August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
noo u starych rodicov boli...takze sanca je...lebo to sa dedi na preskacku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobruuu ;-) luko mojik este neskoncilo eu? inak vy mena mate? mas albumik na modrej streche?
Odpovedať
pa pa daju ja sa o chvilku tiez poberiem uz mam tyzden kupenu novu Emmu a stale ju nemam precitanu, tak asi pojdem citkat, kym mi pride nova kniha, som si prave objednala na nete Tři muži ve člunu (o psu nemluvě) od J.Klapka Jeromeho, este som nist necitala od neho a vraj je to strasne smiesneeee, asi bude, led v troch e-knihkupectvach uz to mali vypredane
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, tak ako? iba som nakukla, pred chvíľou som prišla z guláš party, a som unavená celý deň na mňa pieklo slnko. Asi idem spať, aj keď ešte musím ísť pre drahého do roboty, len neviem kedy skončí.
Odpovedať
Profilova fotka
to si pisem..inak maam pre teba jeden dobry titul - teraz ma napadlo ;-) kantorstina - tezka drina sme kupovali milacikovej babke, je tiez pani ucitelka
Odpovedať
na nete som to nenasla, co je to za knizku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobruu ivett ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
momentiik, pohladaam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to by ste si mali obstarat povinne ;-) http://www.vialitera.sk/inshop/beletr...
Odpovedať
no tam uz je to vypredane, tak pokukam, najnovsie som si povedala, ze chvilu dam filozofickym kniham pokoj a vrhnem sa na tie humorne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.fragment.cz/prehled/beletr... tu neni tusiim Myslíte si, že učitelé jsou nudní? Humoristický román, jehož vypravěčem a zároveň hlavním hrdinou je čtyřicetiletý učitel základní školy, vás zcela jistě přesvědčí o opaku. Laskavě a s nadhledem líčí trable a peripetie dnešního kantora a jeho rodiny. Příběh plný trapasů a omylů přesně vystihuje pořekadlo, že Život je změna a změna je život. som to dala i do vasej ucitelskej sekcie ;-)
Odpovedať
to moze byt super, snad to niekde vyhrabem ;-) idem teda na tu zazku literaturu a docitat Emmu :-D dobru nocku, snad ti Holandania vyhraju, lebo uz mi vypadli Portugalci :-( som myslela, ze este pokukam na Ronalda a on si vypadne ]-( pa pa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pa mojik dobruu ;-) a pisni zajtra co nove v emme som si ju dakedy kupovala :-) :-)
Odpovedať
no nic moc tam nebolo, ja si to kupujem vacsinou len koli kozmetickym vychytaffkam, aby som vedela, co si pozhanat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ;-) chaapem 8-) 8-) a mas teraz nejaku? ja mam tie svoje porcelanove nehtiky a asi sa nechaam zlomit na kozmetiku Darphin..same chvali na nu iduu :-) :-)
Odpovedať
no nejaky rozjasnovac pod ocami by som chcela len rozmyslam ako utrhnut tisicku na YSL
Odpovedať
Profilova fotka
odmeny :-N ;-) na co je dobryy taky rozjasnovac =-) =-) ja to sice ciiitam...ale furt i s elle som jak neposkvrnenaa....ked nemusim tak som off cosmetics :-N :-D :-D :-D :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ju a videla si witchku? soom prvyy gratulant...paradnici paradni boli ;-) x-) x-)
Odpovedať
no ja som dost bleda tak mi dost vidno kruhu pod ocami, tak na to, mala som celkom fajny od La roche, ten stal 6OO a bol univerzalny, na tvar aj po oci ale cez leto nepotrebujem vela makeupu, tak by som si kupila len speci pod oci.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa asi oplati investovat....musis to doma strategicky predniest :-N :-D :-D :-D 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky chcem sa spitat je tu niekto z okolia oravy alebo kto by mi bol ochotny v niakych veciach poradit bola by som celkom rada :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ema ty si kus :-N vtiipky? ako minuly tyzden? :-N =-) lepsia je na to tema orava a moozna ipecky ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a pruser, nemozem najst krstny list, no vlastne mama ho nemoze najst, este pred 2 mesiacmi sme ho mali pri telefone, to som mala volat na faru, ci pojdeme na birmovku alebo nie a teraz ho nevieme najst, ale ja som ho v ruke urcite nemala :-( tak neviem, ci radsej vybavovat duplikat, alebo hladat, potrebujem ho dat fararovi na Slovensku uz o mesiac ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak krstny list sa nasiel, jupiiii, mamka ho tak odlozila, ze si sama nevedela spomenut - kam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teeda este ze to tak dobree dopadlo, co? ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved, take nervy som vcera mala :-D ale nastastie sa nasiel, este ze tak, pri predstave, ze si vybavujem este krstny list ]-( a ty ako Ati, mas vsetko pripravene? my uz cakame len na tie prstene, ale tie by mali byt do 2 tyzdnov, som vcera pisala zlatnici, ako to vyzera... a este musime odchodit pripravu - mame za sebou zatial prvu nauku a farar nam povedal, ze max.bude 6, a to je na Prahu co povedat, kamoska, co sa mi vydava na Slovensku, mala len 2,ale ja si myslim, ze to je tym, ze ten nas farar je Spaniel, takze sa mu tazko rozpravat a dlhsie mu to trva :-D no ved uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D tak to mu to teeda trva nadstandardne :-D :-D :-D my mame prstene ist obkukat v sobotu ;-) podaam potom report 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mame pripravu asi all inclusive :-D hlavne pripravu potrebujeme dokoncit co najskor, lebo slovensky farar potrebuje potvrdenie min.2 tyzdne pred svadbou, vcera uz nam volal, ale farar je tiez len clovek - zabudol, ze sme mu hovorili, ze mu to vsetko dame az v juli, ked prideme tej kamoske na svadbu :-D :-D a kde idete kuknut prstene? tak daj potom vediet, ci sa pacia :-D :-D nam treba hlavne popocitat ludi, lebo potrebujeme nahlasit v restike, no este maju cas do 14/7, tak som zvedava, moja ceska rodina je na hlavu, taka som na nich nastvana ]-( ale co zrobim...
Odpovedať
Profilova fotka
preco? nescuu prist? kolko maate nakoniec hosti? a kde ste vsetky? dnes? keed mam meniny...haaa :-N :-D :-D :-D :-D ;-) 8-)
Odpovedať
Atinkaa tak všetko najlepšie k meninám... :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?