August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
tatranka: ja urcite nebudem mat zavoj :-)
Odpovedať
a preco laleeta? Videla som uz par neviet bez zavoja,a vobec mi to nepripadalo divne...takze v pohode.... :-)
Odpovedať
ahojte baby,no včera som chcela ešte dobehnúť len...šli sme nakoniec so susedmi na kofolku a teraz mi strašne zle :-( je tu niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
caff moja..mna zas vytocila kocka co nakukuje do temy 90dnova dieta..som sa rozohnila rozpisala....poucovanie vaazne nemusiim :-p :-p z toho ti je zle? =-)
Odpovedať
hm no to sú také múdre hlavy ,všade bol všetko videl... no my sme chceli íst na tú kofolku,len keď už sme tam boli,dostali sme chuť na pivko...no a vypili sme ho statočne dosť... :-) ako ja inak nepijem,nech si nemyslíš že som nortas..
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D noo taak to ber ako prvu rozluucku so slobodou..a priiste bacha :-N boo budem muudra i ja :-N :-p 8-) 8-)
Odpovedať
jej no rozlúčku so slobodou som ani nechcela,len frajerovi kamaráti mi ju už naplánovali a ja nebudem sedieť doma,tak už som sa aj kamoškami dohodla...to budeme mať týždeň pred svadbou.. a ty budeš mať rozlúčku ???
Odpovedať
Profilova fotka
nie ;-) leda ked tak s ivkom spolocne ani nefieem na co by som sa lucila, ked sme spolu 13 rokov :-N :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
teda fíha 13 rokov to je dosť(v dobrom to myslím :-) )...my sme spolu len 2 roky ale poznáme sa 5 lebo predtým sme boli dobrý kamoši ...len ja som to nechcela pokaziť chodením...ak by to náhodou nevyšlo prídem o dobrého kamaráta..ale naštastie to dobre dopadlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je parada ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
skukla som ti albumik ;-) peknucky ste spolu :-) a maas pjeknee satocky vybrane....uz definitivne?
Odpovedať
no pozerala som si tú tému 90dnová dietu-ty si sa dobre rozohnila :-) som si pozerala tvoj album- to vážne budete mať tú tortu z trubičiek?tá je super....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noo kus hej... to vies lev..toho nakakinkat :-N :-D :-D 8-) a sa rozohnii ....sak som najohnivejsie znamenie chaapes :-D :-D :-D aale nie...toto vazne nemaam rada 8-( joo bude:-) peckova je ze?
Odpovedať
no prefekná je!!!my budeme mať len také jednoduché biela klasika,ja koláče nemusím tak mi je to jedno ale túto by som si dala,ak to môžeš prezradiť to máte odniekial z netu objednané?
Odpovedať
Profilova fotka
nie secko z agentury...sak sme sa napracovali, kym sme daaku poriadnu objavili :-N ;-) x-)
Odpovedať
jaj no aspoň máte menej nervov a behačiek..keď to máte cez agentúru..no antikaa idem variť obed(soté v zemiakovej placke..)nech sa rýchlo najeme,lebo potom chceme ísť zhánať oblek do BA(dúfam že is konečne nejaký vyberie už som z neho zúfalá....stále sa mu nič nepáči)tak zatím papa :-) :-)
Odpovedať
ahojte x-) ati a cim ta tak namachla v tej 90dnovej diete? my sme pol hodku teraz objednavali z maminho Avon katalogu, drahy si naobjednaval do zasoby tak sa to vysplhalo az k 2 tis. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nech sa podari cosi pozhanat..pa jani ;-) luko :-D :-D :-D paradnik je to 8-) noo nem lubim poucovanie, pausalizovanie a tak ;-)
Odpovedať
