August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
caute rybky my sme vcera v amadeovi na obchodnej kupili popoky za dvedvesto
Odpovedať
Profilova fotka
FOTKU!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
to: carisma trdlo...este nemam - vcera uz bola doma strasna tma a mala som mastne vlasy :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a dnes dáš fotku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa asi budem robit az cez vikend
Odpovedať
Profilova fotka
poflufne hlafim - popolky v albume :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko to: gaia šatočky pekné, budeš ladiť s výzdobou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa ved o to slo :-D :-D :-D ...uz som tam hodila aj oznamka
Odpovedať
Profilova fotka
to:gaia chvalim, satocky pekne a aj oznamka - ked Ti poviem pravdu, tolko stresov si mala, a aj tak kazdy to hned vyhodi... ale chapem, ide o ten pocit :-D ja napriklad oznamka nevyhadzujem, no aspon nie tie, kde ideme na svadbu a pekne ich potom dam do albumiku k fotkam z tej svadby :-D a na tej ambasade uz si bola?
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik dakovala dakovala...ani ja oznamka nevyhadzujem - prinajmensom je tam datum sobasa a mozem paru poslat pozdrav aj k vyrociu :-D ...hej, bola - urobili mi to tety zlate...a v stredu sme vybojovali boj s petrzalskou matrikou (aj preto som si dovolila dat na net oznamka)...v pondelok ide drahy este na matriku do DNV a basta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to:gaia no tak to je super, ze to vsetko vyslo, tak teraz uz by malo byt vsetko v pohode, vsak? :-D tak pekny dnik v praci a este krajsi vikend - ja uz sa tak tesim, tento tyzden bol otrasny...
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik este vikend nie je - nezabudni, co je dnes za den...od rana sa mi daria chobotiny
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: gaia myslela som si, že to bolo naschvál, aj oznamká sú pekné, po toľkých starostiach s nimi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa ja tam furt vidim "hyb", ako to vola moj drahy...vytlacili to trochu inak, ako bola dohoda...ale uz na to kaslem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! kde ste všetky, zas tu je akosi ticho :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa aaaale...vela toho je v robote a aj net mi pada :-| ...no tak drahy dnes slavnostne bol v DNV...ja neviem, naco tam tej zenskej budu nase papiere 2 mesiace! medzitym vyhoria a moj rodny list je v keli! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia ako? :-. a to si jej tam nechala originál rodného listu? no aj ja mám toho v robote veľa, zase sa blíži DPH :-N , nič sa mi už nechce, ale ešte to tu nejako do 17,00 vydržím
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa ja nie, moj drahy 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ups, to nemdobré
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa mi horor 8-( ]-(
Odpovedať
Ahojte baby..no gaia nie si sama ja som tiež nechala rodný list na obecnom úrade,ako ja sa o neho nebojím taká milá teta tam bola,lebo som zabudla zobrať kópie...ja skleróza :-( tak dúfam ich dostanem späť...a čo nového? mne sa dnes fakt darí najprv si zabudnem telefón,potom občiansky a nakoniec mi frajer volá že mal havárku...no keď sa darí..tak sa darí... :-( :-( tak papa idem konečne domov z práce..
Odpovedať
Profilova fotka
to:janka206 fuha, a je OK? no inak my sme tiež mali deň ...., a do nás tiež dnes na križovatke nabúrali no nič idem aj ja domov, tak pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 no nasa fotokopie nechcela...keby povedala, tak jej spravime ]-( tak sa drzte obe burane...nech je vsetko co najskor OK
Odpovedať
Profilova fotka
teeda kocky ...sa k vaam preboxujem a tu uz neni ani nohy :-N =-) pomooc kde ste? gaia oznamka su pjeknee a popolnocky, kraasaa kraasaa kraasaa....som rada, ze sa nakoniec dariii, ty moj gaius skeptikuks :-N :-D :-D :-D :-p a viees kolko mi dalo vylustit to burane :-N si najprv vraviim chudence kocky buraju a ty im zvesela nadavas do buraniek :-D :-D :-D :-D :-p a potom mi to doslo :-N sooom dobraaa 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa trdlo :-D :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
achojte
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa vitajko decka, mozno mi poradite...ako sa vola pesnicka od Shania Twain (zahmkat sem melodiu by asi velmi nepomohlo :-D ) kde v klipe su take 2 deti na plazi - chlapec a dievcatko, potom tinedzeri a potom stary par...nieco always sa tam spieva...a moc sa mi paci ta piesen (aj ked nepoznam slova - no dobra som, nie? :-D )
Odpovedať
Ahojte baby, gaia : volá sa to forever and for always ozaj baby keď sme pri tých pesničkách neviete mi poradiť nejaké cd alebo niečo také kde zoženiem oldies hity...také tanečné...lebo si na svadbe budeme hudbu robiť sami tak či náhodou o niečom neviete.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 juuuj, dakovala...ja ti poradit neviem - u nas to vsetko drahy s DJ dohovara... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky je tu vobec este niekto potrebovala by som pomoct ale fakt surne ak by sa tu niekto nasiel ozval by sa mi prosim je to fakt surne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?