August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
jani nasla si cosi? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
z bizu? inak cauki babuchy :-) ivett tesiis co?
Odpovedať
Ahoj atinkaa no našla na ebay,som sa zahlásila a bola to aukcia a jedna baba mi to vyfúkla :-( tak nič nebude ale tka hádam nájdem niečo podobné...ak nie tak nevadí naúšnice mám a bude to musieť stačiť... :-) a čo ako sa máme?
Odpovedať
Profilova fotka
caute rybky, hlasim sa dnes z tohto nahouby dna :-( ...mne sa tu nesce byyyyt ]-(
Odpovedať
ahojky gaia...prečo nahouby deň?mne to tu dnes celkom rýchle ubieha..ale aj tak sa už teším domov.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 lebo musim kvasit v robote ]-(
Odpovedať
ale gaia ber to pozitívne aspoň budeš mať korunky a môžeš ísť na dofču :-) ozaj aj sa chystáte s drahým či až po svadbe ako svadobnú cestu?my pôjdeme len do Prahy na pár dní...frajerovi nedajú dovolenku v práci,hajzlici :-(
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tiez prikazane dovolenky tak, ze vlastne budem s5 v praci pondelok pred svadbou...a tym sa mi vycerpa vsetka dovolenka - lebo musim si nechat este presny pocet dni na vianocne sviatky (tiez prikazane) ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja som práve dorazila domov zo školenia, ach aká som unavená. A hneď som aj smutná, včera som si zajednala bižu cez bazár na svadbu, a tá baba mi ju nakoniec nepredá, lebo ju požičia sesternici čo sa vydáva týždeň po mne ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak práve ma napadlo, že keď tá sesternica má svadbu 9.8. či tu náhodou nie je? čo kočky?
Odpovedať
Ahojte baby,kde ste všetky??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu tu tu decka, poradte slnecnik tento http://cgi.ebay.com/Handmade-battenbu... alebo tento http://cgi.ebay.com/Handmade-Belgian-...
Odpovedať
Článok sa načítava...
druhý ...aspoň podľa mňa ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj... gaia jednoznacne ten prvy :-D ako dopadli oznamka, uz Ti dali dalisu korekturu? my uz mame vzor obrucky, tak musim tej zlatnici napisat, ze to je super, ale ze ta velkost, ktoru poslala, mi je mala :-D pekny dnik nevesty...
Odpovedať
gaia a ako sa máš?tak čo pre ktorý sa rozhodneš? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam sa nafigu...no oznamka dosli - nie su uplne take, ako som chcela, ale uz cert to ber...teraz mame ovela vaznejsie problemy s matrikou, tak na hento uz dlabem...uz si nepomozem :-|
Odpovedať
a čo vám niečo nechcú povoliť?my sme,mali sme ísť budúci piatok na obecný úrad do Terchovej zapísať zápisnicu a frajer to zase zrušil...a to som sa mesiac tešila že si urobíme volno a výlet.. :-( tak bola včera tichá domácnosť :-)
Odpovedať
caute baby, gaiga: ja by som povedala ze ten druhy...mne sa ten paci viac :-) a co mate s matrikou, ake problemy? My sme boli minuly piatok na matrike, tak dalsiu vec mame z krku :-) janka206 - preco to frajer zrusil? aj tak tam musite niekedy ist, nie? :-)
Odpovedať
ahoj tatranka ...ale on je stále unavený z práce...ako keby len on chodil do práce a potom mi povedal že kolega chce íst za kamarátom do Prahy a dovolenku môže dostať len jeden tak že teda nech ju dostane kolega lebo on je už dohodnutý..no chápeš toto mi povie...tak som mu prehovorila do duše...a nebavím sa s ním..
Odpovedať
Čaute baby, poraďte, kde ísť na svadobnú cestu v septembri? Niečo letecky, romantika, All Inclusive....
Odpovedať
Ahoj adka ja by som brala Korfu alebo nejaký iný Grécky ostrov...ale tak to je na tebe aká krajina sa ti páči..pozeraj nejaké last minute a určite niečo nájdeš a aj za super cenu... :-)
Odpovedať
A myslíš, že v polke septembra bude ešte v grécku teplo?
Odpovedať
no myslím že hej najteplejšie je tam v auguste a september - to sú už teploty okolo 29 - 30
Odpovedať
Profilova fotka
hej, problemy s matrikou :-( ...kvoli jednemu slovicku mi neuznali potvrdenie z ambasady (a to som uz mala urobeny aj sudny preklad!)...kopec prachov zbytocne, kopec nervov zbytocne...buduci tyzden tam ideme na dalsi pokus...uvidime, co si zas vymysli ta k.áva nebeska
Odpovedať
ahojky babulky!dlllho som tu nebola,lebo mam veeela prace v zahrade a dlho tu nebudem,lebo ideme do popradu... to gaia:moja zlatucka!svadba bude pre teba vykupenim!ved po nej uz dufam nebudes mat ziadne vybavovacky a nahanacky. :-( adka:my sme boli pred dvoma rokmi v hurgade na prelome september_oktober a bolo tam cca. 35 stupnov.mali sme perfektny hotel so super sluzbami(all inclusive..) babulky taka som napalena!vzdy,ked pozeram svadobne albumceky,vzdy sa tam najde niejaky uboziak,co nenapise gratulaciu,ale niejaku totalnu kravinu!!! ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caftee kocky gai tak ja som za prvy....pride mi krajsi,,,i ked sama za seba som za ziaden :-N nooo snad ma nezabijes :-. :-x a co sa nezdalo za slovo pani na matrike :-N 8-( vybojujete neboj ;-) inak adka september moze byt pekne v grecku..alebo aj nie...pocko je teraz rozne, tak aby ste nemali 25stupnove tepla len...na prechadzky fajn,...aale ak by si sa chcela i kupat tak nefieem, sla by som dalej, nizsie ;-) 8-)
Odpovedať
ahojte baby :-) je tu niekto??...ako víkendujete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka206, ja som tu... vikend pohodicka...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez tu..vikendujem domka;-) dnes skusime vo fricovciach menu, doladime posledne detaily s pani agenturnou co nam zabezpecuje svadbu a v pondelok predsvadobne foto, satky dosli..tak som ready 8-) 8-) a kedze nam pomahaju sami fajn ludia taaak sa nem bojiim ;-) :-)
Odpovedať
Ahoj atinkaa no my sme dnes kúpili frajerovi oblek,tak už je všetko vybavené...som rada :-) :-) škoda že víkend tak rýchlo prešiel ,by som ešte 2 dni naviac prijala... to máte super že vám to agentúta robí...my ešte týždeň pred svadbou pôjdeme kupovať jedlo a alkohol...a finito... :-) a to tento pondelok sa idete fotiť?my ani skúšku foto mať nebudeme..tak dúfam to dobre dopadne.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?