August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 cica moja, menila by som s tebou :-D ...alebo ti prihodim zopar mojich kileciek - a budeme spokojne obe :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bree ranko augustovky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa komu bre komu ranko :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-N :-D :-D :-D gaiaaa :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa no co uz so mnou...tak ako pokracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
pracovne 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa myslela som vo sv. pripravach, trubka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fieem :-D :-D :-D :-p nooo nefieem :-N nothing new :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa a ktoru bizutku si si definitely vybrala???
Odpovedať
Profilova fotka
zatial ziadnu :-N :-.
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa teeeeda, stale nerozhodna??? =-)
Odpovedať
Dobré ránko :-) aj vám sa nechce byť v práci ako mne... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gai..to nejak extra neriesim, v najhorsom nebude ziadna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa a shak ty nempotrebujesh to: janka206 po tom vikende ani nehovor...zo soboty na nedelu som mala taku zimnicu, ze som spala pod 2 paplonmi...v nedelu som sa zobudila na moje zvyky dost neskoro a boleli ma secky kosti...cele telo...popoludni, ked som mala pocit, ze je mi trochu lepsie, sme mi nahodou odmerali teplotu - ze 37,9...ani nescem vediet, co za teplotu som mala dopoludnia...pritom ja pri 38-cke nevyliezam z postele - nevladzem sa hybat...supis vikend, co?
Odpovedať
Profilova fotka
gaius doojdem do blavy..dame kurz pozitivneho myslenia draagaam :-N :-D :-D bo fuurt daco nem dobree je :-N |-| ja mam kus stres z predsvadobneho fotenia, ze budem vyzerat jak pako a to ani dobri fotografi nezachrania :-N =-) :-. (to je pozitivne ala gaia :-N :-D :-D :-D :-p ) aale vaazne, kus bojiiim :-N 8-( :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa shak ja nem negativush - ja realistikush :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
shaak to :-N :-D :-D :-D toto zmeniime :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ee, to by som viac padala na hubu :-D
Odpovedať
jej gaia to bol teda víkend...chúďa..ozaj ty kde robíš v BA ,ak to nieje tajomstvo..lebo ja tu tiež pracujem...kúsok od Obchodnej...tak chodím na prechádzky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 ja som az na zlatych pieskoch 8-( ]-(
Odpovedať
hm škoda....tak sa môžeš chodiť kúpať...to kolega vždy tak odbehne cez leto a za 3 hodky okupkaný príde...ja BA veľmi nepoznám tak neviem kam to presne chodí ale viem že na zlaté piesky...tam je tých jazier viacej nie?
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 to je len teoria - nasa kraksna nam nedovoli ani minutu naviac na obed...ak by som chcela ist sa naobedovat do Palace, tak mi to trva 40min...a tych 10 min si normalne musim zapisat ako sukromne a odrobit si to ]-(
Odpovedať
čože...aký tyran tá vaša šéfka :-| ..to ja sa môžem ísť aspoň prejsť keď je takto pekne...my máme hodinu na obed alebo teda na prechádzku... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 a tu napr. mam iba 2 moznosti na obed - bud vyvarovnu, co sem vozia zradlo (kam z lakomosti chodi aj ona) alebo Palace... :-|
Odpovedať
no nič moc,ja si buď niečo ukuchtím doma :-) alebo niečo do tesca zbehnem kúpiť...lebo tu musí niekto stále byť a kedže všetci chodia na obed tak ja tu zostavám...no tuším so už aj vyhladla keď sa o tom obede bavíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 esteze hovoris - idem ja papat zemiacky s uhorcickou :-D ...dobru chut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, tak teda dobrú chuť. Aj práve papkám, lebo som si doniesla z domu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa tak dobry chutnik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky dobruu chut ;-) ivett seci chodia na obed a ty musiis byt v robotke :-N =-) nem spravodlivee veru 8-( :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som mohla ísť na obed, aj chodím, len som bola včera aktívna v kuchyni tak som si doniesla (aby sme to doma nemuseli jesť 3 dni) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?