inak moj drahy uz zacal chodit k dietologovi (alebo je spravne dietetolog??? :-D ), lebo po roku a pol mojho snazenia som to uz vzdala - on potrebuje vyssiu autoritu ako som ja :-D bohuzial jemu nepomohla ani uplna zmena stravovacich navykov...ked dodrziaval moje pravidla, schudol 10 kg, akonahla porusil, slo to hore...tak nech sa s nim teraz trapi niekto iny....ale jemu nejde o par kileciek, ale tak o 2O kg. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
nooo luko aj mne ide o dvacku :-N teda uz len o 14 ;-) 8-) aa aano vyssia autorita :-D :-D :-D :-p ta by so mnou nezamavala :-N :-D 8-) ja musiim sama
Odpovedať
jeho mamina to zvladla tiez sama (schudla 15kg), ale on ee :-| takze to odovzdavam vyssej moci :-D ale aj tak musi chciet sam, inak to nepojde....prinajhorsom na neho poslem Bukovskeho, nech ho zderie z koze :-D :-D :-D inak zeny maju podla mna pevnejsiu volu, horsie je to z chlapmi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobre raaano broskynka: lebo podla mna zavoj = romanticka nevesta a ja nechcem byt romanitcka nevesta, chcem byt elegantna nevesta :-) luko, ako si ho tam dopravila? mojmu by sa tiez hodilo cca 15 kg dole, ale nejde to a obavam sa, ze tiez pomoze len vyssia autorita...
Odpovedať
Profilova fotka
noo asi ako kedy...u anky..co som davala link..schudol najma jej roman :-N ;-) mne tiez bolo zo zaciatku vtipne a bola som kategoricky proti obmedzovaniu sa...aaaale to som este bola zvyknuta inak sportovat...potom to uz sranda nebola....ked nefiees, kto je ta pani v zrkadle a nefies co tam chce :-N :-D :-D |-|
Odpovedať
:-D :-D :-D lale, jednoducho som mu precitala clanok, ze nadvaha,s tres a fajcenie znizuje pohyblivost spermii :-D :-D :-D a kedze by sme chceli po svadbe babatko, tak uz musel :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mno, tak to sa u nas preberalo, ale kedze bejby neni na programe este par rokov, tak to len vzal na vedomie a to bolo cele... hoci ma problemy s klbmi a vie, ze nosit takmer 100 kil jeho klbom iste neprospieva... :-| zacal na ranajky jest musli a mysli si, ako zdravo sa stravuje :-) mimochodom, knihu od Bukovskeho cita, ale ked som navrhla, aby sme zasli do ambulancie, tak sa siel urazit no hrozneee ale je pravda, ze asi 10 kg pribral od januara, ked prestal fajcit (asponze to uz mame za sebou, fajcil najmenej krabicku denne...)
Odpovedať
lale moj bukovskeho tiez odmieta, ale receptiky papa a celkom mu chutia ;-) moj fajci stale :-( celu krabicku sice nie, ale fajci :-( musli zvladne tak dva krat do tyzdna, stravuje sa celkom zdravo, len probem je ze hlavne vecer by zjedol vsekto co je k mání
Odpovedať
ahojte ,ja mam opacny problem:ako pribrat.ked sme uzatvarali zivotnu poistku,tak mi museli do papierov o kilecko pridat,lebo podla ich tabuliek som podvyzivena... :-( fajcit som prestala vdaka mojmu anjelikovi :-) .tiez som fajcila minimalne krabicku denne... ale nieco ine som chcela:co vravite na to,ze v albumoch je,,nekopirovat´´?? mne to pripada dost divne,ved kazda z nas tu ma album vytvoreny z inych...
Odpovedať
no ja akurat by som si nedala do albumu sukromne foto inej kocky, inak obrazky vsetci stahuju z netu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak kde ste? zas tu máme pondelok, a mne sa vôbec nechcelo ;-)
Odpovedať
Ahoj Luko, čitam, že si objednávala Avon. Ja som tiež objednávala v stredu a cez víkend mi nič neprišlo :-o Vždy ho donesú v sobotu a teraz nič, neviem čo sa deje....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?