August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
ja urcite nie som stresor, teda, co sa tyka svadby vobec nie... ozaj nevidim dovod, casu je stale dost a veci riesime priebezne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som streesor maximus :-N ja si ho vyrobiim i tam kde nie je :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
chi chi ,atinka ideeeeees! ja som myslela,ze ked niekomu zaplatim 4 000sk za nieco,co by som za jeden den urabila ja sama,tak to budem mat v suchu!aaaale kdeze!ony maju stale vela prace! ja mam len taky maly problemik,ze poprad je odtialto 350km vzdialeny a pojdeme tam mozno 1-krat,mozno 2-krat! :-( no a nechat vsetko na mamkach urcite nechcem,aj ked ony by boli rady... ;-)
Odpovedať
ďakujem tatranka... a kde máš požičaNé šaty?ja v salone Nicol a mám takú haluz že nejaká holka predo mnou ich zničí a bude po šatách :-( (kamoška tak rozthla šaty,ale neviem ako to dopadlo ,len viem že musela nejakú pokutu platiť a tie holky po nej mali určite radosť)a neboj keď im povieš že ak šaty nebudú krásne biele ako sneh tak nech zabudnú na celú sumu čo máš doplácať...aspoň ja by som to tak spravila :-) ozaj dnes sme boli na prvom stretku a farár bol v pohode bolo to o stvorení sveta a človeka a ešte o niečom hovoril ,len som už zabudla 8-) a nabudúce máme o plánovanom rodičovstve!!!!!pomoooooc :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a svadba bude kde? v poprade? inak laleeta...maas nadherne veci v albumiku...ineee..to maam rada ;-)
Odpovedať
atinkaa,ja viem je to odveci len by som sa chcela spýtať,či nevieš kde sa dá v Prahe dobre ubytovať,mám na mysli taký štandart s fajn službami nič drahé,lebo drahý tam chce ísť po svadbe lebo už nemáme v práci dosť dovolenky na more tak aspoň po Prahe chce pochodiť....
Odpovedať
ano ,odpytavanie v hranovnici(12km od pp),obrad vo velkej(mestska cast) a hostina v spisskej sobote(cca 3km od pp).no veselo! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-N si ma zaskocila po roku surfovania po weddingoch som ready aaale toto je podpasovka :-N :-D :-D :-D nie vazne...pisni do ip co je pre vas standard a ja cosi vymysliim ;-) bo z hlavy ma napadaa hilton :-N ten je v prage pjeeknyy x-) aale su i ine ;-) svadobku som kukala ja po tatraach nechces? to maam linky ;-) 8-) aale bude i praha neboj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa dakujem :-) janka206: my sme planovane rodicovstvo absolvovali vcera, bolo to dost huste, ale vsak aspon sme si vypoculi, dostali potvdrenie a zhodli sa, ze pre nas to nie je ;-) inak dnes som bola u kozmeticky, co ma aj bude licit, cistila mi plet a masirovala, ale popri mne aj stihla nalicit jednu klientku a velmi pekne, tak som bola aj ja spokojna :-) :-)
Odpovedať
no ja sa budem líčiť sama ,nageblím si hnedé tiete na oči a bude pohoda...ja som ešte nikdy nebola u kozmetičky..a zatial sa ani nechystám...ja lenivec... 8-) len s účesom mám problém neviem sa rozhodúť či natočiť a rozpustené alebo vypnúť hore...to ešte len bude... kaderníčku so mna porazí... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani mas ;-)
Odpovedať
tak oktober zdravi august :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
auguust zdravii oktoober a hlaasi ze i miss you there ;-) bo tu neni su take spraavne zavislacky :-N :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a tiez hlasim ze estek furt nemaam bizu...a uz som pomali rezignovala :-N :-p asi budem bez sak maam satky a milacika 8-) mi je hej :-D :-D x-)
Odpovedať
:-D :-D :-D ja to inak cez tyzden dost flakam na svadbe ale in momennt som u mamy,zavislak(brat) je na chate tka okupujem PC ja :-D
Odpovedať
nemalo byt momment? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je egaal :-D :-D hlavne ze si tu ako sa dari? pripravy ;-) maas secko? botky, zavoj, bizu.....i ked ty maas este daake dni..to je pravda ;-)
Odpovedať
ati taka bizu si vybrala teda nejaku z tych nadher co mas v albume? ja nemam nic vybrate noveho, vsetkoje rozplanovane na jun- september, ale akurat si rodinka porozdelovala torty, vobec nemam predstavu,ake budu, alehlavnu dava robit aspon niekto, ktoremu doverujem ohladom vkusu x-) tak snad to bude v poho, zajtra by sme mali ist zajednat ubytko pre Michalovu rodinu
Odpovedať
Ahojte baby,atinkaa ani ja nikde nemôžem nájsť bižu,som si chcela už aj cez ebay kúpiť ale neviem ako na to a či by to bolo také isté ako na obrázku ,to ja chcem radšej vidieť,ohmatkať :-) a potom kúpiť.. ozaj ukazovala som frajerovi hotel a sa mu páčil a hlavne tá izba 303...
