat nieco po ruke, ked mi bude chladnejsie, moj chlop mi stacit nebude :-D ale myslim to vazne, vecery su dost chladne, tam je tak 10st.v auguste, niekedy aj menej... a ati ved vies, ze tu nemam zalozeny album, tak Ti bolerko odfotim a poslem na mail :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?