August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
no práve že nič ale skúsim tie salony obehať ešte nejaké ja som chcela cez ebay ale tak neviem či poštovné nebude veľké ...to asi nevieš??lebo na téme ebay sú len skúsenosti...aspoń čo som tam tak zhruba čítala a výške poštovného nič..
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 cez e-bay byva obcas postovne aj 10x vyssie ako cena vyrobku - treba dat na to pozor...ja som myslela slovenske zasielkove obchody (hadzem ti do IP)
Odpovedať
Profilova fotka
jani u takych blbiniek nie je postovne az tak vysoke...moment... kuknem dake linky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 aj cesi maju zasielkove obchody
Odpovedať
Profilova fotka
baby, vy ste sa tu riadne cez vikend rozkecali :-D clovek nestiha citat, co sa tu deje :-D to: gaia vikend sme mali dost podobny, ja v sobotu cez den nic, nic a v noci som nemohla spat, mala som asi aj horucku, skrabalo ma v hrdle a straaaasne ma bolela hlava, no a vcerajsia noc tiez nic moc, stale som sa budila, lebo mi bolo horuco a stale ma boli hlava, no ale v sobotu sme boli na vylete a bolo 30st. a ja sprosta nemala nic na hlave, tak je to asi z toho ]-( ale nachladena budem asi tiez, kaslem atd., no kto by nebol, ked je take sproste pocasie... som bola na sluzobke, tam bolo 12 st. a vratila som sa do Prahy - a tu je 30st. a gaia urcite tie prve satky, tie zakryju vsetko, co chces :-D majte sa a prajem pekny zvysok dna...
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik *iha, ty si to mala horsie...ja mna hrdlo nebolelo...a hlava ma bolela, ale to som bola doma a tam slnko nesvietilo...podla mna som bola uvarena a dehydrovana...pekne sa liec *dik, teraz ich uz iba najst :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dajulik pa;) http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... jani tu su koopy stranok co mam v zalozkach z ceskych skus trebars swsperky 4ladies bizuterie-sity stribro-sperky bizuterie-shop beadworld pred vies a za je cz ;-)
Odpovedať
ďakujem atinkaa a gaia ,idem to čeknúť :-) pekný dník ešte ja už budem za chvílku končiť - zdrhám z práce :-) ,tak zajtra papa :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zase som tu sama??? 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
aale nem...tu som, nenehaam ta v stichu moja :-N :-D :-D :-D co porabas? co mas nove? teda okrem toho mena kadernicky bo ty si mojik synonymum pre pruusery...pardoon za vyraz :-N |-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa veru veru - smoliar to je moje druhe meno spolu s pruserom a nervakmi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a daake news? mna strasne bolii hlava :-( :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
taak kde si? :-N =-)
Odpovedať
ahojte, :-D ja som znicena, sme dnes mali branne a mam za sebou 13 kilakov 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
branne :-N ty ucis? =-) ja mam za sebou 2 kavu pred sebou 2.ibuprofen, priserne ma boli hlavka dneska :-( :-(
Odpovedať
Ahojte baby, pekne ranko prajem... dnes sa mi nejako nechce pracovat...mam nejako vela..asi sa do toho pustim..ako tak citam, tak vidim, ze vcera bol nejaky zly tlak alebo co...kazdeho bolela hlavka...inac aj ja som nejaka nachladena..tou je to klimou v praci :-) tak zatial pekny dnik a ozvite sa :-)
Odpovedať
ati, ano snazim sa uz 5 rokov niekoho nieco naucit :-D hlavne slusnemu s pravaniu :-D ale vazne, ucim na ZS 8-)
Odpovedať
luko: a co ucis na zs? nejake konkretne predmety, alebo prvy stupen? a pocuvaju deturence? ale uz len mesiac, vsak a bude zasluzeny oddych..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute bambuly to: atinkaa to ma mrzi mrkvik to: tatranka82 no ja sa vzdy citim horsie, cim nizsi je zatazovy stupen :-D to: luko tak mnoho zdaru - moja mama uci cely zivot a teraz je coraz viac sklamana... :-|
Odpovedať
dobré ránko prajem :-) som 5 minút v práci a už chcem ísť domov... :-( baby ja vás obdivujem,že môžete učiť na základke,lebo decká sú tuším z roka na rok horšie...
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko, no aj ja by som už išla domov, hlavne keď som v práci 5 min a už tu musím riešiť nejaké veci :-S
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete mi niektorá poradiť, chcem si pridať inzerát a stále ma to odtiaľ vyhadzuje, už od včera sa o to pokúšam ]-(
Odpovedať
tatranka : prvy stupen gaia: ja to zatial zvladam,a le cely zivot by som to robit nechcela
Odpovedať
Profilova fotka
caute, dnes mame v robote priserny blazinec ]-( to: ivetapa mozno to len blblo - mne teraz nechcelo pridavat prispevky to: luko a co potom?
Odpovedať
je tu niekto??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no môj dnešný výkon v práci, nič moc .... to:gaia ten inzerát som si pridala ale bez fotiek, nechápem to :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa skus napisat anaxamon - ona je adminka (mozno si mala moc velke tie fotky)
Odpovedať
no ja už len hodku a prchám domov...a hodím si ladovú sprchu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja už iba 15 min a idem domov, jupí
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?