Odpovedať
Profilova fotka
noo jak vraviim, ja by som ak na cechy sla tam x-) x-) bizu sa da i cez net..toho sa ja nebojiim len nefieem vybrat... :-N luko a zavojik?maas ;-)
Odpovedať
ja z bizu budem mat len nausnicky, to bude rozmyslania, ja som stale nerozhodna, no v prvom r ade si musim rozhodnut uces a potoms nad najdem i bizu
Odpovedať
Profilova fotka
si tu inak mala byt vcera jak som salela kvooli satam na predsvadobne fotenie :-N aale uz je rozhodnute....chudsia dovtedy nebudem..musi byt v juni :-N aaa satky bud mat budem aalebo nebudem.....nefieem ci dorazia in time...kedze sme sa klasicky poziarnicky spamatali praave na cas :-N :-. aale kuk ip..aspon obrazkovo sa mozes pokochat ;-)
Odpovedať
tesim x-) ja tiez mozno pojdem fotit predsvadbou, mi to ponukol fotograf,ze v cene, tak co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
saak jasne ;-) jani a aku bizu by si scela?
Odpovedať
ati: tak tiedruzickovske by som brala hned aj ako popolnocky, nadhera... drahy bude fesi x-) no a tie satocky na fotenia, vsak secke boli krasne, pocuj, mas dobry vkus,uz som ti vravela? :-D a zavoj uz mas? to som nejak nepostrehla? aky?? sa cervenam ze uz ide na mna alzheimer, ze som zabudla :-N
Odpovedať
tak ti neviem, ktore si si vybrala, ja by som seckeee tri :-N
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja by som si tiez strihla seckii aale pocitaj...svadobne, na redovy, popolnocne(estek nemam:-o), s druzicami..na predsvadobnee foto...musiim byt kus skromnaa chapes :-N :-D :-D :-D jooo to si mi nevravela....noolen povedz estek raz x-) x-) noo maam ten co maam k satkaam - dlhyy x-) x-) inyy, kus ma vzor ako satky moje...ale to by snad nevadilo ;-) a mojik vybral prve botky a prvee satky :-)
Odpovedať
tak aspon ze ma tiez dobry vkus a ked ta niekedy bude chciet prekvapit satstvom, tak tonebudehruza ako pri niektorych chlapoch ;-) jaj ten tvoj zavojim k satkam...no to ja by som bola nervozna,keby som mala pozicany, ze znicim :-N od firmy nevadi, k nim nemam ziaidny vztah, alesi strasne zlataaaa, vdaka zaponuku x-) x-) x-) to by som bola ze bojim bojimaby zavojik krasny ostal aj po mojom najazde :-D preto rozmyslam, zesi ho objednam od evuly z bazaru no uz ma drahy vyhnana, tak sa zatial lucim ale vecer este odbehnem
Odpovedať
Profilova fotka
paa moja ;-)
Odpovedať
tak som tu na chvilku spat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?