August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 smrk, dakovala...no potom uz budeme svoji a vsetci mi mozu fukat majzenu (vies kde) :-D to: atinkaa objednala som si ten druhy - je menej vyzdobeny...a ja ho budem aj potom pouzivat, aby som nemala v lete upal ;-) ...budem "za divnu", ale aspon zdrava :-D dievcata, drzte paste, dnes ideme na tu matriku znova
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko, ako sa máte? mne sa absolútne nechcelo ísť do práce, ale asi nie som sama, že?
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa cavesik...no stojis v dlhokaaaanskom rade :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čo si mala za problém s matrikou? som tu akosi dlho nebola, nestíhala som :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa neuznali mi jedno potvrdenie, tak som to musela vybavovat nanovo...skoda reci...dnes tam ideme znovu a radsej to nechcem zakriknut...dufam, ze zajtra uz budem moct porozdavat a poposielat oznamka
Odpovedať
Profilova fotka
budem držať palce, potom daj vedieť.
Odpovedať
ahojte... gaia tak držím palčeky..nech to víde s tým úradom
Odpovedať
Profilova fotka
no uz mi drahy volal, ze to dnes asi nestihame...on dnes obhajuje bakalarsku pracu...zacina im to o pol druhej a vyzera to tak, ze budu musiet vsetci cakat hromadne, az vsetkych "vyzvrtaju"
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kde ste všetky? to: gaia tak ako ste dopadli, vybavili ste niečo, alebo ste nestihli?
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa nestihli sme to :-( ...bol v skole skoro do stvrt na sedem :-( ...ale bakalarku ma obhajenu...cize teraz uz "iba" 4 najtazsie skusky a bude bakalar 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
a dnes idete?
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa ee - oni maju otvorene iba Po, Str, Pia ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aha, takže zajtra idete na to?
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa este uvidime - sefka je cely den v robote a ona velmi rada zdrziava tak, aby si clovek nic nestihol vybavit...ale mozno v piatok rano by sme to spravili - by som sa vypytala (ona tam nie je)
Odpovedať
Profilova fotka
haló kde ste všetky?
Odpovedať
Profilova fotka
hallo halloo dobreee raanko ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute rybky
Odpovedať
Ahojte baby ako sa máte?ja som sa zase zbytočne tešila sme mali íst piatok do terchovej na úrad a tak ,výlet si spravit a na 100 %nejdeme ,frajerovi nedajú dovolenku...tak budem kysnú´t v práci... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani pojdete priste ;-) nebud smutna :-) ivett nas zhanala a zmizla :-N a ja ze co naam poviee =-)
Odpovedať
ahoj atinkaa,hm no čo už len som mala aj tetu na úrade vybavenú,povedala že tam 100%bude a aj kaderníčku-som mala íst na skúšku účesu....no a zase nič nebude :-( a čo máš aj niečo nové vybavené?nám chýba už len košela a kravata a je to...a hlavne ozamká rozposlať po známych....len neviem či ešte nieje skoro..no ale všetci čo tam pôjdu ich majú... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja uz maam asi vsetko ;-) ready 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ati: aj obrucky uz mate? my ich budeme mat na konci juna... dnes som si volala do pozicovne, kedy mam prist na skusku siat, tak ze vraj staci az v auguste, ta dobre :-D v robote to je dnes na .....i, este hodinu a idem domov, konecne, lebo som nemala ani obednajsiu prestavku ;-( ale kolegyna mi doniesla svadobne kolaciky - no vlastne len medovnicky, tak aspon dajaka radost, su fantasticke... a normalne mi doniesla stvorlistok a 10haliernik, ze vraj to ma mat nevesta v topanke :-D o tom pocujem prvykrat, ale mile od nej, mala pozicanu moju svadobnu kabelku, tak mi to chce dajak vratit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dajulik nemame este prstene..ale su uz vo vyvoji..tak to beriem ako uzavretu vec..rovnako ako popolnocne saty..a to ostatne ;-) inak satky dosli in time x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a mas satky v albumiku? :-D my uz prstene mame vo vyrobe, rucne robene od zlatnice, som zvedava, vzor vyzeral dobre, len mi bol maly a to bola moja velkost, v kt.mam aj zasnubny, tak sme nechapali :-p idem este makat, asi neodidem tak, ako by som chcela, ma porazi tu... ]-(
Odpovedať
ahojte :-) neviete niekto poradit kde sa asi davaju robit velke fotky? viete na stenu za hlavnym stolom ako vyzdoba?dakujeeeem...a inac ako sa mate???
Odpovedať
Profilova fotka
anka noo asi tam kde fotky :-N =-) =-) alebo tlaciaren :-. aalebo reklamne predmety......nefieem, ci si to chcela takto obecne..alebo konkretne miesto u vas?
Odpovedať
atinkaa-cmyslela som tak vseobecne :-N dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Anka skus vo Fax copy tam ich robia na 1 000 000 percent.
Odpovedať
Profilova fotka
no nemas za co ;-) nech sa fotecka vydari 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ;-) som včera zmizla domov, sa mi tu nechcelo trčať (myslím v práci) a vy ste sa tu rozpísali ;-) inak už mám zajednané aj popolnočné šatky, sú krásne, teda aspoň mne sa páčia, ale nemám v albume, lebo som sa v nich neodfotila :-N inak čo máte nové?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?